Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 9:31 pm

Trebalo se malo profesionalnije ovo sa mulalicem odraditi.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 9:33 pm

ž'21 je napisao/la:
Format je napisao/la:Ma hajmo realno nije za prcu postavu ako cemo ozbiljnog Zelju a brat nije ni za klupe posteno kao ni Nedo itd..

Nije on da ne zna,al ko curica je nekakav ni muda nema ,recimo Amir je za njega ne znam ti sta sto se tice urabrosti i svega a kvalitet ne spominjem. Dado moze pomoc al nikako u prvih 11..
A taj Amir je bio nas najlosiji igrac u polusezoni kod Odovica dok je Dado bio jedan od boljih do povrede. Koga nasi ljudi uzmu na zub tesko ga popustaju.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
To i ja kazem, on ce uvijek biti balerina i curica, a pojeo u duelima one Standardove u sredini, prije svega tu mislim na skokove, nicije lopte i sl., a da zna podvalit i opalit s distance smo znali i kad je tek poceo ( namjerno uzimam tu utakmicu jer se radi o respektabilnoj evropskoj ekipi koja ima prespremne igrace ), al hajd, nadam se da se vraca u pravom svjetlu i da ga ovo nije previse omelo pa da pokaze sav potencijal aBd.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 9:36 pm

u tim utakmicama je zaista izgledao kao ozbiljan evropski igrač. kod nas - jedna dobra pa tri ili četiri nikakve...njegovi problemi su u glavi.
gradi željo boli te *****
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 9:36 pm

cikazubo je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
Format je napisao/la:Ma hajmo realno nije za prcu postavu ako cemo ozbiljnog Zelju a brat nije ni za klupe posteno kao ni Nedo itd..

Nije on da ne zna,al ko curica je nekakav ni muda nema ,recimo Amir je za njega ne znam ti sta sto se tice urabrosti i svega a kvalitet ne spominjem. Dado moze pomoc al nikako u prvih 11..
A taj Amir je bio nas najlosiji igrac u polusezoni kod Odovica dok je Dado bio jedan od boljih do povrede. Koga nasi ljudi uzmu na zub tesko ga popustaju.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
To i ja kazem, on ce uvijek biti balerina i curica, a pojeo u duelima one Standardove u sredini, prije svega tu mislim na skokove, nicije lopte i sl., a da zna podvalit i opalit s distance smo znali i kad je tek poceo ( namjerno uzimam tu utakmicu jer se radi o respektabilnoj evropskoj ekipi koja ima prespremne igrace ), al hajd, nadam se da se vraca u pravom svjetlu i da ga ovo nije previse omelo pa da pokaze sav potencijal aBd.
On je ovaj dio sezone iskoristio da se vrati u ekipu jer je bio u zaostatku u odnosu na prvotimce koji su prosli pripreme. On bukvalno nije imao dana priprema sa ekipom a imao je tesku povredu iza sebe. Ja ga tek u sljedecoj sezoni poslije odredjenih priprema ocekujem u pravom izdanju jer ce nam biti potreban. Dado je pravi igrac.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 9:36 pm

Ostat će mi uvijek u sjećanju onaj duel sa Gerom čini mi se i kad ga je raznio ko od šale. A neki kažu slabić...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 9:50 pm

Pojedinci ovdje pretjeruju sa ovim rješavanjem igrača.
Đermanovića i Kramarića se riješiti koji su odigrali vrlo malo utakmica i što su odigrali je bilo na solidnom nivou, bez nekih većih zamjerki.
Dade se riješiti, a momak tek sada stasava a pokazao je da može kad hoće, dokaz Evropa, a sad što ga je povreda unazadila ne mora značiti da odmah treba dobiti nogu.

Shvatam da kažete to za Enisa i Nedu jer su slabiji u odnosu na ostale momke u klubu, ali ovo je stvarno čisto pretjerivanje.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 9:56 pm

Minjore je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Al kad Hodžurda uze da izvede slobodnjak protiv Rudara.. :ganja:
fura se na bekama al ozbiljno :DD: :DD:
A ja Kramarica gledao na klipovima kako slobodnjake suta reko evo ga novi Baines..
Pa da se na treninzima šta uvjezbava (pa i slobodnjaci),znalo bi se kako ko šutirati,znalo bi se odakle ko šutira...ne bi se otimali za loptu.
Zbog toga što nije tako,Kramaric nije mogao doci na red da šutira slobodnjak.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 9:57 pm

Što jest, jest, slobodnjaci se nisu vježbali na treningu...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
miretm
Postovi: 28
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:01 pm

Svi nam dobri,strucni stab igraci a mi 5 na tabeli u ovoj smijesnoj ligi.3 kola do kraja nismo u stanju sacuvat evropu protiv mrtvog celika i rudar prijedora lukavicu haman svi halalili vec.Edis je glavni krivac za ovo stanje ekipe,svi ovdje volimo Zelju al to na jednu stranu znanje na drugu,ako zelimo jak klub da se bori za trofeje igra Evropu onda Hodzurda,Bogicevic,Stanic,Kramaric,E Sadikovic,Turkovic,Djermanovic i ovi sto se ne mogu izborit za minutu da igraju ne smiju vise biti clanovi FKZ,ako cemo se zadovoljit ovakvim stanjem dajte Beganovicu kapitensku i da gledamo Dadu,Zerica,Mujagica i ostalu djecu iz omladinsnkog pogona nista losiji ne bi bili od ovog sad na tabeli
19TM87 ZAVIDOVICI
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:03 pm

Evo bar dvije godine kukamo na forumu koliko malo falo Dadi da se dozove sa glavom i da bude pravi igrač.Ajde više Dado dozovi se,pa da te nekome zapakujemi za 500 000 eurića :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:03 pm

FKZ1921 je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la: fura se na bekama al ozbiljno :DD: :DD:
A ja Kramarica gledao na klipovima kako slobodnjake suta reko evo ga novi Baines..
Pa da se na treninzima šta uvjezbava (pa i slobodnjaci),znalo bi se kako ko šutirati,znalo bi se odakle ko šutira...ne bi se otimali za loptu.
Zbog toga što nije tako,Kramaric nije mogao doci na red da šutira slobodnjak.
Slobodnjaci su stvar vježbe, da se po pola sata odvoji na slobodnjake uvezali bi ih kako treba. Nadam se da ce makar 3igrača svaki dan dodatno vježbati slobodnjake. Na kraju krajeva to im je posao.
Država Željo
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:04 pm

Ako misle da novi trener također izabere par igrača, mislim da je bolje što je moguće prije dovesti tog trenera i što ranije krenuti sa pripremama ...
A što se tiče novog trenera , kao što sam već i rekao , želio bih da to bude stranac ( ne iz regije) sa prakticiranjem modernog fudbala, te bi bilo dobro da to bude ,AKO je moguće, Čeh, Nijemac ili (idealno ) Holanđanin.
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:06 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:Visca dominira :kafa:

a za one koji brzo zaboravljuju, Amar ga je doveo iz banovicke Buducnosti 2009. godine kada je ovaj imao 19 godina.
Nadje nekako to selo Visce...
Al kad je došlo do priče o parama,nana se pita. Stari slijeze ramenima,gleda u nanu...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:06 pm

Edis je deblo zeznuo stvar sto su mu stalno igrali istih 11. plus istih 3. za izmjene, mislim da je bez veze zapostavio Mirzu šveđaninana, Mailsona, Kramara, Djermanovic je nesto vise igrao ali kad pogledas nije dobio puno minutaze.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:07 pm

FKZ1921 je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:Visca dominira :kafa:

a za one koji brzo zaboravljuju, Amar ga je doveo iz banovicke Buducnosti 2009. godine kada je ovaj imao 19 godina.
Nadje nekako to selo Visce...
Al kad je došlo do priče o parama,nana se pita. Stari slijeze ramenima,gleda u nanu...
:rofl:

Kramaric je odlican igrac, i nadam se da ostaje u klubu.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:08 pm

FKZ1921 je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la: fura se na bekama al ozbiljno :DD: :DD:
A ja Kramarica gledao na klipovima kako slobodnjake suta reko evo ga novi Baines..
Pa da se na treninzima šta uvjezbava (pa i slobodnjaci),znalo bi se kako ko šutirati,znalo bi se odakle ko šutira...ne bi se otimali za loptu.
Zbog toga što nije tako,Kramaric nije mogao doci na red da šutira slobodnjak.
Pa nije bilo potrebe ko god uzme loptu Bekric mu je otme.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:09 pm

tm8782 je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Vidjecemo, pred nama je.

Ako ne bude tako, sam cu se odjaviti. Ovi sto prozivaju za ban neka mi se napuse qurza, dovoljno obraza imam, kmecite bespotrebno.
nema nikakvog razloga da sujetno gledaš na to ni da se odjavljuješ.

moje informacije su iste kao kolegine, a to je da niko u ovom trenutku ne zna ko će biti novi trener...jer se ne zna, jer nije odlučeno.
Kakvo objavljivanje. Nemoj se zezati. Imao si info od provjerenih ljudi i to i dalje stoji. Ti nisi balavac.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ma nije sujeta nikakva, ja jednostavno tako funkcionisem. Ne volim da mene vuku za nos, pa tako ni ja druge. Uglavnom, vidjecemo, svi imamo svoje izvore.

Pricao sam sa par kompetentnih ljudi, u i oko kluba, jedino ispravno rjesenje bi bio Amar, iz vise razloga. Jedan od njih je i to sto bi se skinuo pritisak sa uprave koja je u iducoj sezoni pod velikim imperativom rezultata, citaj titula.
Koliko god to apsurdno zvucalo, najbolji do sada, a najmanje uspjeha. Tezak teg.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:13 pm

A što se tiče Đermanovića, slabo je dečko dobijao šansu,mada ja vjerujem da on može puno više.Edis ga je uvijek gurao u igru,onda kada je najgore..kada ganjamo rezultat,kada je pritisak nana njemu jer svi očekujemo da ga zabije,jer je napadač.A to nimalo nije dobro za samopouzdanje napadača.Eto protiv Rudara me oduševio jednim potezom..uzeo loptu na 45 metara od našeg gola,povukao kontru baš školski,do nekih 30 metara Rudarovog gola i proslijedio loptu ka Stevanoviću,koji je imao dosta prostora.Ja vidim na njemu da zna,da je školovan,a sad što nije dobijao priliku bar protiv slabijih ekipa od početka,vjerovatno je do Mulalića,koji svaku utakmicu je igrao sa istim igračima na isti fazon,sa istim izmjenama.

Što se tiče Kramarića,konstantno sam govorio da
Je igrač za prvih 11..neko ko se najbolje snalazio na lijevoj strani,mnogo bolje i od Stane i od forsiranog Memije.Školovan igrač, sjajan centaršut i šut,u defanzivi jako dobar,nije brz,ali kada se priključi napadu,nađe igrača ko da rukom asistira.I to je još jedna greška Mulalića,što ovaj momak nije igrao.Ni pod razno se ne rješavat ovog momka,neka se bori sa Husićem za prvu postavu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:17 pm

ma kad mi svakako samo nabijamo loptu, pa ni sa prvih 11 ne uspijemo izboriti dobar rezultat - šta očekivati od klupe koja isto tako nastavi nabijati loptu, samo ipak malo lošiji igrači?

ništa, piši propalo...ne mislim da je đermanović loš, ali pravu šansu ni on nije dobio iako je ulazio u skoro svakoj.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 10:23 pm

Posto sam vidio da su neki pitali, a nisam imao vremena da pisem. 'Skriveni forum' je tu iskljucivo da ne bi razni novinari citali i ostali koji ne trebaju vidjeti neke stvari. Takodjer, tamo ostavljamo streamove, da bismo otezali posao prijavljivanje istih. Da bi se tamo upalo, samo je dovoljno da neko garantuje za vas. Nije to nikakvo razdvajanje "podobnih" i "nepodobnih, ne daj Boze. Vec, ovdje pristup imaju oni koji nisu registrovani, a znamo da ima tu dosta i zlonamjernika.

Clanske karte i slike sa njima su otpale sinoc odmah kao opcija. Ne zelimo da neko i pomisli da bismo se igrali sa privatnoscu, pogotovo nakon posljednjih desavanja na Facebooku. Dakle, preporuka, slicno kao na .org-u i garancija. Jedini nacin. Larsonu se javite za link.

@Neandertalac, niko te nece banovati. Ako i pogrijesis, sta sada? Desava se, a u tvoje namjere niko sumnjati nece, vjeruj mi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija