Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 5:24 am

Vala, radije ću gledati Dacića koji ko zvjerka istrča kontru nego Arežinu koji bi stao na loptu i lagano čekao da se kao neko i otvori.
Druga je stvar što se malo pogubio jer su bukvalno sve tribine u tom trenutku očekivale nešto pa se i prepao, ali on mora biti starter sad u srijedu.
a ako je ćurke suspendovan za nedjelju, onda ga u nedjelju gurat.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 5:31 am

brile je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:24 am
Zeljovac sam ali Sarajevo zasluzuje prvo mjesto, fakat igramo ocajno, a oni su Barselona
Boze sacuvaj.
Ne mogu da vjerujem.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 7:23 am

sahmat je napisao/la:
ned sep 16, 2018 10:15 pm
Veca - napokon popravio izlaske!
Anel - Svaka čast, napokon pokazuje svoj pravi kvalitet!
Zajmović pored Krpe naš najbolji igrač, vrhunska tehnika.
Odavno nismo imali gluplju desnu stranu Siniša i Zec. Odigrao veceras dobro, ali nadam se Sehicu sto prije.
Zajmovic?! Pa ljudi dragi gledamo li mi istu utakmicu?! Pa sve sto je dobro radio u Sirokom, sinoc suprotno radio. Ne da loptu materi. Pavica ni jednom nije ispostovao. Drugo poluvrijeme se na momente primjetilo da igra. Loptu koju je Krpicu proslijedio, kasnio 4 poteza.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 7:43 am

Zec imao tri prilike. Dva šuta, i onu situaciju pred golmanom. Jednu je morao realizirati. Sinoć najslabija karika na terenu. Po meni, izmjene su trebale biti za 5-10 min brže i to Zec-Veselinović i Ćurjurić-Dacić, da sa dva brza igrača napraviš agresivni presing.
Teška pobjeda.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 7:49 am

DANAN je napisao/la:
pon sep 17, 2018 5:31 am
brile je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:24 am
Zeljovac sam ali Sarajevo zasluzuje prvo mjesto, fakat igramo ocajno, a oni su Barselona
Boze sacuvaj.
Ne mogu da vjerujem.
Ma zeza se raja, ali treba imati mjere.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 7:51 am

Jucer je jedan veliki Zeljovac i prijatelj ucestvovao u Berlinskom maratonu u Zeljinom dresu.

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 7:54 am

naš je najveći problem vraćanje po izgubljenoj lopti i tu nama protivnici prave glavninu šansi. i zato i bolje djelujemo na strani kad stojimo niže. sinoć je to bilo bolje nego protiv krupe, manje konkretnih šansi za njih i kad smo mi lošiji bili. ali mora se dalje popravljati. kad je odbrana postavljena mi nemamo nikakav problem, ne samo ovu utakmicu nego sve skupa od početka sezone. u zraku smo baš jaki, a i vedran se definitivno dozvao od derbija.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 8:03 am

sloboda 10 golova sve skupa na 9 tekmi... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 8:24 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon sep 17, 2018 2:05 am
I je li se sad pika kao rodjendan 17. Septembar kad smo odigrali prvu utakmicu ili 19. Septembar kad smo primljeni u tadasnji savez ?

Kako god sretan ti rodjendan najveca ljubavi
Mislim da se pika ovo 17.09.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 8:41 am

Dobar vikend iza nas i novi bijeg najozbiljnijoj pratnji. :zeljeznicar1: Lista strijelaca opominje. Suljo 7 pa najblizi Zec i Zajmovic s 2 gola. Sta ako se covjek povrijedi? Vjerujem da Oda ima neko rjesenje i u tom slucaju.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 8:54 am

Posjeta me je razocarala.
Baklje u 44 ok, al zasto opet u drugom poluvremenu?
Evidentno je da nas Krpic drzi u zivotu.
Fizicka sprema je prelosa.
Od 70 min visimo jug pjeva neku baladu lige sampiona ili cega vec.
Klupe kao da nemamo.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:01 am

statistika protiv sirokog updateovana... mislim da je svim poznato da nam je to najcesci protivnik ne samo u kupu nego i u posljednih 19 godina! cak 59 susreta do sad! ne derbi ne moze da pohvali time...

kako god... uzivajte!

viewtopic.php?f=51&t=152&p=363376#p363376

"na danasnji dan" ide 19 septembra!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:05 am

Ne bih se ja Arezine odricao tako lako. Da su sinoc ovi izjednacili, pa da zadnjih 15 minuta trebas ganjati go, korisniji je Arezina nego 4 nasa omladinca na klupi, samo nikako u kombinaciji s Vranjesom.

U ovim tekmama gdje igras na pobjedu ti moras na klupi imati bar 3 ofanzivna rjesenja (spic, krilo, kreativan veznjak), a mi smo silom prilika imali samo to krilo u liku Veselinovica. Rano je ocekivati da ce Dacic napraviti prevagu i rijesit tekmu.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:05 am

Sretan rođendan prva ljubavi! Od 1921. godine do beskonačnosti :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
phpBB [video]
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:20 am

Jucer je sve bilo nekako poremeceno zbog Aketa, pa i ta Grbavica kad se pjevala, bilo je tesko.
Radnik je vrlo dobra ekipa, ljudi su dosli da igraju i to se vidi na prvu.
Po meni najbolji Sabanadzovic, Krpic, Stevanovic i Pavic i Veca.
Veca je bio siguran jucer na svakoj visokoj lopti i to me raduje, jedino sam se malo trzno kada je izletio, pa se cinilo da nece stici na onu loptu, al dobro je procijenio.
Blokirali su nam Curjurica, ali zato je Anel opet bio predobar. Blagojevic mi se nije svidio jucer, sada mozda je do mene, ali imam osjecaj da on nije u formi. Fali mi njegovo iznosenje lopte na protivnicku polovinu.
Sva krila su podbacila. Zec najlosiji, pa nakon njega Zajmovic, a Veselinovic nije nista napravio.
Zajmovic nije bio na nivou, bez obzira sta neko mislio, lose je pratio svog igraca, pobjegao mu je precesto. Previse je peljao loptu, uvijek je imao dodir, dva viska jucer. Nije Pavica pratio, nije bio na drugoj stativi kada je lopta isla od Zeca. Zec ista stvar, losa kretnja, imao 2 ili 3 zicera nije dao, nije prosao svog cuvara nijednom, centarsutevi losi. Veselinovic se samo gradio.
Ocekivao sam Eldara jucer da udje i da probamo nesto sa njim i Veselinovicem na krilima. Mislim da nam fali taj plan B, jer ako Krpica ne ide, mi smo inpotentni, mora se raditi na toj ideji, mozda da u tom slucaju Krpica vratimo nazad jedno 15tak, 20 metara, kako bi protivnicke stopere izvukli, a onda da krila ulaze u sredinu. Treba nam drugi napadac definitivno, siguran sam da Zubanovic moze posluziti, ali treba nam jos jedan igrac.
Ne znam postoji li u ligi neki perspektivni napadac da se dovede kao Ramovic recimo, ili da trazimo iz vana?
I da nisam siguran da ovo bio plod fizicke spreme, mislim da je to vise do mentaliteta naseg sto smo u 60. pali. Tada je Oda trebao zamijeniti Zeca, da osvjezi ekipu, malo je tu zakasnio, ali mislim da je to namjerno uradio kako bi ukrao vremena.
Sve u svemu u Siroki bih ja poceo ovako:

Veca
Sehic- Bakrac(ako moze igrati, nisam siguran) - Rodin - Pavic
Anel/Hajdar - Blagi
Veseli - Dacic - Zajmovic
Krpic

Zec treba malo da ohladi i da udje u 80. da proba nesto na svoju brzinu da uradi. Ne znam da li Anela ili Hajdara staviti, Anel dobro igra, ali ne treba ga preforsirati, a kako sam jucer vidio Hajdarevic ceka ko zapeta puska svoje minute. Posto ce se Curjuric blokirati opet, ja bih Dacica probao od prve minute, pa kasnije ubaciti Curketa ako ne bude islo. E sa Krpicem nisam pametan, on mora poceti jer bez njega smo ko bez k*rca, a poveo bih Zubana i ubacio zadnjih 10-15 minuta. Zajmovicu Oda opet treba reci da ne pretjeruje i da prati igraca i da mu to ponovi jedno 12 000 puta i bit ce top.
Treba malo izmjesati, ali ne treba opet ni previse jer ako prodjemo ovu tekmu, imamo fine sanse da sljedeci protivnik bude laksi, pa opet promijesati karte.
Klupa: Fejzic, Osmanovic, Hajdar/Anel, Eldar, Zuban, Zec
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:29 am

I jos jedna stvar, stadion NIKADA NIJE BOLJE IZGLEDAO. Saljem ja sliku prijatelju jednom, sjebava se momak, ne moze da vjeruje da je to Grbavica.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:41 am

Sretan rođendan ljubavi!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:52 am

Solidno odigrana utakmica. U prvom poluvremenu smo bili odlični i zasluženo smo poveli. U drugom poluvremenu smo pali. Vjerovatno je tu bilo i straha da se ne ponovi Krupa... Meni su bitna tri boda, a realno zaslužili smo ih. Neki su ovdje izgleda očekivali deranje, pobjedu 4:0 pa su sad kao iznenađeni... Radnik je odlična ekipa koja može svakoga pobjediti i na kojoj se ne nabija gol razlika. Jako čvrsti, uvijek dođu da se nadigravaju, imaju dobrih igrača. Nije ni realno bilo očekivati visoku pobjedu... Vidim mnogi kritikuju fizičku spremu. Eh da su ih bar oni grčevi hvatali u Mostaru kad smo imali 0:3. Hajde neka smo bar naučili kako se to radi... Evidentno je da nam fizika nije na nivou, ali se dosta radilo tokom pauze na tome, treba vremena da igrači dođu sebi. Igrali smo fino, lijepih akcija i pasova je bilo, možemo i moramo bolje, ali nema potrebe za uzbunu. Više mene brine što sa klupe nemamo nikoga ko može donijeti prevagu, pogotovo u napadu. Nadam se da će se Jazvić što prije oporaviti. Sinoć po meni najbolji Blagojević. Još treba izdvojiti Šabanadžovića, koji evo već drugu utakmicu igra vrhunski, zatim Stevanović koji je sinoć bio odličan. Kjosevski se baš popravio, izgleda da je prihvatio neke kritike. Krpića nema potrebe komentarisati... Slijedi nam zajeban ritam, moramo rotirati, prije svega mislim na kup. Ja bih protiv Širokog ovako kako god se završilo: Kjosevski, A. Šehić, Rodin, Osmanković, E. Šehić, Blagojević, Hajdarević, Dacić, Arežina, Zajmović, Krpić.
Ako prođemo odlično, a i ako nas izbace bar meni nije smak svijeta. A ne vidim razlog zašto se ovakva ekipa koju sam naveo ne bi mogla suprotstaviti Širokom. Čak to može biti prilika pojedinim da se dokažu Odi.

SRETAN ROĐENDAN LJUBAVI JEDINA! TI SI NAŠA SVETINJA!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:53 am

Sretan rođendan ŽELJO MOJ!!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 9:59 am

NAŠA TV prenosi kup. Tako kaže medijski partner.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija