Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:21 pm

Bekić je bolji napadač od Velkoskog. Pritom računam na potencijal Bekića i godine Velkoskog.
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:23 pm

Republika je napisao/la:Bekić je bolji napadač od Velkoskog. Pritom računam na potencijal Bekića i godine Velkoskog.
Nikad u zivotu. Bekic je sad na svom vrhuncu, a Krste u svojoj najlosijoj formi najefikasniji igrac ekipe, dovoljno.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:25 pm

Slažem se. A volio bih da se citiramo za recimo tri godine pa da pričamo. Velkoski mi je drag, učinkovit je dao je strašnih golova u ekipi, ali siguran sam da niej ni blizu potencijal Amera Bekića. Opet kažem živi bili pa vidjeli
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:31 pm

Izgleda da su od Velkoskog svi igrači bolji. :oops:

Ovo samo kod nas ima da se jedan igrač ovako omalovažava.
 
baudelaire
Postovi: 69
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:39 pm

Imperativ je da napadači u 4-4-2 moraju pokrivati ogromnu površinu terena. Velkoski to jednostavno ne radi. Nije nikakvo omalovažavanje, već je činjenica. Meni je žao što ga se nikad nije probalo kao ofanzivnog veznog u nekoj verziji 4-2-3-1 jer smatram da svojim intelektom to može igrati.

Međutim, ono što ljudi ne shvataju jeste da imamo dva ofanzivna beka u Bekiću i Kadušiću i samo jednog centralnog veznjaka koji trči u Rustemoviću. Neće Emerson pokrivati previše, a ne možeš ni od krila očekivati totalni ulazak u sredinu. Napadači moraju skupa sa krilima praviti ogroman presing i zaustavljati napade protivnika već u začetku. Kad nam protivnik probije tu prvu liniju odbrane, već smo u opasnosti, jer vjerujem da Ješić neće previše rigidno postavljati ekipu, tako da ćemo davati puno golova, ali mogli bi imati problema protiv ozbiljnijih ekipa.
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:41 pm

Republika je napisao/la:Slažem se. A volio bih da se citiramo za recimo tri godine pa da pričamo. Velkoski mi je drag, učinkovit je dao je strašnih golova u ekipi, ali siguran sam da niej ni blizu potencijal Amera Bekića. Opet kažem živi bili pa vidjeli
Idalje ne vjerujem da moze dostic razinu Velkoskog, ali eto.
 
baudelaire
Postovi: 69
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:44 pm

A koja je razina Velkoskog i zašto je Bekić ne bi mogao dostići?

Ako Bekić (ili bilo koji mlad igrač) ne može dostići nivo Velkoskog i sličnih fudbalera, bojim se da nema puno fajde od držanja istih u klubu.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:52 pm

Ma Bekic ima strasnu fizicku spremu u odnosu na Velkoskog i samim tim je odmah ispred njega.Krste ima duplo vise minuta provedenih na terenu,volio bih vidjeti Bekicevu statistiku da je igrao koliko Krste .
 
Avatar
Walter
Postovi: 20
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:55 pm

Da se razumijemo drag je meni Krste. I hvala mu na svemu. Mene ne zanimaju igraci mene zanima FCS. Velkoskom je nasa liga dosadila to svako objektivan vidi. Amer se jos zeli dokazivati i zato mora dobivati vise sanse. Sjetite se da nam je najveci problem u ekipi bila kurcobolja. Ko god da bude igrao MORA DAVATI 100 POSTO SVOJIH MOGUCNOSTI.
 
senad82
Postovi: 8
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:58 pm

Republika je napisao/la:Amir Mašić potpisao za češku FC Vysocina Jihlava

Pročitajte više na: http://sport1.ba/amir-masic-potpisao-za ... a-jihlava/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Ovaj mali je prije dvije godine predlagan u Akademju, ali eto imaju ovi talenti
Ne lupaj gluposti ako neznas istinu
Nije predlagan, vec su ga nasi ganjali na sve nacine isti je odlucio ostati u celiku a nakon sto se pojebao sa celikom otisao je u cesku


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 9:58 pm

ma mislim da je Bekic jedan od najspremnijih ako ne i najspremniji nas igrac i da ce i igrati zbog toga, pored njega imamo i Cezara i Benku a ako i Harba potpise uz Dulju, pa i Simeunovica na krilima, bojim se ja da se Krste bas i nece naigrati
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:01 pm

senad82 je napisao/la:
Republika je napisao/la:Amir Mašić potpisao za češku FC Vysocina Jihlava

Pročitajte više na: http://sport1.ba/amir-masic-potpisao-za ... a-jihlava/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Ovaj mali je prije dvije godine predlagan u Akademju, ali eto imaju ovi talenti
Ne lupaj gluposti ako neznas istinu
Nije predlagan, vec su ga nasi ganjali na sve nacine isti je odlucio ostati u celiku a nakon sto se pojebao sa celikom otisao je u cesku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Senade vjeruj mi znam šta pričam. Ganjanje je bilo prije nego je otišao u Češku. Kada je predložen niko u klubu nije znao za njega. Dujmovića su doveli na probu njega nisu htjeli. Poslije ga je uzeo Plisek i sve je bilo kasno.
 
baudelaire
Postovi: 69
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:02 pm

senad82 je napisao/la:
Republika je napisao/la:Amir Mašić potpisao za češku FC Vysocina Jihlava

Pročitajte više na: http://sport1.ba/amir-masic-potpisao-za ... a-jihlava/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Ovaj mali je prije dvije godine predlagan u Akademju, ali eto imaju ovi talenti
Ne lupaj gluposti ako neznas istinu
Nije predlagan, vec su ga nasi ganjali na sve nacine isti je odlucio ostati u celiku a nakon sto se pojebao sa celikom otisao je u cesku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije ovo u potpunosti istina. Predugo smo odugovlačili pa je malo promijenio mišljenje.
 
senad82
Postovi: 8
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:02 pm

Pa kad su ga ganjali prije ceske sto nije tad dosao?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:09 pm

Pa nije htio,sta ti je tu cudno :oops:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:11 pm

Dao sam mu odgovor gore. Ako hoce neka ga prihvati ako nece sta da radim. Helem steta sto je prosao pored nas olako za razliku od 50 drugih koji su dovedeni u klub u zadnje dvije godine
 
Avatar
ULTRAJVOSA
Postovi: 25
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:17 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:20 pm

Najkorisniji igrac u prethodne dvije sezone nam je najgori. Aferim. :rofl1: :pljesak:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:28 pm

A da je najgori rekao je ko?
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:31 pm

ULTRAJVOSA je napisao/la:Najkorisniji igrac u prethodne dvije sezone nam je najgori. Aferim. :rofl1: :pljesak:
Sta ti lupas,ko je to rekao ?
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pon feb 15, 2016 10:42 pm

baudelaire je napisao/la:A koja je razina Velkoskog i zašto je Bekić ne bi mogao dostići?

Ako Bekić (ili bilo koji mlad igrač) ne može dostići nivo Velkoskog i sličnih fudbalera, bojim se da nema puno fajde od držanja istih u klubu.
Krste je reprezentativac, redovan, to prvo. Drugo, pricam o statistici evo sad. Krste sad dok nema neku zavidnu igru, idalje je najefikasniji, Amer ima goru statistiku od Benke sto se tice omjera sutevi/golovi. Protiv Slobode na Kosevu se nafulo toliko, da ga nije zabio objesen bi bio. :DD:

Volio bih da u Ameru dobijemo novog Velkoskog, ali sudeci po igrama, ne vjerujem. Amer je solidan igrac, perfektnu spremu ima i brzinu, ali nema realizacije ni razmisljanja u igri.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija