YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Amar927
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 8:51 pm

Nikako mi Amar nije nasan..prije je imao muda pa je najbolje igrace kao sto je Zeba na nihovo hodanje imao odgovor a danas to nije slucaj..pa je imao muda forsirati juniora npr.Zolotica a danas to ne radi.Hamza Gasal svi strucnjaci kazu da momak ima ogroman potencijal i odigra fino u Bijeljini i od tada nigdje momka a gledamo Veselinovica koji se kalja nas dres.Aco Kosoric momak u posljesnji period je glavni krivac za rezultate i golove pa stavi ga na klupu.Anel Hajric monak zasluzuje vecu minutazu da visimo na cemu smo..ne moze za 5 minuta nista pokazati..ocigledno da neki igraci imaju osiguranih prvih 11 bez obzira na igru..firsiranje Boje na krilu je kriminalno..Amar ima znanje ,ima autoritet ali mi djeluje nezinteresovan sto pokazuje na pressu..podrzat cemo uvijek naseg Zelju ali trebaju znati da se ne mogu igrati sa svetim grbom..zivimo zeljeznicar!!!!

NAVIJAČ
Kontakt:

sub nov 21, 2020 8:54 pm

teteac8684 je napisao/la:
sub nov 21, 2020 8:49 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub nov 21, 2020 8:41 pm
Tryg je napisao/la:
sub nov 21, 2020 7:39 pm
Kamataru je samo sreca i ova korona mu je dosla ko kec na desetku, otjeralo bi njega sjever jos poslije Krupe. Nego ovako demagogiiju opali po intervju i kantaj tamo famos, nema pritiska pare lijezu a nadam se i ovaj put na kamatu pa nek nas oguli do kraja i nek ide!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakav crni sjever, zna se ko tjera i ko postavlja. Amar je zadnja osoba kojoj bi se skandiralo ruzno i ko bi se tjerao.
Ovaj tvoj post dovoljno govori u kakvoj mi nebulozi zivimo, radimo... Cuj zna se ko tjera...Da smo iole normalan klub to bi bio Upravni odbor bez uticaja navijaca...Da smo normalan klub...
Pa treba i upravni odbor da tjera, ali da nesto znaju o nogometu. Ne mozete Miske recimo tjerati, primjer dajem.
Samo prije tjeranja moraju se obezbijediti pojacanja, redovne plate, adekvatan igracki kadar...od ovog nabrojanog nista nije uradjeno.
Ja volim Želju. Za njega sve.

santakuruz
Kontakt:

sub nov 21, 2020 9:18 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub nov 21, 2020 8:49 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub nov 21, 2020 8:41 pm
Kakav crni sjever, zna se ko tjera i ko postavlja. Amar je zadnja osoba kojoj bi se skandiralo ruzno i ko bi se tjerao.
Ovaj tvoj post dovoljno govori u kakvoj mi nebulozi zivimo, radimo... Cuj zna se ko tjera...Da smo iole normalan klub to bi bio Upravni odbor bez uticaja navijaca...Da smo normalan klub...
Pa treba i upravni odbor da tjera, ali da nesto znaju o nogometu. Ne mozete Miske recimo tjerati, primjer dajem.
Samo prije tjeranja moraju se obezbijediti pojacanja, redovne plate, adekvatan igracki kadar...od ovog nabrojanog nista nije uradjeno.
Samo sto je savrseno funkcionisalo ono za sta je bio zaduzen Miske (redovne plate, klub funkcionise, dovodila se pojacanja, sponzori, stadion se gradio...). Haj sto sad ne funkcionise ono oko cega Amar nema blage veze a petlja se u to, nego ne funkcionise ni ono sto mu je fah. Football je zakazao...

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

Leon_Professional
Kontakt:

sub nov 21, 2020 9:28 pm

Kakav je odnos bodova kroz sezobe nakon 15 kola?
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

fcz
Kontakt:

sub nov 21, 2020 9:30 pm

I kad nam stave kljuc u bravu ovdje ce se voditi prazne rasprave o dvojici ljudi.

NI SENAD NI AMAR, SAMO ZELJEZNICAR!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

damirfile
Kontakt:

sub nov 21, 2020 10:10 pm

Ma sve ce doci na naplatu kad tad. U prvom mandatu je amar pravio finansiske malverzacije pa su one sad trebale doci na naplatu ali eto preuhitrio je to rusenjem uprave i kluba. Ali doce posteni pa ce se to sve na vidjelo iznijeti kad tad. Samo nedati da se prodaje zemlja i stadion. A otici ce on na "odmor" kad ne bude vise para. Nezz jesul dosle pare od evrope kad to razgrabe odose jedan po jedan.

santakuruz
Kontakt:

sub nov 21, 2020 10:22 pm

fcz je napisao/la:I kad nam stave kljuc u bravu ovdje ce se voditi prazne rasprave o dvojici ljudi.

NI SENAD NI AMAR, SAMO ZELJEZNICAR!
Od onog trenutka kad je došao jedan čovjek i izvršio PUČ, Željezničar je prestao da postoji u onom obliku kakav je bio kroz historiju. Većina vrijednosti koje su krasile Želju su pale u vodu.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

blueboy
Kontakt:

sub nov 21, 2020 10:24 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:18 pm
damirfile je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:17 pm
Ovakva igra na grbavici protiv vjerovatno 3 nalosije ekipe lige je sramota. Pa samo bid osvojli.
A sa ovim rezultatima u zadnje dvije nama ce se svi pribliziti i puhati za vrat. Nadati se x u mostaru da makar malo popravi dan.
O kakvoj ti igri pricas? Trebalo biti 4 1 poluvrijeme.
Buraz ti podhitno trebaš vidjeti s nekim da ti pomogne da se vratiš u dodir s realnošću. Kakvih bolan 4:1, ljudi kod 1:1 zicer prečku imali. Koga više opravdavate, 50 puta se desi da primaš prvi gol u prvih pet minuta utakmice i nakon toga ti se to isto desi i 51. put! Ko priprema ekipu za utakmice?

Amar je imao i više nego dovoljno vremena da donese napredak na terenu. To nije uradio ni 1%. Na svim ostalim poljima unazadio nas je toliko da će nam trebati Abramovič da nas vrati na nulu.

Amare ništa lično, ali FAKAT JE VAKAT!

Ujko
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub nov 21, 2020 10:25 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Ne znam vise ni sam da li je ta statistika relevantan pokazatelj bilo cega, onako, iskreno. Dosli smo do tog stadija, da imam isti onaj ukus gorcine i razocarenja,
bez obzira na rezultat i broj osvojenih bodova. Pobijedimo li, uglavnom je po onoj igru brisi, bodove pisi...pa onda samar...pa, opet, igru brisi, bodove pisi...Pa,
opet samar....Pa, opet, igru brisi, bodove pisi...Pa, dokle, vise tako, ne ide vise pod kozu, raspametice nas vise sviju...U godini u kojoj Zeljo slavi stogodisnjicu
postojanja, ja bih trebao proslaviti pedesetogodisnjicu svog navijackog staza. Da Bog da, u grob ce me otjerati prije vremena. A, onda, procitam izjavu naseg
flegmaticnog trenera : " Sami smo krivi " ! Kako od one gramaticke jednine i Ja, sa velikim slovom, on brzo dodje do kolektivne odgovornosti...Eto, @Ujko je
kriv, pa cu preuzeti odgovornost...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Leon_Professional
Kontakt:

sub nov 21, 2020 10:55 pm

Ujko je napisao/la:
sub nov 21, 2020 10:25 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Ne znam vise ni sam da li je ta statistika relevantan pokazatelj bilo cega, onako, iskreno. Dosli smo do tog stadija, da imam isti onaj ukus gorcine i razocarenja,
bez obzira na rezultat i broj osvojenih bodova. Pobijedimo li, uglavnom je po onoj igru brisi, bodove pisi...pa onda samar...pa, opet, igru brisi, bodove pisi...Pa,
opet samar....Pa, opet, igru brisi, bodove pisi...Pa, dokle, vise tako, ne ide vise pod kozu, raspametice nas vise sviju...U godini u kojoj Zeljo slavi stogodisnjicu
postojanja, ja bih trebao proslaviti pedesetogodisnjicu svog navijackog staza. Da Bog da, u grob ce me otjerati prije vremena. A, onda, procitam izjavu naseg
flegmaticnog trenera : " Sami smo krivi " ! Kako od one gramaticke jednine i Ja, sa velikim slovom, on brzo dodje do kolektivne odgovornosti...Eto, @Ujko je
kriv, pa cu preuzeti odgovornost...
Ma ja to onako pitam, slažem se s tobom.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub nov 21, 2020 11:08 pm

Karma je cudo moj Amare.
Ko se maca lati, od maca i gine
Kako posijes tako ces i poznjati

Jedina Amarova sreca je sto nema navijaca na tribinama, cuo bi on glas vecine i otisao bi odmah poslije Mladosti i Krupe
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Zaki87
Kontakt:

sub nov 21, 2020 11:48 pm

sub nov 21, 2020 7:17 pm
Amare otjeraj sam sebe, ionako nam tako fercera klub...
Glupost, da promjenimo trenera a ne upravu mi bi tek propali. Navedi jednog trenera koji je bolji od Amara. Na stranu sve , sta je on uradio, kako je usao u klub i slicne stvari. Rjesenje nije u tjeranju trenera nego u mijenjanju mnogo dubljih stvari. Smjena trenera nista ne mijenja.

igla
Kontakt:

sub nov 21, 2020 11:51 pm

Ovaj Željo trenutni nema dodirne tačke sa onim što Željo jeste.

Sve dok je ova kurčina brkata na klupi, i dupelisci koji mu ga navlače, neki što imaju koristi, a neki što su zaostali, mi i ne zaslužujemo i nećemo imati ništa bolje.

Dakle, prvi korak ozdravljenja je odlazak brkate kurčine, trenutno najvećeg zlostavljača FK Željezničar, a sljedeće je vanredna skupština, gdje ćemo vratiti Željovce i one koji znaju šta ovaj klub predstavlja i na kraju krajeva ponovo postati klub, a ne Amarova kurva iz koje ne vadi svoj *****.

Morž napolje!

Ujko
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned nov 22, 2020 12:04 am

Zaki87 je napisao/la:
Glupost, da promjenimo trenera a ne upravu mi bi tek propali. Navedi jednog trenera koji je bolji od Amara. Na stranu sve , sta je on uradio, kako je usao u klub i slicne stvari. Rjesenje nije u tjeranju trenera nego u mijenjanju mnogo dubljih stvari. Smjena trenera nista ne mijenja.
To i jeste nas najveci problem, sto nas trener nije samo trener, nego potpada pod definiciju tih " mnogo dubljih stvari "

igla
Kontakt:

ned nov 22, 2020 12:08 am

Nebo ti *****, najgore smo organizovan klub u državi, svi rastu, Velež mostarski stabilan klub postao, igrali u drugoj ligi do jučer, mi klub u ruke predali debeloj ublehi koja postavlja upravu, smjenjuje, zajebava se i radi šta hoće, daje igračima na ruke pare pred tekme, i još ima svoje odane poštovaoce.

***** ti nebo, šta je Željo dočekao, sve lafo navijači, karine mrtve koje nemaju mišljenje, nego slijepo slijede i lažu sami sebe da je sad neka "uprava" kriva, a istu postavio ovaj debeli neprijatelj kluba.

Znači, našoj gluposti nema kraja.

teteac8684
Kontakt:

ned nov 22, 2020 12:11 am

Zaki87 je napisao/la:
Ti i dalje mislis da on moze fercerat kao obicni trener? Pa covjece boziji on je kod nas 7 funkcija jer tako hoce, pitaj ljude oko kluba...A kada kazem da treba ici tu podrazumijevam i sve druge koje je doveo, a ima ih...

igla
Kontakt:

ned nov 22, 2020 12:15 am

Amar kad vidi FK ŽELJEZNIČAR, vidi TUBORG.

Čovjek se pita za sve živo, i sam je kriv jer niko ne zna, on zna kako trava raste, zna kako masirati, zna gdje sponzor treba staviti reklamu, ide kupuje suvenire i bira dizajn za fanshop...

Yebem ti nebo i mjesečinu, jel možete zamisliti bilo koji ozbiljan klub, možete li evo zamisliti VINKA MARINOVIĆA da ide i bira šta će fanshop prodavati.

Jel shvatate vi koje ste vi ublehe?

fcz
Kontakt:

ned nov 22, 2020 12:35 am

Ali kako Murinjo s Aliexpress-a u dvije domace tekme zaredom brani 2:1. Protiv Radnika si imao srece e pa ne moze dovijeka PICHKO.

Ne znam sta je baljezgao veceras ali mi je presmijesno kako je protiv Radnika optuzio igrace da su se povukli. Pa kakva je to prica PICHKO? Cuj oni se povukli, pa sta ti radis bukvo, sto im ne kazes, gdje je autoritet? Po cemu si onda bolji od Slavka? I njemu su se igraci tako na svoju ruku dogovarali.

P.S. Gdje su reflektori i trcanje oko stadiona dva sata poslije utakmice? PICHKO!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Ujko
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned nov 22, 2020 12:38 am

Niti jedan trener u istoriji Zelje nije imao to pravo, niti slobodu da se stavi iznad Kluba !!!!!!
Niti jednom treneru u istoriji Zelje to niko nije morao crtati ...Niti dokazivati...Ovome moramo...

SanMan
Kontakt:

ned nov 22, 2020 12:56 am

Žao mi ove što su doveli Amara, slago im da će biti para i titula - niđe ništa a nemogu ga sad otjerati.
Lako je bilo otjerati Misimovića haj sad otjerajte Amara. Nema šansi, iskoristio ih i odj...
Nama običnim navijačima samo žao što nema titula, doduše nismo ih imali ni sa Misimovićem al smo makar bili "građevinska firma".

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 48 gostiju.

Prijava  •  Registracija