Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:28 pm

Iz krajnosti u krajnost...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:28 pm

exdomorocki je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:22 pm
Da li mi neko od forumskih strucnjaka moze pojasniti slijedeće:
Jucer trener Lensa izjavi: Lendrić je već sad fizički spreman za takmičarske utakmice!
Kako je to moguće,kad je Slavko ubleha?
Kako?
Pa se vratim na Memisevića,ode u Groningen i igra odmah,kako?
Kako je moguce da tako spremni igraci nisu mogli zadrzati trku na 1-0 protiv Krupe gdje smo maltene ovjeravali titulu.
Da ne spominjem hodanje po terenu u revansu protiv Sirokog koji nas je fizicki pojeo i mrcvarenje na Kosevu.
Kako?!
Kako je moguce da jedan Bajic ode u Tursku i pokida prvu sezonu? Da jedan Amir odmah igra u tom istom klubu?
Kako je moguce da Memija ode u Dansku i da i on isto igra standardno a nije prosao Slavkine pripreme?
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:31 pm

Avanes je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:01 pm
Svi vidjeli cigaru, a niko kesu Victoria's Secret :karanje:
vidio sam ja al nisam htio mahalati :ganja:
baci ga Ugi u trosak. sad ce svakoj morati kupiti istu kesu jer svaka misli da je ova kesa za nju :rofl: :ganja:
Zadnja izmjena: za_zivot_cijeli, dana/u sri jul 19, 2017 2:35 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:31 pm

mirzza je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:28 pm
exdomorocki je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:22 pm
Da li mi neko od forumskih strucnjaka moze pojasniti slijedeće:
Jucer trener Lensa izjavi: Lendrić je već sad fizički spreman za takmičarske utakmice!
Kako je to moguće,kad je Slavko ubleha?
Kako?
Pa se vratim na Memisevića,ode u Groningen i igra odmah,kako?
Kako je moguce da tako spremni igraci nisu mogli zadrzati trku na 1-0 protiv Krupe gdje smo maltene ovjeravali titulu.
Da ne spominjem hodanje po terenu u revansu protiv Sirokog koji nas je fizicki pojeo i mrcvarenje na Kosevu.
Kako?!
Kako je moguce da jedan Bajic ode u Tursku i pokida prvu sezonu? Da jedan Amir odmah igra u tom istom klubu?
Kako je moguce da Memija ode u Dansku i da i on isto igra standardno a nije prosao Slavkine pripreme?
Ja mislim da si fulio poentu.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:33 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 12:17 pm
Minjore je napisao/la:
sri jul 19, 2017 12:02 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 19, 2017 11:58 am
http://sc.sport.ba/nekoliko-klubova-neg ... ose-plbih/

Je li ovo nama odgovara Moja TV?! :roll:
Odgovara nama, odgovara borcu i odgovara svakom ko iole misli bolje za BH ligu. Uskracujes prava arena sportu i sportklubu za promovisanje nase lige. Mogli su ti ligu gledati ljudi iz citavog svijeta, ovako ce gledati samo ljudi iz FBiH i neko te neko preko streama. Isto vrijedi derbi kao i utakmica Vitez - Gošk. Eto zasto nikad necemo napredovati.
Tako su postavljene stvari u našoj zemlji, jednostavno to proizlazi iz stvari da nemamo nekog na čelu države čija će biti zadnja, pa svako radi šta hoće. Bhtelecom gleda samo kako povećati zaradu, kapitalista kao i svi ostali. On je vid zarade našao u našoj ligi. Nešto uložiš, nešto ti se vrati. Oni ovo gledaju kroz prizmu zarade, ne kroz prizmu nogometa i popularnosti istog. Da im je veća zarada od Vitez-Gošk, ta utakmica bi bila na Mojoj TV, a derbi bi išao na "javnim" emiterima. Njih utakmice zanimaju kao nas pošumljvanje u Latviji.
Oni su pare dali, njih boli k**** za ostalo, savez je pare primio i boli ga k**** za ostalo, klubovi šute ili ne smiju da progovore i dobiješ mat poziciju.
Moze ici utakmica na bilo kojoj tv. Zna se i minimalna cijena. Trebaju se javiti vlasniku prava,odnosno,BHTelecomu.
Za sve utakmice koje ne zanimaju BHTelecom moze se javiti bilo koji klub,bilo koja tv stanica,posalju svoju ponudu,najbolja ponuda pobjedi i na njoj ide,a onda neka rade sta zele.
Jednostavno da ne moze biti jednostavnije
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:35 pm

kremenko je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:33 pm
Moze ici utakmica na bilo kojoj tv. Zna se i minimalna cijena. Trebaju se javiti vlasniku prava,odnosno,BHTelecomu.
Za sve utakmice koje ne zanimaju BHTelecom moze se javiti bilo koji klub,bilo koja tv stanica,posalju svoju ponudu,najbolja ponuda pobjedi i na njoj ide,a onda neka rade sta zele.
Jednostavno da ne moze biti jednostavnije
To stoji, ali koji je spisak utakmica koje ne zanimaju Bhtelecom? Posebno izdvoji nas eto. U tome je fazon.
Također, koliko bh građana ima Moju TV? Ne znam tačno, ali mislim da nije zanemariv podatak koliko bh građana može uvesti MojuTV.
@mirzza fulio si poentu, a ta pitanja su ispričana priča već mjesecima unazad, bolje rečeno od 20.5.
Zadnja izmjena: Eisenbahner1921, dana/u sri jul 19, 2017 2:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:36 pm

Ma ovi danasnji su ba nista sta su Jamak, Svraka i ta ekipa radili, samo sto tad nisu toliko aktuelne drustvene mreze bile koliko su danas. I gdje su sad? Jamak u Osijeku pa Zrinjskom, Svraka Iran, Indonezija, Olimpik...gdje vec. Mislim OK, necije tijelo moze podnijeti svakakve poroke, necije ne. Jordan i Rodman zatvarali nocne klubove, pa jedan da 40 poena, drugi skupi 20 skokova dan poslije, Zidane pusio, Ivano Balic pusio, Ronaldinho nema sta nije radio...milion primjera u raznim sportovima.

Poenta je u tome kakav igrac ima pristup i odnos prema sebi, treningu, karijeri, naravno to u kombinaciji sa talentom tj. kvalitetom. Cim igrac stariji od 25-6 godina igra kod nas, velike su sanse da je tzv polovnjak i da mu je to vrhunac, jbg. Pogotovo stranci Markovic, Blagojevic, Sinisa, Projic...oni nikad u jacem klubu od Zelje nece igrat. Dodaj na to domace malo starije igrace koji su vazda u Zelji ili tu negdje i imas to sto imas. Tu smo gdje smo, trenutno. Ovi momci su dovoljni za nasu ligu i ponesto u Europi. Nadam se da ce polako, jedan po jedan, otpadati kako nasa djeca sastavaju i prelazni rokovi prolaze.

Igraci poput Zeca, Zakarica, Ramovica, Graovca su igraci na kojima se gradi ekipa. Oni + naravno nasa djeca + pokoje kvalitetnije pojacanje sa strane i to je to. Dug je to proces, ali barem, cini se, idemo u tom smijeru.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:37 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:35 pm
kremenko je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:33 pm
Moze ici utakmica na bilo kojoj tv. Zna se i minimalna cijena. Trebaju se javiti vlasniku prava,odnosno,BHTelecomu.
Za sve utakmice koje ne zanimaju BHTelecom moze se javiti bilo koji klub,bilo koja tv stanica,posalju svoju ponudu,najbolja ponuda pobjedi i na njoj ide,a onda neka rade sta zele.
Jednostavno da ne moze biti jednostavnije
To stoji, ali koji je spisak utakmica koje ne zanimaju Bhtelecom? Posebno izdvoji nas eto. U tome je fazon.
@mirzza fulio si poentu, a ta pitanja su ispričana priča već mjesecima unazad, bolje rečeno od 20.5.
Nase sve utakmice idu na MojaTV,osim jedne koja je na BHT. Jbg,nafaka takva,najveci i najzanimljiviji klub u drzavi.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:38 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:24 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:21 pm
sajo10 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:00 pm

Pa kada Stana ili ko vec bude igrao kao Kindze, Radja, Balo i ostali onda neka pusi po dvije kutije na dan. Problem je sto on pusi, a odron od igraca. :lol: :lol: I to vazi i za ostale koji puse.
E ovo je kljuc.

Hajde da je on strasan igrac, al on karina. Umjesto da sve radi da bude bolji igrac on se unazaduje ionako unazadjen.
Al daj ga u prvu :kafa:
U prvoj je bio iskljucivo silom prilika.
Znam ja Storme sta govorim. Nije to sto si ti napisao. :D
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:44 pm

Ovo za pusenje nidje veze i nista novo tako da...nego ja sam mislio da je ovaj Mahmutovic mladji, jbt ima 31 godinu i on i Adilovic. Jos kad tu nadovezes Nikolica s 33 onda opet staracki dom, a taman sam mislio da nece biti jer su Graovac i Zec mladji igraci relativno,ali onda dodje Projic trancika i ova dvojica se spominju. Naravno ovo pod uslovom da dodje Mahmutovic. Ove starohane treba zaobilazit jer i ovako ih imamo previse :D
Modus vivendi !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:45 pm

@Amidza
Sve stoji
Postoji jedan problem kod "mladih"
Nije samo talenat i trening dovoljan za uspjeh. Kod god je nesto u svojo struci napravio zna da skola i diploma nisu dovoljni. Ogromno samodricanja, rada i usavrsavanja.
Bez toga ce mladi igraci ubrzo postati Jamaci, Svrake i Stanici
Ovo se meni cini ko kad neko zavrsi srednju medicinsku pa hoce da operira u onoj legendarnoj 😀CW eksperimentalnoj operaciji
Daj vamo, mogu ja to😀
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:48 pm

Hajde vala manite se poroka dan pred utakmicu..
Da nema poroka zivot ne bi bio zanimljiv ha ya :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:49 pm

kremenko je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:37 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:35 pm
kremenko je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:33 pm
Moze ici utakmica na bilo kojoj tv. Zna se i minimalna cijena. Trebaju se javiti vlasniku prava,odnosno,BHTelecomu.
Za sve utakmice koje ne zanimaju BHTelecom moze se javiti bilo koji klub,bilo koja tv stanica,posalju svoju ponudu,najbolja ponuda pobjedi i na njoj ide,a onda neka rade sta zele.
Jednostavno da ne moze biti jednostavnije
To stoji, ali koji je spisak utakmica koje ne zanimaju Bhtelecom? Posebno izdvoji nas eto. U tome je fazon.
@mirzza fulio si poentu, a ta pitanja su ispričana priča već mjesecima unazad, bolje rečeno od 20.5.
Nase sve utakmice idu na MojaTV,osim jedne koja je na BHT. Jbg,nafaka takva,najveci i najzanimljiviji klub u drzavi.
To je to. Sad se vraćamo na ono što je @Minjore pisao o širenju popularnosti našeg fudbala. Bhtelecom želi zaradu, što je i logično, pa uzima najbolje utakmice za sebe. On je uložio, savez primio novac i boli ga briga šta će biti s gledanošću, a klubovi se ne znaju ni pobuniti kako treba, o udruženju premijerligaša da ne govorim, jer nismo mi jedini koji nam ovo ne odgovara.
Fali zdravog i dobrog dijaloga, čini mi se da klubovi divane finski, savez mađarski, pa se ne razumijemo ili neko ne želi da se razumijemo.
Kratko rečeno, para vrti gdje burgija neće
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:50 pm

Ja se kontam gdje su te "sise" što se slikaju sa "sisama" kad vi o šiši :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:51 pm

Žvaka je napisao/la:
sri jul 19, 2017 2:50 pm
Ja se kontam gdje su te "sise" što se slikaju sa "sisama" kad vi o šiši :D
:rofl1:
Ode f5 kontajući bil ko šta izbacio :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:51 pm

Ugi kad već čitaš forum. Pošalji u pp broj Nataše da je Ajzei završimo :cigara:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:55 pm

Za sutrašnji duel koji se igra od 19 sati do sada je prodato svega 3.600 ulaznica, u švedskom klubu se nadaju da će taj broj narasti na 10.000.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 2:57 pm

De pojedini odredite kaad mogu ić u ćenifu igrači da znaju, e svašta se može čovjek načitat ovdje! Treba pogledat oko sebe malo rođenom djetetu ne možeš ništa i dođeš palamudit po forumu, to je ta furka! Ima neko ko treba vodit računa o igračimaa mi smo navijači!! Mislim ako iko zna koja je svrha navijača super bi bilo
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 3:15 pm

Do kad se mogu kupiti godisnje i gdje?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 3:19 pm

i sad ako napišem u apoteci dina na č. vili biću ja smrknut ili nešto... :kafa:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 20 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija