Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 3:09 pm

nebitan lik je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Jesic je ispucao sve alibije,ona tekma u travniku mi nije bitna!Imaju momci pravo na los dan,nek bude taj los dan u travniku ostalo da sameljemo!Nije u redu sve generalizovati

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Pises na forumu gdje se ispise 300 strana za dva sata,i od toga 99 posto postova je pljuvanja naseg tima pd nasih kvazi navijaca,a ti si to isto radio,jedno je konstruktivna kritika,a drugo je konstantno pljuvanje. Sad vam vise ne dijele banove ko nekad,jer su im skoro sve komsije napustile forum.
Ako se ne prica da je med i mlijeko, odmah je pljuvanje?
Ako ista ne volim onda je to jednoumlje.
Itekako se ima sta kritikovatii. Jako lose se radilo unazad godinu dana. Umjesto da napredujemo kao klub, mi stagniramo ili cak idemo unazad.
Obecano nam je "Europsko Sarajevo", ovo sad nije ni blizu toga.
Niti izbliza nije iskoristen potencijal koji smo imali.
Bruku losih stvari je bilo za koje niko nikad nije odgovarao.
Imam osjecaj i sad ako uprskaju, a na dobrom su putu, svu ce krivicu na Jesica svaliti.
Dosta je bilo promjena trenera i igraca. Riba od glave smrdi.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 3:20 pm

Ko ti je sta obecao bolan :lol: ko si ti,ja ili bilo ko drugi da sebi uzimas za pravo da se jebe od-do bilo kome...samo nemoj reci ti ides na gostovanja i tu ispraznu pricu :cigara:
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 3:28 pm

leškarenje je napisao/la:Ko ti je sta obecao bolan slika ko si ti,ja ili bilo ko drugi da sebi uzimas za pravo da se jebe od-do bilo kome...samo nemoj reci ti ides na gostovanja i tu ispraznu pricu :cigara:
Ko su oni?
Zaboli me i za Dinu i za Kusturicu i za sve ostale i prije njih i one sto ce doci poslije njih.
Zanima me samo napredak Sarajeva, a toga nema.
Imamo samo obecanja i suplju.
Naravno da i ja i svi ostali imamo pravo i na kritiku i na pohvalu.
FK Sarajevo je privatna prcija samo Tana, jer on je dao pare kad niko drugi nije zelio, Dinina i Kustina nije i itekako svi imamo pravo komentarisati njihov rad, a oni imaju odgovornost za ono sto rade.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Zadnja izmjena: Aragon, dana/u ned feb 21, 2016 3:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 3:29 pm

Pa sta su ti obecali :skoljka: napisi ta obecanja :roll:
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 3:37 pm

Aragon je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Ko ti je sta obecao bolan slika ko si ti,ja ili bilo ko drugi da sebi uzimas za pravo da se jebe od-do bilo kome...samo nemoj reci ti ides na gostovanja i tu ispraznu pricu :cigara:
Ko su oni?
Zaboli me i za Dinu i za Kusturicu i za sve ostale i prije njih i one sto ce doci poslije njih.
Zanima me samo napredak Sarajeva, a toga nema.
Imamo samo obecanja i suplju.
Naravno da i ja i svi ostali imamo pravo i na kritiku i na pohvalu.
FK Sarajevo je privatna prcija samo Tana, jer on je dao pare kad niko drugi nije zelio, Dinina i Kustina nije i itekako svi imamo pravo komentarisati njihov rad, a oni imaju odgovornost za ono sto rade.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Pa sve si sam rekao,nece uprava tebi odgovarat vec Tanu,tako da nemoj da se nerviras jer tebi i nama nemaju potrebe racune polagat,sve sto su tekli ostvarili su,osvojili smo kup i titulu,napravili kamp,vratili dugove itd
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 3:40 pm

Sarajlijica1946 je napisao/la:Ja se ne sjecam gdje sam tako pljuvao nesto kao sto kazes,ja sam u gorim vremenima bio na tribini!Ali nisi ti neko kome se trebam pravdati!

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Ko spominje tribinu? Glupo mi pisat gdje sam sve bio i kad sam na tribini bio jer to nije tema uopste.
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 4:07 pm

Utkamica na Koševu Sarajevo vs Sloboda, Ješić je izveo Plakalo, Kadušić Bekić Kovačević Barbarić Berberović Rustemović Duljević Hebibović Bekić i Velkoski.

Mislim da smo ih razbili na terenu, stavili u džep, kako hoćeš. Tako Sarajevo ćemo gledati i u nastavku sezone samo u odnosnu na tu ekipu imaš još Pavlović, Delač, Benko, César, Emerson, Harba, Simeunović. Mislim da smo jači nego što smo bili i da bezveze padate u depresiju.

Navikli da su šampioni priprema i prelaznih rokova pa sad odmah ne valja čim se ta laskava titula nije uzela.

Hajd se malo otpustite, prava slika će se vidjeti u Mostaru, nakon Mostara, ne može biti mjerilo nikad niti jedna prijateljska utakmica. Predstavljaju se stvari gorim nego što stvarno jesu.

Može bolje i mora ali polako. Sad smo tu gdje smo i ostaje nam samo da zajedno kroz to prođemo. Na kraju će se crta podvući pa vidjeti dokle smo. Sad tim manirima doprinosite samo napetosti i nemiru. Ničem drugom.

A i vi navijači "osvojili smo kup, titulu i napravili kamp" nemojte da vam to bude argument. Šta ako smo osvojili, čudo bi bilo da nismo osvojili. Taj mentalitet je 0 bodova. To sad mačku o rep nek okače, sad smo peti, pa ćemo vidjeti na kraju sezone šta smo kako smo. A ne osvojili smo nekad. Hajmo živjeti na taj račun. Fudbal ne trpi to. Ako nisu sposobni da konstantno budu u vrhu i osvajaju njima nije mjesto ovdje, a krivca i krivce ćemo utvrditi na kraju sezone i ćao. Nema sad smisla davati sud kad smo još tu i još u igri za oba trofeja.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 4:31 pm

Jurisicduska je napisao/la:Utkamica na Koševu Sarajevo vs Sloboda, Ješić je izveo Plakalo, Kadušić Bekić Kovačević Barbarić Berberović Rustemović Duljević Hebibović Bekić i Velkoski.

Mislim da smo ih razbili na terenu, stavili u džep, kako hoćeš. Tako Sarajevo ćemo gledati i u nastavku sezone samo u odnosnu na tu ekipu imaš još Pavlović, Delač, Benko, César, Emerson, Harba, Simeunović. Mislim da smo jači nego što smo bili i da bezveze padate u depresiju.

Navikli da su šampioni priprema i prelaznih rokova pa sad odmah ne valja čim se ta laskava titula nije uzela.

Hajd se malo otpustite, prava slika će se vidjeti u Mostaru, nakon Mostara, ne može biti mjerilo nikad niti jedna prijateljska utakmica. Predstavljaju se stvari gorim nego što stvarno jesu.

Može bolje i mora ali polako. Sad smo tu gdje smo i ostaje nam samo da zajedno kroz to prođemo. Na kraju će se crta podvući pa vidjeti dokle smo. Sad tim manirima doprinosite samo napetosti i nemiru. Ničem drugom.

A i vi navijači "osvojili smo kup, titulu i napravili kamp" nemojte da vam to bude argument. Šta ako smo osvojili, čudo bi bilo da nismo osvojili. Taj mentalitet je 0 bodova. To sad mačku o rep nek okače, sad smo peti, pa ćemo vidjeti na kraju sezone šta smo kako smo. A ne osvojili smo nekad. Hajmo živjeti na taj račun. Fudbal ne trpi to. Ako nisu sposobni da konstantno budu u vrhu i osvajaju njima nije mjesto ovdje, a krivca i krivce ćemo utvrditi na kraju sezone i ćao. Nema sad smisla davati sud kad smo još tu i još u igri za oba trofeja.
Nakon svega sta smo prosli i gdje smo bili to je za pocetak i previse. Mi smo jos u nekoj prelaznoj fazi,normalno je da grijese i grijesice opet,al isto tako rade odlicne stvari,sad druga stvar je ta sto mi zelimo preko noci u grupe LP,bjezanje u ligi po 20 bodova,najace igrace balkana itd to vec nije problem uprave.
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 4:51 pm

Sta ba trazimo previse?
Kakve grupe?
Trazim da nakon 18 kola Radnik ne bude ispred nas.
Trazim da ne prave smijuriju sa trenerima. Trazim da ne budemo svjetski rekorderi po suspenzijama i vracanju igraca. Trazim da neko preuzme odgovornost za katastrofalnu transfer politiku unazad godinu dana.
Koji smo kyrac prodavali klub ako cemo biti prosjek ove lige?
To smo mogli i bez Tana, bar bi bili svoji na svom. Ne bi se ugasili sigurno.
Ovako imamo sta?
Klub koji pripada nekom strancu i koji tavori u sredini tabele?
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 4:53 pm

Nisi odgovorio sta su obecali,nemoj preskakati pricu...nije ti klub Kalman da ti ispunjava zelje,nego redom....sta su obecali?
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:07 pm

leškarenje je napisao/la:Nisi odgovorio sta su obecali,nemoj preskakati pricu...nije ti klub Kalman da ti ispunjava zelje,nego redom....sta su obecali?
de Dzesa brate, slazem se ja da ima nekad previse pljuvanja i preseravanja ali trofeje u ovoj ligi ne moraju obecavati, oni se sami namecu s obzirom na sve sto imamo od imena kluba do uslova koje imamo
He who dares, wins !
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:08 pm

Obecali su da cemo biti 5 na tabeli. Da ce radovi na kampu kasniti i ako je Tan unaprijed obezbjedio sve potrebne pare. Da ce trenere smjenjivati kao na traci. Da ce nas strucnjak Uscuplic voditi ka visinama, da prebijene necemo imati i da cemo vec od ove godine poceti dugovati dobavljacima. Obecali su da cemo dovesti Kramara da zauzima mjesto stranca. Obecali su da ce nas mlatiti Slavija, Travnik, Kakanj, nikad gori Zeljo. Obecali su nam pojacanja koja cemo placati da odu nakon par mjeseci. Obecali su da ce prodati Cimirota i da cemo probiti budzet.

A sad ti nama reci, sta su oni konkretno napravili?
Nemoj mi samo pominjati vracanje dugova i kamp. To su Tanove pare za koje smo postali klub nekog stranca i za koje smo se proodali.
Uzeli titulu?
Pa to je valjda i normalno. Uzimao je i Zrinski, Zeljo, Modrica...
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:09 pm

Pa osvajamo li trofeje,sta je onda problem ?
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:18 pm

leškarenje je napisao/la:Pa osvajamo li trofeje,sta je onda problem ?
Evo zaredali smo, ko Dinamo.
Ni sa cim mi ni sad nismo ispred konkurenata.
Jesmo se prodali da bi bili prosjek?
Ako jesmo, ja sam onda protiv te politike. Ne zelim niti pomislliti da smo se prodali za jednu titulu.
Mislio sam i nadao se napredku, ali nista od toga izgleda nece biti.
U naredne dvije godine svasta ce se desavati. Ne bi meiznenadilo da i mi pocnemo protestvovati protiv Tana jako brzo.


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Zadnja izmjena: Aragon, dana/u ned feb 21, 2016 5:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:20 pm

leškarenje je napisao/la:Pa osvajamo li trofeje,sta je onda problem ?
osvajali smo, ali ja samo kazem da se to ne mora obecavati nego se namece, jer si pitao sta su to obecali, a u neku dublju raspravu oko uprave ja ne zelim, nema potrebe, na kraju sezone cemo vidjeti gdje smo i sta smo uradili, dobro ili lose
He who dares, wins !
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:24 pm

Aragon je napisao/la:Obecali su da cemo biti 5 na tabeli. Da ce radovi na kampu kasniti i ako je Tan unaprijed obezbjedio sve potrebne pare. Da ce trenere smjenjivati kao na traci. Da ce nas strucnjak Uscuplic voditi ka visinama, da prebijene necemo imati i da cemo vec od ove godine poceti dugovati dobavljacima. Obecali su da cemo dovesti Kramara da zauzima mjesto stranca. Obecali su da ce nas mlatiti Slavija, Travnik, Kakanj, nikad gori Zeljo. Obecali su nam pojacanja koja cemo placati da odu nakon par mjeseci. Obecali su da ce prodati Cimirota i da cemo probiti budzet.

A sad ti nama reci, sta su oni konkretno napravili?
Nemoj mi samo pominjati vracanje dugova i kamp. To su Tanove pare za koje smo postali klub nekog stranca i za koje smo se proodali.
Uzeli titulu?
Pa to je valjda i normalno. Uzimao je i Zrinski, Zeljo, Modrica...
Kao prvo nemas informacije vec nebuloze sa portala na kojem dominirate takvi kao ti kupis te informacij i smatras ih istinitim. Kamp i njegova gradnja ne kasni znaci lazes,teren sa prirodnim travom se nije fino primio pa je firma koja je radila morala da placa penale! Nikakav budzet nije probijen a to sto izvlacite iz konteksta nakon Dinine izjave tvoj problem,i kojim to dobavljacima dugujemo posto ti imas informacije? Tan nije pao sa neba vec je to ova uprava sve odradila,kao i ostale stvari da izvadi nas klub od bankrota i dubioze od par miliona u kojima je bio. Uzeli su titulu i kup,nasli strasnog generalnog sponzora i mnogo jos stvari znaci lupas samo,odma nakon tv9g posta mi je jasno da nema potrebe da dalje diskutujemo jer pitas sta je ova uprava uradila,pa da si pravi navijac znao bi da nas je ova uprava spasila,znao hi da nikad ni jedne licence nebi dobili i da bi il se ugasili od dugova,il bi bila fuzija koju je Gracic predlagao tako da sto se mene tice zavrsio sam diskusiju,i play of EC kupa je malo bravo pitarcino
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:26 pm

Delboy je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Pa osvajamo li trofeje,sta je onda problem ?
osvajali smo, ali ja samo kazem da se to ne mora obecavati nego se namece, jer si pitao sta su to obecali, a u neku dublju raspravu oko uprave ja ne zelim, nema potrebe, na kraju sezone cemo vidjeti gdje smo i sta smo uradili, dobro ili lose
On je reko da su obecali i ja ga pitam sta su obecali....nije napisao nista vec skroz neke druge stvari.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:29 pm

Aragon je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Pa osvajamo li trofeje,sta je onda problem ?
Evo zaredali smo, ko Dinamo.
Ni sa cim mi ni sad nismo ispred konkurenata.
Jesmo se prodali da bi bili prosjek?
Ako jesmo, ja sam onda protiv te politike. Ne zelim niti pomislliti da smo se prodali za jednu titulu.
Mislio sam i nadao se napredku, ali nista od toga izgleda nece biti.
U naredne dvije godine svasta ce se desavati. Ne bi meiznenadilo da i mi pocnemo protestvovati protiv Tana jako brzo.


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ti pasa moj nisi imao sta prodat osim duga od par miliona,i tima koji nema ni 1 metar kvadratni svog prostora,tako da je cudo sto je i pomislio covjek da udje u sve ovo jos mi i dan danas izgleda kao da je laz da nemamo dugove. Ko kakve zene placete i cvilite po forumima,pa jesul komsije do juce igrale se djecom sami sebe lagali djecu forsiraju pa sad dodvedu 20 igraca,koliko vremena si bez titule itd pa nisu kukali i cmizdrili kao neki nasi vec hvalili svoje,a mi i kad smo sampioni mi kukamo
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:30 pm

leškarenje je napisao/la:
Delboy je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Pa osvajamo li trofeje,sta je onda problem ?
osvajali smo, ali ja samo kazem da se to ne mora obecavati nego se namece, jer si pitao sta su to obecali, a u neku dublju raspravu oko uprave ja ne zelim, nema potrebe, na kraju sezone cemo vidjeti gdje smo i sta smo uradili, dobro ili lose
On je reko da su obecali i ja ga pitam sta su obecali....nije napisao nista vec skroz neke druge stvari.
Obecali kamp,titulu,sponzore,klub bez duga,klub na zdravim nogama sta nisu ispunili ja pojma nemam mozda sam sta prespavao
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 5:33 pm

Ne pricaj kad nemas pojma.
Konkretno duguju mojoj firmi i to je tacno hiljadu posto. A to se pocelo praktikovati unazad pola godine, do tad je placanje bilo na vrijeme.
Sto se sponzora tice, to sto je ime veliko, ne znaci da je i iznos koji dobijamo. Direktno sam poslom povezan sa ljudima koji rade u TK ovdje i znam neke stvari.
Mnogi bi se iznenadili kad bi znali vrijednost istog.
Sto se bankrota tice, ako ostali klubovi nisu bankrotirali, ne bi ni mi sigurno.
Kamp je kasnio sa radovima i to svi znaju. Ta suplja oko trave, pije vode kod djece jedino. Razne malverzacije su tu bile.
A te penale koje pominjes da neko placa, okaci macku o rep. Suplja prica za navijace.
Istina je da su dobru poparu dobili oni od Tana radi kasnjenja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija