Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Gola
Postovi: 477
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:50 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jul 13, 2017 10:40 pm
Gola je napisao/la:
čet jul 13, 2017 10:36 pm
storm_raider je napisao/la:
čet jul 13, 2017 10:32 pm


Predas CV i zamisli, pa konkurises za posao. Jedva cekaju strucnjake u klubu.
Forum i sluzi tome da damo svoje misljenje, ne znam sta glumis, tebi je ovo dobro?
Naravno da sluzi tome, ali i misljenje da bi bilo validno mora imati neku potporu. Nije odlicno, jeste dobro.
Misljenje je u svakom slucaju subjektivno i nema potrebe raspravljati. Meni je dobro nesto sasvim drugo, a tebi ovo. Ne odigrati bez imalo rizika na domacem terenu protiv ekipe koja nije toliko bolja od nas, bez ijedne prave prilike, za mene nije dobro. U Svedskoj ce svakako biti teze nego na Grbavici.
Neka nam je sa srecom.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:51 pm

AIK tvrda ekipa ali nista kvalitetnija od nas. Igrali iza lopte ko Krupa. Meni ovo ocekivano, jedino sam se nadao da cemo sutati iz daljine. Tamo ce oni ipak morati malo ofanzivnije pa ce valjda biti vise prostora za nas. U svakom slucaju imamo sanse isto koliko i oni.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:51 pm

Cuj prosjecno, a onaj napadac Makarona bi zabio u nasoj ligi 30 komada
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:52 pm

A realno ne znaš ko igra ružniji fudbal mi ili oni,ovdje će sreća i greške odlučivati u uzvratu.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:54 pm

Dvije ekipe igraju bez napadaca i vama iznenadjenje sto zavrsi 0-0? :D Ma hajte molim vas haha :D
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u čet jul 13, 2017 10:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:54 pm

Gola je napisao/la:
čet jul 13, 2017 10:50 pm
Misljenje je u svakom slucaju subjektivno i nema potrebe raspravljati. Meni je dobro nesto sasvim drugo, a tebi ovo. Ne odigrati bez imalo rizika na domacem terenu protiv ekipe koja nije toliko bolja od nas, bez ijedne prave prilike, za mene nije dobro. U Svedskoj ce svakako biti teze nego na Grbavici.
Neka nam je sa srecom.
Naravno da je subjektivno, ali ako je tehnicke prirode valjda treba imati nekakvu podrsku u znanju. Mada ovo je forum naravno i realno dosta toga lupamo. Ma dobro mi je jer smo i toj Zeti zabili 1 gol ovdje, a 2 u gostima. Nadam se da ce odigrati bolje gore. A gledajuci neke druge stvari nisam zadovoljan nikako. Glupo je i reci, ali i voljni momenat me je razocarao. A vjerovatno rijesim, naravno da su htjeli. Utisak je da smo ovdje mogli zabiti gol, mada kada vidim kakav je njima gol ponisten dobro smo i prosli.

Izvini ako ti je moja reakcija zasmetala, iznerviralo me je sakrivanje Blagojevica i Radinovica i bjezanje od lopti. Nista licno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:56 pm

AsharaK je napisao/la:
čet jul 13, 2017 10:51 pm
Cuj prosjecno, a onaj napadac Makarona bi zabio u nasoj ligi 30 komada
Nista oni bolji od nas nisu sto se tice igrackog kadra, cak sta vise. Samo sto je kod nas trener u nekom svom svijetu. Svinja bi im dvicu uvalila to garantujem.
 
zorz
Postovi: 18
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 9:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:56 pm

Ovo je lose bilo vcs ,nisam optimista sekunde jedne ,ddj Boze da grjesim ,ali mi s ovakvom igrom nemamo se cemu nadati 😢
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:57 pm

Odlično! Šteta što nismo dali gol ali i ovo je super.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:58 pm

Ljudi opusteno. Napadaca moramo dovesti. Stevo i Dzenis mogu igrati ulogu u Zeljeznicaru, ali onom B. Stevo opet kolko tolko s klupe.

Gotale nabiyem te u supcic taj!
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:58 pm

Ko mi je izbrisao komentar i zasto ?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:59 pm

Ja sam ti izbrisao zbog psovanja, sta ti nije jasno?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 10:59 pm

Ne vidim nacina da zabijemo gol sa 4 5 1 na 3 5 2 te sa nasom napadackom "uigranoscu" i sa milion prilika za centarsut i milion upropastenih centarsuteva.

Kapiten veceras najbolji na terenu. Stanic je veceras bio najgluplji igrac definitivno, koliko bezveznog trcanja i gubljenja snage. Nazad odlicno, sigurno i svaka cast na tome. Dzenis tobejarrabi, kaze treba m dati priliku hahahahaha.

Njihova greska ili frljoka nas vode dalje. Naprijed Zeljo ljubavi moja!

Jos ne vjerujem da neko trenira fudbal 20 godina, i od 10 prilika za centarsut u 90 minuta ne uputi ni jedan kako treba..
1987
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 11:01 pm

Ne znam, po meni je ovo dobro. Nisu ni oni Real, ne igraju napadači nogomet već ko Juventus :) na rezultat. Ovde im je bilo dobro i 0-0 zato se i jesu maksimalno zatvorili dok će u revanšu biti sasvim druga priča. Moraju i oni napasti, dati gol za prolaz.
Sve je u igri a to je najbitnije...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
santakuruz
Postovi: 421
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 11:03 pm

Nisam uspio gledati tekmi, procitam zadnjih 20ak komentara i samo mogu reci da smo odron od navijaca. Ekipa koja je ostala bez dva najbolja igraca i koja je bez njih slabija 30% jos uvijek ima realne sanse za prolazak protiv kvalitetnije i renomiranije ekipa i nista nam ne valja. Prizeljkuje se odlazak trenera do 5 kola. To nije filozofija pravog Zeljinog navijaca.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 11:04 pm

S obzirom da smo se u prosloj ( a i u mnogim prije tih ) sezoni patili protiv nekih lokalnih ( hajde da ih ne nazovem seljackim ) ekipa borba i tvrda igra u dvomecu protiv mnogo organizovanijeg i ekonomsko stabilnijeg kluba sa otvorenim rezultatom 0:0 je ok. Ipak nas gol gore vrijedi 2 i ako uspijemo zadrzati stabilnost u defanzivnim zadatcima a iscekivati sansu u napadu nama 0:0 ili 1:1 donosi prolaz i budzet za iducu godinu, a onda sta nam bog podari u trecem pretkolu. Nije ovo lose ako gledamo ekipu koja ce igrati iducu sezonu, objektivno treba tu jos 1-2 igraca da bi imali solidnu ekipu koja ce moci uzeti titulu i pruziti nam ljepsi i bolji fudbal.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 11:04 pm

Divna noc, za pamcenje atmosfera i posjeta, navijanje, ali od pocetka postavljena igra ''na nulu'', bas onako kako Slavko voli, a ako sta udje dobro i jeste. Je li to posteno prema 10000 navijaca? Nije! :|
Mislio sam izborili smo drugo pretkolo i sad cemo trcati i igrati opusteno i tada mora neka lopta uci, ali -corak. Nekakvi ubacaji gdje nismo postenog skoka imali pored svedskih grmalja a pozadi panika ako gosti malo ozbiljnije krenu. Nedovoljno i pomalo luzerski. Nije to Zeljo kakav zelimo i tek sada vidimo koliko nam fali Lendric i koliko jos igraca nedostaje da bar ponovimo rezultate iz doba Odovica.
Bojim se da Slavko niti ima igraca za neki iskorak niti ima znanja da napokon u Dolinu cupova donese neki pehar. Daj Boze da gijesim.
Malo me hastra da nam u Stockholmu ne udje neka frljoka onih njihovih ramboida i onda do kraja gledamo utakmicu gdje ce se i jedni i drugi dodavati i cekati kraj, kao veceras na Grbavici.
Zaradilo se, dobro, nismo izgubili, jos bolje, ali ostala je neka falinka pa i gorcina da Zeljo mora vise i bolje. Kad ovdje nismo dali gol, kako cemo na onom zastrasujucem stadionu u Stockholmu gdje ce sigurno biti vise njih nego nas veceras?!
Ipak, treba se nadati cudu.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 11:04 pm

UH,zayeban ovaj fudbal.Odgovorno smo igrali.Napraviti isto gore jer ce to biti copy paste,A da nam fali lija u napadu .Fali!
 
Avatar
Gola
Postovi: 477
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 11:07 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jul 13, 2017 10:54 pm
Gola je napisao/la:
čet jul 13, 2017 10:50 pm
Misljenje je u svakom slucaju subjektivno i nema potrebe raspravljati. Meni je dobro nesto sasvim drugo, a tebi ovo. Ne odigrati bez imalo rizika na domacem terenu protiv ekipe koja nije toliko bolja od nas, bez ijedne prave prilike, za mene nije dobro. U Svedskoj ce svakako biti teze nego na Grbavici.
Neka nam je sa srecom.
Naravno da je subjektivno, ali ako je tehnicke prirode valjda treba imati nekakvu podrsku u znanju. Mada ovo je forum naravno i realno dosta toga lupamo. Ma dobro mi je jer smo i toj Zeti zabili 1 gol ovdje, a 2 u gostima. Nadam se da ce odigrati bolje gore. A gledajuci neke druge stvari nisam zadovoljan nikako. Glupo je i reci, ali i voljni momenat me je razocarao. A vjerovatno rijesim, naravno da su htjeli. Utisak je da smo ovdje mogli zabiti gol, mada kada vidim kakav je njima gol ponisten dobro smo i prosli.

Izvini ako ti je moja reakcija zasmetala, iznerviralo me je sakrivanje Blagojevica i Radinovica i bjezanje od lopti. Nista licno.
Apsolutno te razumijem i svima nam je jasno da nismo igrali protiv goska, kao sto Sejo kaze, nego protiv odlicne ekipe, ali sve nam se svodi na to "dobro smo i prosli". Moralo je ovo biti malo ofanzivnije i agresivnije.
Ovako da smo igrali na strani bio bih prezadovoljan ali na Grbavici gdje imas 11k ljudi koji te dodatno nose mora se vise zapeti. Upravo, voljni momenat je izostao.

Nemoj ni ti sta zamjeriti, sve u okviru normalne konverzacije je pozeljno.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2017 11:08 pm

Joj ne serite vise fol ovo ne valja, pa sta hocete ljudi moj molim Vas. Imamo aktivan rezultat i jedan gol u gostima svasta moze.

Cestitam ekipi i Slavki...ali navijanje veceras ludilo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija