Avatar
Sarajevo
Postovi: 21
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:22 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 4:00 pm

Može li se to primijeniti i na onom vašem levatu kada je rekao ''pitarska gamad'' a bilo je postova i poslije toga?
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 4:04 pm

leškarenje je napisao/la:Upraticemo te da li opominjes tamo na vasoj temi,samo kazem....Dino vas prati,mogo bi vam i konekciju ukinuti ;)
Nemam i necu imati ambicija da bilo koga opominjem za bilo sta,tako da ovo nije bila opomena, prosto da odvojimo teme,jer je početak,neću se ja puno miješati u rasprave,nego bih volio da teme pripadaju temama, zaista nema razloga da se priča generalno razvodnjava na neke druge nebitne stvari u smislu ko je kome kriv i ko koga podržava. Nego da pišemo o temama koje volimo i da se lijepo družimo. Neću biti nikakav policajac na bilo kojoj temi,to nije poenta. Pozdrav.
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 4:27 pm

Ko hoće da igra protiv štrumfova u sljedeću subotu termin ? :D
 
Avatar
ARBET
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 4:33 pm

Jel ko pročito one provokacije od brazilaca kod komšija , hoće im se obit o glavu . :djavo:
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 4:34 pm

Kakve provokacije?

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
ARBET
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 4:36 pm

Sarajlijica1946 je napisao/la:Kakve provokacije?

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
http://www.klix.ba/sport/nogomet/tiago- ... /160209062
 
BosnianKingdom
Postovi: 4
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 5:09 pm

Kad je sljedeća utakmica i jel se odmah poslije nje vraćamo za Sarajevo? I hoćemo li ovdje ostati ili idemo u Citluk?

:sarajevo1: :titula:
 
Avatar
Sarajevo
Postovi: 21
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:22 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 5:11 pm

BosnianKingdom je napisao/la:Kad je sljedeća utakmica i jel se odmah poslije nje vraćamo za Sarajevo? I hoćemo li ovdje ostati ili idemo u Citluk?

:sarajevo1: :titula:
16.02.2016 protiv Kairata pa se vjerovatno za dan-dva poslije toga vracaju za Sarajevo. Onda se ide za Travnik da odigramo prijateljsku protiv njih 20.02.2016 pa opet povratak u Sarajevo.
 
Brooklyn
Postovi: 4
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 4:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 5:31 pm

Edit: hajde eto da probamo jednostavno na ovoj temi pisati iskljucivo o Sarajevu i onda nece biti nikakvih problema
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 5:44 pm

Sta ima ovdje pametovati,tema koja se ne tice kluba za koji navija ...tema je o aktuelnom sampionu :titula: ,ako mu se ne svidja sta se pise neka ne ulazi,imamo @Delboya :cigara:
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 5:45 pm

phpBB [video]


40:05
Da se prisjetimo.Neko titulu slavi samo na stadionu, a neko na glavnoj ulici.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 6:09 pm

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:
Jurisicduska je napisao/la:
FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:@duska moze jedna molba?
Da se vratis pisanju na normalni forum? Please :cigara:
Ovo drže naši momci, radije ću njih podržati na bilo koji način nego one tamo, tamo su me banovali hiljadu puta jer je plavi portal i jer im se nije sviđalo moje mišljenje, sad im se odjednom dopada Sarajevo, ne volim takve ljude, budi što jesi, manijak okorjeli, više mi se takav sviđao, juče su mi vratili acc, ne podržavam ovo što se radi, ne interesuju me privatni ratovi, imamo našu grupu za diskusiju na FB a možemo i u pp.
Ne slazem se al eto. Svi smo bivali banovani tamo na odredjeno vrijeme, ja licno dva puta, opravdano uvijek. Ne gotivim ni ja tamo administraciju, al se drzim one 'ne diraj me ne diram te'.

Pisanjem na ovom forumu, iako ga drze nasi, podrzavamo gurbete sa kojim smo se prepirali i diskutovali na ss-u svo vrijeme. Podrzavamo ih u njihovom nekom hiru i protestu protiv ss-a koji ih je posteno izlevatio na njihovoj vlastitoj temi.

Vratit ce se oni svi tamo kad tad, ako se vec nisu vratili s obzirom na masu novih nickova od sinoc.
Opet tebe molim da se i ti vratis pisanju tamo gdje smo svi, da se ne dijelimo bez ikakve potrebe.

Ja na onom forumu i jesam zbog vas, pisanja nasih momaka na nasoj temi. A ne zbog Ace i nekog desetog.
To je najgori moguci forum,citao jesam i 8bretio se samo,jednom.se i reg. popio ban od Aleksandra velicanstvenog jer sam na temi mog tima branio cas itog od pljuvaca tj komsija koji su provocirali bez da su ikad ban dobili i jahali godinama na nasoj temi ko je duze tamo zna o cemu pricam
 
Ado
Postovi: 22
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 6:13 pm

Samo da pozdravim bordo braću i na ovom forumu :sarajevo1:
 
Avatar
KraljevskaČaršija
Postovi: 24
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:34 am
Lokacija: Kraljevska Čaršija
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 6:54 pm

boccaccio je napisao/la:
FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:
Jurisicduska je napisao/la:
Ovo drže naši momci, radije ću njih podržati na bilo koji način nego one tamo, tamo su me banovali hiljadu puta jer je plavi portal i jer im se nije sviđalo moje mišljenje, sad im se odjednom dopada Sarajevo, ne volim takve ljude, budi što jesi, manijak okorjeli, više mi se takav sviđao, juče su mi vratili acc, ne podržavam ovo što se radi, ne interesuju me privatni ratovi, imamo našu grupu za diskusiju na FB a možemo i u pp.
Ne slazem se al eto. Svi smo bivali banovani tamo na odredjeno vrijeme, ja licno dva puta, opravdano uvijek. Ne gotivim ni ja tamo administraciju, al se drzim one 'ne diraj me ne diram te'.

Pisanjem na ovom forumu, iako ga drze nasi, podrzavamo gurbete sa kojim smo se prepirali i diskutovali na ss-u svo vrijeme. Podrzavamo ih u njihovom nekom hiru i protestu protiv ss-a koji ih je posteno izlevatio na njihovoj vlastitoj temi.

Vratit ce se oni svi tamo kad tad, ako se vec nisu vratili s obzirom na masu novih nickova od sinoc.
Opet tebe molim da se i ti vratis pisanju tamo gdje smo svi, da se ne dijelimo bez ikakve potrebe.

Ja na onom forumu i jesam zbog vas, pisanja nasih momaka na nasoj temi. A ne zbog Ace i nekog desetog.
Moram upasti ovde na sekundu,molim vas da se vratimo temi ,ovo jeste novi forum i nema razloga za takve riječi,tipa gurbeti i slicno. Pisanjem na ovom forumu ne podržava se niko ,teme su odvojene i svako najnormalnije diskutuje o svojim klubovima kao i na svakom drugom sportskom forumu. Pisanje ovde o temi koja je rezervirana za navijače Sarajeva je pravo svakog navijača Sarajeva da ovde iznosi mišljenja o svom klubu. I to je sve,nema nikakve veze sa podrškom bilo koga i bilo čega što je nevažno za ovu temu. Molim da nastavite u duhu ove teme uz veliki pozdrav.
To ne mjenja činjenicu da ste gurbeti. :karanje:
 
BosnianKingdom
Postovi: 4
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 7:06 pm

Sarajevo je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:Kad je sljedeća utakmica i jel se odmah poslije nje vraćamo za Sarajevo? I hoćemo li ovdje ostati ili idemo u Citluk?

:sarajevo1: :titula:
16.02.2016 protiv Kairata pa se vjerovatno za dan-dva poslije toga vracaju za Sarajevo. Onda se ide za Travnik da odigramo prijateljsku protiv njih 20.02.2016 pa opet povratak u Sarajevo.
Hvala na odgovoru.
 
BosnianKingdom
Postovi: 4
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 7:27 pm

Eno Husara po fbu hvali nekog svog zmaja iz Banovića sto je u Mladosti. Kao nudio ga Sarajevu i ovi odbili kaže losa struka.

:sarajevo1: :titula:
 
Avatar
EC3
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:16 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 7:31 pm

Sve manje Husarica u Sarajevo sve bolje.samo treba viditi sta on jos pricao preko fb.svake sedmice ide na neke stranice od klubova i pise " our golkeeper are shit.kenan piric best goalkepper u23 in europe"
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 7:43 pm

Husara je debil nevideni, pa tog je (ako mislimo na istog napadaca) prvo sa zeljom povezivao po fb pisao kako ga zeljo hocel al ne nudi dovoljno itd jos prosle god. Tom covjeku ne treba dati da pride blizu ni jednom klubu.
 
pitar31
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 8:38 pm

EC3 je napisao/la:Sve manje Husarica u Sarajevo sve bolje.samo treba viditi sta on jos pricao preko fb.svake sedmice ide na neke stranice od klubova i pise " our golkeeper are shit.kenan piric best goalkepper u23 in europe"
Nek je više Bulića i ostalih..
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 13, 2016 8:39 pm

O tome navijaci ne trebaju voditi brigu,zna se sta im je raditi :sarajevo1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija