Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 9:35 pm

boja mora je napisao/la:
pet okt 26, 2018 8:31 pm
Namjerno nisam ulazio nekoliko dana na forum jer sam pretpostavio da su mnogi kvazi navijači jedva dočekali da pljuju o po igračima našeg kluba. E sad pošto sam ja za razliku od njih pravi navijač red je da iznesem svoje mišljenje. Mislim da za svu ovu situaciju koja se desila nisu krivi igrači nego uprava. Kratko i jasno.
Kao prvo kazna od 70 posto odbijanja od plate je nenormalna, nehumana a ja mislim da ni po zakonu nije dozvoljena. Oni su profesionalci i žive od plate i ne možeš nekome naprimjer od 1000 km odbiti 700. Kazne mogu biti 10 ili 20 posto i tako je u svim firmama i to znaju oni koji su zaposleni na ovom forumu. Zamislite da neko vama zbog loših rezultata na poslu odbije 70 posto. Pa to je isto kao da su igrači namjerno loše igrali a nisu jer sam lično gledao utakmice.
Sve je počelo sramnom predajom utakmice od strane stručnog štaba i uprave u Širokom i zašto neko za to nije odgovarao nego se i ta utakmica pripisuje igračima. Odmah sam rekao da če ta utakmica uticati na timski duh i samopouzdanje igrača i kao i uvjek kad su me mnogi sa ovog foruma napadali bio sam u pravu.
Jedan sam od onih koji je uvjek podržavao ovu upravu ali je sad postalo više nego očito da su za hehe rezultate zadnjih godina oni največi krivci. Pa nije valjda od 50 igrača i 5 trenera da niko ne valja. Očito je problem negdje drugo. Ne kažem da treba tjerati upravu ali moraju shvatiti da ovo nije neka obična firma nego sportski kolektiv i moraju ozbiljno poraditi na tome a ako ne znaju angažovati nekog da im pomogne.
Da je bilo pameti i sluha sva ova frka i gnjev navijača prema igračima se mogla amortizovati i nači neki kompromis a sve u cilju bolje atmosfere zbog slijedečih utakmica i boljih rezultata
Nisi ti drug pravi navijac ti si opozicija...tebi je u interesu da se ova uprava otjera i da se vrate violina i jos gori od njega...
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 9:45 pm

storm_raider je napisao/la:
pet okt 26, 2018 7:21 pm
exdomorocki je napisao/la:
pet okt 26, 2018 6:57 pm
storm_raider je napisao/la:
pet okt 26, 2018 9:00 am
Tada nije bio ovaj sastav Upravnog Odbora. @avlami moze to napisati bolje.
Cuj nije hahahahahahahaha
Ma jok
Dejo FM menager,sta ih branite životom,je.bali vas oni vise
Zar je Dejo clan danasnje Uprave? Ne brani niko, nego treba istinu reci. Mozemo i o imenima.
A to Senad nije dovodio igrace ?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 9:48 pm

Nisu dobili platu, a Curjuric placa sisanje osam maraka. Hajte molim vas
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 9:49 pm

Treba stat na stranu igraca :D :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 10:08 pm

zuka je napisao/la:
pet okt 26, 2018 9:45 pm
storm_raider je napisao/la:
pet okt 26, 2018 7:21 pm
exdomorocki je napisao/la:
pet okt 26, 2018 6:57 pm


Cuj nije hahahahahahahaha
Ma jok
Dejo FM menager,sta ih branite životom,je.bali vas oni vise
Zar je Dejo clan danasnje Uprave? Ne brani niko, nego treba istinu reci. Mozemo i o imenima.
A to Senad nije dovodio igrace ?
Dovodio i dovodiće.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 10:19 pm

Kada se ovakve stvari dese u klubu tek tada vidis koliko se ovdje na forumu Neandertalaca infiltriralo.
Postajete polako dominantni - svaka čast.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 10:22 pm

storm_raider je napisao/la:
pet okt 26, 2018 3:15 pm
Krcmarevic je i rekao Upravi da da je znao da su pojedini igraci takvi kakvi jesu nikada ne bi prihvatio da bude trener. Mozda on i nije neka trenercina, ali sigurno da ima jako mnogo iskustva, a bio je jako dobar igrac.
Mislim da nam je svima sada jasno zasto su ga bojkotovali u Zenici i odigrali kako su naumili a znamo i zasto jer su treninzi bili nocna mora za pojedince a ni izbor igraca u igracki kadar nije se mnogina svidjao. Mnogo mi je zao i danas za Krcmom, vjerujem da je dobar profil trenera za klub kao sto je nas. Prije svega je ispao covjek pa sbe ostalo!
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 10:39 pm

Valter je napisao/la:
pet okt 26, 2018 10:19 pm
Kada se ovakve stvari dese u klubu tek tada vidis koliko se ovdje na forumu Neandertalaca infiltriralo.
Postajete polako dominantni - svaka čast.
Mogu se koprcati koliko hoće. Idemo dalje.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 10:50 pm

Ne znam sta cekaju zimu i onda cistka trebali su to odmah napraviti, ko je unosio nemir ide raskid ugovora i to je to ili jos bolje odstranjen iz ekipe i do kraja ugovora 50% od plate.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 10:52 pm

kokoška je napisao/la:
pet okt 26, 2018 9:35 pm
boja mora je napisao/la:
pet okt 26, 2018 8:31 pm
Namjerno nisam ulazio nekoliko dana na forum jer sam pretpostavio da su mnogi kvazi navijači jedva dočekali da pljuju o po igračima našeg kluba. E sad pošto sam ja za razliku od njih pravi navijač red je da iznesem svoje mišljenje. Mislim da za svu ovu situaciju koja se desila nisu krivi igrači nego uprava. Kratko i jasno.
Kao prvo kazna od 70 posto odbijanja od plate je nenormalna, nehumana a ja mislim da ni po zakonu nije dozvoljena. Oni su profesionalci i žive od plate i ne možeš nekome naprimjer od 1000 km odbiti 700. Kazne mogu biti 10 ili 20 posto i tako je u svim firmama i to znaju oni koji su zaposleni na ovom forumu. Zamislite da neko vama zbog loših rezultata na poslu odbije 70 posto. Pa to je isto kao da su igrači namjerno loše igrali a nisu jer sam lično gledao utakmice.
Sve je počelo sramnom predajom utakmice od strane stručnog štaba i uprave u Širokom i zašto neko za to nije odgovarao nego se i ta utakmica pripisuje igračima. Odmah sam rekao da če ta utakmica uticati na timski duh i samopouzdanje igrača i kao i uvjek kad su me mnogi sa ovog foruma napadali bio sam u pravu.
Jedan sam od onih koji je uvjek podržavao ovu upravu ali je sad postalo više nego očito da su za hehe rezultate zadnjih godina oni največi krivci. Pa nije valjda od 50 igrača i 5 trenera da niko ne valja. Očito je problem negdje drugo. Ne kažem da treba tjerati upravu ali moraju shvatiti da ovo nije neka obična firma nego sportski kolektiv i moraju ozbiljno poraditi na tome a ako ne znaju angažovati nekog da im pomogne.
Da je bilo pameti i sluha sva ova frka i gnjev navijača prema igračima se mogla amortizovati i nači neki kompromis a sve u cilju bolje atmosfere zbog slijedečih utakmica i boljih rezultata
Nisi ti drug pravi navijac ti si opozicija...tebi je u interesu da se ova uprava otjera i da se vrate violina i jos gori od njega...
E baš si proniciljiv i pametan kad si me tako lako provalio, tvoje mišljenje i pametnih poput tebe baš treba poslušat.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 10:59 pm

Što je više kleveta i laži, Miske nam je miliji i draži.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:05 pm

Je'l ko bio na treningu,kakva je situacija?
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:13 pm

Stranica broj 666. Moram se onda i ja upisati :djavo:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:24 pm

Ko brani ove tzv. igrače, daBogdo za vas radili i da dobijete iste rezultate. Pa bih vas pitao jel 40%/50%/60%/70% ili su ispunili cilj.
TAKO JE MISKE !
TJERAJ ŠLJAM IZ KLUBA!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:26 pm

kad pojedinci shvate da ova bagra ne igra za misketa već za nas na tribinama, i da ih mi plaćamo a ne on, i da nas zakidaju svojom kur-coboljom a ne njega...eh kad, ako...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:28 pm

Definitivno najbitniji igrac u Zeljinoj igri je Blagojevic ali ako je istina da je jedan od kolovodja svega loseg sto se desavalo godinama unazad onda ne da ne treba igrati vec ga treba kazniti i sudski goniti. Naravno prije toga sve dokaze skupiti. Prelako smo se odrekli mnogih igraca, uvjeren sam da su mogli pomoci. Pogotovo Vranjesa jer siguran sam da je u svakom mecu davao svoj maksimum. Takodjer i Arezina je prerano otpisan i ima kvalitet koji moze da donese prevagu samo je to sve trebalo pametnije izbalansirati. Oda ako nema autoritet onda mu naci nekog pomocnika koji ce ga imati u dogovoru sa Odom. Od Ode boljeg trenera nemamo i mora ostati duzi period ali ako vec ima nedostatke ne treba se ustrucavati pomoci mu i ispraviti ih.
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:40 pm

Znači sa ovim forumom se slažem u velikoj većini slučajeva, maltene uvijek ali ovaj put ne mogu. Ne mogu jer ne želim prihvatiti da su kažnjeni i Krpić, i Pavić, i Šabanađović, Rodin pa i Stevanović (koji nikad bolji nije bio) i Čurjurić te oni koji su presjedili na klupi. Ne mogu vjerovati da je kazna došla u momentu kada smo se na najbolji mogući način vratili iz krize. Brate ako ste face uperite prstom u odgovorne, kaznite njih, pošaljite na tribine. U ovom momentu, na ovakav način, nemam riječi fakat.
Meni su u firmi u kojoj radim preko 15 godina i koju volim kao da je moja, 2x odbili od plate, prvi put sam pare tražio nazad i dobio, drugi put sam (bilo ljeto) za odbijeni iznos samoinicijativno otišao na neplaćeni odmor u trajanju od 200KM.
Pričate o ljubavi a da igrate za našeg Želju i ne dobijete platu zbog tuđe odgovornosti, isto bi postupili ako ne i gore.
Na hajr i na dobro što prije i što prije želim vidjeti leđa bar četvorici jer izgleda drugačije napretka nema.
Zadnja izmjena: Žvaka, dana/u pet okt 26, 2018 11:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:44 pm

A da malo ohladimo s ovom temom.
Eto mi svi mislili moralne gromade igrači pa se iznenadili. Isto tako, pročitao sam 17 informacija koliko su im skinuli platu, pa ako neko zna nek napiše. I konstantno se miješa je li kazna 30 % ili su dobili plate 30 %.

Pokušali bojkotom, nisu uspjeli, hajmo molim vas da prebrodimo ovo sve, bit će vremena kad će se neki poslat u pm, sad imamo Zvijezdu i derbi.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:47 pm

Vortex je napisao/la:
pet okt 26, 2018 11:13 pm
Stranica broj 666. Moram se onda i ja upisati :djavo:
dodušeeeee :doktor: :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 26, 2018 11:51 pm

Zbog ovih sa skrivenim porukama koji nece do kraja da napisu sta misle, Senad je previse toga uradio, previse toga radi i nije lud da dopusti sebi da ga pobijede pacovi ma koliko ih bilo, ima skupstina kluba pa se pacovi usute redovno a uvijek najavljuju neke promjene u tim periodima.
Pregovori koji traju se nece prekidati, klub ce nastaviti sa rastom na svim frontovima i to je to, nema nacina pacovima poznatog da mogu otjerati tog covjeka.
Nije perfektan ali je najbolji za nas klub bez konkurencije.
Ni milimetra..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 19 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija