Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:36 pm

Sve rekla kazala

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:36 pm

Aragon je napisao/la:Ne pricaj kad nemas pojma.
Konkretno duguju mojoj firmi i to je tacno hiljadu posto. A to se pocelo praktikovati unazad pola godine, do tad je placanje bilo na vrijeme.
Sto se sponzora tice, to sto je ime veliko, ne znaci da je i iznos koji dobijamo. Direktno sam poslom povezan sa ljudima koji rade u TK ovdje i znam neke stvari.
Mnogi bi se iznenadili kad bi znali vrijednost istog.
Sto se bankrota tice, ako ostali klubovi nisu bankrotirali, ne bi ni mi sigurno.
Kamp je kasnio sa radovima i to svi znaju. Ta suplja oko trave, pije vode kod djece jedino. Razne malverzacije su tu bile.
A te penale koje pominjes da neko placa, okaci macku o rep. Suplja prica za navijace.
Istina je da su dobru poparu dobili oni od Tana radi kasnjenja.
Sta si ti sad konkretno htio reci ?

ovo sto si napisao damfa pravo NA STRUMOVSKU PRICU,a nista nisi rekao...pisi konkretne stvari,mojne nagadjanja.Kojoj firmi duguju ? Sta ti je TK ?
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:48 pm

Konkretno. Peti smo na tabeli. Imamo kaarina ekipu. Iz Europe smo ispali ko zadnji levati od prosjecne ekipe. Mlate nas amateri u ovoj ligi. Trenere mijenjamo ko levati. Igrace suspendujemo i vracamo kao iz zajebancije. Dovodimo igrace koje kasnije placamo da odu. Mrtvi skretnicari nam ispred nosa uzmu Zahirovica jer su nam njegova primanja prevelika. Nemamo 100 00eura Subica da dovedemo. To je dokaz gdje smo i kuda vodi ovo sve.
Pa nama je nekakav Kramar pojacanje!?

Prodali smo se za kamp i za vracanje dugoova, jer smo nesposobni sami da ih vratimo.
Za uzvrat cemo dobiti da se vise nista u prvi tim nece ulagati, da ce igrati akademci sve vise, sto je jako dobro, da cemo prodavati iste i te pare cemo samo proslijediti vlasniku.
Vrijeme ce pokazati koliko je prodaja kluba bila dobra...
TK-Turkish Airlines. Da si nekad negdje letio, znao bi sta znaci TK, OS, LH, OU...
Firma u kojoj radim je Centrotrans. Do sad smo im uslluge naplacivali po fakkturi. Ali poceli su dugovati i vise nista ne mogu dobiti ako to unaprijed ne plate.


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:51 pm

DObro ti to kupis sa raznih foruma,malo izmiksas i eto ga...sve znas. :pljesak:
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:51 pm

Sve nam akademci

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:52 pm

Od pavlovica do benke

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:56 pm

Aragon je napisao/la:Konkretno. Peti smo na tabeli. Imamo kaarina ekipu. Iz Europe smo ispali ko zadnji levati od prosjecne ekipe. Mlate nas amateri u ovoj ligi. Trenere mijenjamo ko levati. Igrace suspendujemo i vracamo kao iz zajebancije. Dovodimo igrace koje kasnije placamo da odu. Mrtvi skretnicari nam ispred nosa uzmu Zahirovica jer su nam njegova primanja prevelika. Nemamo 100 00eura Subica da dovedemo. To je dokaz gdje smo i kuda vodi ovo sve.
Pa nama je nekakav Kramar pojacanje!?

Prodali smo se za kamp i za vracanje dugoova, jer smo nesposobni sami da ih vratimo.
Za uzvrat cemo dobiti da se vise nista u prvi tim nece ulagati, da ce igrati akademci sve vise, sto je jako dobro, da cemo prodavati iste i te pare cemo samo proslijediti vlasniku.
Vrijeme ce pokazati koliko je prodaja kluba bila dobra...


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
kao prvo, slobodno uporedi sampionski tim sa ovim, poziciju po poziciju(golmana ne racunaj, sigurno niko nije namjerno Delaca povrijedio) i vidjeces da smo samo u sredini terena slabiji, znaci nista strasno, malo vise jebe ova Jesiceva formacija nego sto je sredina terena ustvari losa, kao drugo Lech kakav god da je izbacio bi svaku nasu ekipu bez problema mada sam i ja sam siguran da je bolji trener bio, i da su bolje pripreme odradjene da se moglo nesto vise, no sta bi bilo kad bi bilo, za Zahirovica isto tako ima prica da se uprava dogovorila sa njim ali ga Jesic nije htio, druga verzija je da je pokusao da mu daje neki 'minimalac' jer mu se svakako ne uklapa u sistem koji on zeli a ne zeli da ga puno placa, jos jedna verzija ima a to je da nismo ni pregovarali sa njim, tako da svako izgleda uzima sta mu odgovara, sto se Subica tice, sigurno bi nam ga Borac dao za 100 milja, prije bi ga 'svojima' u Sribiji dzabe dali nego nama za te pare, i zadnje, ne ide to bas tek tako da pare od transfera zavrsavaju u Tanovom dzepu, on zvanicno i po zakonu nije vlasnik FK Sarajevo i osim ako se nije ugradio 100 % u svaki transfer nema teorije da mu pare idu, ako imas papir na kojem pise drugacije onda postavi ovdje da vidimo
He who dares, wins !
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:58 pm

Jel se pikalo juce ovo za Centrotrans ili nije....juce pravo dobar bus ih vozio u Travnik ,jel moglo na fakturu :shock:
 
Ado
Postovi: 22
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 6:41 pm

Aragon je napisao/la:Konkretno. Peti smo na tabeli. Imamo kaarina ekipu. Iz Europe smo ispali ko zadnji levati od prosjecne ekipe. Mlate nas amateri u ovoj ligi. Trenere mijenjamo ko levati. Igrace suspendujemo i vracamo kao iz zajebancije. Dovodimo igrace koje kasnije placamo da odu. Mrtvi skretnicari nam ispred nosa uzmu Zahirovica jer su nam njegova primanja prevelika. Nemamo 100 00eura Subica da dovedemo. To je dokaz gdje smo i kuda vodi ovo sve.
Pa nama je nekakav Kramar pojacanje!?

Prodali smo se za kamp i za vracanje dugoova, jer smo nesposobni sami da ih vratimo.
Za uzvrat cemo dobiti da se vise nista u prvi tim nece ulagati, da ce igrati akademci sve vise, sto je jako dobro, da cemo prodavati iste i te pare cemo samo proslijediti vlasniku.
Vrijeme ce pokazati koliko je prodaja kluba bila dobra...
TK-Turkish Airlines. Da si nekad negdje letio, znao bi sta znaci TK, OS, LH, OU...
Firma u kojoj radim je Centrotrans. Do sad smo im uslluge naplacivali po fakkturi. Ali poceli su dugovati i vise nista ne mogu dobiti ako to unaprijed ne plate.


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Evander jesi to ti :lol: :lol:
 
Avatar
sjever
Postovi: 4
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 7:06 pm

nebitan lik je napisao/la:
Aragon je napisao/la:Obecali su da cemo biti 5 na tabeli. Da ce radovi na kampu kasniti i ako je Tan unaprijed obezbjedio sve potrebne pare. Da ce trenere smjenjivati kao na traci. Da ce nas strucnjak Uscuplic voditi ka visinama, da prebijene necemo imati i da cemo vec od ove godine poceti dugovati dobavljacima. Obecali su da cemo dovesti Kramara da zauzima mjesto stranca. Obecali su da ce nas mlatiti Slavija, Travnik, Kakanj, nikad gori Zeljo. Obecali su nam pojacanja koja cemo placati da odu nakon par mjeseci. Obecali su da ce prodati Cimirota i da cemo probiti budzet.

A sad ti nama reci, sta su oni konkretno napravili?
Nemoj mi samo pominjati vracanje dugova i kamp. To su Tanove pare za koje smo postali klub nekog stranca i za koje smo se proodali.
Uzeli titulu?
Pa to je valjda i normalno. Uzimao je i Zrinski, Zeljo, Modrica...
Kao prvo nemas informacije vec nebuloze sa portala na kojem dominirate takvi kao ti kupis te informacij i smatras ih istinitim. Kamp i njegova gradnja ne kasni znaci lazes,teren sa prirodnim travom se nije fino primio pa je firma koja je radila morala da placa penale! Nikakav budzet nije probijen a to sto izvlacite iz konteksta nakon Dinine izjave tvoj problem,i kojim to dobavljacima dugujemo posto ti imas informacije? Tan nije pao sa neba vec je to ova uprava sve odradila,kao i ostale stvari da izvadi nas klub od bankrota i dubioze od par miliona u kojima je bio. Uzeli su titulu i kup,nasli strasnog generalnog sponzora i mnogo jos stvari znaci lupas samo,odma nakon tv9g posta mi je jasno da nema potrebe da dalje diskutujemo jer pitas sta je ova uprava uradila,pa da si pravi navijac znao bi da nas je ova uprava spasila,znao hi da nikad ni jedne licence nebi dobili i da bi il se ugasili od dugova,il bi bila fuzija koju je Gracic predlagao tako da sto se mene tice zavrsio sam diskusiju,i play of EC kupa je malo bravo pitarcino
Potpis brate, odlično rečeno. Kao da smo navikli samo na ono samo daj neka se mijenja i vrti, ništa kod nas ne valja, jednoumlje, preventivno pljuvanje, nikad od nas ozbiljnog kluba, mahala nam vodi klub, morali smo biti već sad svjetlosnu godinu ispred ostalih, loša transfer politika i kad se odvodi i kad se dovodi da ne kažem prodaje i još kad čujem na sve ovo onaj izlizani citat: "znaš ti nas..." pa stvarno se zapitam uz dužno poštovanje tuđeg mišljenja da li je sve tako crno i djeluje depresivno :roll:
Dino Selimović: "Neka prvo plate vodu, pa onda traže Duljevića" :guz:
 
Vazna
Postovi: 1
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 7:24 pm

Aragon je napisao/la:Konkretno. Peti smo na tabeli. Imamo kaarina ekipu. Iz Europe smo ispali ko zadnji levati od prosjecne ekipe. Mlate nas amateri u ovoj ligi. Trenere mijenjamo ko levati. Igrace suspendujemo i vracamo kao iz zajebancije. Dovodimo igrace koje kasnije placamo da odu. Mrtvi skretnicari nam ispred nosa uzmu Zahirovica jer su nam njegova primanja prevelika. Nemamo 100 00eura Subica da dovedemo. To je dokaz gdje smo i kuda vodi ovo sve.
Pa nama je nekakav Kramar pojacanje!?

Prodali smo se za kamp i za vracanje dugoova, jer smo nesposobni sami da ih vratimo.
Za uzvrat cemo dobiti da se vise nista u prvi tim nece ulagati, da ce igrati akademci sve vise, sto je jako dobro, da cemo prodavati iste i te pare cemo samo proslijediti vlasniku.
Vrijeme ce pokazati koliko je prodaja kluba bila dobra...
TK-Turkish Airlines. Da si nekad negdje letio, znao bi sta znaci TK, OS, LH, OU...
Firma u kojoj radim je Centrotrans. Do sad smo im uslluge naplacivali po fakkturi. Ali poceli su dugovati i vise nista ne mogu dobiti ako to unaprijed ne plate.


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ovo standardna priča štrumfova.
Mislim ovo mi je jedna od odvratnijih fraza koje se koriste kad se ne slažeš sa nekim, ali je u tvom slučaju tačna 100%.
 
Avatar
sarajevo46
Postovi: 20
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 7:49 pm

Sjajna atmosfera u Skenderiji danas. Zezancija, pjesme, sjajni golovi i sjajne utakmice.
NISU SVI KAO ŠTO SMO MI PRAVI DRUGOVI .. :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1:
slika
BORDO BOJA
 
Avatar
rajvosa
Postovi: 42
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 8:03 pm

Hoce li biti kakav video iz Skenderije :titula: :palacgore:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 8:07 pm

nažalost ne...

https://www.youtube.com/user/BLOKvideoProduction" onclick="window.open(this.href);return false;

ali na ovom kanalu ima dosta toga.
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 8:29 pm

Vrhunska atmosfera, vrhunska organizacija. :sarajevo1:

Horde :palacgore:
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 8:31 pm

    Aragon je napisao/la:Ne pricaj kad nemas pojma.
    Konkretno duguju mojoj firmi i to je tacno hiljadu posto. A to se pocelo praktikovati unazad pola godine, do tad je placanje bilo na vrijeme.
    Sto se sponzora tice, to sto je ime veliko, ne znaci da je i iznos koji dobijamo. Direktno sam poslom povezan sa ljudima koji rade u TK ovdje i znam neke stvari.
    Mnogi bi se iznenadili kad bi znali vrijednost istog.
    Sto se bankrota tice, ako ostali klubovi nisu bankrotirali, ne bi ni mi sigurno.
    Kamp je kasnio sa radovima i to svi znaju. Ta suplja oko trave, pije vode kod djece jedino. Razne malverzacije su tu bile.
    A te penale koje pominjes da neko placa, okaci macku o rep. Suplja prica za navijace.
    Istina je da su dobru poparu dobili oni od Tana radi kasnjenja.
    Eto vidis da lazes daj reci na pm firmu koja ima veze sa TA,pa cu ti ja reci gdje i sta radim pa ces vidjet da lazes sto se tice Turkisa,eto ovo konkretno znam bolje nego ti sigurno,i napisi nam koliko ti duguju firmi 500km?? Malo je reci da si smjesan realno. Imas isto il radis za neku firmu koja nam je pravila terene pa i to znas? Lose si informisan,los ti izvor a to je onaj forum ovo sto sam ti ja napisao je 100 posto tacno i ostina a ti gledaj kako hoces nije mi bazno uopste ni meni ni mnogim forumasima,a i ljudima koji vode tribinu jer su upuceni vise nego ti.
     
    pitar31
    Postovi: 25
    Pridružen/a: čet feb 11, 2016 4:24 pm
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    ned feb 21, 2016 10:17 pm

    Ado je napisao/la:
    Aragon je napisao/la:Konkretno. Peti smo na tabeli. Imamo kaarina ekipu. Iz Europe smo ispali ko zadnji levati od prosjecne ekipe. Mlate nas amateri u ovoj ligi. Trenere mijenjamo ko levati. Igrace suspendujemo i vracamo kao iz zajebancije. Dovodimo igrace koje kasnije placamo da odu. Mrtvi skretnicari nam ispred nosa uzmu Zahirovica jer su nam njegova primanja prevelika. Nemamo 100 00eura Subica da dovedemo. To je dokaz gdje smo i kuda vodi ovo sve.
    Pa nama je nekakav Kramar pojacanje!?

    Prodali smo se za kamp i za vracanje dugoova, jer smo nesposobni sami da ih vratimo.
    Za uzvrat cemo dobiti da se vise nista u prvi tim nece ulagati, da ce igrati akademci sve vise, sto je jako dobro, da cemo prodavati iste i te pare cemo samo proslijediti vlasniku.
    Vrijeme ce pokazati koliko je prodaja kluba bila dobra...
    TK-Turkish Airlines. Da si nekad negdje letio, znao bi sta znaci TK, OS, LH, OU...
    Firma u kojoj radim je Centrotrans. Do sad smo im uslluge naplacivali po fakkturi. Ali poceli su dugovati i vise nista ne mogu dobiti ako to unaprijed ne plate.


    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Evander jesi to ti :lol: :lol:
    Jeste :sarajevo1: :sarajevo1:
     
    LARSSONN
    Postovi: 785
    Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    ned feb 21, 2016 10:21 pm

    Izvinite sto pisem na vasoj temi, da li moze neko upuceniji od vasih navijaca da mi se javi u pm, imam jedno pitanje vezano za vase pripreme u antaliji ? da ne pisem sad po temi
     
    Republika
    Postovi: 545
    Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: FK Sarajevo

    ned feb 21, 2016 10:30 pm

    Zašto jedini medijski partner kluba nije bio u Skenderiji danas?
     
    vela46
    Postovi: 67
    Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
    Lokacija: MOSA ŠIP!
    Kontakt:
    Status: Offline

    Re: RE: Re: FK Sarajevo

    ned feb 21, 2016 10:32 pm

    Republika je napisao/la:Zašto jedini medijski partner kluba nije bio u Skenderiji danas?
    Jer ovaj turnir nije imao veze s klubom, u potpunosti u organizaciji navijacke skupine.
    Avanti Valentino46!

    Online

    Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
     

     

    Prijava  •  Registracija