Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 12:43 pm

leškarenje je napisao/la:
Delboy je napisao/la:nadam se da si ironican u vezi Radovca...i da uprava koja je u ovoj pisanoj ligi imala uslove kakve je imala i dovela u pitanje izlazak u evropu treba da se kupi
Sta da kupe ? OlimpCa jel....ili Slobodu ?
:lol:
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 12:52 pm

xcober je napisao/la:Sto su se ovi iz uprave usutili jel moguce...

Sta je sa onim juricduskom znao je covjek dobro prokomentarisat...

Na onom drugom forumu 6 strana o frizuri pricaju, ono zakonom treba zabranit, opustili se ljudi ko da im je babovina... Drkali su na jesica i tjeranje igraca, halalice kazu sezonu samo da ih otjera a sad kukaju da se vrate ti otjerani... Sad tjeraju upravu sto je njih poslusala i kad dodje taj novi macak u vreci bas me interesuje ko ce onda za 3-6 mjeseci bit kriv.. Tipujem na domara...

I sta se desava sa ljudima svi oni koji su nesto pametno imali rec vise ih nema znal neko gdje se kriju :)
Pa ro je bila prica glavna na tom forumu. Daj nek dodje Jesic rezultat nije bitan nek samo otjera klan,Puzigacu,Stojceva itd lad ih otjera sad placu za tim igracima a Jesica pljuju,kod nas kunem se Murinja da dov3du nakon par poraza bi otkaz dobio
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 1:25 pm

Banovansainfa je napisao/la:
[color=#FF0000]Delboy je napisao/la:nadam se da si ironican u vezi Radovca..[/color].i da uprava koja je u ovoj pisanoj ligi imala uslove kakve je imala i dovela u pitanje izlazak u evropu treba da se kupi
ako on onakav nikakav moze poceti utakmicu prije emersona onda ja trening sarajeva tako zamisljam.
Ima i emerson nedostataka ali je u tehnici, pregledu igre, pas igri, šutu, centaršutu za radovca zidan
U dueli igri za radovca je svaki pionir gatuso a o brzini da ne govorim
aha, nisam te skontao na prvu, slazem se sa tim :D
He who dares, wins !
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 1:28 pm

leškarenje je napisao/la:
Delboy je napisao/la:nadam se da si ironican u vezi Radovca...i da uprava koja je u ovoj pisanoj ligi imala uslove kakve je imala i dovela u pitanje izlazak u evropu treba da se kupi
Sta da kupe ? OlimpCa jel....ili Slobodu ?
kasno je sad za kupovinu, trebali su o tome ranije razmisljati pa kupiti titulu :lol: ...ne zajebavaj me ba Dzesa znas na sta sam mislio
He who dares, wins !
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 7:17 pm

xcober je napisao/la:Sto su se ovi iz uprave usutili jel moguce...

Sta je sa onim juricduskom znao je covjek dobro prokomentarisat...

Na onom drugom forumu 6 strana o frizuri pricaju, ono zakonom treba zabranit, opustili se ljudi ko da im je babovina... Drkali su na jesica i tjeranje igraca, halalice kazu sezonu samo da ih otjera a sad kukaju da se vrate ti otjerani... Sad tjeraju upravu sto je njih poslusala i kad dodje taj novi macak u vreci bas me interesuje ko ce onda za 3-6 mjeseci bit kriv.. Tipujem na domara...

I sta se desava sa ljudima svi oni koji su nesto pametno imali rec vise ih nema znal neko gdje se kriju :)
Čuj 6 strana o frizuri, haha... reče mi haver da su 3 stranice prozivali molotovljeva, a njega nema, nema da se javi, da im ispuni želju .. :djavo:
Suvišno je bilo šta pisati o njima, sve je jasno... ostalo je još par pitara koji tamo pišu, a oni će vrlo brzo napustiti temu, jer znate kako se
kaže; pametniji popušta... ono ostalo ne treba puno komentarisati, ostali su džiberi, dječaci, ubačeni elementi, indijanci i par levata...
Ponoviću, ta tema je izgubila značaj i više nije relevantna niti se mišljenje sa te teme uvažava i uzima u razmatranje, nebitni su !!!
Ko želi može se pridružiti nama na ovoj temi, dobrodošli ste pitari... :sarajevo1:
F.K.SARAJEVO
 
xcober
Postovi: 14
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 10:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 2:35 am

ma braca postujem ja nek imaju drugacije misljenje, crnjak je sto se svadjamo izmedju sebe, pravi ciganluk pravimo i sta mene ba zanima kako se ko osiso, sta oblaci to je njegov licni problem, mene intereseuje kakav je ko na terenu, u svom privatnom zivotu moze bit klovn uopste me ne interesuje...

mi da dovedemo ronalda i mesija propali bi ko trosjed za 2 mjeseca, gdje ima to da se psuje igracima naseg kluba i to ko da je takmicenje ko ce sta gore rec... pobjedjivali ili gubili isti ku**c... pa da covjek prije rata kaze nesto za igraca Sarajeva pred navijacem belaj bi pravi bio, i to bilo gdje u gradu, na stadionu da ne spominjem... kad ce progledat vise i vidjet da smo mi navijaci dobrim dijelom krivi za igre nasih igraca, umjesto da im damo krila mi ih ubijemo u pojam, zivot im zgadimo... kako koji ode od nas proigra jeli moguce... meni crnjak sto gledam a nek zamisle kako je njima na terenu... nisu ba konji da ih kandzijas ljudi su. razumna bica... i dok god ovo ne promijenimo nista od nas biti nece... sve je uzalud...

ovaj sisoje mi nije nimalo drag al svaka mu cast na onom potezu, kuci pa lijecite frustracije...
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 7:12 pm

Šta ti je leet? :DD:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 7:14 pm

testiram nešto :lol:
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 8:47 pm

znaci Husara nam salje svog najnovijeg ljubimca :djavo:
He who dares, wins !
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 8:50 pm

Husara je najbolji menadžer u Bosni, a i šire. :klanjase2: :lol: :mrgreen:
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 9:10 pm

:ne: [quote="leet"]Husara je najbolji menadžer u Bosni, a i šire. :klanjase2: :lol: :mrgreen:[/quote]
Kaj se desava :r
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 9:34 pm

Ma zajebajem se, al' dovodi Hodžića na pregovore, to je tačno. :mrgreen:
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 10:13 pm

leet je napisao/la:Ma zajebajem se, al' dovodi Hodžića na pregovore, to je tačno. :mrgreen:
da ga je kako za Sevku zamijeniti :mrgreen: svakako je i Seki Husaricev :D
He who dares, wins !
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 09, 2016 11:44 pm

Ne mogu da te ne volim, ne volim, ni da bez tebe živim, jer ti me putem sna nosiš do Koševa... :sarajevo1:

Brunclik Zorica - Horde Zla Gorica :ganja:
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 10, 2016 6:42 pm

Rastoder nije dobio šansu prije Kramara :r :(
 
Avatar
baboatif
Postovi: 6
Pridružen/a: ned maj 08, 2016 1:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 10, 2016 7:31 pm

Pozdrav za bordo bracu.Juniori danas odlicni.potencijal ogroman.bar malo svjetlosti u ovom sivilu
Svi u napad.Jedan je Hase :pljesak:
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 10, 2016 7:40 pm

Bravo za djecu :klanjase2:
Hamza je moj igrac, kad se sjetim kako su pokusavali neki na gg forumu dobro poznati smetljarcici prije par mjeseci podvaliti pricu kako hamza nemoze ni za juniore igrati a kamo li za prvi tim a igra zato sto placaju da bi igrao a momak ofirno klasu iznad svoje generacije.
Sto je naj tuznije oni koji su to pricali navodno su navijaci FKS
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 10, 2016 8:47 pm

Hamza je '97 godište (19 godina) i stvarno ne znam šta bi trebalo da se desi da on od naredne sezone ne bude u konkurenciji 18 igrača.
Sve zavisi da li ćemo Benku zadržati ili ne, recimo ako ode Leon, Hamzu gurnuti u vatru tj. u prvih 11, zašto ne?!
Ako bi Leon ostao i narednu sezonu, svakako da bi on imao prednost u odnosu na Hamzu... uglavnom, napadač je već tu što znači
jedna briga manje.
F.K.SARAJEVO
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 10, 2016 10:12 pm

Hamza bi mogao dosta od leona nauciti pogotovo kad su u pitanju fakinluci razni na terenu
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 10, 2016 10:29 pm

Ima ti ta mjesta... nadam se da će njih dvojica od naredne sezone činiti ubojiti napadački dvojac. Pardon, od pretkola EL.
F.K.SARAJEVO

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija