Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned jun 26, 2016 3:59 pm

mOlotovljeve :DD: ne mislis valjda na @boxera i njegov prateci orkestar -18 pa pola tih debilcica ne navija za Sarajevo a i oni sto navijaju ne vide kosevo dva puta godisnje nema tu navijaca ni na mapi samo nekolicina isfrustriranih balavaca
:lol: :lol: :lol:
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jun 27, 2016 12:13 am

Banovansainfa je napisao/la:mOlotovljeve :DD: ne mislis valjda na @boxera i njegov prateci orkestar -18 pa pola tih debilcica ne navija za Sarajevo a i oni sto navijaju ne vide kosevo dva puta godisnje nema tu navijaca ni na mapi samo nekolicina isfrustriranih balavaca
:lol: :lol: :lol:
prije svega, ide jedan :palacgore: za veliko O .. haha
Podrazumijeva se da mislim na Getto. 8-) Prvo sam rekao Barcelona pa tek onda Sarajevo...ili, prvo sam rekao Roma pa tek onda FCS. :ganja:
ma hebo njih, isfurali su...
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jun 27, 2016 7:28 pm

Sutra novi igrač.
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jun 27, 2016 9:01 pm

Anarky je napisao/la:Sutra novi igrač.
Novković ? ili neko drugi
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jun 27, 2016 11:36 pm

s hurticem necemo daleko i njegovim psihickim maltretiranjem igraca

nije igrac kriv sto mu je traka na ruci kretenu!!!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jun 27, 2016 11:39 pm

Banovansainfa je napisao/la:
Anarky je napisao/la:Sutra novi igrač.
Novković ? ili neko drugi
On...
Corona je napisao/la:s hurticem necemo daleko i njegovim psihickim maltretiranjem igraca

nije igrac kriv sto mu je traka na ruci kretenu!!!
?
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pon jun 27, 2016 11:39 pm

Corona je napisao/la:s hurticem necemo daleko i njegovim psihickim maltretiranjem igraca

nije igrac kriv sto mu je traka na ruci kretenu!!!
Mozes li opsirnije?Ako ti nije sta zahatar slika

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pon jun 27, 2016 11:49 pm

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Corona je napisao/la:s hurticem necemo daleko i njegovim psihickim maltretiranjem igraca

nije igrac kriv sto mu je traka na ruci kretenu!!!
Mozes li opsirnije?Ako ti nije sta zahatar slika

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
cut ce se!

uglavnom je atmosfera u ekipi na katastrofalnom nivou!!
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jun 27, 2016 11:55 pm

To nije nista novo kod nas,samo ako mu igraci okrenu leda dobit ces otkaz s100%,a te carke unutar ekipe znaci gubljenje dosta bodova!I opet ista prica

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 12:16 am

Atmosfera nikad bolja, ljudi zajedno sve rade, šoping, žene, kafe, fitnes, bazen, peru auta skupa. Nemojte ba vjerovat svemu pogotovo ovako uleti i napiše, eto ti znaš kakva je atmosfera.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 12:20 am

Imate s1 ligu prognozera na BHT podforumu, priključite se ako ste zainteresovani, pozdrav. :pljesak:
Željezničar ante portas !
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 12:39 am

Jurisicduska je napisao/la:Atmosfera nikad bolja, ljudi zajedno sve rade, šoping, žene, kafe, fitnes, bazen, peru auta skupa. Nemojte ba vjerovat svemu pogotovo ovako uleti i napiše, eto ti znaš kakva je atmosfera.
vidjecemo kada bude iznenadnih raskida ugovora ;)
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 12:46 am

Ako se raskine sa Kovačevićem ili Rustemovićem to ništa nije iznenadno. Možda jest tebi iznenadno al ko prati malo bolje to se najavljuje godinu dana. Ima Hurtić svoje zamisli i neka ga nek ih sprovede. Ne trebaš prvo ko navijač to pisat na javnom forumu sve da imaš video link svađe neke ti bi to objavio. Što je apsurd nad apsurdima. Kući kad se posvađaš sa ženom isto napiši svima ovdje šta je bilo, kako, traži savjete od komšija, nek svi napišu svoje viđenje, opisuju, prokomentarišu, možda se pomirite. Il sačuvaj za sebe pa riješi interno i imat ćeš veće šanse, bez drugih da to napraviš. Ne pametujem ti ja, ali de malo misli glavom.
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 12:49 am

koliko vidim znas onda sta je u pitanju ali imas potrbu da stvaras laznu dobru atmosferu,guranje pod tepih nikada nista nije dobro donijelo. ;)
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 12:55 am

Corona je napisao/la:koliko vidim znas onda sta je u pitanju ali imas potrbu da stvaras laznu dobru atmosferu,guranje pod tepih nikada nista nije dobro donijelo. ;)
Ima mjesta gdje to možeš reći, ti si prije svega navijač, i ne odlučuješ, ako se ne sviđa Hurtiću kako Duljević ide 1/1 nek ga stavi na klupu, tvoje je da podržiš ekipu, dok se ne pokažu da nisu zaslužili, recimo izgube i derbi i od Zrinjskog u ovom slučaju. Najmanje nam treba da mislimo umjesto trenera i uigravamo neke svoje varijante, nek igraju pa nas obraduju, možemo u tom pravcu komentarisati, ne sviđa mi se ovo ili ono, a ne svađa, nije to nikakva svađa, jednostavno se ne pronalaze nisu tu gdje on misli da trebaju.

Ja lično mislim da nije Hurtić tu gdje treba al bože moj. Neću se sad ubit. Podržat ću ekipu, neću im bit dodatni trn u oku, nego podrška.

I takve stvari se promijene za dvije minute, bude klizeći ustane ovaj ljut, sutra zajedno na kafi sjede, nije to ništa strašno. Iznervirao ga ovaj ili onaj nije prvi put. Oni već sutra mogu bit dobri najbolji. Samo se kod nas od tog pravi skandal.
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 1:15 am

Raskid ugovora sa Rustemovicem ili Kovacevicem je sve samo nije normalan, i nadam se da do toga nece doci
He who dares, wins !
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 1:28 am

Delboy je napisao/la:Raskid ugovora sa Rustemovicem ili Kovacevicem je sve samo nije normalan, i nadam se da do toga nece doci
Ko god pomisli ikad da je veći od Sarajeva i ko god pomisli da će igrat jer ga raja gotivi što se mene tiče može odmah dobit raskid ugovora. Evo sad. Dosta je bilo najbjeđenih likova, neću na klupu, hoćeš i na tribinu ako to klub traži od tebe ima da ideš sa kadetima da treniraš dok si pod ugovorom. Hoćemo li ikad preboljeti dječije bolesti.
 
HzVISOKO
Postovi: 1
Pridružen/a: uto jun 28, 2016 3:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 3:19 am

Za Sarajevo zivimo samo mi, svi drugi su prolazni !!
UPRAVA NAPOLJE, DINO ODLAZI...
Ko na derbiju ne navija daBogda mu zadnja tekma bila. Kospicari nam ne trebaju, deri grlo i navijaj!! :sarajevo1:
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 28, 2016 9:33 am

Nemam pojma o cemu pricate ali znam da se raja na terminu zakace pa poslije svi na pivu odu, a sto se tice trenera ja sam u 95% slucajeva na trenerovoj strani bili da se radi o hurticu ili seneru.
Previse ljudi shvataju forum ozbiljno ono kao mi cemo pricati i sto jest i sto nije da se nebi guralo pod tepih jer to nije dobro ili ocekujete da klub napravi press gdje ce se trener transparentno obratiti javnosti i reci da nije zadovoljan kako dulja ide 1-1 ili kako kovač ne zna izbiti loptu i da je zbog tog nezadovoljan...
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri jun 29, 2016 9:54 pm

Ne upratih ja tvojih ten thousand postova... upratih samo da su često pitali gdje si, zašto ne pišeš, šta misliš o svemu tome i tako dalje...
F.K.SARAJEVO

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija