tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 5:31 pm

rajvosa je napisao/la:Skaut u Čeki sjedi sa Drinčićem. :klanjase2: :sarajevo1:
Ne furaj raju bezveze. :roll:

Svašta.
 
Aronija
Postovi: 6
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 5:39 pm

rajvosa je napisao/la:Skaut u Čeki sjedi sa Drinčićem. :klanjase2: :sarajevo1:
dok ga ne vidim kako ulazi u klub kroz onaj prolaz ne vjerujem :11:

selam , pozz i kako jos za svu raju :titula:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 5:51 pm

Dolazi nam niko, Kranjčar niko :D
 
Avatar
pitarlOOk
Postovi: 3
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 6:24 pm

Republika je napisao/la:Dolazi nam niko, Kranjčar niko :D
ali je bar mahala zadnji dan prelaznog došla na svoje :pljesak: insajderi na aparatima :skoljka:
Mosa Rajvosa
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 7:58 pm

Za koliko je otišao Velkoski ?
 
pitar31
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 9:11 pm

Za siću.
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 9:48 pm

Vjerujem da jedino za FKS sica u ovom trenutku

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 10:37 pm

Zeus je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la::sloboda:
Zeus je napisao/la: Hoce biti vriske ili u Seheru ili u Tuzli. :pljesak:
Jestel vi oni sto nam Harbu otese? Jestel Medunjanina doveli i Ibricica? Ko ste vi? Nisam nikad cuo za vas kazu da nemate ni jedne tituleni da ste bili drugoligasi al mozda narod laze
Neka te bolan da ne zaplaces vec nakon prvog kola.... :pljesak:
Rano si poletio da ne budes prizemljen pad moze bolan biti :ganja:
Cuj divovi. :skoljka:
Svasta. :rofl1:
Pasa moj solidni vi i mi u isti kontekst nikad stati necemo! 2 titule bivse Yuge,tekme sa Man,HSV,vistruki prvaci BIH itd a vi nista i poredite se nesto sa nama? Ako prvaci ne budemo nema veze opet smo institucija,divovi za vas kako god hoces po bilo cemu i po bilo kojem segmentu,vi se mozete poredit sa nekim timom koji nikad titule nije osvojio a sa nama nikako pa Barsa i Tenerife nisu isto mada i Tenerife ima vise trojefa od vas,a i jest to neki problem pa vi ono nemate ni jedan trofej :rofl1:
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet feb 19, 2016 10:55 pm

Ti se raspravljas s covjekom koji navija za Slobodu? :rofl1:
Avanti Valentino46!
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 12:02 am

Jesic odbija sve, nek nam je sa srecom s njim
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 12:07 am

Opustite se ljudi, Miodrag je veliki stručnjak.

Kada zrinjskog tresnemo javite se :D
Da podigneš do visina, pehar ti na rukama....
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 12:25 am

Corona je napisao/la:Jesic odbija sve, nek nam je sa srecom s njim
Jok eto dovodice svakog ko mu ponude posebno ovu igracinu Zahirovica
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 12:39 am

neka su zato kramar i krajisnik igracine
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 1:03 am

Corona je napisao/la:neka su zato kramar i krajisnik igracine
Budemo vidjeli jesul il nisu! Krajisnik ima 18 godina vazno je odma da se on popljuje a ni jedan nije odigrao zvanicnu tekmu
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 2:20 am

E šteta lego bi nam ovaj Zahirović pravo. Još veća šteta što ode kod kona, sad su jači 20% nego do sad. Ali hajde. Njima svaka čast fino se pojačavaju mi nako vala s brda s dola. Vidjet ćemo na šta će.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 2:31 am

Jurisicduska je napisao/la:E šteta lego bi nam ovaj Zahirović pravo. Još veća šteta što ode kod kona, sad su jači 20% nego do sad. Ali hajde. Njima svaka čast fino se pojačavaju mi nako vala s brda s dola. Vidjet ćemo na šta će.
Nek i ti ode sa onog foruma dosta si pozitivniji sto mi je drago :rofl: sva sreca pa svi ne razmisljaju kao na onom forumu kvazi navijaci sto odu jednom u zivotu na tekmu,procitas samo komentare nakon dolaska Zahirovica i skontas da moras blokirst sve linkove do podforuma gdje oni "nasi" umobolnici komentarisu
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 2:49 am

Treba brate ostati realan i ne zanosti se ni negativom ni pozitivom u tolikoj mjeri koliko se ljudi zanose. Ja mislim da smo mogli malo bolje i malo više, koliko je to sad do vizije koja nam je glavni argument vidjet ćemo ubrzo, onda ili sve na novo ili nastaviti sa vizijom. Meni žao Krste pravo recimo, nikom ništa idemo dalje.

Što se tiče komšija treba čestitati, a ne nije nam trebao Zahirović, nije ovo nije ono, istina mišljenja su bila podjeljena pogotovo na glavnom forumu neko ga je htio neko nije ali na kraju ja bih volio da je nama došao. Tanak vezni red opasno, nije mi do Zahirovića ko Zahirovića nego bi nam takav igrač lego, šteta opet. Ima još par igrača koji su završili dal kod kona dal u Mostaru koje ja mislim da smo trebali dovesti na uštrb Kramara ili juniora Partizana ali eto, vidjet ćemo šta smo postigli.

Treba pružiti podršku klubu ja uvijek kažem klubu ne nikom od ovih pojedinaca ni Ješiću ni Selimoviću ni bilo kome od igrača. Hajmo pružit priliku Sarajevu ili ćemo ga opet iz temelja napraviti ili ćemo s ovim ljudima biti uspješni ali isto ću ga voljeti kao i do sad i nema potrebe da se sad nešto ja nerviram, nerviram se izvjestan broj godina.

Jedva čekam početak sezone, Mostar, tamo ako dobijemo vidjet ćeš ti foruma u ekstazi, ako izgubimo forum u depresiji. Uvijek smo bili šampioni priprema i prelaznih rokova, eto više nismo. Na kraju rezultat će jedino ostati bitan i fakat sve treba sad tome da se poredi ako neko završi bolje od nas stisneš se čestitaš i šta.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 3:05 am

Jurisicduska je napisao/la:Treba brate ostati realan i ne zanosti se ni negativom ni pozitivom u tolikoj mjeri koliko se ljudi zanose. Ja mislim da smo mogli malo bolje i malo više, koliko je to sad do vizije koja nam je glavni argument vidjet ćemo ubrzo, onda ili sve na novo ili nastaviti sa vizijom. Meni žao Krste pravo recimo, nikom ništa idemo dalje.

Što se tiče komšija treba čestitati, a ne nije nam trebao Zahirović, nije ovo nije ono, istina mišljenja su bila podjeljena pogotovo na glavnom forumu neko ga je htio neko nije ali na kraju ja bih volio da je nama došao. Tanak vezni red opasno, nije mi do Zahirovića ko Zahirovića nego bi nam takav igrač lego, šteta opet. Ima još par igrača koji su završili dal kod kona dal u Mostaru koje ja mislim da smo trebali dovesti na uštrb Kramara ili juniora Partizana ali eto, vidjet ćemo šta smo postigli.

Treba pružiti podršku klubu ja uvijek kažem klubu ne nikom od ovih pojedinaca ni Ješiću ni Selimoviću ni bilo kome od igrača. Hajmo pružit priliku Sarajevu ili ćemo ga opet iz temelja napraviti ili ćemo s ovim ljudima biti uspješni ali isto ću ga voljeti kao i do sad i nema potrebe da se sad nešto ja nerviram, nerviram se izvjestan broj godina.

Jedva čekam početak sezone, Mostar, tamo ako dobijemo vidjet ćeš ti foruma u ekstazi, ako izgubimo forum u depresiji. Uvijek smo bili šampioni priprema i prelaznih rokova, eto više nismo. Na kraju rezultat će jedino ostati bitan i fakat sve treba sad tome da se poredi ako neko završi bolje od nas stisneš se čestitaš i šta.
Svakako ti sto pljuju sve zajedno da ih skupis doce na jednu il.dvije tekme,uostalom kad sam mislio da smo se pojavali kao nikad Alispahic,Ikande i Stepanov bio sam ubjedjen da nema dalje a bili smo nikakvi,pojma nemam kako ihraju pojacanja to cemo vidjet kad pocne ja licno vjerujem u Jesica
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 7:43 am

Nešto kontam mi smo ovu Slobodu pod vodstvom Ješića pobijedili sa sastavom :

Plakalo, Kadušić Kovačević Barbarić Bekić Rustemović Berberović Duljević Hebibović Am.Bekić Velkoski.

A oni u najjačem sastavu koji im je i sad najjači sastav.

Pa kad na to dodam Pavlović ( Delač od 2.,3. kola aBd) , Benko, César, Harba, Emerson, Simeunović, i da neće igrati Hebibović i Velkoski, ne vidim razlog zašto ih opet ne bi pobijedili i njih i bilo koga (ako su oni parametar jer su prvi) uz dobre pripreme, dobru kondiciju, malo uigraniji, malo više prihvaćenih Ješićevih ideja, možda izađe na dobro.

Trebao nam je taj veznjak ko hljeb, nevjerovatno mi je da ga nisu doveli, baš ne mogu da vjerujem u to.

Pričamo o propuhu u formaciji 4-4-2 ja koliko sam pratio ove jače utakmice i Zrinjski kup i Slobodu i Široki smo odigrali u toj formaciji pa nam se niko baš nije naigrao, izgubili smo Široki uz neke promašene zicere, hajmo reći nesretno, Zrinjski nadigrali sto posto u Mostaru, Slobodu kući, ne vidim da su nam stvorili prilika i problema nekih značajnih uzrokovanih formacijom. Više je to bilo iz prekida ili iz neke postavljene igre nikako na kontre ko na pripremama. Jednostavno ekipe ove lige nemaju kvalitet ko Maribor, Astana i Kairat.

Kako se kone pojačaše vidim da bi mogli dobro namučiti sve ove gore tako da se nadam da će otkinut i Slobodi i Zrinjskom i Širokom bodove, nama bi isto mogli nauditi jer su nas znali pobijediti i nikad gori. Mogli bi imati jak utjecaj na razvoj oko vrha gore. Igraju za nas te 3 tekme i jednu protiv nas i neka su se pojačali a kao konkurentne slijedeće sezone ću ih shvatiti najozbiljnije, ove puno kasne.

Zrinjski i Široki, dva različita transfer roka, Zrinjski doveo par pojačanja par finih igrača, Široki ništa, možda je i to dobro za njih. Treba ih najozbiljnije shvatiti od starta. Lijepo bi bilo da prvo kolo izgube i jedni i drugi od nas i kona da smo tu u egalu, onda je opasno kad ti sarajevski klubovi dišu za vratom, slomit će se negdje.

Imamo relativno fin raspored do derbija, a poslije Mostara. Kad bi kojim slučajem uzeli Mostar ja bih se usudio zakupiti gore jedan m2 prostora u Titovoj. Ni remi nije loš.

Ovo pišem najoptimističnije moguće, smatram da je moglo malo bolje, da fali taj veznjak ovoj ekipi da bude tip top. Možda i iznenade još nekim imenom, neki se spominju.

Danas očekujem da probaš Ješa kakvu formaciju i igrače koji će tii istrčati protiv Travnika i naravno rutinsku pobjedu. Oni feštu spremaju, ulaz 3 marke, očekuju pun stadion, dolazi im šampion države.
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub feb 20, 2016 7:58 am

Stvarno je nevjerovatno koliko vjeruje Rustemovicu Jesic,pa obiti jednog zahirovica!Ja sam tog misljenja Rustem ce da gine za jesica na terenu,sto se ne svidja navijacima pojedinim kako se on zove to je druga stvar!Igraj bordo bijeli

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija