Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 12:42 pm

Minjore je napisao/la:Gospodo iz misamosjedimouredakciji.. Niko ali niko prije vas nije objavio informaciju da je Dejan Nikolic iznosio informacije iz kluba i da je zato napadnut.. Sto znaci da ste ili napamet pisali i time direktno sirili lazi o Dejanu Nikolicu ili ste prvi imali informacije o "napadacu", te razlogu napada.
Srdacan pozdrav, Minjore.
Daleko im je urednik od gospodina, seljacic mali od 160 cm
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 12:45 pm

slika

Evo i jednog od dokaza mom postu od maloprije.Ovo je sa statusa bivseg prvotimca.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 12:46 pm

DANAN je napisao/la:slika

Evo i jednog od dokaza mom postu od maloprije.Ovo je sa statusa bivseg prvotimca.
Čiji je ovo status
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 12:47 pm

Raskol u Zeljeznicaru, napadnut clan upravnog odbora, spremaju se otkazi, Dejan Nikolic iznosi informacije iz kluba i zato je napadnut itd..
I onda postavljaju pitanje sto ih je klub prozvao, dobrodosli u BiH, zemlju apsurda..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 12:49 pm

http://spo.rtske.ba/salihovic-sporazumn ... g-renheom/" target="_blank

možda ti ne možemo dati platu kao u kini, ali raskid ugovora možeš uvijek dobiti :D
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 12:52 pm

chile je napisao/la:Ono sto je sigurno da je nekome bio cilj da nas pitarizuje i u tome je uspio momacki.
Svaka cast naklon do poda.
Hebo vas i gg.ba slicni tzv neprijatelji kluba, a i ovi iz uprave ko uvrijedjene mlade.
Ponasate se svi zajedno ko kakvi balavci, sinoc se raspadamo danas harmonija ...
Zelje je bilo i bice nisu ga ugasili 90-tih kada je pokusano i instaliranje drugog kluba s istim imenom s druge strane Hrasnog brda...
Popustie s tim izmisljenim borbama i cime vec ne, u klubu ce uvijek biti i bilo je previranja i neslaganja i onaj ko nije sposoban s tim da se nosi i ne mora dodje uvijek neko novi...tako je oduvijek.
Fakat se ide predaleko i o svemu pise i prica osim o fudbalu, a Zeljeznicar je prije svega fudbalski klub.

ps. samo jos k'o blekic da organizuju gledanje tekme na platnu ili k'o dinokijo javno objave rat.

Sent from my Plavo Sokocalo
Svaka čast!

Ovo saopštenje koje ide u kost je druga najbolja reakcija koja se mogla napraviti. Najbolja bi bila da smo priču totalno izignorisali i krenuli sa presicom o Zrinjskom, pa vi pišite kako hoćete.

A na drugi način se treba obračunati sa ovima koji nakon par psovki prizivaju raskol u klubu.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 12:55 pm

Treba samo napuniti stadion protiv Čelika, imamo 10-ak dana fore da animiramo raju, navijače da napunimo stadion i da im se popišamo po faci. Bolje poruke nema.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 12:56 pm

Sve je ovo organizovano deset dan pred pocetak radova na istoku i zadnji mjesec tekuce godine. Ocigledno postoje struje koje zele da se u 2017. uđe sa novom upravom i ljudima iz proslosti kojima je klub sluzio kao bankomat i sredstvo za licne interese.

Vrhunac koji moze da se desi ali ne daj Boze da se ostvari je da u ovih narednim danima NE dobijemo građevinsku dozovlu. Ako do toga dođe ocigledno je da se radi o organizovanom ataku na klub od strane određene grupe ljudi koji su jako mocni i nece stati dok ne srozaju klub iz samo njima znatih razloga.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5171
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:03 pm

Interesantno kako se sranj.a dešavaju pred važnije mečeve, nebil se poljuljalo dodatno ionako poljuljana atmosfera među igračima
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:08 pm

Ma ne bi to bilo to da smo mi rahat.
"Ni dana rahat 1921"
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:10 pm

Je l' ovo sportski forum, ili forum koji je predodređen da se bavi upravljačkim strukturama F.K.Ž.? Kakva vam je satisfakcija što se satirete pljujući i braneći likove koji su hvala Bogu dobro situirani, izgrađeni, i koji su nešto od svog života postigli? Ja sam poslije derbija napis'o svoje mišljenje o istim ljudima, i fakat više me ne interesuju sekunde, al' izgleda da sam jedini koji misli tako kako misli. Uđeš da pročitaš nešto što te interesuje, ako nađeš, ispunjena svrha ulaska, ako ne nađeš, nemaš potrebe više ulazit i fajront. Volio bih da, ako ikako može, ne stavljate klub u još težu situaciju nego što jeste, sa suvišnim i nepotpunim informacijama, koje su ništa drugo nego hrana ološima koji kontaju, evo ga, ugasiše se. Fakat izgleda k'o da su pojedini pretplaćeni ovdje da brane lik i djelo ljudi, koji su tu danas, sutra, i vozdrica. Haj' malo o Želji, o baletanima sa zelenog terena, o F.K. Žmigavac, hoćemo li se , ili nećemo plasirati u europska takmičenja i tako to, okanite se nečeg od čega koristi nemate... A ako imate, moja greška, ja sam očito onda samo navijač F.K. Željezničar, koji jedinu korist od njega ima u vidu duševne satisfakcije.
A sektor je pravi sektor.
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:14 pm

.
Zadnja izmjena: igla, dana/u čet nov 24, 2016 2:26 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:15 pm

Jesam ja jedini kojem je sve ovo malo previše? Saopštenja, objave ratova između redova, ratovi na više frontova (SD, portali, općina, pojedinci..) i slično?

Nema potrebe da mi objašnjavate, upućen sam manje više, jasno mi je što se dešava i za svaki postupak (svaki "rat") se može naći opravdanje, ali i dalje mislim da je previše. Uprava ima dušmana i to je jasno kao dan, ali previše se energije, vremena i drugih resursa troši na to.

I da, kakav je sad to problem sa Zubanovićem, donedavno je važio za saradnika kluba i nekoga ko je pozitivna ličnost?
Mislim, misamosjedimouredakciji je smiješan portal, kombinacija mahalskih i copy-paste vijesti, ali kako sam shvatio, ispravite me ako griješim, prozivanje portala je prozivanje i njega.
 
damirfile
Postovi: 3369
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:17 pm

Treba prestati citati pojedine portale i sve ce biti ok.
 
damirfile
Postovi: 3369
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:18 pm

damirfile je napisao/la:Treba prestati citati pojedine portale i sve ce biti ok.
Ali de budi pametan kad jedan debil ovako pise na onom portalu mamu mu *****.
"Kako cujem Acika je bio na kafi sa Sir Amarom, a kako takodjer cujem ne svidja mu se trenutna situacija u i oko kluba nikako, mogao bi Amar vrlo lako da uskoci sa pjesmom ...
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:21 pm

damirfile je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Treba prestati citati pojedine portale i sve ce biti ok.
Ali de budi pametan kad jedan debil ovako pise na onom portalu mamu mu *****.
"Kako cujem Acika je bio na kafi sa Sir Amarom, a kako takodjer cujem ne svidja mu se trenutna situacija u i oko kluba nikako, mogao bi Amar vrlo lako da uskoci sa pjesmom ...
Zato je situacija dok je Amar bio u klubu bila odlicna sve je funkcionisalo islo kako treba i onda paf ostade Amar sam pa je sam i finansirao klub toliko o situaciji u klubu. Zbog cega bi on bio nezadovoljan sadasnjom ja vidim tu nekih 600.000 razloga

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:23 pm

ceze je napisao/la:Jesam ja jedini kojem je sve ovo malo previše? Saopštenja, objave ratova između redova, ratovi na više frontova (SD, portali, općina, pojedinci..) i slično?

Nema potrebe da mi objašnjavate, upućen sam manje više, jasno mi je što se dešava i za svaki postupak (svaki "rat") se može naći opravdanje, ali i dalje mislim da je previše. Uprava ima dušmana i to je jasno kao dan, ali previše se energije, vremena i drugih resursa troši na to.

I da, kakav je sad to problem sa Zubanovićem, donedavno je važio za saradnika kluba i nekoga ko je pozitivna ličnost?
Mislim, misamosjedimouredakciji je smiješan portal, kombinacija mahalskih i copy-paste vijesti, ali kako sam shvatio, ispravite me ako griješim, prozivanje portala je prozivanje i njega.
:palacgore: Upravo tako svi neke rovove zauzeli nidje veze vise sa sportom!
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:24 pm

slika
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:28 pm

AsharaK je napisao/la:Prije svega da pozdravim braću, braću po klubu za kojeg navijamo, za kojeg živimo. Evo nas opet ljudi, tu smo da pomognemo ženi koja je rodila odgojila HRABRO SRCE NAŠEG JUGA, našeg Buaza. Nakon naše prve akcije, u kojoj smo skupili 19 godišnjih ulaznica i pomogli braći koji nisu u stanju bili priuštiti si je, tu smo da opet pokažemo zašto smo najbolji, zašto smo navijači najvećeg kluba u državi. Prenosim poruku sa fejsa koja glasi:
Imam molbu,imam zelju,imam obavezu na neki nacin ovo napisati.
Ako je ikako moguce da se pomogne majci Anera Kasapovica Bu'aza,druga,brata,covjeka sa tribine koji je nazalost preminuo od posljedica stresa i svega ostalog sto se desavalo tog dana u smrdici.
Njegova majka prodaje i moli one koji su u mogucnosti da kupe majicu(vjerovatno je njegova ili brata) koja kosta 2 KM.
Imamo li nacina da se na bilo koji nacin pomogne njegovoj porodici,mislim da je Aner bar toliko zasluzio.
Ukoliko ste zainteresovani za ovu akciju, možete se obratiti meni ili @Minjore-u u inbox. Nakon uspješne prve akcije, gdje je Minjore učestvovao kao blagajnik, on će preuzimati sav novac na sebe opet. Idemo braćo odraditi ovo kao i prvi put, JER MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Link druge humanitarne akcije!
イビチャ・オシム
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 1:31 pm

ellaxaz je napisao/la:slika

:rofl: :rofl:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija