nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 10:18 am

molotovljev_koktel je napisao/la:@nebitan lik, drago mi je da si se na ovaj način ogradio od naših vjernih stream navijača i njihovih kočijaških stavova. :palacgore:
Bez obzira što imamo različite stavove po pitanju Uprave, vjeruj da poštujem tvoje mišljenje i generalno tebe kao pitara.
Svi smo pomalo umorni i iscrpljeni oko ove priče i uvjeravanja u suprotno, tako da prijatelju, niti ćeš ti mene uvjeriti u to što ti pišeš,
niti ću ja tebe uvjeriti u ovo što ja pišem, dakle u naše stavove. Možemo diskutovati o tome danima, pa i mjesecima, ali je uzalud...
Proći će i ova afera jednog dana, nadam se uskoro, bez obzira kako se završilo i ko bude vodio naše Sarajevo, mi ćemo opet biti tu
zajedno i sa jednim ciljem, bićemo uz FK Sarajevo, kao i uvijek što smo bili. Važno je da se ne vrijeđamo međusobno i da sačuvamo
dostajanstvo... Još nešto prijatelju, vjeruj da mi je postalo smiješno povezivanje mene sa Upravom. Kao, blizak sam njima i sl. Nije istina.

MI SMO DIVOVI
Ja ne vrijedjam svoje nikad,posebno ne klub mi razmjenimo misljena ne moras ti il ja bit u pravu. Znam ja odlicno da je uprava ova napravila dobre stvari i da sad hoce drugi da se uhljebe a cilj mog posta nije to bio vec napredak kluba,uostalom ovu upravu pokusavaju da stave u ravan sa Baljkom itd sto je smijesno,a Toti i slicni ne vrijedi to njima objasnjavat apsolutno nebitan faktor su. Kocijasi,psovaci,pljivaci itd za razliku od njih volim procitat normalan post sa ciljem i poentom nekom
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 10:23 am

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:Kakvo generaliziranje :klanjase2:

Pa ti si postao predmet sprdnje frajeru, tvoje misljenje je bitno kao i lanjski snijeg, uzivaj sa svojim haverima iz uprave dok jos mozes. Uskoro povlastice nestaju :palacgore:
Tebi i tvojim haverima srtumfovima su svi smjesni ko ne psuje i pogrdnim nazivima i ismijavanjem ne proziva upravu koja te digla sa dna,ja ih mogu ne podrzavat al pljuvat i vrijedjat necu nikad i nemoj nam nametat svoje misljenje na pogresnom si mjestu
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 12:47 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :cigara:

Spoiler:
UPRAVA NAPOLJE
DINO ODLAZII
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 7:19 pm

Vidi Totija ultrasa :lol: da mu nije @larsona ne bi pregledo tekme ove godine :shisha:
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 7:26 pm

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la::zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :cigara:

Spoiler:
UPRAVA NAPOLJE
DINO ODLAZII
Zamolio bi admine za jedan ban provocira sa ovim smajlijima kojima nije ovdje mjesto ovaj navijac na baterije,nek ide na svoj forum i nastavi pisat ove pametne postove,jednostavno se zapitam odakle mu tolika kolicina pameti
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 9:29 pm

Banovan neće biti jer znam da navija za Sarajevo. Uostalom, ti si mu rekao da je štrumf, što znači da si prvi počeo s provociranjem.

Zamolio bih vas da interne rasprave prebacite na PP.
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 9:35 pm

[video][/video]
leškarenje je napisao/la:Vidi Totija ultrasa :lol: da mu nije @larsona ne bi pregledo tekme ove godine :shisha:
Protiv olimpica nisam bio na kosevu bio sam bolestan a to mi je propustena utakmica prva poslije jedno 5-6 godina, uđem tamo na forum da vidim jel ima kakav link kad tamo 1000 stranica ispisali @evander i drustvo...malo ih je larson izradio nije bilo njegovog linka al njima je to ustvari bilo manje vise svejedno oni su tu samo da nanose stetu Sarajevu
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 10:29 pm

Cuj idi tamo 'na svoj' forum. Ovaj forum je moj koliko je i onaj tamo, ovo je tema FK Sarajevo a ja sam navijac FK Sarajevo.
Ja ne znam odakle vi uzimate sebi za pravo da kazete da ste veci navijac od nekog, i da nekog vrijedjate sa tim 'strumf' 'stream navijac', ne znate me uopste! Kao ni nikoga sa onoga foruma, a mi tamo se svi znamo medjusobno, ali ja opet necu rec da sam veci navijac od nokog, jer to rade samo prepotentne osobe koje imaju kompleks vise vrijednosti.

Mi svoje pljuvanje redovno potkrijepljujemo cinjenicama i nikoga ne pljujemo bezveze!

Doci ce i vas kraj...

@let brt hvala ;)

Spoiler:
UPRAVA NAPOLJE
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 11:28 pm

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:Cuj idi tamo 'na svoj' forum. Ovaj forum je moj koliko je i onaj tamo, ovo je tema FK Sarajevo a ja sam navijac FK Sarajevo.
Ja ne znam odakle vi uzimate sebi za pravo da kazete da ste veci navijac od nekog, i da nekog vrijedjate sa tim 'strumf' 'stream navijac', ne znate me uopste! Kao ni nikoga sa onoga foruma, a mi tamo se svi znamo medjusobno, ali ja opet necu rec da sam veci navijac od nokog, jer to rade samo prepotentne osobe koje imaju kompleks vise vrijednosti.

Mi svoje pljuvanje redovno potkrijepljujemo cinjenicama i nikoga ne pljujemo bezveze!

Doci ce i vas kraj...

@let brt hvala ;)

Spoiler:
UPRAVA NAPOLJE
Otkud tebi pravo da na onom.forumu prozivas ko je navijac a ko nije? Otkud ti pravo da ko god se javi sa kontra stavom da pljujes i psujes i pozivas Acu da banuje? Otkud ti pravo da pljujes i sta sve ne na ovaj nacin upravu koju ako nista trebas cijenit zbog nekih zasluga da ti klub nije pred bankrotom? Od tebe nije problem biti veci navijac to je sigurno,ovdje ljudi ne brane upravu vec imaju umjerene stavove i kad to rade rade na normalan nacin a ne kao ti. Ciji ce kraj doci moje nece,nije dosao ni na zapadu ni na sjeveru ni kroz milion stvari a nece ni sigurno tvojim glupim pricama jer ja sam tu i u TZ kad se brukamo i protiv Olimpica sa 500 ljudi i uvijek cu biti tu za razliku od tebe
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 26, 2016 12:03 am

Bez vrijeđanja.

Po stilu pisanja rekao bi da si onaj @zagor, tj koktel.
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 26, 2016 5:15 pm

Post prijavljen ili je dozvoljeno pisati ovakvim tonom :cigara:
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 26, 2016 5:34 pm

Jeste vi ovdje da prijavljujete postove, tracate sta se prica na drugim forumima, ili iz ljubavi prema FK Sarajevu?
Kako ste napravili acc nemate 3 posta o desavanjima u klubu al zato znate ko je koliki navijac...
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 26, 2016 5:50 pm

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:Jeste vi ovdje da prijavljujete postove, tracate sta se prica na drugim forumima, ili iz ljubavi prema FK Sarajevu?
Kako ste napravili acc nemate 3 posta o desavanjima u klubu al zato znate ko je koliki navijac...
Jesmo,ja sam samo tu da pratim i da prijavljujem :palacgore: a ako te ne banuju onda cu ti se nagovoriti ,vidim ovdje ista stvar ko i na ss.ba....jebi od-do,nazivaj ljude glupanima i sl. i niko nista pa cemo nastaviti takvim tonom.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 26, 2016 6:45 pm

Imate novog sponzora u klubu, FIS. Izvinjavam se na upadu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 26, 2016 6:47 pm

Znamo,samo sto je to normala pa se ne pridaje neka paznja ko kod vas u vezi svega. :oops:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 26, 2016 7:15 pm

Svaka cast kada je tako. Meni je drago da se u sarajevski sport ulaze. :) Mi, vi, svi smo iz ovog grada.. i pripadamo njemu. Pozdrav. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 26, 2016 10:52 pm

leškarenje je napisao/la:
FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:Jeste vi ovdje da prijavljujete postove, tracate sta se prica na drugim forumima, ili iz ljubavi prema FK Sarajevu?
Kako ste napravili acc nemate 3 posta o desavanjima u klubu al zato znate ko je koliki navijac...
Jesmo,ja sam samo tu da pratim i da prijavljujem :palacgore: a ako te ne banuju onda cu ti se nagovoriti ,vidim ovdje ista stvar ko i na ss.ba....jebi od-do,nazivaj ljude glupanima i sl. i niko nista pa cemo nastaviti takvim tonom.
Gdje sam ja ovdje psovao? Prosvijetli me?
Ako vi mislite od ovog foruma napravit jednoumlje da znate unaprijed da nezete uspjeti.
Tamo pise svako ko zeli, ja nikoga ne prijavljujem i ne tjeram. A kome se ne svidja sta pisem ima opcija ignore.

Samo saraj'vo ;)
Spoiler:
UPRAVA NAPOLJE :karanje:
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 27, 2016 12:59 am

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:Jeste vi ovdje da prijavljujete postove, tracate sta se prica na drugim forumima, ili iz ljubavi prema FK Sarajevu?
Kako ste napravili acc nemate 3 posta o desavanjima u klubu al zato znate ko je koliki navijac...
Ti ces nam o ljubavi pricat? Tracas ti sta se ovdje pise,nazivas ovaj forum Kantardzicevim,pricas o jednoumlju a tamo ko god napise nesto.kontra tvog stava psujes i pozivas Acu da banuje? Kako neko ko nema iste stavove thera ostale i psuje onaj forum tamo i prijeti da ce otic ako se ne banuju ne lazi sam sebe sva sreca znamo da ovo sto pises je suplja,i da lazes jer sve kontra radis. Odgovori prvo jel.ti ovo radis il je neki drugi Toti postavicu tvoje postove samo da ih kopiram da vide.ljudi koji si.lazov. Psujes nesto.i jak si na forumu a inace se svoje sjene bojis
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 27, 2016 1:25 pm

:pljesak: :rofl: sad vec znam ko si. Nisi trebao pravit tri accounta mucit se dzaba.

Hajde nadji mi post gdje ja spominjem tog kantardzica levatu? Nadji moj post gdje tracam sta se pise ovdje? Hajde nadji kopiraj sunca ti.

Pogodio si samo jedno a to je da sam trazio da se banuje onaj tamo trol, i naravno nije ga niko dirao eno ga i dalje pise.. Sta je problem? Koji je tvoj problem?

Ja taj koji se boji sjene a ti pobjegao sa jeb'enog foruma kad te raja isprovaljivala :rofl1: :rofl1:
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 27, 2016 8:49 pm

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la::pljesak: :rofl: sad vec znam ko si. Nisi trebao pravit tri accounta mucit se dzaba.

Hajde nadji mi post gdje ja spominjem tog kantardzica levatu? Nadji moj post gdje tracam sta se pise ovdje? Hajde nadji kopiraj sunca ti.

Pogodio si samo jedno a to je da sam trazio da se banuje onaj tamo trol, i naravno nije ga niko dirao eno ga i dalje pise.. Sta je problem? Koji je tvoj problem?

Ja taj koji se boji sjene a ti pobjegao sa jeb'enog foruma kad te raja isprovaljivala :rofl1: :rofl1:
Pasa pojma nemam o kome pises nit sam igdje prestao pisat. Valjda je levat uvreda pa dobijes ban,a posto ti ne znas da diskutujes kazem ti na onom forumu ko god se javi da mu je stav malo razlicit od tvog je debil il trol il placenik,samo dte ti i evander sveci nekakvi i vi ste jedini iskreni navijaci,sto se tice da se bojis svoje sjene to i dalje stoji. Moj nik je svuda isti i na klixu i ovdje

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija