LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub avg 27, 2016 1:19 pm

Raspolozen je, reci im da će gledati :lol:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 30, 2016 8:43 pm

Zbogom Duljeviću, ja te više ne mogu gledati ionako. :shisha:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 30, 2016 8:46 pm

Neka ide iz ove lige sretno mu - spasio se, ne bi on ovdje mogao napredovati a ima potencijala.

Zna li se koja je cifra u pitanju ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 30, 2016 8:50 pm

600.000 eura.

Potencijala ima, inteligencije slabo i to je glavna kočnica.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 30, 2016 11:13 pm

Zna li se kojem je klubu bliži ? Mislim da Besiktas i Fener nisu za Dulju, prevelik je to zalogaj, više bi mu odgovarao neki Višćin put u Turskoj, Dulja ima nešto, djeluje da pokazuje pravo lice samo kada je max motivisan, kao u euro nastupima fks i utakmicama reprezentacije, mislim da je odradio sezonu viška ovdje, ništa nije napredovao od šampionske sezone.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto avg 30, 2016 11:38 pm

Mislim da je do njega, šta on izabere.
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri avg 31, 2016 8:52 pm

@ zapat,
Opširna je to tema i nemoguće je da može sve ono što mislim i što bih napisao stati u jedan post... ako si ranije čitao forume, pa i ako
i dalje pažljivo pratiš onda možeš na osnovu postova zaključiti sta neko misli i kaže. Naravno da smo svi mi nezadovoljni trenutnom
situacijom i što je najgore ne nazire se rješenje, odnosno kao da je iz dana u dan situacija lošija. Kratko i jasno: BIG SHIT !
Nakon poraza od Slobode na Koševu i kada je počelo prozivanje Uprave, upozoravao sam da će sve ići preko leđa FK Sarajevo,
i klub je taj koji će ispaštati i snositi posljedice... na našu žalost, tako je i bilo, tako je i sada, i nadam se da neće još dugo trajati.
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto sep 06, 2016 6:10 pm

Šta je kod vas problem s dresovima, kod nas su objavili na zvaničnoj kakav je problem bio s diadorom, vidim špekuliše se po nekim forumima da možda nije ni potpisan ugovor s Nike-om, gledam i ove slike s treninga i vidim da na šuškavcima, jaknama i nekim trenerkama nema obilježja kluba, čudno.. Ali kako god bolje od haadalja u svakom slučaju.
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto sep 06, 2016 7:31 pm

@ molotovljev, zasto te banovase na onom ss.ba forumu!?
E svasta!
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto sep 06, 2016 10:02 pm

zapat je napisao/la:@ molotovljev, zasto te banovase na onom ss.ba forumu!?
E svasta!
Aco dlaku mijenja ali ćud nikada.
Da je naveo bilo koji drugi razlog zbog čega me banovao, rekao bih ok. u pravu je, zaslužio sam ban... međutim, optužiti me da mi je cilj
bio uništiti temu, je nešto što me prije svega nasmijalo, da bi zatim malo bolje razmislio, vratio film unazad dvije, tri godine i sjetio se
koliko je on bio omiljen novinar među navijačima Sarajeva. Sa razlogom, naravno. Želio sam da vjerujem da je fakat lik promijenio
mišljenje o FK Sarajevo, i da nas ne mrzi kao nekad, međutim svoju zlobnu narav ponovo je počeo ispoljavati prije par mjeseci,
samo što je ovaj put to radio sa stilom, namazano, prikriveno, ali se definitvno otkrio sa večerašnjim nepromišljenim potezom.
Pokazao je da je sve vrijeme bio saveznik izdajnicima FK Sarajevo i moglo se primjetiti u prethodnih par mjeseci da im pruža podršku
u njihovom rušilačkom pohodu. Ja sam taj koji je najviše smetao izdajnicima Kluba i neko ko je amortizovao atake na Klub, i znao sam
da će me ovaj skloniti, ali ni slutio nisam da će navesti ovakav razlog.
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto sep 06, 2016 11:38 pm

To sam bas htio da primjetim. Onaj admin cini mi se nikada ne sankcionise one koji stalno udaraju nekakve kritike po Sarajevu,mogu uraditi ne znam ti sta,njemu to kao da odgovara.
Uglavnom no sikiriki i ne vrijedi tamo vrijeme zlud trositi ;)
A nadam se svakako da ce se i stanje u klubu,prvenstveno mislim na rezultat popraviti pa vise nece imati ni argumenata za kritike :)
Generalno mislim da smo nekakvo dno vec dotakli i da sada moze samo ici na bolje,nadam se da ce i Cala donijeti dosta pozitivnog u ekipu.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri sep 07, 2016 1:24 pm

Citiracu jedan status sa fb:
" Nova skolska godina je pocela, ucenici, i veliki i mali,
sjeli su u skolske klupe.
Poceli su da pisu i prve pismene teme -medju kojim je
nezaobilazna tema 'Kako je prosao ljetni raspust'
Citali smo razne dozivljaje i dogadjaje, ali ovaj ucenik je
odlucio poslati ozbiljnu poruku svojoj uciteljici.
"Kako sam proveo raspust -nikoga ne treba da zanima.
Ovo je moja licna stvar, kao sto je i ljeto -moje licno vrijeme
za odmor, i ne moram za to polagati racune u ovom sastavu.
Treba da se postuju ljudska prava!
-Ako dobijem keca iz ovog sastava, onda cemo se draga
moja nastavnice, vidjeti u Sudu za ljudska prava u Strazburu.
Dobicete poziv od njih, a ja cu vec biti tamo u vezi drugog
posla. Kojeg -i to je moja licna stvar i nikog ne treba da zanima."
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet sep 08, 2016 9:28 am

Nisam siguran, ali mislim da sam ja prvi pitar koji je banovan na temi FKS od februara, tj. od onog trenutka kada su komšije napustili
acin forum. To nam govori kako se dotični ponašao na temi FKS, ponašao se konobar u nekom otmjenom restoranu koji zna da će
dobiti masan bakšiš ako bude titrao oko stola i mijenjao pepeljaru nakon svake ugašene cigare. Dobro, hajde razumijem da si neutralan
i da tebi nije važno Sarajevo, važni su ti klikovi i opstanak foruma jer forum trenutno visi o dvije niti, znači zavisi od navijača Sarajeva
i Slobode, ali ne mogu da shvatim da možeš biti toliki kvarnjak tako što si se priklonio jednoj grupi, koja je, istina, nabijala klikove,
a da si zanemario sve one koji su javno na temi pisali da ne žele pisati i diskutovati sve dok je atmosfera užasno loša i iritirajuća za većinu
naših navijača, a uglavnom su to stariji forumaši, znači nisu neki balavci. Dozvolio si narušavanje ugleda, kako Kluba, tako i navijača, sve
zbog klikova i tvog ličnog interesa pa i zadovoljstva, zašto ne, jer znam da si se cinično smješkao dok si čitao šta se sve piše na temi.
Onaj statistički podatak koji je admin zalijepio u diskusiji sa mnom, dosta naivno od njega rekao bih, a koji si ti posle pokušao korigovati,
potvrđuje da ste sve vrijeme znali ko sve piše na toj temi... svi smo vidjeli da je tu samo 20% navijača, odnosno onih regularnih,
dok je ostatak, dakle 80% onih koji idu u vašu korist jer vam nabijaju klikove i istovremeno narušavaju ugled Kluba i navijača.
Ti si taj aleksandre koji je uništio temu, pa i forum svojim licemjernim ponašanjem... Dobio si bitku aleksandre, tako što si banovao
molotovljeva, koji ionako ne bi više tamo pisao, a vidjećemo hoćeš li dobiti rat. Da, rat, ali ne onaj fizički rat, već virtualni rat koji si ti
počeo. Oružje će nam biti: tastatura, papir, olovka i novac. Pitaš se zašto baš novac - e, to je misterija.
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet sep 08, 2016 9:55 pm

Šta je mene prenijelo pa sam mislio da je utakmica u subotu, isfuravo se bezveze konto propustiću tekmu, i vidim maloprije da je u nedelju.
Ne znam šta da kažem, mislim Vitez je nije Inter, ali tanko je ovo bilo do sada. Ali je ne znam drugačije nego biti optimista i vjerovati
u pobjedu... imam osjećaj da ćemo sad ubaciti u veću brzinu. Mada, treba biti oprezan, jer nije bezveze ekipa Vitez, uzeli su na Grbavici,
a gledao sam ih protiv Slobode u Tuzli... tijesno izgubili, s tim da su promašili penal, a i prije penala Kokot je fulio dva zicera.
Trebali mi na kladionici oba gol... :psujem:
Kakvi smo mi s kartonima, ko propušta ovu utakmicu ?
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet sep 09, 2016 2:02 pm

Po onome što sam mogao zaključiti danas na prvu, mi ćemo se okrenuti Kupu... Mi no lajki.
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet sep 09, 2016 3:40 pm

Kaze Rukfas da Kup nije prioritet...
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet sep 09, 2016 3:41 pm

Ali prije toga da ganjamo Evropu kroz Kup... Malo smo kontradiktorni i konfuzni :mrgreen:
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet sep 09, 2016 4:07 pm

:mrgreen: primjetih konfuziju...
Ma dobro, mlad je, zelen, ima tremu, razumijem ga...
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet sep 09, 2016 5:22 pm

Aleksandre, pises li knjigu -Kako je poceo rat na mom forumu
Pisi, samo pisi, a ja cu se cinicno smjeskati sa druge strane,
bas onako kao ti sto si se smjeskao sve ove godine...
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned sep 11, 2016 9:27 pm

Uh, dobro je... Realno, igra je nikakva, nepovezano i bez šanse, osim one stative ništa drugo vrijedno pomena... i onda gol iz ničega. :sarajevo1: ono što je najvažnije tri boda su upisana, tri boda koja nas ostavljaju u igri...
Ništa bolje nije bilo na tribini... kakvi igrači, takvi navijači. Smučilo mi se slušati neukusne psovke !
F.K.SARAJEVO

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija