FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 7:59 pm

nebitan lik je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Jurisicduska je napisao/la:Ova utakmica da je Plakalo branio bi završila 4:4, ne znam iz kojeg razloga postavljaš. Ali pretpostavljam da je iz ovog o kojem ja govorim, sve naše slabosti su vidljive u ovoj utakmici. Vitez nam je stvorio dvocifren broj solidnih prilika i nisu uopšte bili inferiorni na terenu.
Da pozdravim prvo!

Ne nadjoh neku temu gdje mozemo i mi koji nismo navijaci fks diskutovati a tice se sarajeva pa evo ovdje s obzirom da nemam namjeru provocirati nego normalno diskutovati nadam se da nije problem.
Nekad smo ja i Duska raspravljali o ovome nadam se da se sjecas drug kada je otisao Bajic i Cimirot bila je prica o visini transfera koliko je kome pripalo e pa naletih na jedan clanak veznao za to gdje kaze:

Another transfer that exceeded one million euros was that of Bosnian midfielder Gojko Cimirot from Sarajevo (800.000 to the team, 250.000 to agents), which is a transfer record for that country!

Meni se to ne poklapa sa cifrom koja se kod nas spominjala pa eto...

Kompletan clanak ako nekoga zanima mozete procitati ovdje:
http://www.sdna.gr/news-english/article ... s-era-paok" onclick="window.open(this.href);return false;
Nisam reg. al sam citao gg.ba ti si onaj ugledni pljuvac pardon forumas sa tog "cijenjenog" foruma? Odi na zvanicnu stranicu PAOKA tamo je objavljena cifra o kojoj smo mi pricali,pa ce ti se poklopit kad te vec toliko interesuje,uglavnom puno vise nego sto ste dobili za svoje najvece talente
Bez veze je ova diskusija. FK Sarajevo je vjerovatno objavio iznos za koji je prodao svog igraca. Praksa je da se to objavi. Nisam upratio da li je ili nije,ali predpostavljam da je to klub zvanicno objavio.
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 9:14 pm

Aragon je napisao/la:
Banovansainfa je napisao/la:Ljudi bilo je ovo dosta klimavo danas ali nemojte se sekirati bit ce ovo uredu sve :titula:
Samo mi reci na cemu gradis optimizam :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Tesko je naci argumente kad imas ovoliko poraza u prvenstvu i ove pripremne utakmice smo uglavnom gubili ali negdje predosjecam da ova ekipa ima moć vidi se to na momente, bit ce to drukcije u prvenstvenim utakmicama necemo onako bezglavo napadati sa 9 igraca pa da nam ekipe poput travnika u dva poteza dolaze do 16.
Samo da ne izgubimo u mostaru a ono sto me brine previse ovisimo o duljevicu jer onaj sevko ne zna sa bekicem a dulja s njim pravi dar mar.
Mislim da je ekipa fizicki spremna i ako popravimo realizaciju prije svih benko mislim da cemo da slavimo na kraju sezone.
 
Avatar
sjever
Postovi: 4
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 10:51 pm

Ja bih opet da sačekamo tekmu u Mostaru pa da opletemo, ovako neka nervoza da li zbog prevelikih očekivanja da li zbog drugih stvari, ipak sačekajmo ... :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1:
Ima li negdje snimak ove današnje ??
Dino Selimović: "Neka prvo plate vodu, pa onda traže Duljevića" :guz:
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 10:55 pm

I ja bih imao svasta nagovoriti,ali sam samo jedan video klip postavio koliko god mrzio to biio sam u pravu.Od mene im halal,izgubi li u Mostaru tesko da cu biti pametan!Igraj bordo bijeli

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 11:44 pm

nebitan lik je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Jurisicduska je napisao/la:Ova utakmica da je Plakalo branio bi završila 4:4, ne znam iz kojeg razloga postavljaš. Ali pretpostavljam da je iz ovog o kojem ja govorim, sve naše slabosti su vidljive u ovoj utakmici. Vitez nam je stvorio dvocifren broj solidnih prilika i nisu uopšte bili inferiorni na terenu.
Da pozdravim prvo!

Ne nadjoh neku temu gdje mozemo i mi koji nismo navijaci fks diskutovati a tice se sarajeva pa evo ovdje s obzirom da nemam namjeru provocirati nego normalno diskutovati nadam se da nije problem.
Nekad smo ja i Duska raspravljali o ovome nadam se da se sjecas drug kada je otisao Bajic i Cimirot bila je prica o visini transfera koliko je kome pripalo e pa naletih na jedan clanak veznao za to gdje kaze:

Another transfer that exceeded one million euros was that of Bosnian midfielder Gojko Cimirot from Sarajevo (800.000 to the team, 250.000 to agents), which is a transfer record for that country!

Meni se to ne poklapa sa cifrom koja se kod nas spominjala pa eto...

Kompletan clanak ako nekoga zanima mozete procitati ovdje:
http://www.sdna.gr/news-english/article ... s-era-paok" onclick="window.open(this.href);return false;
Nisam reg. al sam citao gg.ba ti si onaj ugledni pljuvac pardon forumas sa tog "cijenjenog" foruma? Odi na zvanicnu stranicu PAOKA tamo je objavljena cifra o kojoj smo mi pricali,pa ce ti se poklopit kad te vec toliko interesuje,uglavnom puno vise nego sto ste dobili za svoje najvece talente
Yebe mi se za koliko je prodan ali nije objavljeno na oficijalnoj stranici kolklo ja znam iznos kao sto niti jedan euro klub ne objavi nego se "sazna" ;)
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 11:46 pm

Pa kakvi ono maljevi pisu na ss.ba...nevjerovatno :shisha:
 
forrest
Postovi: 1
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 12:20 am

Dosadašnje pripreme su protekle u priči, da smo digli fizičku spremu, da se zaveo red u ekipi i da očekujemo da igrači lete u narednim utakmicama. Vidjeli smo to na trenutke u ovim pripreminim utakmicama, ali to je bilo na ravnim terenima gdje naši nisu dobivali udarce po zglobovima i cijevanicama i što je još evidentno, igrali su samo po 45min. Hoće li oni to moći 90min. po grbavim, blatnjavim terenima, provocirani i u svakom momentu na ivici crvenih kartona marisani tek ćemo da saznamo.
U ovim pripremnim utakmicama puno smo "prosluli". Opravdanje za nepovoljne rezultate bili su, "ipak su to jake ekipe". Ok, ali doveli smo se u situaciju da je nestalo samopouzdanja i problem je što će se sad svaka greška pod lupom gledati. Biće veoma teško igrati.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 12:53 am

leškarenje je napisao/la:Pa kakvi ono maljevi pisu na ss.ba...nevjerovatno :shisha:
Da te bog dragi sacuva,kad bi dusmanu nesto pozelio onda bi bilo da oni nasi "forumasi" sa tog foruma pocnu za njih da navijaju,mislim da svi zajedno sa tog foruma imaju dvije odgledane tekme uzivo na Kosevu,taj forum i ti ljudi to je specijalan mentalni sklop,tamo se grijeh registrovat,nadam se da se ovdje nikad pojavit nece.
 
Avatar
sarajevo46
Postovi: 20
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 7:37 am

https://www.facebook.com/events/2005354 ... 625741739/" onclick="window.open(this.href);return false;
BORDO BOJA
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 9:24 am

forrest je napisao/la:Dosadašnje pripreme su protekle u priči, da smo digli fizičku spremu, da se zaveo red u ekipi i da očekujemo da igrači lete u narednim utakmicama. Vidjeli smo to na trenutke u ovim pripreminim utakmicama, ali to je bilo na ravnim terenima gdje naši nisu dobivali udarce po zglobovima i cijevanicama i što je još evidentno, igrali su samo po 45min. Hoće li oni to moći 90min. po grbavim, blatnjavim terenima, provocirani i u svakom momentu na ivici crvenih kartona marisani tek ćemo da saznamo.
U ovim pripremnim utakmicama puno smo "prosluli". Opravdanje za nepovoljne rezultate bili su, "ipak su to jake ekipe". Ok, ali doveli smo se u situaciju da je nestalo samopouzdanja i problem je što će se sad svaka greška pod lupom gledati. Biće veoma teško igrati.
:sarajevo1: :titula:
 
MMM
Postovi: 2
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 9:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 11:37 am

ubit će vas Zrinjski.
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 11:49 am

MMM je napisao/la:ubit će vas Zrinjski.
Gledam ti postove, vrlo su simpaticni. Produzi s teme.
Avanti Valentino46!
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 12:32 pm

MMM je napisao/la:ubit će vas Zrinjski.
Ok, kako ti kažeš.

Još malo, pa Mostar... :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1:
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 1:46 pm

Eh ovako dragi moji navijaci Sarajeva moram nesto da podjelim sa vama.
Odmah u startu zelim da kazem nije mi cilj da opravdavam igrace i trenera.
Jucerasnju utakmicu je sudio Haris poznati kockar i alkoholicar iz travnika inace mislim da sudi neku tamo kantonalnu ligu, on je jucer nekim ljudima u travniku govorio da stave sve pare na pobjedu travnika jer on sudi a kvota je bila nesto oko 4.60 tako da su neke stvari meni sada jesnije, nakon one frke na centru jesa je trazio od svojih igraca samo da utakmicu privedu kraju.
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 2:09 pm

MMM je napisao/la:ubit će vas Zrinjski.
Eto sanse da zaradis.
Baci koju stoju na keca, slikaj nam listiic i postavi ovdje kad si vec tako ubijedjn.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 2:10 pm

Banovansainfa je napisao/la:Eh ovako dragi moji navijaci Sarajeva moram nesto da podjelim sa vama.
Odmah u startu zelim da kazem nije mi cilj da opravdavam igrace i trenera.
Jucerasnju utakmicu je sudio Haris poznati kockar i alkoholicar iz travnika inace mislim da sudi neku tamo kantonalnu ligu, on je jucer nekim ljudima u travniku govorio da stave sve pare na pobjedu travnika jer on sudi a kvota je bila nesto oko 4.60 tako da su neke stvari meni sada jesnije, nakon one frke na centru jesa je trazio od svojih igraca samo da utakmicu privedu kraju.
Sta sve neeces cuti na forumima!

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 2:14 pm

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Banovansainfa je napisao/la:Eh ovako dragi moji navijaci Sarajeva moram nesto da podjelim sa vama.
Odmah u startu zelim da kazem nije mi cilj da opravdavam igrace i trenera.
Jucerasnju utakmicu je sudio Haris poznati kockar i alkoholicar iz travnika inace mislim da sudi neku tamo kantonalnu ligu, on je jucer nekim ljudima u travniku govorio da stave sve pare na pobjedu travnika jer on sudi a kvota je bila nesto oko 4.60 tako da su neke stvari meni sada jesnije, nakon one frke na centru jesa je trazio od svojih igraca samo da utakmicu privedu kraju.
Sta sve neeces cuti na forumima!

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Jesi li vidio sudiju kako izgleda ?
Mene ne bi zacudilo da je ovo istina,lik ima 150 kila,rumen u licu,noge iks oblika....znaci ne lici na nekoga ko bi trebao dres ikad u zivotu obuci,a kamoli suditi.
Pricas sta sve neces cuti po forumima,a pises tamo gdje ono maloumnistvo toliko uzelo maha da se covjek zabrine jbt :oops1:
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 2:17 pm

Jesic je ispucao sve alibije,ona tekma u travniku mi nije bitna!Imaju momci pravo na los dan,nek bude taj los dan u travniku ostalo da sameljemo!Nije u redu sve generalizovati

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 2:36 pm

Sarajlijica1946 je napisao/la:Jesic je ispucao sve alibije,ona tekma u travniku mi nije bitna!Imaju momci pravo na los dan,nek bude taj los dan u travniku ostalo da sameljemo!Nije u redu sve generalizovati

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Pises na forumu gdje se ispise 300 strana za dva sata,i od toga 99 posto postova je pljuvanja naseg tima pd nasih kvazi navijaca,a ti si to isto radio,jedno je konstruktivna kritika,a drugo je konstantno pljuvanje. Sad vam vise ne dijele banove ko nekad,jer su im skoro sve komsije napustile forum.
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned feb 21, 2016 2:39 pm

Ja se ne sjecam gdje sam tako pljuvao nesto kao sto kazes,ja sam u gorim vremenima bio na tribini!Ali nisi ti neko kome se trebam pravdati!

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija