Avatar
007
Postovi: 10
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:23 pm
Lokacija: Sjever
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:29 pm

http://sport1.ba/video-nevjerovatne-sce ... -utakmici/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vanjski saradnik
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:30 pm

Koji k nam je trebala utakmicu u Travniku nije mi jasno, jel to nismo mogli kuci igrati genralku ccc a i ovo sto sam vidio dosad, pa Zrinjski ce nas ubiti, ova formacija je jos gora nego sam mislio, sredine terena nema
He who dares, wins !
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:35 pm

Ja seljačina njihovih Bože sačuvaj, i na tribinama i na terenu. :roll:

Prvi gol :palacgore: Kakav pas Emersona za Cesara. Akcija kod drugog je isto dobra.

Mislim da ono nije bio penal za njih, ali nebitno sad.
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:39 pm

Pa đe ćeš bolan prijateljske igrat sa Travnikom, likovi isto kamikaze, dobili bi jedno 7 žutih da nije sudija njihov hahahahaha. Kakav cirkus od prijateljske bolje da su na limunadu otišli.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:43 pm

Neka, ovo je da znamo šta nas čeka u prvenstvu. :mrgreen:
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:53 pm

Jurisicduska je napisao/la:Pa đe ćeš bolan prijateljske igrat sa Travnikom, likovi isto kamikaze, dobili bi jedno 7 žutih da nije sudija njihov hahahahaha. Kakav cirkus od prijateljske bolje da su na limunadu otišli.
Ma ovo ti je prijateljska posebno dogovorena za novajlije, da ljudi znaju odmah gdje su došli. :mrgreen:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:55 pm

Komsije po meni ova danasnja utakmica vam nije trebala jer Travnik je uvijek grubo igrao i moze doci do povreda, dok sa druge strane dobro je da se vidi gdje ste i sta ste uradili na pripremama, jer svaka utakmica ce biti slicna ovoj
Alea iacta est!
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:55 pm

Izgleda da je Vojvodic prrnio atmosferu iz slavije

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 4:27 pm

Apsolutni seljakluk veci nego u Banja Luci i u Stocnom.
Avanti Valentino46!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 4:37 pm

Jeste da je prijateljska, ali to ponavljamo kompletne pripreme.

Meni je ovo katastrofalno do sada. Imamo prevelik propuh u odbrani radi formacije i nedostatka igrača za formaciju koju forsiramo, a bojim se da to ne možemo nadoknaditi u napadu.

Danas mi je jedino pozitivno što Harba fino izgleda na terenu.

Poređenja radi, Zrinjski je danas pregazio Olimpic u generalci.
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 4:47 pm

Ma ovo je očajno da se mi tu puno ne
lažemo, teško da može gore. Nemojmo sad tražiti pozitivne stvari.

Ima Kadušić ljepota ga vidjeti, jako dobar bek i to je to za danas.

Nezadovoljan sam od do da ne nabrajam. Sve vidimo i mi na forumima ali ovi dole ne vide. Danas bi nas ozbiljna ekipa 5:0 uzela najnormalnije da se ne okrene. Sreća ovi znaju samo udarat.
Zadnja izmjena: Jurisicduska, dana/u sub feb 20, 2016 5:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 4:54 pm

Ja se jos uvijek nadam nekom cudu tj da ce u naredna dva dana dovesti nekog veznog igraca i da ce promijeniti formaciju, jer ovo sto smo danas gledali je kriminalno, ne mogu ja ni odbranu kriviti toliko kad jednostavno sredina ne postoji, Rustemovic jednostavno nije dorastao tome da bude vodja, Emerson je klasicna desetka i daleko bolje po nas bi bilo da igra tu poziciju al za to nam treba jos jedan dobar vezni igrac inace smo donji jer je previse propuha a ozbiljnije ekipe ce nas strasno kaznjavati za to i koliko god naprijed mi bili dobri nije dovoljno
He who dares, wins !
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 5:06 pm

Travnik još jednom pokazuje da su obična mesarska ekipa. Sretno vam komšije, ali ovo ne ide na dobro izgleda
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 5:20 pm

Ljudi bilo je ovo dosta klimavo danas ali nemojte se sekirati bit ce ovo uredu sve :titula:
 
Avatar
sarajevo46
Postovi: 20
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 5:28 pm

Banovansainfa je napisao/la:Ljudi bilo je ovo dosta klimavo danas ali nemojte se sekirati bit ce ovo uredu sve :titula:
i ja sam ovo mislio do danas.
BORDO BOJA
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 5:35 pm

Banovansainfa je napisao/la:Ljudi bilo je ovo dosta klimavo danas ali nemojte se sekirati bit ce ovo uredu sve :titula:
Samo mi reci na cemu gradis optimizam :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Avatar
Skorinho
Postovi: 29
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 5:52 pm

Aragon je napisao/la:
Skorinho je napisao/la:Molim vas ne pokusavajte vise diskutovati sa ovim mitomanima u vezi transfera Cimija. 1,3 miliona eura je dobio klub, to je stajalo i na zvanicnoj stranici Paoka, ne ispadajte smjesni...
1,3 milionaa je iznosilo obestecenje. Naraavno da dio ide menadzeru, jedan dio Leotaru.
Ali isto tako, mitomani za Bajica i Amira nisu dobili kao sto kazu. Naravno da su se i tu menadzeri ugradiili.
To je sve normalno, ali se istice samo onda kada je suparnicki klub u pitanju.
Transfer Cimija u konacnici je iznosio 2,2 miliona eura i ne pravite se ludi ba sta vam je. 1,3 miliona eura je klub dobio a ovo ostalo ide na Cimija i na njegovog menadjera, a za transfer Bajica i Amira me zaboli neka stvar...
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 7:06 pm

Sramota i na sramotu ponovo alibi još veća sramota
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 7:22 pm

Benko opet kako treba nikom duzan ostat nece,mangupski,a Berberovic glumi mangupa dok belaj ne pocne cim pocne belaj odma razdvaja nesto umjesto da se posaketa cim neko krene onako da udara nase! Trebalo je odma uletit i prebit sve igrace Travnika i ako krenu i navijace im onako reda radi,pa nek se kofrce i udaraju sakama koga su naucili!
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 7:26 pm

pile87 je napisao/la:
Jurisicduska je napisao/la:Ova utakmica da je Plakalo branio bi završila 4:4, ne znam iz kojeg razloga postavljaš. Ali pretpostavljam da je iz ovog o kojem ja govorim, sve naše slabosti su vidljive u ovoj utakmici. Vitez nam je stvorio dvocifren broj solidnih prilika i nisu uopšte bili inferiorni na terenu.
Da pozdravim prvo!

Ne nadjoh neku temu gdje mozemo i mi koji nismo navijaci fks diskutovati a tice se sarajeva pa evo ovdje s obzirom da nemam namjeru provocirati nego normalno diskutovati nadam se da nije problem.
Nekad smo ja i Duska raspravljali o ovome nadam se da se sjecas drug kada je otisao Bajic i Cimirot bila je prica o visini transfera koliko je kome pripalo e pa naletih na jedan clanak veznao za to gdje kaze:

Another transfer that exceeded one million euros was that of Bosnian midfielder Gojko Cimirot from Sarajevo (800.000 to the team, 250.000 to agents), which is a transfer record for that country!

Meni se to ne poklapa sa cifrom koja se kod nas spominjala pa eto...

Kompletan clanak ako nekoga zanima mozete procitati ovdje:
http://www.sdna.gr/news-english/article ... s-era-paok" onclick="window.open(this.href);return false;
Nisam reg. al sam citao gg.ba ti si onaj ugledni pljuvac pardon forumas sa tog "cijenjenog" foruma? Odi na zvanicnu stranicu PAOKA tamo je objavljena cifra o kojoj smo mi pricali,pa ce ti se poklopit kad te vec toliko interesuje,uglavnom puno vise nego sto ste dobili za svoje najvece talente

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija