Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 20, 2016 2:14 pm

tribina je napisao/la:Uprava je umiješana što se tiče pojavljivanja onog brkatog Kanađanina. Skretanje pažnje... Ali neće moći.

Ovim potezom su jedan mali dio navijača okrenuli protiv Tana, jer oni hoće Fuada umjesto Vincenta.

UPRAVA NAPOLJE!
vala moras biti udaren u glavu da ti se pojave kao ovaj brko cine boljom opcijom od Tana a nazalost cini se da su mnogi ovdje kod nas udareni
He who dares, wins !
 
Ado
Postovi: 22
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 20, 2016 3:25 pm

Delboy je napisao/la:
tribina je napisao/la:Uprava je umiješana što se tiče pojavljivanja onog brkatog Kanađanina. Skretanje pažnje... Ali neće moći.

Ovim potezom su jedan mali dio navijača okrenuli protiv Tana, jer oni hoće Fuada umjesto Vincenta.

UPRAVA NAPOLJE!
vala moras biti udaren u glavu da ti se pojave kao ovaj brko cine boljom opcijom od Tana a nazalost cini se da su mnogi ovdje kod nas udareni
Moras biti bas retardiran da kanadski Brajlovic bude opcija ispred Tana :r

Mada citajuci i druge forume ima i onih koji bi jedva docekali da se rijese "Kineza" :mrgreen:
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 20, 2016 9:20 pm

I onda me pitaju zašto se zalažeš za ovu Upravu... eto upravo zbog toga.
Tjerati nekoga a da prije toga nisi našao adekvatnu zamjenu je ništa više nego voditi klub u propast.
Naravno, kada to provali sitna buranija i male mace, pokušaće iskoristiti situaciju kako bi se uvalili u klub. Imali smo već takve i ranije...
Jednom nam je prošlo da smo znali zbog čega tjeramo i koga dovodimo na njihovo mjesto, sada to ne znamo...
Kod nas je ono, u fazonu, skontaćemo nešto... šta ću ba skontat, neću da kontam. Reci mi konkretno, imaš li rješenje? Nemaš. Vozdra !
F.K.SARAJEVO
 
PitarBordo
Postovi: 3
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 22, 2016 2:30 pm

Da li je Hurtić skontao šta mi se dešava sa ekipom mene zanima? :ganja:
:sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1:
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 22, 2016 10:06 pm

A jes' vam vokri što vam je uprava spucala kontru i na taj način dala do znanja da se vi ne pitate apsolutno ništa. :shisha:
Da ste vi bili za Hurtića, možda bi doveli Petrovića. Ne voli vas uprava nikako, a i ko bi vas volio i poštovao kad se ponašate ko kočijaši.
Sve vam smeta, svemu tražite manu i svaki potez ismijavate uz psovke... I što je najgore, širite mržnju i pozivate na nasilje.
Čudna neka sekta jbt.
F.K.SARAJEVO
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 23, 2016 7:17 pm

molotovljev_koktel je napisao/la:A jes' vam vokri što vam je uprava spucala kontru i na taj način dala do znanja da se vi ne pitate apsolutno ništa. :shisha:
Da ste vi bili za Hurtića, možda bi doveli Petrovića. Ne voli vas uprava nikako, a i ko bi vas volio i poštovao kad se ponašate ko kočijaši.
Sve vam smeta, svemu tražite manu i svaki potez ismijavate uz psovke... I što je najgore, širite mržnju i pozivate na nasilje.
Čudna neka sekta jbt.
Oni su sami sebi spucali kontru nikom vise. Nisu u stanju da docedu igraca da valja,na klupi rasulo,u svlacionici isto igraci Simeunovic,Cezar i slicni imaju 1 nastup ko je kome kontru opalio? Dobro je dok samo sebe tjese nisu u stanju bili evropu izborit,obrukali se protiv Slobode,Zelje ne montam tvoju poruku nikako,sve se bojim da ce im se spucati zestoka kontra
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 23, 2016 9:49 pm

nebitan lik je napisao/la:
molotovljev_koktel je napisao/la:A jes' vam vokri što vam je uprava spucala kontru i na taj način dala do znanja da se vi ne pitate apsolutno ništa. :shisha:
Da ste vi bili za Hurtića, možda bi doveli Petrovića. Ne voli vas uprava nikako, a i ko bi vas volio i poštovao kad se ponašate ko kočijaši.
Sve vam smeta, svemu tražite manu i svaki potez ismijavate uz psovke... I što je najgore, širite mržnju i pozivate na nasilje.
Čudna neka sekta jbt.
Oni su sami sebi spucali kontru nikom vise. Nisu u stanju da docedu igraca da valja,na klupi rasulo,u svlacionici isto igraci Simeunovic,Cezar i slicni imaju 1 nastup ko je kome kontru opalio? Dobro je dok samo sebe tjese nisu u stanju bili evropu izborit,obrukali se protiv Slobode,Zelje ne montam tvoju poruku nikako,sve se bojim da ce im se spucati zestoka kontra
Poruka je upućena 'zloglasnoj ekipi' sa drugog foruma, tu su oni, čitaju, kopiraju, ponekad nešto napišu i ovde, ne tako često -zeza ih
što ne mogu ovde psovati i vrijeđati sagovornika, tako da im ovaj forum ne odgovora... oni su tamo gdje je dozvoljeno psovati od - do,
pa čak i djecu (A.V.), vrijeđati, tamo gdje je dozvoljeno širiti mržnju i pozivati na nasilje, sve ono što je zabranjeno na bilo kojem drugom
forumu tamo je dozvoljeno. To njima odgovara. Možda si i ti član te ekipe, ne znam...

Nego, vratimo se mi dešavanjima u FK Sarajevo. Za sve to što ti nabrajaš kriv je isključivo Ješić, i on je najveća greška ove Uprave
u proteklih nekoliko godina. Niko nije očekivao ovakav razvoj situacije, niti je neko želio da doživimo rezultatski krah, osim ove ekipe iznad.
Polako, sezona je tek završila, treba se sad vratiti u normalu, sanirati oštećenja i krenuti naprijed.
Eh, sad, ti si možda pesimista, ali ja sam optimista... i to je ta razlika.
F.K.SARAJEVO
 
Ado
Postovi: 22
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 23, 2016 10:03 pm

Zivotna greska ove uprave je dovodenje rumenog u FK Sarajevo.Uzimajuci u obzir njegove ranije avanture po Celiku,Slobodi,Velezu i kako je to zavrsavalo.Morali su znati koje je to zlo i na kraju ce sviju povuci za sobom.Jos ga hvale kao "najboljeg sportskog radnika",a ono sto je on uradio napravilo bi dijete od 15 godina sa onakvim budzetom,gazdom,sponzorima.
Volio bi vidjeti igraca iz BiH koji bi odbio poziv.
Ali jok on uvaljivao poluinvalidne igrace,amatere koji su nas i doveli do ovoga,a samim tim i kompletnu Upravu gledaju kroz to.
Mada u milion situacija nije ni njihovo maslo za Ramazana.Vecinu toga su MORALI znati ali to sto su suteci prelazili preko toga,doci ce im glave,vrlo vjerovatno.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 23, 2016 11:20 pm

molotovljev_koktel je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la:
molotovljev_koktel je napisao/la:A jes' vam vokri što vam je uprava spucala kontru i na taj način dala do znanja da se vi ne pitate apsolutno ništa. :shisha:
Da ste vi bili za Hurtića, možda bi doveli Petrovića. Ne voli vas uprava nikako, a i ko bi vas volio i poštovao kad se ponašate ko kočijaši.
Sve vam smeta, svemu tražite manu i svaki potez ismijavate uz psovke... I što je najgore, širite mržnju i pozivate na nasilje.
Čudna neka sekta jbt.
Oni su sami sebi spucali kontru nikom vise. Nisu u stanju da docedu igraca da valja,na klupi rasulo,u svlacionici isto igraci Simeunovic,Cezar i slicni imaju 1 nastup ko je kome kontru opalio? Dobro je dok samo sebe tjese nisu u stanju bili evropu izborit,obrukali se protiv Slobode,Zelje ne montam tvoju poruku nikako,sve se bojim da ce im se spucati zestoka kontra
Poruka je upućena 'zloglasnoj ekipi' sa drugog foruma, tu su oni, čitaju, kopiraju, ponekad nešto napišu i ovde, ne tako često -zeza ih
što ne mogu ovde psovati i vrijeđati sagovornika, tako da im ovaj forum ne odgovora... oni su tamo gdje je dozvoljeno psovati od - do,
pa čak i djecu (A.V.), vrijeđati, tamo gdje je dozvoljeno širiti mržnju i pozivati na nasilje, sve ono što je zabranjeno na bilo kojem drugom
forumu tamo je dozvoljeno. To njima odgovara. Možda si i ti član te ekipe, ne znam...

Nego, vratimo se mi dešavanjima u FK Sarajevo. Za sve to što ti nabrajaš kriv je isključivo Ješić, i on je najveća greška ove Uprave
u proteklih nekoliko godina. Niko nije očekivao ovakav razvoj situacije, niti je neko želio da doživimo rezultatski krah, osim ove ekipe iznad.
Polako, sezona je tek završila, treba se sad vratiti u normalu, sanirati oštećenja i krenuti naprijed.
Eh, sad, ti si možda pesimista, ali ja sam optimista... i to je ta razlika.
Tebi kao i tim sa tog foruma ne odgovara drugacije misljenje pa odma da ti nisi njihov. Ne slazem se sa njihovom retardiranom pricom i pljuvanjem i bljuvotinama itd al nije ni cudo to su ljudi koji na streamu prate tekme,laju smjenjuju itd a realnost je da su jadovi koji se svoje sjene boje al to nije tema. Konkretno ovo sto ti pised je u tom rangu samo pametnije upakovano,jer ocigledno si blizak upravi. Jesiv je greska a prije njega milion i jedna greska necemo se lagat. Jesica je dovela ta uprava isto kao i skauta i miliin nekih anonimusa,cuj idemo kazes u saniranje bruka je i sramota da je ovo bjedan rezultat od rata ja ne pamtim da se evropa nije izborila bruka nevidjena a ovdje se soli pamet mi smo kao neko i nesto,igra nam je 0 i evo sad zapisi nista se nece promjeniti dok muljatori i taldzije ne odu. Ja bi da sam.u uoravi od stida itkaz odma podnijeo jer nasa igra je mizerna a ti svoj optimizam na cemu gradis? Ljudi nisu doveli dva igraca da nisu za bolnice a ne sta drugo. I nemoj sebe lagat sve ovo se radilo uz aminovanje uprave i njihovih sitnih talova kao sto je malonogometni klub Centar od Dzeke trebao da se pripoji nama
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 24, 2016 4:15 pm

OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 24, 2016 11:06 pm

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la::pljesak: :pljesak:

[video]https://m.youtube.com/watch?v=gJedgYRiyng[/video]
Moltovljev ovo je razlika izmedju mene i ovih likova sto sve pljuju,ovo je poznati stream navijac i pljuvac,veliki nas navijac sa avatarom totija i rome haha svaku tekmu zagarantovano ima stream samo ovdje svoje ublehe nije u stanju da provodi,jer ovdje se moze pametnih stvari procitat sto je njemu stran pojam
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 24, 2016 11:09 pm

nebitan lik je napisao/la:
FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la::pljesak: :pljesak:

[video]https://m.youtube.com/watch?v=gJedgYRiyng[/video]
Moltovljev ovo je razlika izmedju mene i ovih likova sto sve pljuju,ovo je poznati stream navijac i pljuvac,veliki nas navijac sa avatarom totija i rome haha svaku tekmu zagarantovano ima stream samo ovdje svoje ublehe nije u stanju da provodi,jer ovdje se moze pametnih stvari procitat sto je njemu stran pojam
Sve si u pravu!

#dajeroma
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 12:37 am

@nebitan lik, drago mi je da si se na ovaj način ogradio od naših vjernih stream navijača i njihovih kočijaških stavova. :palacgore:
Bez obzira što imamo različite stavove po pitanju Uprave, vjeruj da poštujem tvoje mišljenje i generalno tebe kao pitara.
Svi smo pomalo umorni i iscrpljeni oko ove priče i uvjeravanja u suprotno, tako da prijatelju, niti ćeš ti mene uvjeriti u to što ti pišeš,
niti ću ja tebe uvjeriti u ovo što ja pišem, dakle u naše stavove. Možemo diskutovati o tome danima, pa i mjesecima, ali je uzalud...
Proći će i ova afera jednog dana, nadam se uskoro, bez obzira kako se završilo i ko bude vodio naše Sarajevo, mi ćemo opet biti tu
zajedno i sa jednim ciljem, bićemo uz FK Sarajevo, kao i uvijek što smo bili. Važno je da se ne vrijeđamo međusobno i da sačuvamo
dostajanstvo... Još nešto prijatelju, vjeruj da mi je postalo smiješno povezivanje mene sa Upravom. Kao, blizak sam njima i sl. Nije istina.

MI SMO DIVOVI
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 1:45 am

Sramota prozivate druge navijace a sebe etiketirate kao uzvisenije. Treba da vas bude stid :?
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 2:16 am

Krenite od sebe i sjetite se vašeg brutalnog prozivanja svih onih navijača koji se ne slažu sa vašim stavovima... a, to i dalje traje.
Da ne pričamo o tome kako su pojedinci smatrali i prozivali Sjever, nazivajući ih stokom, divljacima i huliganima, da bi samo
nekoliko dana posle, podržali isti taj Sjever u 'borbi' protiv Uprave. Licemjerno, zar ne?! Pa bolan kakav si ti pitar kada ne poštuješ Sjever.
OK.. Ima tu prostora za dobronamjernu kritiku, ali za one pogrdne riječi nema opravdanja, i nakon toga je pao u mojim očima na
najniže moguće grane. Poređenja radi, vrati se na ono što sam ja napisao o stavu Sjevera odmah nakon poraza od Slobode na Koševu,
kada je sve ovo počelo... ne dižem je sebe zbog toga, znam samo i tvrdim da taj 'navijač' ne može u istu rečenicu samnom.
I da, stidim se, iskreno, stidim se takvih navijača, pa ljutili se vi ili ne, briga me... Nije problem to što su naši stavovi različiti, (primjer iznad)
problem je što ste agresivno ušli u raspravu i što nemate nimalo poštovanja prema sagovorniku sa drugačijem mišljenjem od vašeg.
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 2:32 am

Kakvo generaliziranje :klanjase2:

Pa ti si postao predmet sprdnje frajeru, tvoje misljenje je bitno kao i lanjski snijeg, uzivaj sa svojim haverima iz uprave dok jos mozes. Uskoro povlastice nestaju :palacgore:
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 2:47 am

hehe... Nikad mi nije bilo važno šta vi, stream navijači, mislite o meni i mojim stavovima. Ne pišem ja zbog vas, ne umišljajte da ste bitni.
I ako vam moje mišljenje nije bitno, kao što kažeš, zašto onda kopirate moje postove sa ovog foruma i lijepite ih na drugi forum?
Pusti ba, nemoj mene folirati... Itekako vam je važno šta ja mislim i pišem !
Uostalom, više vrijede moje dvije rečenice nego vaših 10 stranica. Činjenica da se molotovljev povukao sa te teme, znači samo jedno,
da je ta tamo tema postala bezvrijedna i tema koja je ostavljena da na njoj pišu 'navijači' poput tebe i tvojih nekoliko havera.
Blago rečeno.
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 3:52 am

Oprosti nam koktelcicu ne znamo sta radimo :(
Tvoje uzviseno misljenje je sve do cega je nama stalo, samo o tebi mislimo . Oprosti nama stream navijacima :?
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 3:59 am

.. do zadnjeg dana života mog' samo Saraj'vo...

[video]http://www.youtube.com/watch?v=L_uhSqakQCk[/video]
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 25, 2016 4:10 am

MI ZIVIMO ZA SARAJEVO VI ZIVITE OD SARAJEVA!!!

Uprava Napolje!!!!!!
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija