Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:21 am

Fanzi je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:10 am
Mala digresija od nekog osjecaja gorcine i rezigniranosti medju navijacima zbog recentnih desavanja.

Kao da su i najzagrizeniji supporteri ovog saziva Uprave dozivjeli nevjericu.
Formulisat cu je kao neozbiljnost u brzim smjenama trenera koja ih jede.

Realno, Slobodan Krcmarevic nije uopste trebao postati trener Zelje, nego se Adzemu trebao produziti mandat.
Svi argumenti su bili protiv Krcmara. Osim cinjenice da se birao samo po kriteriju sirokog dijapazona izmedju navijackog razocaranja i navijackih zelja prosle sezone.

Admir Adzem je trebao ostati trener, da li cete sebi priznati to?
Zato sto Slobodan Krcmarevic nije donio taj kvalitet igre. Utakmica sa Celikom bila je repriza Zeljinih partija protiv Viteza pod Adzemom, uz glavnog protagonistu Livaju o kojem se kod nas pricalo da mu je mama platila da igra za Zelju.
Dakle, igraci su ponovo propuzali nikakvu partiju u Zeljinom dresu, po ko zna koji put vidjenu, bez obzira na trenere koji ih je vodio.
Hocemo li podvuci crtu na cinjenicu da igramo lose zbog igraca koji nam igraju lose? Lose uvezanosti, losih individualnih partija? Kontinuiranim problemom oscilacija u formi igraca? Prosle sezone Zakaric na pocetku u formi, pocetkom drugog dijela sezone pao skroz, pred kraj samo u kupu dobar bio. Prije toga samo Miro i Lendra konstantni. Svi ostali jedna dobra, pet blijedih partija.
Koji je trener kriv sto mi ne mozemo kombinovati dupli pas po krilu?
Pristup i nasa ocekivanja su krivi.
Ovdje se prica o tome mozemo li igrati 4-4-2 ili 3-5-2 ili 4-1-3-2 ili sta ja znam vec ne koju ste formaciju napisali, a ja sve ocekujem trenera koji ce ovim igracima ko u Nadrealistima objasniti... Lopta je okrugla, trava je zelena. Dakle, imamo fudbalera koji istrci u napad i ne vrati se (npr. Zec) ili koji seta terenom kad ima loptu i stoji kad je nema (npr. Arezina).
Osnove fudbala im treba neko pojasniti par prvih treninga, ono bez zezancije.
OK, ipak se zezam. Igraci su nam ko muhe bez glave. Nadam se da ce Odovic znati roj muha, pretvorit u roj pcela.
Vratimo se na pisanje o Adzemu koji mene boli. Ne zbog svega sto se desilo, koliko i individualnih govorkanja da mi je familija i da sam ga radi toga podrzavao.

Hocemo li podvuci crtu i reci da je Adzem uzivao antipatije, u startu vece od Krcmara. Krcmar je bio X jednacine, Adzem nula u formuli X+0 = 0. 0 trofeja prvaka.
U ovoj formuli meni 0 nije trofej kupa i drugo mjesto, ali velikoj vecini jeste... 0 nije bila ni igra. Bar svaku trecu smo solidno odigrali. Amar V2 s Lazom je bio uzasno dosadna predstava razbijanja bunkera.
Medjutim, volimo mi mistiku, volim popusiti pricu, volimo uvozno, makar bio polufabrikat. Doveli smo covjeka za kojeg je Jesic Mourinho, a Jesic duplo veca legenda Partizana.

Hoce li se vec jednom nauciti lekcija?
Evo prilike s Odom, one propustene s Adzemom.

Ja sam ocekivao od Adzema u ovoj sezoni titulu, ali mu je raja nasapunjala dasku.
Tvrdim da nema trenera u istoriji koji je u stanju ispuniti sve ciljeve i sva ocekivanja od navijaca u kratkom roku. Nema! Veci klubovi, vece ambicije.
Pep Guardiola je izuzetak. Nije pravilo.
Procitajte Fergusonovu biografiju, za Boga miloga prije nego pocnete raspravljati o treneru.

Nema tog trenera kojeg trazite da ce vam garantovati titulu ove sezone. Nije on ni Amar Osim. Nema ga. Jeste, grijesilo se proslih sezona. Moze li u Zelji jedan trener prezivjeti tri pripremna ciklusa?

Od Odovica ocekujem da vrati Edisa, istog onog sto mu je radio iza ledja i pridruzi Adzema strucnom stabu.

Vrijeme je da Manijak-Manijaku, Zeljovac-Zeljovcu pruzi ruku. Ne idite pitarskim putem. Rasturit cemo sve sto se gradilo.

P.S. Ocekujem triler u cetvrtak. Da je slucajno Zakaric ostao, znam da bi ga Oda uvrstio i ocekivao bih pobjedu protiv Apollona.
Zivi bili pa vidjeli...
Fanzi nisi upravu. Trener koji ima 3:0 u 82 minuti ne smije zatvarati utakmicu sa Zebom i Kajkutom. To cak ni jedan clan ovog foruma nebi napravio a ne profesionalni fudbalski trener. I onda se vratimo na 2:0 u 60.min protiv Metalurga.

Uglavnom, Adzem nema nikakvog fudbalskog znanja i on nije smio poceti ovu sezonu i tako je i bilo.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:22 am

CURVA je napisao/la:
uto jul 31, 2018 10:08 am
djoxxx1921 je napisao/la:
uto jul 31, 2018 9:36 am
Ipak je najveci problem svlacionica i odnosi medju igracima. I desio se sukob poslije utakmice u ned, Vranjes i Blagojevic..
mojne ovih prica i ako nesto znas ne trebas pisati pa svugdje se desavaju sukobi .
Molim Vas idemo zajedno i jako jos lijepih stvari nas ceka abd krov Oda neka samo napravi da opet gledamo gledljiv fudbal i to je to
Ma sta nemoj. Treba im jeb.at mater bezobraznu. Pojedinci su umislili da su veci od kluba
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:22 am

cipiripi je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:18 am
Zeba ne smije biti u strucnom stabu. Prijatelju moj kreni prvo od pjetlica pa onda budi pomocnik u prvom timu. Odu molim da za pomocnike dovede Djurbuzovica i Adzema uvjeren sam da bismo bili odmah u startu jaci za 30 %, jer ako zadrzi ovaj skart na klupi, opet ce mu igraci okrenuti ledja jer nece imati nekoga kao sto su Djurbuzovic ili neko drugi da stanu uz njega i da igracima j.ebe znanje.

Dakle mi smo popusili trofeje zbog igraca a na zbog trenera, DOSTA JE VISE. Željo postoji 97 godina i necete vi placenici i vucibatine biti iznad nase svetinje.
Nemoj zezati za Zebu. Pomogao je Krčmareviću koliko je mogao. Eh sad što ovaj nije znao, nego je došao da su uči u Želji.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:23 am

cipiripi je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:18 am
Zeba ne smije biti u strucnom stabu. Prijatelju moj kreni prvo od pjetlica pa onda budi pomocnik u prvom timu. Odu molim da za pomocnike dovede Djurbuzovica i Adzema uvjeren sam da bismo bili odmah u startu jaci za 30 %, jer ako zadrzi ovaj skart na klupi, opet ce mu igraci okrenuti ledja jer nece imati nekoga kao sto su Djurbuzovic ili neko drugi da stanu uz njega i da igracima j.ebe znanje.

Dakle mi smo popusili trofeje zbog igraca a na zbog trenera, DOSTA JE VISE. Željo postoji 97 godina i necete vi placenici i vucibatine biti iznad nase svetinje.
Slazem se, obavezno pojacati strucni stab, Zeba moze ostati da uci uz njih. Ne moze jedna osoba sve, pogotovo ne sa ovakvom stokom

Sto se tice Zakarica, odlicna suma s obzirom na ugovor do kraja godine, njegove godine i da nije uspio u Dinamu. Klub nije popustio i ovo je odlicno ispalo.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:24 am

Eric Cantona je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:18 am
LARSSON je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:11 am
Eric Cantona je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:08 am
Mirza Šubo na posudbu. Znači samo Sulejman napadač.
To mi miriše na ''defense''
Izvolite napadati, jer mi smo Željo.
Ne bih rekao da je subo svakako planiran da igra
Možda bi zaigrao kod Ode. Ili je trebao reći da neće na posudbu nego će probati da se nametne. Nešto kao Zajmović, a svi znamo kako je ispalo sa njim. Proigrao, nezamjenjiv u prvom timu.
Ipak je poenta da imamo samo Sulju u vrhu.
Zaim je napadac drugo je to sto je kod bivsih trenera zavaljen na krilu. Momak samo da se rijesi sebicnosti bio bi vrh igrac
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:25 am

Strucni stab ojacati za jos jednog pomocnika Odovicu, ali nikako ne sklanjati Zebu. Vjerujem da on dovoljno dobro razumije fudbal, ligu, psihu igraca i sve ostalo da moze biti pomocnik Odovicu.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:27 am

Dr. Adzem je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:24 am
Eric Cantona je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:18 am
LARSSON je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:11 am


Ne bih rekao da je subo svakako planiran da igra
Možda bi zaigrao kod Ode. Ili je trebao reći da neće na posudbu nego će probati da se nametne. Nešto kao Zajmović, a svi znamo kako je ispalo sa njim. Proigrao, nezamjenjiv u prvom timu.
Ipak je poenta da imamo samo Sulju u vrhu.
Zaim je napadac drugo je to sto je kod bivsih trenera zavaljen na krilu. Momak samo da se rijesi sebicnosti bio bi vrh igrac
Onda su zeznuli na zvaničnoj stranici. Tamo ga stavili u vezni red. Ja budala majko moja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:28 am

Omar500 je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:23 am
cipiripi je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:18 am
Zeba ne smije biti u strucnom stabu. Prijatelju moj kreni prvo od pjetlica pa onda budi pomocnik u prvom timu. Odu molim da za pomocnike dovede Djurbuzovica i Adzema uvjeren sam da bismo bili odmah u startu jaci za 30 %, jer ako zadrzi ovaj skart na klupi, opet ce mu igraci okrenuti ledja jer nece imati nekoga kao sto su Djurbuzovic ili neko drugi da stanu uz njega i da igracima j.ebe znanje.

Dakle mi smo popusili trofeje zbog igraca a na zbog trenera, DOSTA JE VISE. Željo postoji 97 godina i necete vi placenici i vucibatine biti iznad nase svetinje.
Slazem se, obavezno pojacati strucni stab, Zeba moze ostati da uci uz njih. Ne moze jedna osoba sve, pogotovo ne sa ovakvom stokom

Sto se tice Zakarica, odlicna suma s obzirom na ugovor do kraja godine, njegove godine i da nije uspio u Dinamu. Klub nije popustio i ovo je odlicno ispalo.
100%
Neka Zebe u strucnom stabu, mora neko zagrijati ekipu, pripremiti teren za vjezbe i slicno, "brucos" je, ali hitno pojacati strucni stab, volio bi najvise Adzema sto zbog iskustva, poznavanja svlavionice i djece, najbolje bi bilo nekoga poput Djurbuzovica ali mislim da takvi vise nemaju motiva za taj posao pomocnica, ali imaju tu jos Cica i Omer, i prije svega treba nam TRENER GOLMANA !
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:29 am

Veliki pozdrav i od mene, momci su za 10...

Sent from my LG-M200 using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Fanzi
Postovi: 418
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:31 am

Rashide, ko je u pravu ne znam, ali imamo pravo imati razlicito misljenje. Za mene je iskorak napraviti sezona s osvojenim kupom i drugim mjestom. Za tebe nije...
 
MATORI
Postovi: 1156
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:37 am

exbabilon je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:25 am
Strucni stab ojacati za jos jednog pomocnika Odovicu, ali nikako ne sklanjati Zebu. Vjerujem da on dovoljno dobro razumije fudbal, ligu, psihu igraca i sve ostalo da moze biti pomocnik Odovicu.
Taaaaaj jedan pomoćnik i ne mora imati nešto puno fudbalskog znanja - ali brate treba biti čisti "gestapovac".
Ne bude li tako - opet će Odu ubiti dobrota.
Neće mu biti nikakva satisfakcija što će ga mnogi od nas dobronamjernih sažaljevati!
Deja' vu.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7599
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:40 am

CURVA je napisao/la:
uto jul 31, 2018 8:26 am
gavran je napisao/la:
uto jul 31, 2018 7:13 am
Ja sam inace poznat kao prognezer i po tako da na kipru ocekujte 4 0 za apolon hladno.
djesi ptico moja najdraza sta kazes gavran prognozer :rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Zivi bili pa vidjeli.Citiracu se u cetvrtak. :ganja:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:40 am

phpBB [video]


prije dvije godine u ova doba ja isto govorio...doduše od tad su snimljene nove epizode.
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:42 am

Dr. Adzem je napisao/la:
Eric Cantona je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:18 am
LARSSON je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:11 am
Ne bih rekao da je subo svakako planiran da igra
Možda bi zaigrao kod Ode. Ili je trebao reći da neće na posudbu nego će probati da se nametne. Nešto kao Zajmović, a svi znamo kako je ispalo sa njim. Proigrao, nezamjenjiv u prvom timu.
Ipak je poenta da imamo samo Sulju u vrhu.
Zaim je napadac drugo je to sto je kod bivsih trenera zavaljen na krilu. Momak samo da se rijesi sebicnosti bio bi vrh igrac
Zaim nije napadac. On je i u omladincima igrao krilo, vecinom lijevo. Mozda par utakmica u zivotu odigrao na spicu.. Mozda bi bio bolji kao napac..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:43 am

"ono njegovo" jedan na jedan zasad prolazi samo sa lijevog krila. treba probati i u centru...ali ne u zvaničnim utakmicama.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:44 am

Nama treba strucni stab od najmanje 3 covjeka. Pa u vrijeme Amarovog mandata Memic je vise vremena provodio skautirajuci ekipe nego sto je bio na treninzima. Ako npr. za tri kola igramo sa Zrinjskim njega Amar posalje da cijeli mjesec prati utakmice tog Kluba,a nasi odu na jednu ili ni jednu utakmicu. Zato kazem treba nam prosiren strucni stab gdje ce ovo nabrojano biti jedan od najvaznijih segmenata i gdje ce neko imati m.uda da mahalce otjera u tri lijepe p.icke materine.

Odovic, Djurbuzovic, Memica, Cica vise znaju sta znaci igrati u Zelji nego jedan Vranjes, Zec i bruka ovih koji su došli, e sa ovom bagrom treba samo cvrsto.

Imali smo dosta jacih igraca i onih koji su dolazili sa strane ali se je hijerarhija uvijek znala i postovala i nije bilo pardona zato sto si ti kao neko fudbalsko "ime"
Alea iacta est!
 
AdmirA
Postovi: 2235
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:46 am

djoxxx1921 je napisao/la:
uto jul 31, 2018 9:36 am
Ipak je najveci problem svlacionica i odnosi medju igracima. I desio se sukob poslije utakmice u ned, Vranjes i Blagojevic..
Ima li iko dokaze,za ovaj ili slicne slucaje., daj da ih sve rastjeramo, kvare sve, dajte imena, imena su ta na koje svi mozemo reagovati.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:50 am

Hadzijalagic je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:42 am
Zaim nije napadac. On je i u omladincima igrao krilo, vecinom lijevo. Mozda par utakmica u zivotu odigrao na spicu.. Mozda bi bio bolji kao napac..
Nećemo valjda opet izmišljati igračima nove pozicije. Ako je krilo, neka igra krilo. Uostalom ovaj što je dao ostavku je probao to sa premještanjem, pa vidi kako završi.
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:53 am

Pa i Osmankovic je igrao defanzivnog veznog u omladinskim kategorijama pa danas ni u snu ne moze igrati tu poziciju. Zaimovic je spic igrac, kakvo ba krilo.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 11:53 am

I Baja je bio vecinom krilo i u omladincima i na pocetku seniorske karijere pa je eksplodirao na spicu. Sebican je za krila. Ne znam sto se nebi probalo s obzirom da smo deficitarni na spicu. Ne moze Krpic svaku citavu igrati, odnosno moze ali cemo ga shebati..

Kemo je bio primarno stoper i na toj poziciji odigrao 90% utakmica..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u uto jul 31, 2018 11:53 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Jacksparrow i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija