Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 01, 2016 7:20 pm

@leet jesi li bio na kup utakmici protiv mitomana na kosevu nekad oko 2000-te kad je doda uscuplic pogodio za pobjedu 1:0 eh to je bio prolom cijelu utakmicu
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 01, 2016 7:25 pm

Jesam :mrgreen:

Ali mi je ova više ostala u sjećanju kao djetetu. Mokar do kože, produžeci, penali, prolaz - ma ljepota. :mrgreen:
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 01, 2016 11:15 pm

leet je napisao/la:Valjda si provocirao, ne znam tačno, ali iskreno, i ne vidim razlog da baš pišeš na onoj temi, mogao si na onoj 'općenito' :)
Nista apsolutno,ni jedna osnova za bana al mitomani su to,onom stormu muka od remija jos mu violina zasvirala,al to je dokaz da im je muka kad nas vide,a kamoli na temi da im pisemo tu se vidi papanluk,jer sugavce ovdje niko ne banuje,ipak ima razlike u mentalnom sklopu,a pisao sam namjerno jer i oni ovdje pisu,uglavnom nek neko vidi koje sam pravilo prekrsio,posto bi ovo bio prvi forum gdje se daje ban bez ikakve osnove
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 2:00 am

nebitan lik je napisao/la:
leet je napisao/la:Valjda si provocirao, ne znam tačno, ali iskreno, i ne vidim razlog da baš pišeš na onoj temi, mogao si na onoj 'općenito' :)
Nista apsolutno,ni jedna osnova za bana al mitomani su to,onom stormu muka od remija jos mu violina zasvirala,al to je dokaz da im je muka kad nas vide,a kamoli na temi da im pisemo tu se vidi papanluk,jer sugavce ovdje niko ne banuje,ipak ima razlike u mentalnom sklopu,a pisao sam namjerno jer i oni ovdje pisu,uglavnom nek neko vidi koje sam pravilo prekrsio,posto bi ovo bio prvi forum gdje se daje ban bez ikakve osnove
sreca tvoja pa sam ti sigurno 4-5 postova obrisao, mozes misliti koliko bi te onda banovali :D
He who dares, wins !
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 10:17 am

molotovljev_koktel je napisao/la:Gdje je onaj @lesko... je l ono dobio pedalu mota :shisha:
:ganja: :ganja:

Vraticu se jaci nego ikad :karanje: :karanje: :karanje:
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 11:57 am

Delboy je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la:
leet je napisao/la:Valjda si provocirao, ne znam tačno, ali iskreno, i ne vidim razlog da baš pišeš na onoj temi, mogao si na onoj 'općenito' :)
Nista apsolutno,ni jedna osnova za bana al mitomani su to,onom stormu muka od remija jos mu violina zasvirala,al to je dokaz da im je muka kad nas vide,a kamoli na temi da im pisemo tu se vidi papanluk,jer sugavce ovdje niko ne banuje,ipak ima razlike u mentalnom sklopu,a pisao sam namjerno jer i oni ovdje pisu,uglavnom nek neko vidi koje sam pravilo prekrsio,posto bi ovo bio prvi forum gdje se daje ban bez ikakve osnove
sreca tvoja pa sam ti sigurno 4-5 postova obrisao, mozes misliti koliko bi te onda banovali :D
Hvala ti duznik sam ti do kraja zivota :D opet nisam dobio odgovor sta sam ja tamo pisao,il vrijedjao a da oni nisu pisali na nasoj temi? Apsolutno nista,al nije ni cudo od koga je,dta docekah da me mali iskompleksirani strumf banuje :D
 
Avatar
ARBET
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 12:09 pm

Leet jel radite strim za Mdk ? I kakav je problem nastao kako su smradovi suspendovali kanal od klub wtf kako to uopste mogu . Zrinjski i ovi sibaju strimove niko im nista ne moze , samo nas sprjecavaju , a cini mi se da nemaju nikakvog pravnog osnova u ovoj banana drzavi .
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 12:39 pm

ARBET je napisao/la:Leet jel radite strim za Mdk ? I kakav je problem nastao kako su smradovi suspendovali kanal od klub wtf kako to uopste mogu . Zrinjski i ovi sibaju strimove niko im nista ne moze , samo nas sprjecavaju , a cini mi se da nemaju nikakvog pravnog osnova u ovoj banana drzavi .
Ne radimo druže, baš zbog toga što je kanal suspendovan na šest mjeseci... Ne znam fakat, sve što znam je da je jedan uposlenik poslao zahtjev za uklanjanjem YouTubeu, a šta je tačno u njemu bilo ne znamo. Jebiga, Hercegovci im ne smetaju.

@nebitan

Napisah ti sve već, osim toga i u pravilima stoji da nema javljanja drugih navijača na teme klubova. Rekoh ti i zašto se ovdje toleriše trenutno. Moj zadnji post na ovu temu. I pročitao sam post zbog kojeg si banovan - 'namještanje' bla bla bla.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 12:42 pm

Jao razloga :ne: to sto nema vise pitara da pisu ostali smiju srati po temi dok obratno ne moze jer njih ima dosta :mrgreen: nemoj me zajebavati ....pa neka nema nikoga,oni nemaju sta traziti ovdje :shisha:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 12:57 pm

Ne nerviraj me :oops:
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 1:06 pm

leet je napisao/la:Ne nerviraj me :oops:
Jes'to ozbiljan :psujem:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 1:09 pm

Ponedjeljkom uvijek preozbiljan :mrgreen:
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 1:57 pm

Ja cu tek u srijedu biti ozbiljan :ganja: :ganja:
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 02, 2016 9:18 pm

    leškarenje je napisao/la:Jao razloga :ne: to sto nema vise pitara da pisu ostali smiju srati po temi dok obratno ne moze jer njih ima dosta :mrgreen: nemoj me zajebavati ....pa neka nema nikoga,oni nemaju sta traziti ovdje :shisha:
    Spominjali nas u kontekstu da najvise namjestamo,a oni lafo posteni haha prava mitomanska isto kao i sto sebe lazu da je njihov stadion,isto ko da ja kazem komsijina kuca je moja jer imamo isto ime a razlicito prezime :rofl: ja se nadovezem da oni stele tekme isto i dodje storm nervozan poslije debakla i ban,jos kaze napisem jedan post i ide trajni,a najzalosnije je to ko im je to dopustio. Uostalom nek se uzmu nasi postovi kod njih i njihovi kod nas,pet puta vise oni kod nas pisu i nista,znam kako bi im veselo bilo da sam ja ovdje admin,mada naucili smo mi na to,ipak su to mitomani
     
    Avatar
    molotovljev_koktel
    Postovi: 88
    Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
    Lokacija: Koševo
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    pon maj 02, 2016 10:06 pm

    .. do zadnjeg dana života mog' samo Saraj'vo...
    F.K.SARAJEVO
     
    Sarajlijica1946
    Postovi: 78
    Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    pon maj 02, 2016 10:07 pm

    Gdje si to izbjegao @molotovljev

    Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
     
    Avatar
    molotovljev_koktel
    Postovi: 88
    Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
    Lokacija: Koševo
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    pon maj 02, 2016 10:15 pm

    Odmaram haveru... ovo mi dođe kao godišnji na Karibima. :ganja:
    U detalje nećemo ulaziti, a imao bih puno toga za napisati...
    F.K.SARAJEVO
     
    Sarajlijica1946
    Postovi: 78
    Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    pon maj 02, 2016 10:17 pm

    Dobar si ti insan.

    Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
     
    Avatar
    molotovljev_koktel
    Postovi: 88
    Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
    Lokacija: Koševo
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    pon maj 02, 2016 10:40 pm

    leškarenje je napisao/la:
    molotovljev_koktel je napisao/la:Gdje je onaj @lesko... je l ono dobio pedalu mota :shisha:
    :ganja: :ganja:

    Vraticu se jaci nego ikad :karanje: :karanje: :karanje:
    ho'š se vraćat .. :mrgreen:

    Šta misliš može li Velež iznenaditi pod Bijelim Brijegom? (1:1)
    I nek' im Sloboda otkine bod, u Kaknju će svakako izgubiti... to im je dovoljno da budu vicešampioni. haha
    Drina je odigrala za nas, sad je na redu Velež da to isto ponovi. :djavo:
    F.K.SARAJEVO
     
    Avatar
    Delboy
    Postovi: 147
    Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
    Lokacija: Sarajevo
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    pon maj 02, 2016 11:36 pm

    ako onakav Velez osvoji bod protiv Zrinjskog onda imamo potpuno pravo da se nadamo tituli :mrgreen:
    He who dares, wins !

    Online

    Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
     

     

    Prijava  •  Registracija