Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:49 pm

Ne mogu da vjerujem da ni jedan ebe.ni napad , pas kroz sredinu, nego svaki mora ići na krilo pa centaršut gdje su sve kupili ona dva jablana.
Bojim se da sa ovom ekipom mi nemamo sta tražiti. Imacemo još boljeg Stilica i nadati se Zecu, ali ova naša odbrana i golman su kriminalni. Što neko napisa. Komplet nova odbrana nam treba.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3580
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:51 pm

Odbrana donosi titule. Nama je tanka. Al odbrana krece od zadnjeg veznog minimalno....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:55 pm

Ovo veceras se moralo dobiti iz milion razloga . Ovako sad gledajmo provokacije polu invalida Stanojevica, nosonje Tatara kojeg navijači po gradu ganjaju, Velkoskog penzionera.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:58 pm

Kad sam vidio objavu Tatara tačno sam ponosan na reakciju većine naših navijača na otkaz Musemiću... Gospodski, za razliku od malenih sa Koševskog Brda
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:02 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub dec 07, 2019 9:49 pm
Ne mogu da vjerujem da ni jedan ebe.ni napad , pas kroz sredinu, nego svaki mora ići na krilo pa centaršut gdje su sve kupili ona dva jablana.
Bojim se da sa ovom ekipom mi nemamo sta tražiti. Imacemo još boljeg Stilica i nadati se Zecu, ali ova naša odbrana i golman su kriminalni. Što neko napisa. Komplet nova odbrana nam treba.
Baš to. Varijate:
1 varijata : Lopta sa sredine dodje do Krpe, on je vrati nazad, a onda oni kojima je vraćena vide da od njega nema ništa guraju na stranu. Ovi sa strane ne znaju uradit povratnu po zemlji. Ako probiju po strani ili soliraju ili dižu loptu jer onaj krkan od napadača samo tako zna dati gol, glavom.
2. varijanta: Krpa dobije loptu i gurne je na stranu. Epilog je isti kao i kod prve varijante, samo se dosta rijetko dešava.
3. varijanta: Krpa se izvuče na stranu. Cijela ekipa zablokira. Probije se strana, al niko živ ne zna uletiti u prostor koji je ostao prazan Krpinim izvlačenjem.

Mislim da Željo nikad nije imao požrtvovanijeg i lošijeg napadača.
Vojo nije riješenje. Sličan je Krpi.

Lendrić je rješenje i neko da objasni kretenima na krilima da postoji povratna lopta po zemlji.
Nikad neću zaboraviti gol Lendrića u Crnoj Gori. Kada je u 2m izbacio odbranbenog i šutao u malu mrežicu. Čovjek sam rješio sve. Krpa iz 1000 situacija nikad nije nikog predribrao niti pretrčao. Možda onaj Stevo Nikolić da je bio gori.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sub dec 07, 2019 10:05 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:03 pm

Vidi se da se "babuka" druži sa Husrefom ...ne bi taj nikad preuzeo krivicu za poraz na sebe ... Amar zna , al' Feđa zna malo više ... činjenica je da smo samo drugi na tabeli ali zato što su glavni konkurenti u raspadu ili lošoj formi ... ovakvim igrama, odnosno rezultatima nema teorije da osvojimo titulu , a samo titula može zadovoljiti navijače , Amara svakako boli briga za rezultate ... nije on toliko star da ne upiše Filozofski fakultet , tamo može filozofirati i šupljirati do mile volje ...
Još jednom podsjetnik - "babuka" je izabrao igrače na početku sezone .
S kojim , da ne kažem s čijim parama ćemo dovesti pojačanja u pauzi ? Ako smo ozbiljni ljudi ,onda ne smijemo biti više naivni misleći da ćemo se pojačati u zimskoj pauzi onako kako treba ....
a treba nam titula .
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:05 pm

Ljudi dragi gdje cete porediti Amara cak i Husrefa sa Fedjom.
Kakva ba taktika Fedjina??
Ovaj seljakluk? Brandao na beku?
Dajte ljudi dosli da spase zivu glavu. Uzeli tri boda i to je to.
Sreca pa nas seljak Fedja nije preuzeo prosle sezone.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Meha87
Postovi: 641
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:10 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub dec 07, 2019 9:55 pm
Ovo veceras se moralo dobiti iz milion razloga . Ovako sad gledajmo provokacije polu invalida Stanojevica, nosonje Tatara kojeg navijači po gradu ganjaju, Velkoskog penzionera.
Nemoj da ti smetaju ove gluposti igraca sarajeva vidis da ih boli poraz strasno sto vise pisu to se vise brukaju
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:12 pm

staaarinavijac je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:03 pm
Vidi se da se "babuka" druži sa Husrefom ...ne bi taj nikad preuzeo krivicu za poraz na sebe ... Amar zna , al' Feđa zna malo više ... činjenica je da smo samo drugi na tabeli ali zato što su glavni konkurenti u raspadu ili lošoj formi ... ovakvim igrama, odnosno rezultatima nema teorije da osvojimo titulu , a samo titula može zadovoljiti navijače , Amara svakako boli briga za rezultate ... nije on toliko star da ne upiše Filozofski fakultet , tamo može filozofirati i šupljirati do mile volje ...
Još jednom podsjetnik - "babuka" je izabrao igrače na početku sezone .
S kojim , da ne kažem s čijim parama ćemo dovesti pojačanja u pauzi ? Ako smo ozbiljni ljudi ,onda ne smijemo biti više naivni misleći da ćemo se pojačati u zimskoj pauzi onako kako treba ....
a treba nam titula .
Da je zadržat postojeće igrače. Do skora Želji nije bio skup ni Vranješ, a danas je skupa i čistačica da malo onaj sjever obidje bar vodu da očisti.
Klub nikad nije imao manje stila i osjećaja.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:15 pm

1. Kjosevski nastavio po starom. Nikad od njega golmana.
2. Stevanovic užas majke mi. Hvala ti na svemu al klupa plafon.
3.Pavic nije prioritet za mjenjati. Srednja žalost.
4. Sipovic veceg lika a da malo ima glavi nisam vidio.
5. Bogicevic jahahahha
6. Bojo definitivno promašaj, ni mu.da ni znanja. Korneri ubi Boze.
7. Alispahic prvo pol i nekako , par šuteva. Drugo nestao. Nema snage očito.
8. Sadikovic za rotacije se ubio. Nije loš Dado .
9. Krpic ne znam sta bi rekao . Nema lopti , nema ni njega.
10. Veseli, on mi je da izvine kao krava dadne 10 litara mlijeka i kad treba sve to naplatiti prospe nogom. Neki rolinzi, nesto pa i dva u nizu, al nema golova, nema asistencija i bez toga je truba.
11.Mujezinovic, prvi sam govorio treba dobiti priliku . E Bogami ovo veceras je bilo prelose .
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:32 pm

Eto umjesto da sada budemo jesenji prvaci i budemo opušteni, mi moramo gledati ove pitarske kurve što izlaze iz rupe.

Pocrkali svi redom.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:48 pm

mujezinovica smo jebenog platili 40 hiljada maraka e moj kamataru u pizdu materinu vise hoceli ZELJO docekat bolje ljude
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:52 pm

Izgleda da su epizodu na Grbavici zavrsili:Bogi,Pavic,Mujezinovic, A.Zec,Zajmovic
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:55 pm

Amar927 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:52 pm
Izgleda da su epizodu na Grbavici zavrsili:Bogi,Pavic,Mujezinovic, A.Zec,Zajmovic
Malo. Ali nije lose za pocetak.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:03 pm

Guvo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:48 pm
mujezinovica smo jebenog platili 40 hiljada maraka e moj kamataru u pizdu materinu vise hoceli ZELJO docekat bolje ljude
Hajmo administracija. Majka Asima je dio plave porodice.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:06 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:55 pm
Amar927 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:52 pm
Izgleda da su epizodu na Grbavici zavrsili:Bogi,Pavic,Mujezinovic, A.Zec,Zajmovic
Malo. Ali nije lose za pocetak.
Prije par dana se pisalo i da prodajemo Krpica, Veselog, Ramovica, Osmankovica i Vecu pa jel to sada istina ili mahalska?
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:06 pm

Sta bolan pa nisam mu psovo majku nego kazem u pizdu materinu hoceli doci bolji ljudi?
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:17 pm

Ja rodjenih sto nam jebu mater i prozivaju za krkane itd... kazu ni pod bjelim brijegom nisu vece gadosti culi od ovih na Grbavici kao treba nas sve poubijat itd... a zaboravljaju kako su nas docekali prije 2 mj na onom selu

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:30 pm

vobznazna2 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 11:17 pm
Ja rodjenih sto nam jebu mater i prozivaju za krkane itd... kazu ni pod bjelim brijegom nisu vece gadosti culi od ovih na Grbavici kao treba nas sve poubijat itd... a zaboravljaju kako su nas docekali prije 2 mj na onom selu

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Da ne spominjem javno. Sta sam sve cuo, fuj!
Ako su oni takvi, ne moramo mi neke stvari pricati.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:31 pm

Brkoo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 6:14 pm
Sta ga je bolan Dudic odvojio od fudbala. Realizacija cista nula, da se igralo 3 dana ne bi gola dali. Zato sto nemamo igrace koji znaju zabiti gol, kratko i jasno. Nemamo krila koja zabijaju, sredina danasnja prema naprijed ocajna, imamo Krpica kao napadaca itd. Bojo nam izvodio kornere, cim pridje lopti znas da ide jedan balon u ruke golmanu i on ne odustaje, svaki korner preslikan..

Oni jednom presli centar glupi Stevanovic im poklonio korner i covjek ostane sam na 3 metra od gola jer invalid Bogicevic hvata komarce negdje i ljudi te kazne. Onda mi opet kao nesto napadamo a iz aviona se vidi da necemo zabiti gol. Ljudi ti onda u drugom poluvremenu par puta predju preko centra i zabiju jos jedan gol.

Bruka i sramota je ovo vecerasnje izdanje, bruka i sramota. Pokazali su mnogi igraci jos jednom da su luzeri i nadam se da cemo ih se napokon rijesiti.
A što nemamo bolja krila, boljeg napadača, jesam li ja možda sastavio ovu ekipu i dao je Amaru i rekao moraš s njima igrati, snađi se kako znaš?
Jesam li ja možda rekao da Boji izvodi kornere kad nema Štilića ili mu je to rekao neko iz stručnog štaba?
Je li ja možda trebam otići da im objasnim da nema smisla svaku utakmicu počinjati sa golom minusa ako hoćeš neku titulu?
Valjda ima čovjek koji je sastavio ekipu igrača na terenu i ljudi van terena sa kojima će nam donijeti tu titulu, čak je i izračunao koliko bodova nam za to treba.

Ništa ovdje nije do igrača, mi znamo kakvi su i koji su im dometi. Ovdje je samo do onoga ko je birao te igrače da s njima krene po titulu, a oni su u godinama iza nas uspjeli prosuti sve što se prosuti moglo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija