Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:17 am

Opusteno i strpljivo danas prolazimo u finale !

:kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:33 am

ma savez sere po svom obicaju... svako voli da vidim dobru bakljadu, sve dok se ne ubacuje u teren, ja cu uvijek podrzavati to... i dok se biraju utakmice kada se to radi... kad neko upali baklju na nebitnoj utakmici i jos je baci na teren, onda to ne podrzavam... a za megafon ni dan danas ne razumjem zasto je to kaznjivo...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:35 am

Hadzijalagic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:47 am
Ma na glavnom ne treba takvu praksu dozvoljavati ali na pomocnom bi moglo..

@cikazubo Slazem se sve sa tobom.. Ja protiv pirotehnike kao pirotehnike na jugu nemam nista, naprotiv i meni djeluje atraktivno, ali imam protiv nje kao sredstva koje izbiju klubu prijeko potreban novac.. S druge strane sam protiv bilo kakvih pirotehnickih sredstava na istoku jer bi istok trebao biti porodicna tribina a paljenjem na njoj samo mozemo otjerati raju koja dolazi sa djecom..
Druže svojim postom samo hoću da se ogradimo od te priče Evropa i njihova kultura ponašanja na stadionu jer ona nije ništa bolja od naše, čak šta više bila bi dosta gora da imaju kontrole i kazne kao mi koje su mizerne i neuporedive s njihovim. Meni lično se sviđaju bakljade kao protiv Slobode ili kao ona na derbiju, ode ti 4-5 milja al bar si napravio spektakl da valja, al alergičan sam na 2-3 baklje i 2-3 petarde, ništa zapaženo nisi uradio a kazna približno ista kao kad zapališ 20-30 baklji.

Bilo kako bilo vrijeme da se okrenemo ovoj utakmici, mene prpa neka uhvatila da se ne ponovi polufinale sa Slobodom, tad smo kako se sjećam u prvoj minuti primili go :r
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:49 am

Ne znam jeli netko postavljao clanak...
Norveška vlada legalizovala navijačke bakljade na stadionima
https://www.klix.ba/sport/nogomet/norve ... /161107068
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:52 am

Eric Cantona je napisao/la:
sri apr 26, 2017 11:49 am
Ne znam jeli netko postavljao clanak...
Norveška vlada legalizovala navijačke bakljade na stadionima
https://www.klix.ba/sport/nogomet/norve ... /161107068
Samo još stavi da se vidi ovaj dio. :) Jeste/jesu li spremni na takvo nešto vi/oni koji palite/pale baklje i slične zajebancije?
Navijači okupljeni u udruzi Norsk Supporterallianse (NSA) su se izborili za legalizaciju baklji na tribinama, no ipak postoje pravila koja navijači moraju poštovati.

Tako će navijači na stadion moći unijeti samo baklje koje pravi firma ovlaštena za to, a upotreba pirotehničkih sredstava se mora najaviti najkasnije sedam dana prije utakmice klubu koji je domaćin, Nogometnom savezu Norveške, policiji i vatrogascima.

U formularu koji se mora ispuniti vođe navijačkih grupa moraju navesti imena osoba koja će koristiti baklje, na kojim dijelovima stadiona će biti korištene, u koliko sati i koliko dugo.

Norveška vlada je u obrazloženju ove odluke navela kako će se na ovaj način spriječiti incidenti na tribinama i na terenu s obzirom na to da navijači više neće bacati baklje na teren kako bi izbjegli identifikaciju i rigoroznu kaznu.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:53 am

Samo da se prisjetimo teksta novinara u pokušaju o propasti dinastije MisimovićA. A možemo se i nasmijati istom. Ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
A možemo se nasmijati i njegovim poltronima hahahahahahahahahahaha
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
pile87
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:56 am

vrbanjusa je napisao/la:Samo da se prisjetimo teksta novinara u pokušaju o propasti dinastije MisimovićA. A možemo se i nasmijati istom. Ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
A možemo se nasmijati i njegovim poltronima hahahahahahahahahahaha
http://m.gg.ba/bh_fudbal/propas ... ica/204260

Vidoviti doaeni sportskog novinarstva. I redovno se treba sjećati takvih tekstova da se zna ko je dušman.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:02 pm

pile87 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 11:56 am
vrbanjusa je napisao/la:Samo da se prisjetimo teksta novinara u pokušaju o propasti dinastije MisimovićA. A možemo se i nasmijati istom. Ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
A možemo se nasmijati i njegovim poltronima hahahahahahahahahahaha
http://m.****.ba/bh_fudbal/propast-dinastije-misimovica/204260

Vidoviti doaeni sportskog novinarstva. I redovno se treba sjećati takvih tekstova da se zna ko je dušman.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
A jojjjjj ja vec zaboravio.....
HahahahahahahahahahahHahahhahahahahahahahahahah
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
santakuruz
Postovi: 421
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:08 pm

cikazubo je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:30 am
kvalitet je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:08 am
Nikakvih mi benefita od bakljada nemamo. Imamo preglede i to je to. Ja nisam vidio da je neko uplatio desetogodišnju ili da smo potpisali sponzorski ugovor nakon što je neko vidio one klipove. Pustite se tih dječijih "against modern football" gluposti. Ili ćemo se prilagoditi evropskim trendovima ili nećemo daleko dogurati.

Po pobjedu protiv Širokog! VTŽ!
Neću se stavljati ni na jednu stranu, samo me iritira kad spominjete Evropu, njihove trendove i navijačku kulturu. Pa pirotehnika je redovnija u Bundesligi nego na Balkanu, ali doslovno. Italija pokretač svega, Francuska takođe svako kolo ne samo pirotehnika već belaj, neki dan Lyon a prije 2 dana St. Ettiene i upad navijača na stadion s topovskim i raketicama, u Holandiji prošli vikend na utakmici PSV-Ajx veliki incendt sa crnim dimovima završila raja u bolnici, Skandinavija ima sve radikalniju ultra kulturu i redovni su sa izvještajima na tifo sajtovima, pa čak su u Premiershipu sve češće baklje, posljednji primjer Lesterovi navijači na Vicente Calderonu par dimova zapališe btw i juventini protiv Barce zapališe par baklji dakle i liga prvaka, a u ligi na utakmicama Crystal Palaca, Liverpoola, Uniteda skoro redovni dimovi uglavnom kada gostuju, onda u Škotskoj Celtic ima aktivnu utra skupinu što nije uobišajeno za otok, takođe koriste redovno piro, mislim da o cijeloj J-I Evropi ne trebamo ni trošiti riječi, a možemo samo pretpostaviti kako su kazne žara u svim tim državama. Tako da Balkan s obzirom na mentalitet i nije toliko loš, pogotovu ako se uzmeš u obzir da se na našim prostorima pirotehnika već krajem 80tih uvukla pod kožu i da se unosi bez većih problema, dok navijač u Evropi rizikuje zatvorsku kaznu i doživotnu zabranu da unese tu baklju kroz razne kontrole i nadzorne kamere, i opet masovno unose a mi smo eto divljaci a oni pametni.
Bezveze se svakih par dana pokreće ova rasprava, i jedna i druga strana imaju valjane argumente, ali na kraju krajeva ništa se neće promijeniti, Manijaci postoje 30 godina i nisu ova djeca koja su trenutno na jugu izmislili baklje, već generacije i generacije manijaka prije njih, tako da ohladite s tom temom svi.
NIje isto kad na stadionu imaš 30-40 hiljada gledalaca, prihod od utakmice 500.000 eura, platiš kaznu 10.000 eura i situacija kad nam je prihod od utakmice 15.000 KM i platimo kaznu 3000 KM.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:15 pm

3000 milje plata igraca za jedan mjesec.3000 milje je 3 desetogodisnje ulaznice za istok ili 6 za Jug ako Bog da...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:16 pm

salle86 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 7:42 am
JUZNJAK je napisao/la:
sri apr 26, 2017 3:32 am
ono.na je napisao/la:
uto apr 25, 2017 10:31 pm
I onda povucemo paralelu tih 50k za godinu na te kazne i milioni pregleda, promocije i marketing sirom svijeta, pa shvatimo da su ti novci nista, a proizvod vrh 8-)

Ljudi na drugom kraju dunjaluka, stranci koji i nisu ljubitelji nogometa, pitaju.. is this in your country?

ou jea
I sta imamo od ovoga marketinga... Reci mi konkretno sta I koliko imamo, nemoj samo suplji marketing navoditi kao ljudi vole vidjeti I diviti se tome... Da odmah kazem nisam 100% posto protiv bakljade I lijepo mi vidjeti to sve ali svemu ima vrijeme I mijesto...
Konkretno kako je mix diskerud saznao za želju? Nije mu garant Ćenan pokucao na vrata i odradio prezentaciju.
I još masa njih
Jel me zezas... Mix je uplatio stolicu puno prije te bskljade koju spominjes... Koliko je tebi godina?
E svasta pa I ja repliciram 14godisnjacima...
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:18 pm

ma treba savezu baklje unijeti u prostorije da im zapalimo zgradu... fuj... cijela evropa radi na tome da legalizuje bakljadu a mi idemo drugim smjerom...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:20 pm

E cuj propast dinastije Misimovica, hahahaha
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:21 pm

Utakmica je pred nama , a dan je lijep. Ocekujem maksimalnu podrsku velikog broja navijaca. Termin utakmice je idealan , ljudi imaju vremena da dodju sa posla, mladja raja ima vremena da zavrse svoje obaveze, da prosetaju, da piju kafe i da se zapute prema Grbavici. Cijene su popularne, sve je na svom mjestu da nas stadion opet primi solidan broj nasih navijaca koji ce dati najvecu mogucu podrsku da se stigne i prestigne rezultat iz prve utakmice.
Ekipa to jeste u stanju, par zadnjih rezultata na nasem terenu protiv Sirokog nam je dobar razlog da budemo pozitivni. Sirokom je ova utakmica sve, nama to nije, ali treba pokusati napraviti taj ulazak u finale.
Nadam se da igraci znaju i siguran sam da je to i klupska potreba , svakako i cilj, da se u svim takmicenjima ide maksimalno i do samog kraja, da bi podigli neki pehar.
Nece biti smak svijeta ako se to i ne desi, barem ne meni, jer sam u ovoj godini dozivio nesto sto nisam ni sanjao da bih mogao dozivjeti od svog Zelje. Ali treba pokusati i treba dati sve od sebe. Navijaci ce onda to cijeniti. Kada vide da su igraci dali sve od sebe. Zato i nema sta da se izgubi. Krenuti aktivno od prve minute i dati sve od sebe, biti odlucan na terenu, izvojevati pobjedu. Ici na to. Jer to tako treba.
Ovako, sad, dok dinastija Misimovic propada :D , pa da onda mi navijaci poguramo, kao sto smo uvijek to i radili.
Volim te Zeljo !
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:23 pm

JUZNJAK je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 7:42 am
JUZNJAK je napisao/la:
sri apr 26, 2017 3:32 am
I sta imamo od ovoga marketinga... Reci mi konkretno sta I koliko imamo, nemoj samo suplji marketing navoditi kao ljudi vole vidjeti I diviti se tome... Da odmah kazem nisam 100% posto protiv bakljade I lijepo mi vidjeti to sve ali svemu ima vrijeme I mijesto...
Konkretno kako je mix diskerud saznao za želju? Nije mu garant Ćenan pokucao na vrata i odradio prezentaciju.
I još masa njih
Jel me zezas... Mix je uplatio stolicu puno prije te bskljade koju spominjes... Koliko je tebi godina?
E svasta pa I ja repliciram 14godisnjacima...
Ma lik odradio trening na grbavici prije prijateljske sa SAD-om i tad je osjetio to nešto, plus sto je prijatelj sa Lješnjaninom....

Nego sto se tice desetogodisnjih i cijene sezonskih ulaznica za istok... stava sam da bi trebalo ostatak mjesta u sektoru predvidjenom za desetogodisnjake, dakle sve ono sto se ne proda od 919 mjesta koliko broji sektori, prodavati sezonsku po cijeni od 150, a ostatak tribine po cijeni od 100 KM. Mislim da bi to bilo fer i prema onima koji su kupili desetogodisnje za 1000 KM, a i bilo bi ok jer placas 150 KM sezonsku za najbolji sektor. Poznato je da ni vani cijene sezonske karte variraju od sektora do sektora na istoj tribini, a s obzirom da je kod nas taj sektor ogradjen, to je moguce i kontrolisati.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Željo, to je moj tim!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:24 pm

Ok, napravili smo nenadjebivu bakljadu protiv Slobode, stvarno nema potrebe sada praviti slabije bakljade od te, koja je već "obišla svijet i promovisala klub", kako kažete. Koliko god "birali utakmice" na kojima će se paliti, nema svrhe dok svijet ne zaboravi bakljadu protiv Slobode.
A što se tiče članka o propasti dinastije Misimović...AHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:27 pm

vrbanjusa je napisao/la:
sri apr 26, 2017 11:53 am
Samo da se prisjetimo teksta novinara u pokušaju o propasti dinastije MisimovićA. A možemo se i nasmijati istom. Ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
A možemo se nasmijati i njegovim poltronima hahahahahahahahahahaha
Zamisli samo kakav je tekst cekao spreman da smo izgubili od Zrinjskog onda. Svakog dana ovaj tekst o propastiji dinastije Misimovica treba postavljati, cisto da se utvrdi gradivo ko je sta radio i kako. Mislili su da cemo propasti, ali su se dobro zaebali.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:32 pm

"Kule i gradovi ubili fudbal na Grbavici" :lol: :lol: :lol: :lol: :karanje: :karanje: :karanje: :karanje: :karanje: :karanje: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:33 pm

Zapjevajmo jako, pjesma nek odjekujeee,
Ljubav prema tebi Nikada ne prestajeeeeeeeee
:baklja: :baklja: :baklja:
Hajdeeeeee Željooooooo !
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 12:34 pm

slika

NAJAVA, KUP BiH: Željezničar dočekuje Široki Brijeg

http://1921.ba/najava-kup-bih-zeljeznic ... rijeg-3538
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija