Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:37 pm

E da hoce i Cenan otici pa da predjete na nekog treceg.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:37 pm

Moj Grbavice Zahirovic sa 90 kila strpa kao nasu najvecu zvijezdu u djep, a ovaj drugi Blagojevic je prodao toliko lopti ko Bekric za citave svoje mandate u Zelji. Ne mozemo niko ubijediti da Bekric ne moze konkurisat za prvih 11. pored ove trojice veznih igraca. Ali niko!
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:38 pm

Ja ne mogu da shvatim da se Zeba mora gurat 90 minuta. Da li je moguce da ga niko ne smije stavit na klupu? Jel on ima neke mafijaske veze? Sta mu dodje Zika Turkovic?

Obavezno Ugljesu nabit nogom, Blagojevica psihijatru ili hodzi odvest.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:39 pm

E moj Željo šta mi radiš. Svašta sam u životu prošao iako mi je tek 31, ali ništa me ne može sjeebati ko ovako brukanje. Nije sramota izgubiti, gubili su i veći od još manjih, ali sramota je kad se popišaš ovako po svojim navijačima.
Istini za volju, ne očekujem puno od ovih igrača, ali nekako me uvijek uspiju ipak razočarati, mada kontam da je nemoguće.
Ne boli poraz, boli odnos pojedinaca prema imenu i grbu. Ne boli poraz, boli što se ništa ne nauči iz njega.
Neću da psujem ali bih svašta opsovao jer se osjećam baš popišano.
Ove mentalne luzere treba otjerati, a zna se ko su, i nema ih puno. Znam da je teško igrača sa ugovorom otjerati, ali ja bih bio zadovoljan i da ih preselimo na klupu. Zeba, Jovan, Uglješa, Stana, Siniša...svi oni imaju kvalitet ali su mentalne piičke koje ne mogu podnijeti nikakav vid pritiska. Takvi nisu za Želju.
Ne znam fakat, valja sad čitavu sedmicu dumati i biti sjeeban. Dabogda i oni bili ko ja, mi. Eto samo im toliko želim nakon ovoga. Fuj
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sub jul 29, 2017 7:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
voltriz
Postovi: 14
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:39 pm

Kakva izjava, kakav debilan potez i manjak inteligencije sazet u jednoj izjavi. Zeljo je cijela BiH a ne samo Sarajevo.

Ovakve autogolove mogu zabijati samo neuki ljudi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:40 pm

Brkoo je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:32 pm
Cuj kakva bruka, covjece dragi Mladost nas je ubila, pregazila, zgazila, tek u drugom poluvremenu smo krenuli jalovo prema naprijed..Jadno, bijedno, ma fuj. Idi Cenane i ne okreci se, u sezonu bez pojacanja usli, grob te **** i hocemo titulu :klanjase2: :rofl1: :oops1: :cry: :doktor:
Kako nije bruka. Doveli smo sebe da na nekoj njivi tamo iz nekog sela da te tako tamo neki amateri ubiju. Mislim da je Adjem 100% upravu. Nemoze se tako najveći klub ponašati. Nekad smo ovakve ekipe 5-0 pobjedjivali sad je to za plakat. Vece amatere i ublehase od igraca Zeljo nikad nije imao u historiji od ovih. Neka ih je stid svetog dresa sto nose. Nek se dobro igraci zapitaju ili nek se nose s 100 pm.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:40 pm

Amidza je napisao/la:Ja ne mogu da shvatim da se Zeba mora gurat 90 minuta. Da li je moguce da ga niko ne smije stavit na klupu? Jel on ima neke mafijaske veze? Sta mu dodje Zika Turkovic?

Obavezno Ugljesu nabit nogom, Blagojevica psihijatru ili hodzi odvest.
Nije do blagojevica kako ne shvatite on sam igra i normalno da griješi protiv tri protivnicka igraca Zeba i Ugljesa ne postoje.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:40 pm

salle86 je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:39 pm
E moj Željo šta mi radiš. Svašta sam u životu prošao iako mi je tek 31, ali ništa me ne može sjeebati ko ovako brukanje. Nije sramota izgubiti, gubili su i veći od još manjih, ali sramota je kad se popišaš ovako po svojim navijačima.
Istini za volju, ne očekujem puno od ovih igrača, ali nekako me uvijek uspiju ipak razočarati, mada kontam da je nemoguće.
Ne boli poraz, boli odnos pojedinaca prema imenu i grbu. Ne boli poraz, boli što što ništa ne nauči iz njega.
Neću da psujem ali bih svašta opsovao jer se osjećam baš popišano.
Ove mentalne luzere treba otjerati, a zna se ko su, i nema ih puno. Znam da je teško igrača sa ugovorom otjerati, ali ja bih bio zadovoljan i da ih preselimo na klupu. Zeba, Jovan, Uglješa, Stana, Siniša...svi oni imaju kvalitet ali su mentalne piičke koje ne mogu podnijeti nikakav vid pritiska. Takvi nisu za Želju.
Ne znam fakat, valja sad čitavu sedmi dumati i biti sjeeban. Dabogda i oni bili ko ja, mi. Eto samo im toliko želim nakon ovoga. Fuj
Bravo..
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:40 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:26 pm
Ja bih samo da izdvojim Projića, Ramovića, Graovca i Zakarića. Pičkurine usrane, ljudi najviše daju koji nemaju povezanosti sa Željom, mrš
Upravo tako!
S posebnim naglaskom za Grahovca, svaka čast momak!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:41 pm

Amidza je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:38 pm
Ja ne mogu da shvatim da se Zeba mora gurat 90 minuta. Da li je moguce da ga niko ne smije stavit na klupu? Jel on ima neke mafijaske veze? Sta mu dodje Zika Turkovic?

Obavezno Ugljesu nabit nogom, Blagojevica psihijatru ili hodzi odvest.
Izgleda Zeba ima neki imunitet u timu za ne povjerovati. Ja mislim da bi haos napravio kad bi na klupi bio. I nije igrac za kapitenske trake nikako. Kad ga vidim onako kako pelja loptu pa hoce na neki seljacki nacin kroz noge da je probaci smuci mi se. Prevazidjena igra davno ..
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:42 pm

Adžem je na 50% prvenstvenih poraza u odnosu na Slavka Petrovića (imao ih 2). Podsjećanja radi Slavko je imao samo nezaslužen poraz u Širokom (prečke i stative i dobre vile spasile Široki) i poraz na Koševu.

Poraz trenera, jer nema sistema (šablona) u igri. Najveći amater ne bi postavio ono što je Ado uradio, pri tome mislim i na odabir igrača. Izjava na kraju tekme je sramna. Sudije su sudile korektno. Žerić odigrao solidno. Zec je najsebičniji igrač lige.

Tjeranje najučinkovitijeg trenera iz prethodne sezone u ligi, će nam se obiti o glavu. Adžem mi je drag, ali je ubleha od trenera, u prošloj sezoni nismo nikada imali omjer posjeda lopte za prvo poluvrijeme 62:38 u korist protivnika, čak ni u Evropi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:42 pm

Previse mahalaša i lezihljeba.
Svi zato misle da su igračine i najbitnije je da imaju zanimljiviji stajling od Ziska.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:43 pm

Adžeme, nauči se davati izjave. Izašao si pred kamere k'o lokalni šaner. Kad već spominješ metropolu, onda se i ti ponašaj kao gospodin, trener koji vodi klub iz metropole.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:43 pm

Nisam razočaran uopšte.čudan neki osjećaj poslije poraza, sve normala ja vam to opisat ne mogu...
Valjda i sam ne ocekujem vise nista od ovih ološa poslije zadnje dvije sezone.
Samo opušteno raja :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:43 pm

Ne mogu ni biti toliko ljut na Blagojevica kad vidim kako se kriju Zeba, Radinovic, jos mu ubaci Zerica kao da mu pomogne.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:44 pm

Ova Mladost ce mnogima probleme stvoriti.
Nego blizu je Igman, kardio da ubijes volju u njima. Ja vjerujem u rad, rad se uvijek isplati. I ove pripreme koje imamo, Kupres, Medjugorje, Antalija zdravo. Trebevic, Igman,Bjelasnica samo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:44 pm

Hajde jos dovedite Kajkuta, i jos nekog slicnog takvog rahlju na desnog beka, kad nas jebete u najvaznijem segmentu kluba, jebite nas do kraja. Izjava Adzema da smo iz metropole izrazava sav debilizam koji se desava u sportskom segmentu kluba..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:44 pm

Da sam razoracan, pa i jesam. Da sam ljut, nisam. Jesam li ovo ocekivao, neznam. Boli li me qurac za ovu sezonu, boli.

Jebe te Zeljo ko god stigne... samo ja nista u zadnje vrijeme. :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:48 pm

Dr. Kostic je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:40 pm
Brkoo je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:32 pm
Cuj kakva bruka, covjece dragi Mladost nas je ubila, pregazila, zgazila, tek u drugom poluvremenu smo krenuli jalovo prema naprijed..Jadno, bijedno, ma fuj. Idi Cenane i ne okreci se, u sezonu bez pojacanja usli, grob te **** i hocemo titulu :klanjase2: :rofl1: :oops1: :cry: :doktor:
Kako nije bruka. Doveli smo sebe da na nekoj njivi tamo iz nekog sela da te tako tamo neki amateri ubiju. Mislim da je Adjem 100% upravu. Nemoze se tako najveći klub ponašati. Nekad smo ovakve ekipe 5-0 pobjedjivali sad je to za plakat. Vece amatere i ublehase od igraca Zeljo nikad nije imao u historiji od ovih. Neka ih je stid svetog dresa sto nose. Nek se dobro igraci zapitaju ili nek se nose s 100 pm.
Nije sramota izgubiti.
SRAMOTA JE ZA SEBE GOVORITI DA SI NAJBOLJI KLUB U DRŽAVI A NA TERENU BITI MANJI OD MAKOVOG ZRNA.
Mentalne piičke nisu vrijedne da se zovu igračem ŽELJE. Jer uspijevaju popišati ono što su generacije prije njih 9 decenija stvarali.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:48 pm

sastrane je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:41 pm
Amidza je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:38 pm
Ja ne mogu da shvatim da se Zeba mora gurat 90 minuta. Da li je moguce da ga niko ne smije stavit na klupu? Jel on ima neke mafijaske veze? Sta mu dodje Zika Turkovic?

Obavezno Ugljesu nabit nogom, Blagojevica psihijatru ili hodzi odvest.
Izgleda Zeba ima neki imunitet u timu za ne povjerovati. Ja mislim da bi haos napravio kad bi na klupi bio. I nije igrac za kapitenske trake nikako. Kad ga vidim onako kako pelja loptu pa hoce na neki seljacki nacin kroz noge da je probaci smuci mi se. Prevazidjena igra davno ..
Lik je veci od kluba, eto kako to izgleda. Nije on nas najveci problem, ne kazem, ali je smijesno da bilo koji igrac ima toliki imunitet, sve onda pada u vodu. Da je Messi, ne smije to bit.

Zeba ima ukvalno 30 minuta efektivne igre. Maksimalno 45, ako se ustedi kako treba i ako bar 2 igraca trce za njega i kad mu je forma vrhunski tempirana, moze izvuci 60ak minuta iz svog tijela i to je to. Rijetke su utakmice kad to moze. Znaci prosjecno u sezoni 30 minuta efektivne igre lik moze imat. Ostalo ce da se valja, negoduje, mlatara rukama, pravi ona lazna i nepotrebna uklizavanja da impresionira tribine, da se zavlaci uz crtu i pokusava da izvuce korner...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 11 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija