Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:02 am

Opet kažem ako ćemo nakon svakog neuspjeha mijenjati trenera **** ti nas onda. Ni u jednom ozbiljnom klubu se ne mijenja ovoliko trenera za kratak period. Znam da se više od pola vas ne slaže, ali moje mišljenje jbg. Slavko treba dobiti još jednu priliku i nadam se da uprava neće slušati šta navijači misle i žele. Oni moraju sami da odluče! Nek sjednu i popričaju, ali nek donesu odluku onako kako oni misle da je pravilno, a ne kako navijači žele.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:02 am

Pisalo se prije utakmice da se ne treba igrati na bod, ovo danas se može nazvati igrom na siguran poraz.

Šta je ovo ljudi moji, kako vrijeme prolazi sve je gore i gore, sve veća muka u želucu i sve veća glavobolja.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:02 am

igla je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:59 pm
Ali smo imali pokretnu sredinu danas, šta je ono :D Ne znaš kojeg je više muka gledati koliko su poletni. Zapravo znam, Bekrića. Šta je ono grob te ****?
:placeodsmijeha:
Markovicev trk *Gnjecim grožđe*
Bekricev trk * Sa jajeta na jaje*
Zebin trk * Ja sam patak*
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:03 am

Ljudi nasli motiv u dvojici protjeranih saigraca, izasli na teren sa mudima do poda i raznijeli nas.
Ove pizde trebale kako god znaju i umiju osvojiti bod, za TITULU. O majku vam yebem, o majku vam glupu yebem.
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:03 am

Zbit redove i dignute glave naprijed, vazda trn u oku dusmanima bili. Ode titula, hebat je. Bice nekad, bilo je godina i godina bez nje i bez trofeja al smo vazda zajedno bili, svašta je bilo u klubu i oko njega i bili smo tu i sad u stanju "idile" da rasipamo sami sebe.
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:04 am

:roll:

9:15

phpBB [video]
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:05 am

Hadzijalagic je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:58 pm
FaraonTM je napisao/la:Ne mogu tačno da se sjetim, da li je Slavko zahtjevao da se dovede Križman?

Jedna od najvećih grešaka prelaznog roka je što se on pustio, da bi se dovele ove dvije hercegovačke ublehe.

Tamam smo sa Križmanom dobili pravo lijevo krilo koje nismo imali ko zna koliko godina, i pustili smo ga tako lako.
I pustanje Kosorica je bilo suvisno.
Pa pazi u principu, iskreno da ti kažem, od Kerle sam očekivao da će biti stub odbrane i najbolji igrač u toj odbrani, uz njega sam očekivao u prvih 11 i Bokaćinija.

Sa tim u vezi, mislio sam da Aco neće biti zadovoljan da grije klupu, pa sam kontao bolje je da ode nego imati nekog nezadovoljnog. Svakako je tu Načitani i mali Kemo kao rezervne opcije.

Međutim, najtužnije što Kerla nije opravdao očekivanja, Bokaćini koji je bio najbolji stoper jesenas je zakucan na klupu, dok se Načitani isprofilisao u komadanta odbrane u tridesetčetvrtoj, a ni u najboljim godinama nije bio neka klasa. I eto dokle nas je ovo dovelo.

I ne bi meni bilo krivo da smo mi imali rezultat, al' ovako jebiga ne možeš da ne prigovoriš Slavku za to.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:05 am

Ajzea je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:55 pm
Kerla mora igrati, sem utakmica protiv Zrinjskog i Krupe. Tako stoji u ugovoru.
Tada, prema ugovoru, mjesto njega igra Boccaccini.
Ajzea, malo mucni glavom i povezi konce,
Januar-treba kerla potpisati
Pocetak priprema treba kerla doci u tursku
Zavrsile pripreme 5 dana prije pocetka kerla potpisuje,kombinacija sa Kosticem nemoguca,Kerla cijelo vrijeme pregovarao sa Zrinskim,oni my rekli MIKI Maus, i onda odjednom press potpis itd,
Pripreme i proljece se uigravalo sa Bokom, ispade i to prvu oroljetny utakmicu.
Povezi konce i vrati se unazad
A detalje nezelim da pricam
I na kraju ovo je Slavkina krivica,neznanje,racunice,pravljenje od Zelje treceligasa, gdje neznas kad pocne utakmica kako ce zavrsiti.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:05 am

1950 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:03 am
Zbit redove i dignute glave naprijed, vazda trn u oku dusmanima bili. Ode titula, hebat je. Bice nekad, bilo je godina i godina bez nje i bez trofeja al smo vazda zajedno bili, svašta je bilo u klubu i oko njega i bili smo tu i sad u stanju "idile" da rasipamo sami sebe.
Mene boli odnos igraca zadnje dvije utakmice. Gubile su se titule i prije ali se borilo i lakse je bilo. Gubitak titule je vrhunac ove igre.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:06 am

Slavko veze nema o modernom fudbalu i nije trener za Zelju definitivno,to sam govorio od one Krupe na Grbavici gdje si poslije 1-0 dao posjed jebenoj Krupi u sred Doline gdje su takve ekipe molile boga da sto sa manje razlike odu sa iste.Izgubili smo taj pobjednicki mentalitet i Zeljeznicar identitet,sa dosta srece smo dosli na to mjesto gdje smo bili,istu ovu ekipu je hvalio Slavko,kurcio se nekom sirinom nekom fizickom spremom sto na terenu nista nije pokazao.
Kako sta dalje ne znam imaju ljudi o tome da razmisljaju samo me boli sto nema evo dvije godine nikakvog napretka samo tonemo.Da liga nije kurceva i ostale ekipe da nisu karina teska ne bi ni evropu izborili.Neka nam ja Bog na pomoci.
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:06 am

Spavate li mirno picke raspale?!
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:07 am

Zeljo1921 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:05 am
1950 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:03 am
Zbit redove i dignute glave naprijed, vazda trn u oku dusmanima bili. Ode titula, hebat je. Bice nekad, bilo je godina i godina bez nje i bez trofeja al smo vazda zajedno bili, svašta je bilo u klubu i oko njega i bili smo tu i sad u stanju "idile" da rasipamo sami sebe.
Mene boli odnos igraca zadnje dvije utakmice. Gubile su se titule i prije ali se borilo i lakse je bilo. Gubitak titule je vrhunac ove igre.
To za odnos stoji al hebat ih oni su svi prolazni, od sad treba napravit knjigu i svima koji dolaze dobro objasnit šta je filozofija pa tek ih onda slat na teren, pa nek je messi procitat ce je.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:08 am

cala je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:06 am
Spavate li mirno picke raspale?!
Kakvo spavanje. Subota je, treba ga zalomiti veceras.
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:08 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:06 am
Slavko veze nema o modernom fudbalu i nije trener za Zelju definitivno,to sam govorio od one Krupe na Grbavici gdje si poslije 1-0 dao posjed jebenoj Krupi u sred Doline gdje su takve ekipe molile boga da sto sa manje razlike odu sa iste.Izgubili smo taj pobjednicki mentalitet i Zeljeznicar identitet,sa dosta srece smo dosli na to mjesto gdje smo bili,istu ovu ekipu je hvalio Slavko,kurcio se nekom sirinom nekom fizickom spremom sto na terenu nista nije pokazao.
Kako sta dalje ne znam imaju ljudi o tome da razmisljaju samo me boli sto nema evo dvije godine nikakvog napretka samo tonemo.Da liga nije kurceva i ostale ekipe da nisu karina teska ne bi ni evropu izborili.Neka nam ja Bog na pomoci.
Ko je trener za Želju, a da se ne zove Amar Osim?

Eto koga bi ti sad za trenera Želje? Jel' misliš da u našoj ligi ima neki trener koji je za Želju?
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:09 am

1950 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:07 am
Zeljo1921 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:05 am
1950 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:03 am
Zbit redove i dignute glave naprijed, vazda trn u oku dusmanima bili. Ode titula, hebat je. Bice nekad, bilo je godina i godina bez nje i bez trofeja al smo vazda zajedno bili, svašta je bilo u klubu i oko njega i bili smo tu i sad u stanju "idile" da rasipamo sami sebe.
Mene boli odnos igraca zadnje dvije utakmice. Gubile su se titule i prije ali se borilo i lakse je bilo. Gubitak titule je vrhunac ove igre.
To za odnos stoji al hebat ih oni su svi prolazni, od sad treba napravit knjigu i svima koji dolaze dobro objasnit šta je filozofija pa tek ih onda slat na teren, pa nek je messi procitat ce je.
Prolazni su oni kao i nasi zivci i zdravlje. Treba levatima hebati sve po sppisku. Ne igra se ovako za Želju.
 
Docdr
Postovi: 5
Pridružen/a: sri apr 12, 2017 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:09 am

Titula nije izgubljena danas, ona je izgubljena porazima od Viteza, Slobode kao i remijima u Krupi i Kaknju. Prvenstvo se igra 32 kola i da bi bio prvak moras imati najmanje oscilacija. A mi ih imamo previse. I vec drugu godinu zaredom nas puca efekat balona gdje sve podredimo jednoj utakmici a poslije toga puknemo. Prosle godine je to bilo Sarajevo a ove godine Zrinjski. Jedina razlika je to sto ove godine nismo izgubili evropu. Ja ne mislim da je ekipa losa. Ali i da ne moze biti vodjena ho ruk sistemima kojim se vodi sve od odlaska Ode. Neko je napisao da je to karma. Ako se malo vratimo u proslost vidjecete koliko smo dobrih ekipa izgubili kad nisu vodjene na dobar nacin. Buba, Stilic, Cocalic su igrali u ekipi Zelje koja nije trofej osvojila. No kostur nove ekipe se mora praviti. I steta za igrace iz kojih nije izvucen maximum jer mislim da moglo vise. A fudbal je cudna igra pa se valja nadati dok jos ima sanse.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:09 am

cala je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:06 am
Spavate li mirno picke raspale?!
Ovi sto spavaju, spavaju mirno. Ovi sto ne spavaju, vjerovatno tugu lijece zestokim dok tesu maloljetnice po Bosni i Bakusu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:10 am

Zakaric i Crnov - cao
Lendric i Miro svakako idu
Kerla i Bogi - cao
Bekric - cao
Stojanovic - cao
Sinisa ili Stanic - jedan ili obojica cao

Slavko - cao

Ide novi remont. Ako nista, bice zanimljivo.


Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:10 am

Mi smo jedna od najtanjih liga u Evropi sa najgorim sudjenjem,igracki kadar je pri samom dnu,najgorim trenerima i najgorom infrastrukturom.I ako tu ne mozeš da odskociš kao igrac ili trener zna se koliko znaš i umiješ.Svi sve znaju a u stvari niko pojma nema ili po neki imaju ali na našu nesrecu nema ih kod nas u Zelji.Ako bilo kome od nas,evo npr sa foruma,neko da 15 dobrih igraca taj ce u ovoj ligi napraviti rezultat uz logistiku uprave kakvu sad imamo i podršku Zeljinih navijaca.Naci ceš sebi kondicionog,jednog pomocnog,malo se konsultovati ponekad kad gdje zaškripi i to je to.Suština je u pravoj selekciji igrackog kadra,redu i disciplini.Mi nemamo pravu selekciju vec duzi period i zato imamo što imamo sa rezultatima kakve imamo.Amaterizam je kod nas još uvijek u klubu jako zastupljen,kad se njega rješimo mozda i proigramo i šta osvojimo.Do tada gledati i cuditi se Krupi.
Zadnja izmjena: Plavi orkestar, dana/u ned maj 21, 2017 12:12 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:11 am

exbabilon je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:10 am
Zakaric i Crnov - cao
Lendric i Miro svakako idu
Kerla i Bogi - cao
Bekric - cao
Stojanovic - cao
Sinisa ili Stanic - jedan ili obojica cao

Slavko - cao

Ide novi remont. Ako nista, bice zanimljivo.


Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Zeba -cao
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija