Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 11:31 pm

Zukanovic radi za Faktor :cigara: samo dodaj u clanku i ovih 15%.

http://faktor.ba/sarajevo-dobilo-ponudu ... -slovacku/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
EC3
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:16 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 11:43 pm

Klub je Zlate Moravce
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 11:45 pm

phpBB [video]


Intervju
Da podigneš do visina, pehar ti na rukama....
 
pitar31
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 11:56 pm

leškarenje je napisao/la: A da pretpostavis da nece dobiti jos koju minutu,da ce biti poslan na posudbu i slicno ?
Pa bolje ga je poslati na posudbu pola godine u neki prvoligaški klub, koji je negdje na sredini, da ne može ni gore ni dole, klub bez pritiska uz stavku u ugovoru koliko mora igrati. I na ljeto ga vratiš kada će već biti upražnjemo mjesto, jer Bekiću i Velkoskom ističu ugovori i ko zna da li će biti produženi.

Transferi su veliki rizik, ali ako ne rizikuješ..
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:03 am

pitar31 je napisao/la:
leškarenje je napisao/la: A da pretpostavis da nece dobiti jos koju minutu,da ce biti poslan na posudbu i slicno ?
Pa bolje ga je poslati na posudbu pola godine u neki prvoligaški klub, koji je negdje na sredini, da ne može ni gore ni dole, klub bez pritiska uz stavku u ugovoru koliko mora igrati. I na ljeto ga vratiš kada će već biti upražnjemo mjesto, jer Bekiću i Velkoskom ističu ugovori i ko zna da li će biti produženi.

Transferi su veliki rizik, ali ako ne rizikuješ..
Rizikujemo konstantno i prodali Cimirota :r kakve posudbe,haj mi reci koji se naigrao i pokazao nesti od slinih posudbi koje smo imali ?
 
Avatar
ULTRAJVOSA
Postovi: 25
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:17 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:05 am

Pa na dosadasnje posudbe su svakako isli oni igraci koji bi sezonu na zapadu presjedili, dok je sa Osmanovicem druga stvar.
I zadnje kapi krvi svoje dajemo za bordo boje!
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:07 am

Ma moje misljenje :cigara:
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:09 am

Ado je po meni jedan od najvecih talenata u toj generaciji 97, mi smo njega uzeli od kona...Oni su vjerovali u njega, pa je on nešto otišao u Slaviju i na kraju završio kod nas.Uz Gojaka, Hadziahmetovica, Lelica i još par igrača on je definitivno u toj skupini najboljih igrača u državi iz tog godišta.
Da podigneš do visina, pehar ti na rukama....
 
Avatar
ULTRAJVOSA
Postovi: 25
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:17 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:09 am

leškarenje je napisao/la:Ma moje misljenje :cigara:
Sta se ljutis odma :DD: :ganja:
I zadnje kapi krvi svoje dajemo za bordo boje!
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:10 am

ULTRAJVOSA je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Ma moje misljenje :cigara:
Sta se ljutis odma :DD: :ganja:
ma jok,nego ne bih da ulazim u neke rasprave....zato ovo napisa :r
 
pitar31
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:13 am

leškarenje je napisao/la: Rizikujemo konstantno i prodali Cimirota :r kakve posudbe,haj mi reci koji se naigrao i pokazao nesti od slinih posudbi koje smo imali ?
Posudbe koje smo u proteklom periodu radili su toliko amaterski urađene da je mene stid.
Prvo u Bosnu šalješ trojicu napadača, pa onda u Travnik šalješ trojicu krilnih igrača a klub se bori za opstanak :r :r

Idealni klubovi za posudbe po meni su klubovi NK Bratstvo, FK Goražde i Rudar Kakanj.

Od svih ovih mladiih igrača koji su u prvom timu, pored Kadušića najviše sam očekivao da će se Ado nametnuti, i zaista je krenuo tim putem, svaku minutu koju je odigrao odradio je korektno. Moje mišljenje je da bi bila velika greška ga prodati sad, koliko god ta cifra bila primamljiva.
Ali eto kod nas je svakako sve naopako pa nek rade šta hoće.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:18 am

Stani malo,ti mislis da ti klubovi jedva cekaju neko dijete koje ce doci i morati igrati kako neko rece ?
Aha,jedva cekaju takve,ja sam siguran da se on ovo 12 kola nece naigrati....sta ce biti dalje ne znam,samo ako ode moze jos vise napredovati i ova lova sa ovim procentom je dobra za njjega,za dvije godine ako se bude razvijao ko sto ti mislis donijece on nama lovu svakako.
 
pitar31
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 12:27 am

Tan, Kusturica, Selimović, Ješić se kunu u Akademiju a onda jedog od igrača koji je pokazao dosta dobrih stvari žele na početku seniorske karijere prodati. Sutra će i Kadušić pasti u drugi plan. Nije ovo dobra slika koju šaljemo mladim igračima ali i potencijalnim kupcima.

Sve dok nama Bulić, Muminović i ostali vode politiku kluba nema od nas ozbiljog kluba.

Moje je mišljenje da ga ne treba prodavati sad, nego mu u ovih 12 kola i nekoliko Kup utakmica naći određenu minutažu kada to rezultat bude dozvoljavao.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 1:19 am

Mah, mi smo poruku o Akademiji poslali s Anđušićem...
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 1:34 am

O kakvoj akademiji pricate? Da bi iz akademije izbacili jednog il dva solidna igraca treba godina i godina,neki su umislili da nakon 2 godine izlaze igraci iz akademije koji ce odma.u Bayern! Treba godina i godina da se uspostavi dobar rad,sistem itd da bi se vidjeli rezultati i proizvodi akademije! Od 30 igraca recimo iz akademije da dvojica naprave neki solidan transfer je bingo i odlican rezultat,eto Kadusic je na dobrom putu
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 1:51 am

Osmanovica treba prodati.. lik igra pozicije na kojima stvarno ne moze parirati nikome, gdje smo brojcano prenatrpani, a period ispred nas stvarno i nije za neka probavanja, sanse, testiranja, forsiranja, itd. Znaci treba nam najbolje.

Ne vidim ni neki ogroman potencijal da kazemo da cemo za godinu dobiti duplo ili troduplo vise - to je stvarno nerealno.Ako je jos istina da smo kratki s parama da ponudimo dobru platu nekom centralnom veznom (gdje nam stvarno gori), onda se definitivno isplati prodati ga.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 8:05 am

Napadač FK Sarajevo odlazi u Slovačku?

Pročitajte više na: http://sport1.ba/napadac-fk-sarajevo-odlazi-u-slovacku/" onclick="window.open(this.href);return false;

@EC3 klub je dobio pozivno pismo procenti i hiljade eVra su daljni detalji
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 9:22 am

Velkoski ipak ide

Pročitajte više na: http://sport1.ba/velkoski-ipak-odlazi-u-koreju/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
bubi
Postovi: 18
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 6:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 9:45 am

Republika je napisao/la:Velkoski ipak ide

Pročitajte više na: http://sport1.ba/velkoski-ipak-odlazi-u-koreju/" onclick="window.open(this.href);return false;
Koliko para? :)
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri feb 17, 2016 10:00 am

Pare nisu problem

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija