Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:08 pm

Hurmasica je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:44 pm
viewtopic.php?f=73&t=484

Neću vas tjerati da glasate, al' eto samo da znate ima anketa, pa ko želi, bujrum :lol:
Ako je kako moguce glas dati Manijacima. Onim momcima na Jugu, oni jedini zasluzuju pomen. Ako ne onda nista. Nakon onakvih partija kakva je bila jucerasnja, treba zabraniti ove ankete.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:08 pm

Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:06 pm
skretnicar je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:04 pm
Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:43 pm


Nisu oni krivi. Moraš biti dobra budala da odeš među njih.
Isto se je dogodilo na Jugu prošlu tekmu.
Upoređuješ najvatreniju tribinu sa tribinom za ljude koji dođu normalno gledati bez obilježja... hmm razmisli malo
Nema to veze vatrena ili nije. To je naš papanluk generalno.
Itekako ima veze. Jeste nas papanluk, ali na Sjeveru nasem kada je bio derbi bilo je par pitara i niko im rijeci nije rekao. Cak je bilo raje koja su zajedno dosla. Gledaj rulje i psihologije mase.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:10 pm

Vi ste fina gradska raja vi ste picke najvece!
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:10 pm

Dobro vecer "Manijaci".
Da se i ja pridruzim porodici u ovim teskim trenucima. Pokusavam biti realan, ne pamtim slabije izdanje Zeljeznicara nego ove sezone... Mi kao ekipa nemamo ni glavu ni rep. Ako nista bili smo prepoznatjivi po pritisku, borbi, pozrtvovanosti... Sportski smo podbacili full. Ne mozes igrati sa penzosima, 8 igrača 30+ godina. A nismo dali šansu ni jednom mladom igraču. Žao mi malog Žerića, Osmankovića, Hasanovića... Ništa treba se konsolidovati, remont ekipe i naravno želim napadački fudbal, sa trkom, požrtvovanošću, borbenošću, itd Nema predaje!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:11 pm

Kospicar je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:51 pm
slika

Pod SP palicom
Ovo ne mora značiti ništa, a može da znači puno. Pitari su jedne godine otjerali Husrefa nakon poraza u 5.-6. kolu iako je bio na prvom mjestu tada. Nama se to isto dogodilo sa Plišekom, jer je i on otjeran kada se nalazio na prvom mjestu. Ishitrene odluke rijetko kada nešto donesu dobro.

Dobro se sjećam kada je Ivica Osim preuzeo Želju 1978. godine. Prvih par godina lutao sa igračkim kadrom i igrom. Nosioci igre mu bili Dragomir Vlaški, Džemal Šerbo, Rutko Saračević. Dovodio i odvodio golmane i igrače. Trebale su mu pune tri godine da "nafata" iz manjih klubova igrače, a ujedno je počeo da uvodi i naše juniore. prvi od njih je bio Meša Baždarević 1960. godište, a potom dolazi generacija '62/63 sa Žvakom, Čapljićem, Ćurićem, dovodi se Refik iz Tuzi (Sablja je trener kod njih), Haris Škoro iz UNISa, Fićo iz GP Bosne, Nikić iz Zvijezde, Mihajlović iz Foče.. i svoj maksimum pokazuje u sezoni 1984/85. Prije toga 1981. godine je došao do finala Kupa i tada je od ovih mlađih jedino bio Meša.

Zbog toga govorim o kontinuitetu. Mogli smo i Švabu nakon druge godine otjerati i šta bi dobili - ništa. Slavko je kod nas tek 8-9 mjeseci. Moramo biti pametniji, nego što smo bili.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:12 pm

Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:57 pm
Dolina je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:42 pm
Misimović je na prošloj skupštini stavio akcenat na OP, ništa se nije uradilo po tom pitanju, ali baš ništa osim što su članarine povečane.
Je li toliko teško prepisati od susjeda, ne treba toplu vodu izmišljati, ja koliko znam nikakvog plana nema oli bi rekli petoljetke nema, osim podizanja članarine.
Jedina pozitiva je što sada lova ide preko računa a ne na ruke.
Ako prihod od Istoka ide za istog pa neka onda dio prihoda od juga ide za OP.
Živim pored stadiona, često sam na pomočnom, ma ono je sve za qrac.
Od ovih titula mi kao klub i djeca nemamo ama baš ništa.
Za par godina biće na birou, hebo to.
Puno ce još vremena proci dok se stvari ne poslože.
Sam znaš kako je bilo za Švabinog vakta. SŠ u punom opsegu. Velija, Mišo, Boris.... Ovi mladi ce reci da ja živim u XX stoljecu. Ok. Onda je nas SŠ oi 60tih godina XX stoljeca.
Jedan covjek ne može sve sam! Ni Švabo nebi mogao. Odpustimo ili pustimo kondicionog trenera jer nam je neko rekao da on može i to. :placeodsmijeha:
Ekipe se vec dugo vode na nacin repke. Glavni za odbranu, za sredinu za napad, golmane. ŠS je tu da na kolegiju da zadnju rijec i usmjeri ekipu.
Dali je teško prepisati stvari od pametnijih? Petoljetka je nužna, plava knjiga, agenda, kako god. U tom periodu cemo uraditi to i to, na taj i taj nacin.
Kod nas je vrijeme bagatela, uvjek ga ima. Nismo još skontali da je vrijeme novac. Zbog sitnica gubimo puno na sportskom polju a o lovi da ne govorimo.
Upravo tako
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:13 pm

Moja ekipa je bila u ovom sektoru iznad lože odakle je snimala ekipa 1921 i tu je stvarno bilo sve korektno.. Doduše pitanje je šta bi se dešavalo da su naši manekeni odigrali bolje i da smo uspjeli zabiti gol!? Ovako smo bili haman samo nijemi posmatrači gledajući u nevjerici prema terenu ne vjerujući da se ona antipropaganda fudbala sa naše strane dešava. Naravno u ovom sektoru iznad lože smo bili hajmo reći pa blaga većina i mogli smo i komentarisati i aplaudirati i skakati na šanse bez da nam je iko riječ rekao, ali je to bilo jako rijetko obzirom na dešavanja na terenu..

Model
Model1964 je napisao/la:Nisu oni krivi. Moraš biti dobra budala da odeš među njih.
Isto se je dogodilo na Jugu prošlu tekmu.
Jučer na zapadu je sve bilo izmješano i nije kriv ovaj momak koji je uprkos svemu možemo reći dobro prošao, kriva su naša ostala raja koji su ostali kući da rahat uživaju u čarima derbija.. Da nas je bilo bar par stotina više ništa od ovoga se ne bi ni desilo jer niko od njih ne bi imo muda da proba nešto kad vidi brojku naših na tribini..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:14 pm

Golem li si Željo ...
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:15 pm

doduše i njihovih je većina ostala kući da rahat uživa u čarima derbija... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:15 pm

Plavanacija je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:10 pm
Dobro vecer "Manijaci".
Da se i ja pridruzim porodici u ovim teskim trenucima. Pokusavam biti realan, ne pamtim slabije izdanje Zeljeznicara nego ove sezone... Mi kao ekipa nemamo ni glavu ni rep. Ako nista bili smo prepoznatjivi po pritisku, borbi, pozrtvovanosti... Sportski smo podbacili full. Ne mozes igrati sa penzosima, 8 igrača 30+ godina. A nismo dali šansu ni jednom mladom igraču. Žao mi malog Žerića, Osmankovića, Hasanovića... Ništa treba se konsolidovati, remont ekipe i naravno želim napadački fudbal, sa trkom, požrtvovanošću, borbenošću, itd Nema predaje!!!!
Brate izvini, ali se ne mogu načuditi da si sa nepune dvije godine naučio pisati i čitati. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:16 pm

Trener Partizana je došao pred treče kolo, zaostajao 5 bodova za prvim :D I digao pehar na kraju, zaostajao je i 6 bodova prije početka play offa

Imao je igru, imao je taktiku, birao je uvijek najboljih 11, potukao je Zvezdu na derbiju. Čovjek ima samo 37 godina :) Tako je u fudbalu, ili znaš ili ne znaš. Slavko ne zna! :)

A kakav kontinuitet? Šta se može promijeniti kod igre i stila u permanentnog? Ništa. Vidiš na treneru kako misli, kakve ima želje. Ja razumijem da on pokušava nešto da odigra, da ima neku smjernicu kako želi igrati. Jebi ga, treba vremena da se uigra ekipa i da igrači shvate šta trener želi. Ali ova ekipa igra isto od kako je on preuzeo ekipu. Pročitani smo davno i ako slj. sezone uđemo sa njim na trenerskoj poziciji ova ekipa će igrati sve lošije i lošije. Bez obzira kakva ekipa istrčala na teren u Evropi i prvom kolu Premijer lige igra će nam biti identična ovoj i nećemo postici ništa

I kad smo kod njegovog uspijeha u BIH, osvojio je kup prošavši: Mladost VO, Rudar Kakanj, Radnički Lukavac, Široki Brijeg i Slobodu Tuzlu
Zadnja izmjena: hardwell, dana/u ned maj 21, 2017 10:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:17 pm

Je li iko gledao Rijeku danas? Znam, tesko je poredit njihov igracki kadar i nas, imaju pare, dugorocni plan, Kek na klupi itd., ali pogledajte kako ljudi igraju za titulu. Prvo, odbiju pehare i medalje, cekaju da sve bude zavrseno. Ne zalijecu se. Nista "Sampioni" u svlacionici i te price.

Igra prelijepa, vezu, od noge do noge, a u isto vrijeme sa takvom zestinom ulaze u duele da to nije normalno. Ne prljavo i ne za faul, ali muski. Melju Cibaliju, ne posustaju. Kretnje bez lopte za 10. Disciplinovana igra. Strahovito uigrana ekipa. Navijanje korektno, hladno prozivaju HNS koji ih je uvijek handrio. Ambijent fantastican. Tako izgleda sampion, tako igra sampion. Nista guzeljanje, valjanje, kiksevi, starci koji ne mogu meda, pasovi u noge protivnicima...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:17 pm

hardwell je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:16 pm
Trener Partizana je došao pred treče kolo, zaostajao 5 bodova za prvim :D I digao pehar na kraju, zaostajao je i 6 bodova prije početka play offa

Imao je igru, imao je taktiku, birao je uvijek najboljih 11, potukao je Zvezdu na derbiju. Čovjek ima samo 37 godina :) Tako je u fudbalu, ili znaš ili ne znaš. Slavko ne zna! :)

A kakav kontinuitet? Šta se može promijeniti kod igre i stila u permanentnog? Ništa. Vidiš na treneru kako misli, kakve ima želje. Ja razumijem da on pokušava nešto da odigra, da ima neku smjernicu kako želi igrati. Jebi ga, treba vremena da se uigra ekipa i da igrači shvate šta trener želi. Ali ova ekipa igra isto od kako je on preuzeo ekipu. Pročitani smo davno i ako slj. sezone uđemo sa njim na trenerskoj poziciji ova ekipa će igrati sve lošije i lošije. Bez obzira kakva ekipa istrčala na teren u Evropi i prvom kolu Premijer lige igra će nam biti identična ovoj i nećemo postici ništa
Imao je i onog Leonarda da Souzu, da je nama jedan onakav :rofl:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:18 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:15 pm
Plavanacija je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:10 pm
Dobro vecer "Manijaci".
Da se i ja pridruzim porodici u ovim teskim trenucima. Pokusavam biti realan, ne pamtim slabije izdanje Zeljeznicara nego ove sezone... Mi kao ekipa nemamo ni glavu ni rep. Ako nista bili smo prepoznatjivi po pritisku, borbi, pozrtvovanosti... Sportski smo podbacili full. Ne mozes igrati sa penzosima, 8 igrača 30+ godina. A nismo dali šansu ni jednom mladom igraču. Žao mi malog Žerića, Osmankovića, Hasanovića... Ništa treba se konsolidovati, remont ekipe i naravno želim napadački fudbal, sa trkom, požrtvovanošću, borbenošću, itd Nema predaje!!!!
Brate izvini, ali se ne mogu načuditi da si sa nepune dvije godine naučio pisati i čitati. :D
:lol: :lol:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:19 pm

ali je u prvom mandatu izgubio titulu od zvezde nakon što su šest godina uzimali za redom... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:19 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:15 pm
Plavanacija je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:10 pm
Dobro vecer "Manijaci".
Da se i ja pridruzim porodici u ovim teskim trenucima. Pokusavam biti realan, ne pamtim slabije izdanje Zeljeznicara nego ove sezone... Mi kao ekipa nemamo ni glavu ni rep. Ako nista bili smo prepoznatjivi po pritisku, borbi, pozrtvovanosti... Sportski smo podbacili full. Ne mozes igrati sa penzosima, 8 igrača 30+ godina. A nismo dali šansu ni jednom mladom igraču. Žao mi malog Žerića, Osmankovića, Hasanovića... Ništa treba se konsolidovati, remont ekipe i naravno želim napadački fudbal, sa trkom, požrtvovanošću, borbenošću, itd Nema predaje!!!!
Brate izvini, ali se ne mogu načuditi da si sa nepune dvije godine naučio pisati i čitati. :D

Stari halali. Nemoj biti sitničav. A još me stres drži. :P
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:21 pm

@avlami97
Visio sam na Švabinim treninzima. Odmah se je vidjelo da zna i želi raditi. Ja kao balavac sam to skonto. Znao je dugo objašnjavati, crtati a bogami i pokazati prakticno šta ocekuje od igraca. Treninzi su nam bili zanimljiviji od tekmi. Probao je odmah sa mladim igracima. On je taj koji je otišao u OP i našao ove o kojim govoriš. Objasnio im kako se treba raditi, pratio ih i na kraju ubacio u prvi tim. Imao je SŠ koji je bio trucan i vrijedan. I na kraju najbitnije.
Švabo je saslušao svakoga, nije odbacio ni jednu dobru zamisao ma cija bila. Da nije tako nebi opstali tako dugo i dan dans bili super prijatelji.
Meni je jasno šta želiš reci. I ja sam za kontinuitet ako ima podlogu. Ovaj nema podloge ni mikron.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:21 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:19 pm
ali je u prvom mandatu izgubio titulu od zvezde nakon što su šest godina uzimali za redom... :D
+

rasista
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:21 pm

Amidza je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:03 pm
Svima u planovima Sinisa Stevanovic, zbog cega taj momak ima toliki kredit? Jel zbog brade, instagrama, frizure, treba koje voda? Nista protiv njega licno, borben igrac, dobar kad centra ne predje. Stanic za njega Dani Alves. Hajde da ne pljujemo nasu djecu i da ne uzdizemo strani prosjek. Ispada Stana neka zamjena njemu, Boze sacuvaj. Neki ga poceli racunat i ko lijevog beka...smijesno.
Ali zato se po Memiji pljuvalo, to je boze sacuvaj...
Rekao sam na par stranica prije, neka Sinise do isteka govora, to je decembar, desno Stana i na pripreme odmah povesti onog momka iz juniora, Kurtovic ja mislim.

Kad spomenu Rijeku i kretanje bez lopte, to kod nas prakticki ne postoji. Zato Musa onako 'lose' izgleda, krene frajer, a svi stoje u mjestu, nema kome dodati. Nije neka on sad klasa, to sigurno, ali jedan od razloga zasto onako izgubljeno izgleda. A to za ulazak u duele mi stvarno nije jasno, nasi tako mlako izgledaju po tom pitanju, a zracni dueli, da Mire nema, to bi bilo katastrofa :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:22 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:41 pm
Lik je opominjan nekoliko puta provocirao je i dobio sta je trazio.
Koliko mi se god ne svidjala ova reakcija pitara kod radovanja golu Zrinji mislim da bi i mi isto reagovali.
budimo realni
Ajde da nisam bio tu rekao bi stoka ovo ono,papani al nemojte dizat hajku kad nije tako vidite klip i sudite. Komsije su bile par redova od mene vasi navijaci sve su vidjeli,lik opominjan psuje majke pitarske itd prilazi mu samo jedan lik smiruje on opet isto,i lik ga stocira i onda krenuse i drugi,vasi su bili mogu sve potvrditi,sigurno na zapadu se nece ganjat i tuci ljudi koji nisu u navijackom fazonu

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija