Avatar
baboatif
Postovi: 6
Pridružen/a: ned maj 08, 2016 1:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 10, 2016 11:06 pm

gora sezona od ove ne moze :).ja se samo nadam da cemo se prestati glodjati izmedju sebe.i uz kvalitetna pojacanja sto vise gurati najbolje juniore
Svi u napad.Jedan je Hase :pljesak:
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 1:54 pm

Nešto razmišljam...žao mi onog mulalića, samo da sloboda osvoji kup i on je izborio evropu a onako ga otjeraše. :rofl:
Malo je off ali eto tice se i nas tj oko ove evrope, sve je moguce ali ljudi zaboravljaju da tan nije vlasnik naseg kluba
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 2:08 pm

Po pravilima ne mora biti vlasnik, nego je dovoljno da ima 'glasačka upravljačka' prava.

The UEFA Rules were brought in following a high profile case in 2000 and were first established for the 2000/01 season. The rule prohibits two football clubs in which a person or a company has an interest from being admitted into the same UEFA club competition.

What is meant as having an interest in another club?

Having an interest in another football club has been defined as meaning the following:

The majority of the shareholders’ voting rights in another club in the same UEFA club competition

The right to appoint or remove a majority of the directors in another club in the same UEFA club competition

The majority of the shareholders’ voting rights (through a shareholders’ agreement) in another club in the same UEFA club competition


Valjda bude neko saopštenje jer se o ovome već uveliko piše i po belgijskim, a i po našim medijima koliko vidim.
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 2:13 pm

Taman posla da se još brinemo hoćemo li izaći u Europu zbog Belgijanaca. :r Ionako imamo i previše uslova (Olimpik, Sloboda, Radnik).

Klub se obavezno treba oglasiti po ovom pitanju. Oni vjerovatno najbolje znaju kako stvari stoje.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 2:15 pm

Klub se ne želi izjasniti po pitanju do ovoga dok i ne izborimo Evropu, tako kažu.
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 3:00 pm

Ako ne žele, onda je sve uredu, nema potrebe da se brinemo. :DD:
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 3:16 pm

Ma nema veze i ako ne odemo u evropu, meni je bitnije da mi okupimo dobar strucni stab za iducu sezonu :lol: :lol: :lol: a ne nisu nam neophodne ni pare od evrope svakako ih imamo sto onaj rece "nemore ih ni krava pojest" :lol: :lol:
Sta radi zeljin lobi u uefi a cudi nas sto ljudi vladaju nasim savezom tj osimovim savezom, cude nas razni jakupovici i smjesne kazne za huligane ustvari igrace koji su napravili incident za pamcenje u zenici :lol: :lol:
Ako neko ne konta ovo je parodija na njihovu mitomaniju
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 3:24 pm

ma **** belgijance svakako nece izboriti evropu :mrgreen:
He who dares, wins !
 
Avatar
baboatif
Postovi: 6
Pridružen/a: ned maj 08, 2016 1:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 9:43 pm

nama treba dobra nadogradnja u sportskom segmentu.od sss do psihologa.o skautu da ne pricam.i probati uz kvalitetna pojacanja gurati i juniore
Svi u napad.Jedan je Hase :pljesak:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 10:09 pm

Ma nama treba restart u svakom segmentu.
 
Avatar
baboatif
Postovi: 6
Pridružen/a: ned maj 08, 2016 1:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 10:31 pm

leet je napisao/la:Ma nama treba restart u svakom segmentu.
i to sto kazes.ne vjerujem da moze gore iskreno.samo kolicina dusmanluka i zavisiti prema nama me je iznenadila
Svi u napad.Jedan je Hase :pljesak:
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 11, 2016 11:45 pm

baboatif je napisao/la:nama treba dobra nadogradnja u sportskom segmentu.od sss do psihologa.o skautu da ne pricam.i probati uz kvalitetna pojacanja gurati i juniore
Zamijeniti i čistačice i one što nose kafu.

Jedino Šoja može ostati. :oops:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 12, 2016 11:26 am

Uprava :klanjase2:
 
baudelaire
Postovi: 69
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 12, 2016 12:08 pm

leet je napisao/la:Uprava :klanjase2:
Bojim se da smo se i zvanično pretvorili u neki klubić poput Rome i Napolija u Italiji, Arsenala u Premiershipu ili Leverkusena u Bundesligi.

Pa zašto se onda nije ranije izašlo sa ovom informacijom o Hurti? Ili, šta ako Hurta baci Evropu pod noge ako kiksamo protiv Olimpica, a ostalo nam se poklopi?
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 12, 2016 12:15 pm

Kakvi sve debili navijaju za Sarajevo to je zastrašujuće, ništa mi dobro nismo zaslužili.
 
baudelaire
Postovi: 69
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 12, 2016 12:19 pm

Banovansainfa je napisao/la:Kakvi sve debili navijaju za Sarajevo to je zastrašujuće, ništa mi dobro nismo zaslužili.
Debilno što smatram da je ova odluka loša?
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 12, 2016 12:56 pm

Uprava veze s vezom nema.

Sljedeća sezona će nam biti pravo vesela.
Banovansainfa je napisao/la:Kakvi sve debili navijaju za Sarajevo to je zastrašujuće, ništa mi dobro nismo zaslužili.
Ako je tebi dobra odluka o ostavljanju Hurtića na mjestu trenera, onda ne znači da su debili oni koji misle drugačije.
 
Avatar
baboatif
Postovi: 6
Pridružen/a: ned maj 08, 2016 1:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 12, 2016 2:55 pm

Banovansainfa je napisao/la:Kakvi sve debili navijaju za Sarajevo to je zastrašujuće, ništa mi dobro nismo zaslužili.
potpisujem
Svi u napad.Jedan je Hase :pljesak:
 
Avatar
baboatif
Postovi: 6
Pridružen/a: ned maj 08, 2016 1:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 12, 2016 2:58 pm

tribina je napisao/la:Uprava veze s vezom nema.

Sljedeća sezona će nam biti pravo vesela.
Banovansainfa je napisao/la:Kakvi sve debili navijaju za Sarajevo to je zastrašujuće, ništa mi dobro nismo zaslužili.
Ako je tebi dobra odluka o ostavljanju Hurtića na mjestu trenera, onda ne znači da su debili oni koji misle drugačije.
i da se ogradim.ne vrijedjam nikoga.za mene su svi nasi.jer smo tu zbog sarajeva.nama pod hitno treba ujedinjenje da smo svi na istoj strani koliko god se razmimoilazili u misljenjima pa nismo roboti da isto mislimo.sve se moze rijesiti i bez vrijedjanja da nam se.dusmani nasladjuju
Svi u napad.Jedan je Hase :pljesak:
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 12, 2016 8:25 pm

Vi se ujedinite, ja neću ! Nikad nisam bio na strani onih koji ismijavaju, omalovažavaju, pljuju i ne poštuju FK Sarajevo, niti ću biti !
Nije problem ako neko misli da ova Uprava treba otići, a recimo ja mislim suprotno... problem je ovo iznad što sam naveo.

Kao što sam ranije dva puta napisao, pa evo opet ću; ta manja grupa džibera i pljuvača ne pita se apsolutno ništa, niti se njihovo
mišljenje uvažava, kao dokaz tome je imenovanje Hurtića za trenera FKS za sledeću sezonu... da podsjetim samo da je grupa džibera
i pljuvača umislila da se oni pitaju i da će se udovoljiti njihivoj želji da se dovede Petrović (trener Radnika)
Kao što se i očekivalo, grupa džibera i pljuvača je na ovu odluku odgovorila u svom stilu...
Da ne govorim o tome koliko im je molotovljev nabio kompleks da nema dana a da ga ne spomenu... ja čudnih levata Bože dragi.

.. do zadnjeg dana života mog' samo Saraj'vo
...
F.K.SARAJEVO

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija