Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:52 pm

Evo ja smijem baciti opkladu da je Benko fulio bruku vise prilika od Bekica :cigara: s tim da ne pljujem Benku,Boze sacuvaj .
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:58 pm

leškarenje je napisao/la:Evo ja smijem baciti opkladu da je Benko fulio bruku vise prilika od Bekica :cigara: s tim da ne pljujem Benku,Boze sacuvaj .
Isto. :DD:
Benko je vrhunski igrac i predobar napadac, ali mora popravit ucinak, 1/4 zicera zabija...
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:59 pm

Po vama Amer ispade da je dobar samo za cijepat drva,ali otom potom i on i velkoski ako ne produzi ugovor kad se vrate u Rajvosa bice na tribinama sa Hordama :beba:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 11:01 pm

Ne znam što raja konta da je Velkoskom dosadila naša liga, čovjek u svakoj izjavi kaže da je njegova želja da što duže bude ovdje i da mu je prelijepo. Ne mogu svi bit maratonci Ko Bekić, takav tip igrača, nije neki trkač al dobar fudbaler ba. Pa mimo Benke nema boljeg napadača u ligi, jednostavno nema, možda Ahmetović da je tu negdje ostalo je sve ispod Velkoskog. Neka njega još i on kaže da mu je drago. Pametan igrač, fin, mekog dodira, zna zabit gol, ne znam što mora pretrčat 15 kilometara ko Bekić, nije taj tip jednostavno.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 11:01 pm

vela46 je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Evo ja smijem baciti opkladu da je Benko fulio bruku vise prilika od Bekica :cigara: s tim da ne pljujem Benku,Boze sacuvaj .
Isto. :DD:
Benko je vrhunski igrac i predobar napadac, ali mora popravit ucinak, 1/4 zicera zabija...
Sta isto :lol: ja tebe skonta da Bekic nije ni blizu Benki i Velkoskom ?
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 11:02 pm

Ako dodje Harba mi se moramo riješiti dva napadaca na ljeto.
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 11:04 pm

Ma govorim o realizaciji, ne mora realizacija biti jedini kljuc valjanosti igraca. :DD:
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 11:10 pm

Kad dodje Harba ne moras nazor trpati Velkoskog i Okica po krilu,nek se bore za spica

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 11:11 pm

vela46 je napisao/la:
baudelaire je napisao/la:A koja je razina Velkoskog i zašto je Bekić ne bi mogao dostići?

Ako Bekić (ili bilo koji mlad igrač) ne može dostići nivo Velkoskog i sličnih fudbalera, bojim se da nema puno fajde od držanja istih u klubu.
Krste je reprezentativac, redovan, to prvo. Drugo, pricam o statistici evo sad. Krste sad dok nema neku zavidnu igru, idalje je najefikasniji, Amer ima goru statistiku od Benke sto se tice omjera sutevi/golovi. Protiv Slobode na Kosevu se nafulo toliko, da ga nije zabio objesen bi bio. :DD:

Volio bih da u Ameru dobijemo novog Velkoskog, ali sudeci po igrama, ne vjerujem. Amer je solidan igrac, perfektnu spremu ima i brzinu, ali nema realizacije ni razmisljanja u igri.
Nije bas isto nasa repka i Makedonska, al dobro :D
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 12:10 am

vela46 je napisao/la:
baudelaire je napisao/la:A koja je razina Velkoskog i zašto je Bekić ne bi mogao dostići?

Ako Bekić (ili bilo koji mlad igrač) ne može dostići nivo Velkoskog i sličnih fudbalera, bojim se da nema puno fajde od držanja istih u klubu.
Krste je reprezentativac, redovan, to prvo. Drugo, pricam o statistici evo sad. Krste sad dok nema neku zavidnu igru, idalje je najefikasniji, Amer ima goru statistiku od Benke sto se tice omjera sutevi/golovi. Protiv Slobode na Kosevu se nafulo toliko, da ga nije zabio objesen bi bio. :DD:

Volio bih da u Ameru dobijemo novog Velkoskog, ali sudeci po igrama, ne vjerujem. Amer je solidan igrac, perfektnu spremu ima i brzinu, ali nema realizacije ni razmisljanja u igri.
Odvadi bolan Velija, koji ti je :shisha:

Kakva je to referenca reprezentativac, a pricamo o reprezentaciji Makedonije ? Pa u njihovoj konkurenciji u napadu bi i Bekic imao mjesto.
Svaka Krsti cast, al` nemojte nazor neke stvari forsirati.Krste nije na nivou vec dugo vremena, ponajvise fali trke i borbenosti i kad dodas formaciju s kojom cemo igrati za njega stvarno u startnoj postavi nema mjesta.I ta druga teza ti je bezveze; omjer sut/gol uz znatno manju minutazu nego Benko i Krste.Uzmi omjer Velkoskog u isto toliko minuta pa nam reci kakav je omjer.

U Ameru necemo dobiti novog Velkoskog, jer nisu isti tip igraca.A sta cemo zaista u njemu dobiti tek treba da vidimo, pred njim je jos dosta fudbala i napretka.Krste je svoj vrhunac dostigao, Amer svojim potencijalom nije daleko ispod tog vrhunca Velkoskog.
 
Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 3
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 1:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 1:31 am

:sarajevo1:
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 8:37 am

ULTRAJVOSA je napisao/la:Najkorisniji igrac u prethodne dvije sezone nam je najgori. Aferim. :rofl1: :pljesak:
To baš i ja kontam sta raja priča.
 
Avatar
LuckyStrike
Postovi: 10
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:06 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 8:42 am

majkl je napisao/la:
ULTRAJVOSA je napisao/la:Najkorisniji igrac u prethodne dvije sezone nam je najgori. Aferim. :rofl1: :pljesak:
To baš i ja kontam sta raja priča.
Ko je reko da je najgori? Navlacite pricu na svoj mlin, kako bi ispali pametniji od ostalih.

Gesendet von meinem HTC One E9PLUS dual sim mit Tapatalk
 
baudelaire
Postovi: 69
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 9:03 am

Sad će njih dvojica izignorisati i ostat će da je neko rekao da je Krste najgori :D

Krste nije najgori i daleko je od toga. Meni je jako drag igrač i volio bih da se nađe formacija u kojoj će davati svoj maksimum, mada su njegov maksimum partije poput prošlosezonske na Grbavici kad je utrpao gol sa pozicije špica i generalno odlično odigrao. Tu ga više nećemo gledati jer su ovi bolji od njeg, ne nužno kao igrači, koliko kao napadači u formaciji 4-4-2 koju ćemo mi igrati. Skroz je drugi par cipela što je poslije Krste dovedeno 4-5 konkurenata na njegovoj poziciji, iako je on odlično igrao u tom momentu, no za takve stvari trebaju da se zapitaju oni koji su donosili odluke.

Mi u principu ne bismo trebali voditi ovakve rasprave, ali donošenje odluka je bilo očajno, pa iz tog razloga sad imamo na nekim pozicijama i po 5-6 igrača. Niko od njih ne može ostvariti napredak niti kvalitetno igrati ako će odigrati poluvrijeme, pa 12 minuta, pa 90, pa dvije neće igrati, pa opet poluvrijeme i tako u krug. Mi imamo sa tim problem, a imat ćemo i u narednoj polusezoni. Cesar je bio nepotreban, barem prema ovom viđenom u pripremama. Solidan je napadač, ali nije spektakularan da bi nekome uzimao minutažu. On će uzeti malo minuta Krsti, malo Ševki, malo Ameru, malo Benki, isto kao što će i oni njemu uzeti. Hoću reći, ponovo se niko neće naigrati osim Benke i imat ćemo nekoliko nezadovoljnih igrača za koje ne znamo koliko mogu napraviti jer nisu igrali u kontinuitetu.
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 9:24 am

Danas igra Saraj'vo! :sarajevo1: :sarajevo1: :sarajevo1:
 
Avatar
ULTRAJVOSA
Postovi: 25
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:17 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 10:49 am

Ma mislio sam na to kao najgori napadac u timu. Bekic je daleko iza njega, Cezar tek treba da se dokaze, dok je samo Benko bolji od njega.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
video
Postovi: 1
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 11:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 11:10 am

Samo da se upisem
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 11:16 am

baudelaire je napisao/la:Sad će njih dvojica izignorisati i ostat će da je neko rekao da je Krste najgori :D

Krste nije najgori i daleko je od toga. Meni je jako drag igrač i volio bih da se nađe formacija u kojoj će davati svoj maksimum, mada su njegov maksimum partije poput prošlosezonske na Grbavici kad je utrpao gol sa pozicije špica i generalno odlično odigrao. Tu ga više nećemo gledati jer su ovi bolji od njeg, ne nužno kao igrači, koliko kao napadači u formaciji 4-4-2 koju ćemo mi igrati. Skroz je drugi par cipela što je poslije Krste dovedeno 4-5 konkurenata na njegovoj poziciji, iako je on odlično igrao u tom momentu, no za takve stvari trebaju da se zapitaju oni koji su donosili odluke.

Mi u principu ne bismo trebali voditi ovakve rasprave, ali donošenje odluka je bilo očajno, pa iz tog razloga sad imamo na nekim pozicijama i po 5-6 igrača. Niko od njih ne može ostvariti napredak niti kvalitetno igrati ako će odigrati poluvrijeme, pa 12 minuta, pa 90, pa dvije neće igrati, pa opet poluvrijeme i tako u krug. Mi imamo sa tim problem, a imat ćemo i u narednoj polusezoni. Cesar je bio nepotreban, barem prema ovom viđenom u pripremama. Solidan je napadač, ali nije spektakularan da bi nekome uzimao minutažu. On će uzeti malo minuta Krsti, malo Ševki, malo Ameru, malo Benki, isto kao što će i oni njemu uzeti. Hoću reći, ponovo se niko neće naigrati osim Benke i imat ćemo nekoliko nezadovoljnih igrača za koje ne znamo koliko mogu napraviti jer nisu igrali u kontinuitetu.
Sve znaš, nije ni prvi ni zadnji put da se baci ubleha koja se prešuti i to postane stav većine, baš onako kako taj što to radi i htio.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 12:24 pm

Kako se odvijaju stvari na pripremama neće se ni Benko naigrati
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto feb 16, 2016 2:05 pm

Druga liga Šibenik... :mrgreen:

http://sport1.ba/mehmed-alispahic-se-vr ... igi-igrao/" onclick="window.open(this.href);return false;

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija