Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 3:38 am

Delboy je napisao/la:pokusavaju na sve nacine da se opravdaju za ono sto se desilo, a da nasi imaju muda komotno mogu izaci u medije i reci jesmo, premirali smo, sta je problem ?
:ne: :ne:
''Možda članovi Uprave FK Sarajevo smatraju kako je ispod renomea kluba da odgovoraju na novinarske besmislice,
ali Udruženje Bordo prijatelji 1946 ne dozvoljava da se svako polupismeno piskaralo iživljava na najvećem fudbalskom klubu
u Bosni i Hercegovini.''

''Udruženje Bordo prijatelji 1946 očekuje od Uprave da prekine saradnju sa medijima koji su pokušali optužiti FK Sarajevo
za nasilje igrača Željezničara.''

Dakle, od Uprave ne očekujte da se svakih sedam dana oglašavaju i demantuju hajku i izmišljotine na račun FK Sarajevo.
Pogotovo ne, uzimajući u obzir u kakvom je položaju naša Uprava od kako su se pogoršali odnosi na relaciji Uprava - navijači.
Rezultat toga je da je FK Sarajevo postalo 'laka meta' s obzirom da nije bilo potrebne podrške, što su pojedinci pa čak i grupe,
pokušali zloupotrijebiti i tako zadati još udaraca ionako 'oslabljenom' Sarajevu.
Međutim, uvijek ima neko ko će zaštiti klub i neće dozvoliti da nas destabilizuje... Zapamtite da nikad nećemo dozvoliti da se bilo ko
poigrava sa našim Sarajevom, jer nama FK Sarajevo znači puno više nego što vi mislite. To nije samo klub i nešto na što bi izdvojili
90 minuta slobodnog vremena sedmično. To je naša opsesija, naš smisao života i nešto zbog čega smo spremni učiniti sve ono
što smo u mogućnosti, a budite sigurni da možemo i hoćemo ako bude potrebno.
Ne znam koliko ste shvatili ozbiljno kada sam rekao da je tema FKS na forumu ss.ba otpisana i više se ne smatra kompetentnom.
Više je razloga zašto je @molotovljev napustio tu temu, ali to u prevodu znači da smo prekinuli saradnju... nisu ni pokušali da me zadrže,
naprotiv, stali su u zaštitu onih koji su uništili temu, a meni su zabili nož u leđa. Mislim da nisu svjesni koliko sam ja važan faktor, ne ja
kao individua, već molotovljev kao predstavnik organizacije. Shvatit ćete siguran sam o čemu pričam.
Dalje što slijedi jeste prekid saradnje sa pojedinim medijima, o kome je riječ, vidjećemo uskoro... u svakom slučaju, obzirom na
našu popularnost i ono što pripremamo u bliskoj budućnosti, mediji kojima okrenemo leđa zbog njihovog nepromišljenog
i amaterskog izvještavanja, biće na velikom gubitku.

MI SMO DIVOVI
F.K.SARAJEVO
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 3:45 pm

Mislim da je konacno vrijeme da benko rijesi jednu derbi utakmicu :sarajevo1:
 
dilbasha
Postovi: 3
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 6:09 am
Kontakt:
Status: Offline

http://mrsportstream.com/bs/channel-2/ link tekme sretno Bordo Divovi

sub maj 07, 2016 4:37 pm

Admin je napisao/la:Tema namijenjena navijačima FK Sarajevo
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 7:06 pm

nadam se da je ovo kraj i trenutnoj garnituri u klubu, poslije svih blamaza ove sezone jedino logicno rijesenje bi bilo da podnesu ostavke, al naravno ovo je Bosna, kad sjednes u fotelju tesko je iz nje ustati
He who dares, wins !
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 7:48 pm

Pa ako izbore Evropu (uz pomoc Slobode), cilj je ostvaren, zar ne?
Jbo to sto smo prosle sezone bili prvaci.
Dogodine ce cilj biti opstanak :oops:
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 8:02 pm

Tomahawk11 je napisao/la:Pa ako izbore Evropu (uz pomoc Slobode), cilj je ostvaren, zar ne?
Jbo to sto smo prosle sezone bili prvaci.
Dogodine ce cilj biti opstanak :oops:
nazalost toga se i bojim, iako da imaju imalo obraza bez obzira i na izborenu evropu svi redom bi dali ostavke, ali sto je najzalosnije na kraju ce mozda i otici neki i to oni koji su najmanje krivi u svemu ovome
He who dares, wins !
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 8:56 pm

Bitno je da uvijek krivca tražimo negdje drugo...
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 9:31 pm

leet je napisao/la:Bitno je da uvijek krivca tražimo negdje drugo...
hmm.. 2 mjeseca čekam tvoj post, odnosno stav kada je u pitanju Uprava. Ako ti nije mrsko da napišeš opširniji post na tu temu ?
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 9:38 pm

Delboy je napisao/la:nadam se da je ovo kraj i trenutnoj garnituri u klubu, poslije svih blamaza ove sezone jedino logicno rijesenje bi bilo da podnesu ostavke, al naravno ovo je Bosna, kad sjednes u fotelju tesko je iz nje ustati
logično rješenje? Šta ima veze što je Bosna... isto je i u Engleskoj, Italiji, Španiji itd.
Da li je po tebi logično da navijači Mančestera tjeraju Upravu na ovaj način kao što to mi radimo, ili recimo navijači Lacia, Porta ?
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 9:50 pm

molotovljev_koktel je napisao/la:
Delboy je napisao/la:nadam se da je ovo kraj i trenutnoj garnituri u klubu, poslije svih blamaza ove sezone jedino logicno rijesenje bi bilo da podnesu ostavke, al naravno ovo je Bosna, kad sjednes u fotelju tesko je iz nje ustati
logično rješenje? Šta ima veze što je Bosna... isto je i u Engleskoj, Italiji, Španiji itd.
Da li je po tebi logično da navijači Mančestera tjeraju Upravu na ovaj način kao što to mi radimo, ili recimo navijači Lacia, Porta ?
ima veze, jer navijaci Reala pocnu mahati bijelim maramicama, zastavicama nebitno, zna se sta zele i odmah se pocne sa rijesavanjem problema, oni koji treba da odstupe to i urade, u Bosni moras ljude motkom tjerati a oni se ponasaju kao da im je babovina, i to i jeste najzalosnije i navijaci zbog toga i moraju na ovakav nacin da to rade, ovdje ocito ne postoji drugi nacin
He who dares, wins !
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 9:52 pm

molotovljev_koktel je napisao/la:
leet je napisao/la:Bitno je da uvijek krivca tražimo negdje drugo...
hmm.. 2 mjeseca čekam tvoj post, odnosno stav kada je u pitanju Uprava. Ako ti nije mrsko da napišeš opširniji post na tu temu ?
http://www.radiosarajevo.ba/sport/nogom ... vih/224467" target="_blank
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 10:32 pm

leet je napisao/la:
molotovljev_koktel je napisao/la:
leet je napisao/la:Bitno je da uvijek krivca tražimo negdje drugo...
hmm.. 2 mjeseca čekam tvoj post, odnosno stav kada je u pitanju Uprava. Ako ti nije mrsko da napišeš opširniji post na tu temu ?
http://www.radiosarajevo.ba/sport/nogom ... vih/224467" target="_blank
Iskreno, čitao sam ovaj tekst ranije i nije na mene ostavio neki utisak... uglavnom, ništa što već ne znamo i priča se ponavlja,
vjerovatno da bi to zvučalo uvjerljivije. I ono najvažnije, nema poente, ne nudi se rješenje, što je ipak priznaćeš propust u ovom tekstu.
U svakom slučaju, cijenim vaš rad, trud i to što ste borci u životu, sa te strane čestitke.
Eh, sada, može se tu diskutovati o ličnim i opštim interesima, ali ipak preskočićemo to ovaj put... 8-)
F.K.SARAJEVO
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 10:52 pm

Oj još jedna bruka... Pa dokle?????????

Sad valja pobijediti Olimpik ili remizirati.

Upravo, familiju vam *****, idioti jedni, stidite se.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 10:58 pm

molotovljev_koktel je napisao/la: Iskreno, čitao sam ovaj tekst ranije i nije na mene ostavio neki utisak... uglavnom, ništa što već ne znamo i priča se ponavlja,
vjerovatno da bi to zvučalo uvjerljivije. I ono najvažnije, nema poente, ne nudi se rješenje, što je ipak priznaćeš propust u ovom tekstu.
U svakom slučaju, cijenim vaš rad, trud i to što ste borci u životu, sa te strane čestitke.
Eh, sada, može se tu diskutovati o ličnim i opštim interesima, ali ipak preskočićemo to ovaj put... 8-)
Ne znam koje je rješenje, no štaviše, svakako mislim da niko od čelnika neće ni napustiti klub na ljeto.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 12:13 am

molotovljev_koktel je napisao/la:
Delboy je napisao/la:pokusavaju na sve nacine da se opravdaju za ono sto se desilo, a da nasi imaju muda komotno mogu izaci u medije i reci jesmo, premirali smo, sta je problem ?
:ne: :ne:
''Možda članovi Uprave FK Sarajevo smatraju kako je ispod renomea kluba da odgovoraju na novinarske besmislice,
ali Udruženje Bordo prijatelji 1946 ne dozvoljava da se svako polupismeno piskaralo iživljava na najvećem fudbalskom klubu
u Bosni i Hercegovini.''

''Udruženje Bordo prijatelji 1946 očekuje od Uprave da prekine saradnju sa medijima koji su pokušali optužiti FK Sarajevo
za nasilje igrača Željezničara.''

Dakle, od Uprave ne očekujte da se svakih sedam dana oglašavaju i demantuju hajku i izmišljotine na račun FK Sarajevo.
Pogotovo ne, uzimajući u obzir u kakvom je položaju naša Uprava od kako su se pogoršali odnosi na relaciji Uprava - navijači.
Rezultat toga je da je FK Sarajevo postalo 'laka meta' s obzirom da nije bilo potrebne podrške, što su pojedinci pa čak i grupe,
pokušali zloupotrijebiti i tako zadati još udaraca ionako 'oslabljenom' Sarajevu.
Međutim, uvijek ima neko ko će zaštiti klub i neće dozvoliti da nas destabilizuje... Zapamtite da nikad nećemo dozvoliti da se bilo ko
poigrava sa našim Sarajevom, jer nama FK Sarajevo znači puno više nego što vi mislite. To nije samo klub i nešto na što bi izdvojili
90 minuta slobodnog vremena sedmično. To je naša opsesija, naš smisao života i nešto zbog čega smo spremni učiniti sve ono
što smo u mogućnosti, a budite sigurni da možemo i hoćemo ako bude potrebno.
Ne znam koliko ste shvatili ozbiljno kada sam rekao da je tema FKS na forumu ss.ba otpisana i više se ne smatra kompetentnom.
Više je razloga zašto je @molotovljev napustio tu temu, ali to u prevodu znači da smo prekinuli saradnju... nisu ni pokušali da me zadrže,
naprotiv, stali su u zaštitu onih koji su uništili temu, a meni su zabili nož u leđa. Mislim da nisu svjesni koliko sam ja važan faktor, ne ja
kao individua, već molotovljev kao predstavnik organizacije. Shvatit ćete siguran sam o čemu pričam.
Dalje što slijedi jeste prekid saradnje sa pojedinim medijima, o kome je riječ, vidjećemo uskoro... u svakom slučaju, obzirom na
našu popularnost i ono što pripremamo u bliskoj budućnosti, mediji kojima okrenemo leđa zbog njihovog nepromišljenog
i amaterskog izvještavanja, biće na velikom gubitku.

MI SMO DIVOVI
Postujem tvoje stavove al dosta ovoga pada u vodu. Spominjes medije,sta je sa Avazom bilo? Prvo nema sa njima nista,zabrana itd kad odjednom dobijaju intervjue od clanova nase uprave,predsjednika itd onda neko iz uprave zove Avaz i daje informacije,tako da dok ne urade ono sto kazu ne vjerujem u tu pricu. Za dobrobit kluba ni se bilo bolje rijesit skauta koji sjedi na klupi,to je prvi put u historiji ovog sporta da skauti sjede na klupi. Takodje postoje ljudi koji treba da su u klubu poput Milosevica a ne ublehe koje veze nemaju sa nicim ima toga jos a nije za foruma. Ibrakovica 100km dalje od stadiona,nasih igraca itd. onda o pojacanjima mi je suvisno pricat,Simeunovic,Alispahic,Ikande,Stepanov,Cezar itd ljudi ukupno zajedno nemaju 4 meca odigrana o cemu dalje pricat? Spominjes Porto,Lazio itd kad dodjemo do 2 posto onog sto su oni,i sta oni rade na svim poljima sto se kluba tice,onda mozemo diskutovati na tu temu. Licno znam dva trenera u mladjim kategorijama neki i trenirali sa mnom,a sada su treneri po kojoj osnovi pojma nemam,hem sto nisu imali pojma sa fudbalom vec dvije lijeve imali
 
xcober
Postovi: 14
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 10:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 6:34 am

Sto su se ovi iz uprave usutili jel moguce...

Sta je sa onim juricduskom znao je covjek dobro prokomentarisat...

Na onom drugom forumu 6 strana o frizuri pricaju, ono zakonom treba zabranit, opustili se ljudi ko da im je babovina... Drkali su na jesica i tjeranje igraca, halalice kazu sezonu samo da ih otjera a sad kukaju da se vrate ti otjerani... Sad tjeraju upravu sto je njih poslusala i kad dodje taj novi macak u vreci bas me interesuje ko ce onda za 3-6 mjeseci bit kriv.. Tipujem na domara...

I sta se desava sa ljudima svi oni koji su nesto pametno imali rec vise ih nema znal neko gdje se kriju :)
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 12:02 pm

Samo se na balkanu tjera uprava zbog jedne lose sezone.
Slazem se da se neke promjene trebaju desiti i neke stvari preustrojiti u cilju boljih rezultata, naravno ukoliko ova uprava ostane ne smije vise ponavljati neke greske ili ih bar svesti na minimum.
Ono sto ja razmisljam od sinoc je trening u Sarajevu, sta hocu da kazem ako je trening mjerilo ko ce igrati tj onih prvih 11 je otprilike oni koji su se najvise zalagali na treningu u proteklom periodu.
Pa ja sad ovako zamisljam taj trening sa jedne strane radovac koji pisa krv na treningu od zalaganja i sa druge strane emerson koji negdje iza gola raspalio rostilj i pije pivo dobacujuci hurticu svako malo "treneru ko te jebe" dok radovac i dalje gine na treningu...
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 12:29 pm

nadam se da si ironican u vezi Radovca...i da uprava koja je u ovoj pisanoj ligi imala uslove kakve je imala i dovela u pitanje izlazak u evropu treba da se kupi
He who dares, wins !
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 12:36 pm

Delboy je napisao/la:nadam se da si ironican u vezi Radovca...i da uprava koja je u ovoj pisanoj ligi imala uslove kakve je imala i dovela u pitanje izlazak u evropu treba da se kupi
Sta da kupe ? OlimpCa jel....ili Slobodu ?
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 08, 2016 12:41 pm

[color=#FF0000]Delboy je napisao/la:nadam se da si ironican u vezi Radovca..[/color].i da uprava koja je u ovoj pisanoj ligi imala uslove kakve je imala i dovela u pitanje izlazak u evropu treba da se kupi
ako on onakav nikakav moze poceti utakmicu prije emersona onda ja trening sarajeva tako zamisljam.
Ima i emerson nedostataka ali je u tehnici, pregledu igre, pas igri, šutu, centaršutu za radovca zidan
U dueli igri za radovca je svaki pionir gatuso a o brzini da ne govorim

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija