Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:57 pm

shzna je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:55 pm
Ajzea je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:51 pm
Sad ce meni neko objasniti da je uredu sto se psuje ustaska majka, maloljetna sestra..
Navijaci, sto posto..
Ne opravdavam ali igrac ne smije da psuje onom ko ga hrani, ko je bio tu prije njega i ko ce ostati poslije njega. Iskreno brate, Lendra je zajebao i ocekujem finansijsku kaznu.
Naravno druze, Lendrica novcano kazniti da mu se u glavi zavrti. Razmisliti i o suspenziji.
Moj post se odnosio na one koji su igracima psovali djecu, sestre, mrtve majke, ustaske majke od sedme minute. Ne samo Ivanu, posto se vec kita digla nekima.

@Leon
Ako ti ima sta nejasno, imas pp.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri apr 26, 2017 8:59 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:57 pm

Ne finansijsku, suspendovat do kraja sezone! Pa nek se onda u grckoj trecoj ligi tavori i laje.
Da mu ovog Zelje nije bilo bio bi ka.rina ko sto je prije Zelje bio.
Pjevali mu pjesme, bukvalno kleli se u njega.
Titula ce biti nasa! Ja sam uvjeren u to. I bez manekena i satro mangupa
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:57 pm

tm8782 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:53 pm
iggy2377 je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:10 pm

Kako si mi ti?

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
PERMANENTO dobar, za razliku od nekih koji nece da prihvate istinu i na krajeva da budu realni.
Ako si PERMANENTNO dobar, znači da ti odgovara ovakva situacija. Što li Bože dragi...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
zato sto su mi oba oka otvorena, i sto sam max objektivan
 
santakuruz
Postovi: 421
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:59 pm

sergejevic je napisao/la:
santakuruz je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:14 pm
Ne zasluzujemo mi dobrog Zelju ni svu ovu pozitivu koja se napravila zadnjih pola godine. Mi smo rame uz rame sa najvecim dusmanima kluba.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
Zasto ?
Psovanje igracima svega zivog i mrtvog, psovanje treneru, u situaciji kad si se iz ponora vratio i boris se za titulu, koja je prije 8 mjeseci bila naucna fantastika. Zato sto smo debili koji se zbog: sta gledas, pomlate na tribini na kojoj se nalaze desetine djece. Zbog ovih psovaca i zbog ove tuce na sljedecoj utakmici je 15% manje gledalaca.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:01 pm

Ajzea je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:57 pm

@Leon
Ako ti ima sta nejasno, imas pp.
Nemam buraz, sve mi je jasno.
Uzivaj, ne treba nam ovo.

Treba se skupiti ako ikako moze, ali bit ce tesko poslije ovoga. Svi trebaju prihvatiti gresku i ispraviti je permanentno.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:01 pm

volio bi i nadam se da postoji nacin da se zabrani kabadahijama zbog kojih su mnoga djeca danas dobila frustracije ,zabrani ulazak par godina na Grbavicu....zaista moramo karcinom odstraniti sa tribina ....pored mene je curica plakala od straha kada je vidjela ono sto je vidjela....da li ce neko odgovarati za to ???
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:02 pm

tm8782 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:57 pm
iggy2377 je napisao/la:Pokusavam da razumijem pojedince na forumu, ali iskreno mi neide nikako od ruke.
Zasto nemozete biti objektivni i priznati istinu.
Prije svega nisam ovdje da rusim Slavku ili da miniram bilo koga, vec jednostavno da prokomentarisem situaciji igraci-strucni stab,Upravu nesmijem uzeti u usta inace bi sam sebi jezik otkinuo.
Dakle,
Slavko je trazio po dva igraca na svakoj poziciji-DOBIO
Slavko je svaku utakmicu kalkulisao, sto matematicki sto sa nacinom igre-IMAO JE VISE SRECE
Svaka utakmica je bila trganje zivaca do 90 minute- ZASTO (sem Slobode 4:2 i Zrinski u Mostaru 4:0)
Cilj je bila Europa-OSTVARENO
Otvorile se druge mogucnosti za kup i za titulu-POTROSIO 13-14 igraca-UMOROM
S. Kerla???? da li to njemu u ugovoru pise da MORA DA IGRA?
Neznam da li ste primjetili svako zagrijavanje prije utakmice ON konstantno izlazi u drugacijoj opremi od ostalih,JEDNOSTAVNO COVJEK NEPOSTUJE EKIPU,.
Stvarno nemam zivaca da pisem dalje..Pogotovo nakon izjave Slavke nakon utakmice..SRAMOTA
ISKRENO SE NADAM DA CE IH G. MESIMOVIC FINANCIJSKI SVIJU REDOM PODERAT
Slavko dobio zadatak da nas izvede u Evropu, pet kola prije kraja to uradio. Slavko preuzeo ekipu koja je bila na 9.mjestu sad 1. Slavko doveo ekipu da polufinala kupa. Slavko zatekao korov u svlačionici. Slavku nisu dovedeni svi igrači koje je on baš htio, jb ga zimski rok je takav. Mislim da je dovoljno...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Vidim drug da skiljis ili gledas na jedno oko, zimski prelazni rok je CITAV OD SLAVKE,
Prije prelaznog roka, OTJERAO JE SVE STO NEVALJA,
Svaka mu cast sto je uradio do sada.
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:02 pm

delinjo je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:47 pm
FaraonTM je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:45 pm
Slažem se, ružno je čuti one psovke sa tribina.

Jednostavno mi je prirodno da će pojedini igrači reagovati onako kako reaguju kad im desetine ljudi psuju sve po spisku, i ja bih prvi onako da sam igrač!

Kao da igračima nije bilo dovoljno teško zbog rezultata, nego im još pojedini isfrustrirani likovi psuju sve po spisku sa tribina. Nek' se stide i srame!

Ne znam gdje je veća sramota danas bila, na tribinama ili na terenu...
naravno da ne opravdavam to ali mislim za uslove koje imaju i novac koji dobijaju za ove uslove ne smiju onako reagovati...bas me zanima da li navijaci jednog Lecha ili Legie ili sta ja znam ozbiljnijeg kluba smiju onako reagovati....smiju ustvari ali bi zavrsili u tabutu jbg
Da doživljavaju onakve psovke siguran sam da bi reagovali, ljudi moji ono je bilo grdno za slušati. Mi prvo moramo imati navijačku kulturu da bi mogli tako davati igračima "ispisnice" iz kluba nakon ovakvih stvari.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:02 pm

Ja 2 sata nemam snage odgovorit curi na poruku, 2 rijeci napisat, a Sinisa je vec stigo polajkat 101 futu na instagramu.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 478
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:06 pm

exbabilon je napisao/la:
sri apr 26, 2017 9:02 pm
Ja 2 sata nemam snage odgovorit curi na poruku, 2 rijeci napisat, a Sinisa je vec stigo polajkat 101 futu na instagramu.
Ja svojoj prije utakmice nagovijestim ako izgubimo da me nema nigdje ako pobjedimo horan sam za priču :O
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:06 pm

tm8782 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:57 pm
iggy2377 je napisao/la:Pokusavam da razumijem pojedince na forumu, ali iskreno mi neide nikako od ruke.
Zasto nemozete biti objektivni i priznati istinu.
Prije svega nisam ovdje da rusim Slavku ili da miniram bilo koga, vec jednostavno da prokomentarisem situaciji igraci-strucni stab,Upravu nesmijem uzeti u usta inace bi sam sebi jezik otkinuo.
Dakle,
Slavko je trazio po dva igraca na svakoj poziciji-DOBIO
Slavko je svaku utakmicu kalkulisao, sto matematicki sto sa nacinom igre-IMAO JE VISE SRECE
Svaka utakmica je bila trganje zivaca do 90 minute- ZASTO (sem Slobode 4:2 i Zrinski u Mostaru 4:0)
Cilj je bila Europa-OSTVARENO
Otvorile se druge mogucnosti za kup i za titulu-POTROSIO 13-14 igraca-UMOROM
S. Kerla???? da li to njemu u ugovoru pise da MORA DA IGRA?
Neznam da li ste primjetili svako zagrijavanje prije utakmice ON konstantno izlazi u drugacijoj opremi od ostalih,JEDNOSTAVNO COVJEK NEPOSTUJE EKIPU,.
Stvarno nemam zivaca da pisem dalje..Pogotovo nakon izjave Slavke nakon utakmice..SRAMOTA
ISKRENO SE NADAM DA CE IH G. MESIMOVIC FINANCIJSKI SVIJU REDOM PODERAT
Slavko dobio zadatak da nas izvede u Evropu, pet kola prije kraja to uradio. Slavko preuzeo ekipu koja je bila na 9.mjestu sad 1. Slavko doveo ekipu da polufinala kupa. Slavko zatekao korov u svlačionici. Slavku nisu dovedeni svi igrači koje je on baš htio, jb ga zimski rok je takav. Mislim da je dovoljno...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Možeš li nam drug reći koje je igrače Slavko tražio ako si upućen ako nije problem ,volio bi da znam koje su pozicije i igrači u pitanju...pozz
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:06 pm

iggy2377 je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:57 pm
iggy2377 je napisao/la:Pokusavam da razumijem pojedince na forumu, ali iskreno mi neide nikako od ruke.
Zasto nemozete biti objektivni i priznati istinu.
Prije svega nisam ovdje da rusim Slavku ili da miniram bilo koga, vec jednostavno da prokomentarisem situaciji igraci-strucni stab,Upravu nesmijem uzeti u usta inace bi sam sebi jezik otkinuo.
Dakle,
Slavko je trazio po dva igraca na svakoj poziciji-DOBIO
Slavko je svaku utakmicu kalkulisao, sto matematicki sto sa nacinom igre-IMAO JE VISE SRECE
Svaka utakmica je bila trganje zivaca do 90 minute- ZASTO (sem Slobode 4:2 i Zrinski u Mostaru 4:0)
Cilj je bila Europa-OSTVARENO
Otvorile se druge mogucnosti za kup i za titulu-POTROSIO 13-14 igraca-UMOROM
S. Kerla???? da li to njemu u ugovoru pise da MORA DA IGRA?
Neznam da li ste primjetili svako zagrijavanje prije utakmice ON konstantno izlazi u drugacijoj opremi od ostalih,JEDNOSTAVNO COVJEK NEPOSTUJE EKIPU,.
Stvarno nemam zivaca da pisem dalje..Pogotovo nakon izjave Slavke nakon utakmice..SRAMOTA
ISKRENO SE NADAM DA CE IH G. MESIMOVIC FINANCIJSKI SVIJU REDOM PODERAT
Slavko dobio zadatak da nas izvede u Evropu, pet kola prije kraja to uradio. Slavko preuzeo ekipu koja je bila na 9.mjestu sad 1. Slavko doveo ekipu da polufinala kupa. Slavko zatekao korov u svlačionici. Slavku nisu dovedeni svi igrači koje je on baš htio, jb ga zimski rok je takav. Mislim da je dovoljno...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Vidim drug da skiljis ili gledas na jedno oko, zimski prelazni rok je CITAV OD SLAVKE,
Prije prelaznog roka, OTJERAO JE SVE STO NEVALJA,
Svaka mu cast sto je uradio do sada.
Vidim ja da si ti cijelo vrijeme virio iz rupe, vrebao priliku. Ne skiljim vjeruj mi, samo vas(par pojedinih) pratim ;) , sve će doći na svoje...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:06 pm

**** tekmu gdje nisam blizu moždanog. idemo dalje, valjda su sad neke stvari jasnije svima nama, a Boga mi i našem treneru. pozitivna stvar u svemu ovome generalno je to da smo obezbjedili evropu, makar oko toga da ne strahujem.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:07 pm

exbabilon je napisao/la:
sri apr 26, 2017 9:02 pm
Ja 2 sata nemam snage odgovorit curi na poruku, 2 rijeci napisat, a Sinisa je vec stigo polajkat 101 futu na instagramu.
pa on ne živi željezničar, njemu je to posao, može glumiti ali tako je. k'o da ti sad odeš igrati za najtrofejniji klub azerbejdžana...
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:08 pm

Sve i jednog igraca kazniti. Nije problem ispasti, nije problem izgubiti. Problem je u kukavickom pristupu i evidentnom nezalaganju.
Kako god, niko ne zasluzuje da mu se psuje maloljetna sestra, ustaska majka, dijete, etc. Cega sam se sve naslusao, Boze sacuvaj.

Postajemo pitari, i to najvise boli. Reci mu, daj mu do znanja da zelis srce na terenu, da ovo nije dostojno dresa kluba ali ne radi ono sto si danas radio. Bio pitar..
Uprava na celu sa Misimovicem te Petrovic ce rjesavati ovo. Jednostavno, moraju. Kako znaju i umiju...

Vi na terenu, hocemo titulu na Grbavici.. Kako znate i umijete..

Onakvi navijaci koji su od sedme minute poceli sa gnusnim psovkama, uopce ne trebaju biti na Grbavici. Da to kulturno opsuje mater pa hajde, nego se covjek naslusa stvari da mu bude nejasno kako je to uopce smislio..
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:09 pm

Nisam na strani ni Lendrica ni navijaca, al ono ponasanje Dalmatinca je van svake pameti, citavo drugo pol se svadja sa navijacima na istoku, smjeska i dobacuje, nek se ugleda na GOSPODINA MIROSLAVA i na njegov odnos prema navijacima, a jos oni debili se biju izmedju sebe, na putuu do auta pitam sina od 4 god deset puta hoces opet samnom na utakmicu, kaze necu strah me, SRAMOTAAAAA
Srcu draga, boja PLAVA !
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:10 pm

ubise nas ko kuduz bademu....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:10 pm

Yebeš kup :arrow: Hajmo mi slobodu naguziti :zeljeznicar1: Utakmica od prvih minuta posla naopako i tako se zavrsila . Qrcenje nije dobro.. sto za navijaci sto za igrace.. titulu moramo uzeti nema izgovora. :zeljeznicar1:
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:11 pm

Tacno je, vala, da neki od vas mogu vise posrat' nego pojest'.

Koliko god mi, kao navijaci, bili frustrirani, ja vjerujem da su igraci jos vise.

Pa, yebo te, k'o da citam Lavoraski forum od prije par dana kad remizirase sa Krupom.
Zadnja izmjena: kAtzie, dana/u sri apr 26, 2017 9:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 9:11 pm

Ovo veceras je sranje bilo. Krivaca ima od Slavka do igraca pa do nas samih. Moze se roman napisati Ali ovo veceras se treba ostaviti sa strane. Za jedno vise dobro. Treba podrsku pruziti kao nikad do sada. Titula je jos u igri i sve snage preusmjeriti tamo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija