Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 9:42 pm

Brkoo je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Cuj neutralan, bolje navijati za anamo one nego biti neutralan. Gdje ces to...
To recimo prica Duljevic sad, za period prije odlaska na Kosevo...kad sam ga pitao za ono da mu je zelja kod nas bila da igra i da za nas navija. Kaze ma ja ni za koga nisam navijao, pratio i navijao za evropske klubove, bh ligu nit sam pratio nit navijao za koga :mrgreen:
Ma moras ga shvatiti, nije jednostavno to sad javno reci kad si kapiten ekipe gradskog rivala. Isto onaj Nedim Hadzic, lik Manijak u dusi a igra za pitare jer mu je Dogan rekao da nije talentovan a momka traze i skautiraju gotovo svi veci evropski klubovi, potencijal samo takav. Kakva je mogucnost da ga sad dovedemo, da li je on potpisao profesionalni ugovor sa fks ili neki amaterski ili stipendijski? On bi bio ogromno pojacanje jer uz pravilan razvoj kod nas, on bi nam donio milione.
I buraz mu je bio na probi zimus kod nas, zadovoljio upravu, no Edisa nije, tako da ne potpisa slika. A cisto sumnjam da bi i da postoji mogucnost da ga nasi uzmu (Nedima), on htio, jer ako je k'o buraz mu principijelan, pisi propalo slobodno.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
A sektor je pravi sektor.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 9:52 pm

Dodani golovi iz kupa, a ako neko zna kako da sredim ofo govno sto mi pocne mijesat klipove nek baci na pm :ganja:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Ab4fWbSEnA8[/video]
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 10:23 pm

LARS1921 je napisao/la:Dodani golovi iz kupa, a ako neko zna kako da sredim ofo govno sto mi pocne mijesat klipove nek baci na pm :ganja:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Ab4fWbSEnA8[/video]
Joj ovaj gol protiv Rudara u 90. minuti.. još čini mi se bila utakmica pred praznim tribinama.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 10:30 pm

Brkoo je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Cuj neutralan, bolje navijati za anamo one nego biti neutralan. Gdje ces to...
To recimo prica Duljevic sad, za period prije odlaska na Kosevo...kad sam ga pitao za ono da mu je zelja kod nas bila da igra i da za nas navija. Kaze ma ja ni za koga nisam navijao, pratio i navijao za evropske klubove, bh ligu nit sam pratio nit navijao za koga :mrgreen:
Ma moras ga shvatiti, nije jednostavno to sad javno reci kad si kapiten ekipe gradskog rivala. Isto onaj Nedim Hadzic, lik Manijak u dusi a igra za pitare jer mu je Dogan rekao da nije talentovan a momka traze i skautiraju gotovo svi veci evropski klubovi, potencijal samo takav. Kakva je mogucnost da ga sad dovedemo, da li je on potpisao profesionalni ugovor sa fks ili neki amaterski ili stipendijski? On bi bio ogromno pojacanje jer uz pravilan razvoj kod nas, on bi nam donio milione.
Boze sacuvaj, i onda se pitaju neki sto Dogan vise nije tu. :r
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 10:35 pm

Ne možeš gledati Dogana kroz Hadžića. Isto tako možeš reći npr. Riad Bajić, Amir Hadžiahmetović i Armin Hodžić su bili za njegova vakta. Desi se fula jbg... Evo imaš sad primjer Željezničar je iz Olimpica doveo momka koji je prošle godine bio treći, četvrti strijelac kadetske lige, sam vodio Olimpic i osvajao bodove, pa ga nema nigdje u Željezničaru. Ne znači uvijek da ako neko pogađa u manjem klubu da će dolaskom na Grbavicu ili Koševo igrati jednako dobro
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 10:39 pm

nema niko detektor budućih igračina. ni hadžić to nije dok ne dokaže na seniorskom nivou, propadali su i bolji od njega. ferguson pogbu odbaci kao neperspektivnog...
gradi željo boli te *****
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 10:41 pm

Pocastiti komsinice sa pogodnom pjesmicom : OOO OOO BIT CE ZELJO OPET SAMPION, NANANA NANANA, DOSLI SMO JEBAT KURVU S' KOSEVA !slika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
A sektor je pravi sektor.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 10:44 pm

ChWilla je napisao/la:nema niko detektor budućih igračina. ni hadžić to nije dok ne dokaže na seniorskom nivou, propadali su i bolji od njega. ferguson pogbu odbaci kao neperspektivnog...
Ma to upravo kažem. Nekad pogodiš nekad fuliš, nekad u momentu upadne neko drugi. Pogledaj Gojaka moglo je sve naopako krenuti, ali na njegovu sreću nije
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 10:59 pm

Hurmasica je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Dodani golovi iz kupa, a ako neko zna kako da sredim ofo govno sto mi pocne mijesat klipove nek baci na pm :ganja:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Ab4fWbSEnA8[/video]
Joj ovaj gol protiv Rudara u 90. minuti.. još čini mi se bila utakmica pred praznim tribinama.
Jao loba na 2:20 :klanjase2: Majstor je, nema šta.
ChWilla je napisao/la:nema niko detektor budućih igračina. ni hadžić to nije dok ne dokaže na seniorskom nivou, propadali su i bolji od njega. ferguson pogbu odbaci kao neperspektivnog...
Imao si Semira Đipa koji je rasturao u omladinskom pogonu, ne ode na pripreme jedne zime, pređe kore kod komšija, tu kratko pa onda Bosna Visoko, Radnik Hadžići, Stupčanica, Vratnik, malo u Slaviji i sad ga nigdje nema. A zabijao ko Ara po 30-40 golova, samo vidimo gdje je sad Ara, a gdje Đip.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:09 pm

ZZ je sigurno najbolji igrač koji je igrao u plavom dresu, ali aktivno igrao.
Kad bi bio bar na 70-80% onog od ranije itekako bi nam valjao
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:10 pm

Neka odigraju ko protiv radnika i ne sumnjam u pobjedu. Napraviti pet sest zicera, moraju tri uci, pa onoliko se vise ne moze promasivat.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:11 pm

Kada vidim Zebu koliko se raduje na ovom klipu, a sjecam se poslije rata koliko je samo proveo vremena sutajuci loptu kod Nove i Stare Kifle na Malti (tu je odrastao sa bracom), sjetim se i koliko je tada kao djecak mastao da jednog dana zaigra za prvi tim Zelje. Jeste mi se zgadio nakon posljednje utakmice u Tuzli, ali sve je to posao, a Zeljo je zivot. Zajko je nas i moze nam pomoci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:11 pm

Prosle sezone ZZ izabran za najboljeg igraca lige...nekoliko mjeseci kasnije nama ne valja... Kad hoce, kad se trudi, Zeba opet moze biti prevaga na terenu.. A da ce biti pravi, vjerujem samo zbog Slavka.. Ili ce biti pravi ili ce biti bivsi..

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:13 pm

Yebo Zebu, idemo proliti pitare!
1987
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:17 pm

Nek nama Miro produži, zeba će sam doći
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:18 pm

Ako cemo realno osim nevjerovatne brzine Djip nije imao neki drugi kvalitet. To se i tad vidjelo iz aviona..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:21 pm

Ocekujemo li potpis Zebe i Mire do derbija? @super i ostali koji su upuceni

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:37 pm

Sto se tice Pogbe on je u Unitedu tražio duplo više para nego što je maximalna plata u omladincima Uniteda(oko 15.000 evra sedmično) zato ga je Fergi i nogirao a sto se tice malog Hadžića ide on s Koševa za ukupno 0 KM ;)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 11, 2016 11:59 pm

Ma ja mislim da je Zeba ostario i bolje da ne dolazi
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 12, 2016 12:17 am

slika
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija