Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 03, 2016 9:05 pm

Streama sutra nema.

YouTube kanal FK Sarajevo je suspendovan na šest mjeseci nakon žalbe BHTelecoma, tako da više nema mogućnosti, jebiga.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 03, 2016 9:07 pm

leet je napisao/la:Streama sutra nema.

YouTube kanal FK Sarajevo je suspendovan na šest mjeseci nakon žalbe BHTelecoma, tako da više nema mogućnosti, jebiga.
Ranice se oni strimasi vatreni navijaci sa govna ba,a svi u Sarajevu zive :rofl:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 03, 2016 10:14 pm

nebitan lik je napisao/la:
Delboy je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la: Nista apsolutno,ni jedna osnova za bana al mitomani su to,onom stormu muka od remija jos mu violina zasvirala,al to je dokaz da im je muka kad nas vide,a kamoli na temi da im pisemo tu se vidi papanluk,jer sugavce ovdje niko ne banuje,ipak ima razlike u mentalnom sklopu,a pisao sam namjerno jer i oni ovdje pisu,uglavnom nek neko vidi koje sam pravilo prekrsio,posto bi ovo bio prvi forum gdje se daje ban bez ikakve osnove
sreca tvoja pa sam ti sigurno 4-5 postova obrisao, mozes misliti koliko bi te onda banovali :D
Hvala ti duznik sam ti do kraja zivota :D opet nisam dobio odgovor sta sam ja tamo pisao,il vrijedjao a da oni nisu pisali na nasoj temi? Apsolutno nista,al nije ni cudo od koga je,dta docekah da me mali iskompleksirani strumf banuje :D
Izvinjavam se na upadu. Precicu ti preko ovoga sto si napisao iznad, uporedo s tobom je banovan jos jedan koji te je vrijedjao, tako da ne bi trebao misliti da imam duple arsine. Ako neko od ovih za FK Zeljeznicar bude pisao, slobodno banujte, ja niti mogu, niti bih pokusao da intervenisem. Postoji tema gdje se moze pisati i pravila se trebaju postovati. Hajde da napravimo sto zdraviju zajednicu. Ako napise ovdje neko nesto pogrdno za FK Sarajevo, uvijek se moze javiti neko sa "slabijim zivcima", opsovati nesto i onda je belaj.. to zelimo izbjeci.

Komsije smo.. derbi je zavrsen, da Bog da i vi i mi izasli u Europu kada se vec za titulu ne borimo, a to je nas najveci poraz. Nas, sarajevski poraz.
Jos jednom, izvinjenje na upadu, nadam se da me Delboy nece banovati, iako mu dobro stoji plava boja. :oops: :mrgreen: :mrgreen:

Svako dobro.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 03, 2016 10:22 pm

storm_raider je napisao/la:

Izvinjavam se na upadu. Precicu ti preko ovoga sto si napisao iznad, uporedo s tobom je banovan jos jedan koji te je vrijedjao, tako da ne bi trebao misliti da imam duple arsine. Ako neko od ovih za FK Zeljeznicar bude pisao, slobodno banujte, ja niti mogu, niti bih pokusao da intervenisem. Postoji tema gdje se moze pisati i pravila se trebaju postovati. Hajde da napravimo sto zdraviju zajednicu. Ako napise ovdje neko nesto pogrdno za FK Sarajevo, uvijek se moze javiti neko sa "slabijim zivcima", opsovati nesto i onda je belaj.. to zelimo izbjeci.

Komsije smo.. derbi je zavrsen, da Bog da i vi i mi izasli u Europu kada se vec za titulu ne borimo, a to je nas najveci poraz. Nas, sarajevski poraz.
Jos jednom, izvinjenje na upadu, nadam se da me Delboy nece banovati, iako mu dobro stoji plava boja. :oops: :mrgreen: :mrgreen:

Svako dobro.
Ja nikoga nisam vrijedjao na toj temi nit sam imao namjeru,dok oni mene jesu,i imaju deset puta vise postova na nasoj temi nego mi na njihovoj tj ja sam jedini tamo pisao,plus sto tamo bljuvotine pisu o mom klubu i navijacima istog a da ih niko prozvao nije,al opet ti kazem od koga je ne cudi. Ja dok mi trajni ban ne spucate ovdje ime vaseg kluba,navijaca na ovoj temi ce biti pisano pogrdnim nazivima u stilu vasih na vasoj temi,nadsm se da ti ovdje nece dozvoliti da prijetis nekim trajnim banovima bez razloga. Sto se pravila tice postujem uvijek,tako da nemas potrebe da se brines
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 03, 2016 10:29 pm

nebitan lik je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:

Izvinjavam se na upadu. Precicu ti preko ovoga sto si napisao iznad, uporedo s tobom je banovan jos jedan koji te je vrijedjao, tako da ne bi trebao misliti da imam duple arsine. Ako neko od ovih za FK Zeljeznicar bude pisao, slobodno banujte, ja niti mogu, niti bih pokusao da intervenisem. Postoji tema gdje se moze pisati i pravila se trebaju postovati. Hajde da napravimo sto zdraviju zajednicu. Ako napise ovdje neko nesto pogrdno za FK Sarajevo, uvijek se moze javiti neko sa "slabijim zivcima", opsovati nesto i onda je belaj.. to zelimo izbjeci.

Komsije smo.. derbi je zavrsen, da Bog da i vi i mi izasli u Europu kada se vec za titulu ne borimo, a to je nas najveci poraz. Nas, sarajevski poraz.
Jos jednom, izvinjenje na upadu, nadam se da me Delboy nece banovati, iako mu dobro stoji plava boja. :oops: :mrgreen: :mrgreen:

Svako dobro.
Ja nikoga nisam vrijedjao na toj temi nit sam imao namjeru,dok oni mene jesu,i imaju deset puta vise postova na nasoj temi nego mi na njihovoj tj ja sam jedini tamo pisao,plus sto tamo bljuvotine pisu o mom klubu i navijacima istog a da ih niko prozvao nije,al opet ti kazem od koga je ne cudi. Ja dok mi trajni ban ne spucate ovdje ime vaseg kluba,navijaca na ovoj temi ce biti pisano pogrdnim nazivima u stilu vasih na vasoj temi,nadsm se da ti ovdje nece dozvoliti da prijetis nekim trajnim banovima bez razloga. Sto se pravila tice postujem uvijek,tako da nemas potrebe da se brines
Prijatelju, ovo gore sam ti napisao pomirljivim tonom, iako si mi uputio uvredu. Napisao sam ti sve gore iznad, za ovaj dio foruma nisam zaduzen, dok za rad moderacije imas posebnu temu. Necemo nastavljati dalje.

Pozdrav.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 03, 2016 10:33 pm

Izvini pasa na uvredama ako je to uvreda,odi na svoju temu da vidis sta su uvrede na racun navijaca Sarajeva pod tim i ja spadam,pa do kluba naseg,ovo sto sam ti ja napisao je smijesno
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 03, 2016 11:19 pm

nebitan lik je napisao/la:
leet je napisao/la:Streama sutra nema.

YouTube kanal FK Sarajevo je suspendovan na šest mjeseci nakon žalbe BHTelecoma, tako da više nema mogućnosti, jebiga.
Ranice se oni strimasi vatreni navijaci sa govna ba,a svi u Sarajevu zive :rofl:
haha ..
Ta tema, tamo, dugo je bila možda i najjača tema navijača FCS... međutim, trebalo je samo nekoliko mjeseci da je grupa stream navijača
uništi i rastjera sve one kvalitetne forumaše. Ono se više ne može nazvati temom FKS, jer nekad imate osjećaj da tu pišu najveći
dušmani našeg Sarajeva, jbt nekad čitam i ne mogu da vjerujem, pa kontam šta je ovo kao da su hakovani svi profili...
Prepoznali su to u Udruženju BP i skrenuli pažnju savjesnim navijačima, pa čak i apeluju da se takve teme (forumi) ne shvataju ozbiljno...
Nisam ja tek tako, bez razloga, odlučio prestati pisati tamo, pa ako hoćete i čitati, što nije bio slučaj u prethodnih 5,6 godina...
tema je izgubila značaj, mišljenje navijača sa te teme se više ne shvata ozbiljno, naprotiv...
Izbor je pao na ovaj forum, pa vidjećemo... 8-)
F.K.SARAJEVO
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 04, 2016 10:11 pm

Jos jednom da se zahvalim upravi za ne dovođenje zahirovica
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 05, 2016 12:33 am

Promašili smo 1001 priliku. Ekipa smo koja je najviše puta pogodila okvir gola. Čak mislim da smo ubjedljivo na prvom mjestu.

BENKO!!! Moliti ga da ostane, nuditi mu sve što hoće, kule i gradove, sve, sve, sve.
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 05, 2016 9:50 am

leet je napisao/la:Streama sutra nema.

YouTube kanal FK Sarajevo je suspendovan na šest mjeseci nakon žalbe BHTelecoma, tako da više nema mogućnosti, jebiga.
Sto ne suspenduju Sirokom? BHTelecom tjera pravdu na FKS, papci jedni!
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet maj 05, 2016 7:18 pm

ibrak na odmoru u azerbejdjanu

slika
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 06, 2016 2:31 pm

Opet mitomani preko medija podvaljuju price o premijama a i da su u pravu ne znam cemu ljutnja kod pojedinih jer nije nista protiv zakona a nije im smetalo kad je amar premiro sve zivo protiv nas.
Kakvu oni medijsku mašineriju imaju iza sebe sa svih strana to je strahota ali i velike respekt zbog toga. Nekad se pitam navija li i jedan novinar ili portal ili novina za sarajevo osim nekolicine koji glume šatro neku objektivnost dok nas drugi gaze na svakom koraku a svoje velicaju.
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 06, 2016 3:02 pm

pokusavaju na sve nacine da se opravdaju za ono sto se desilo, a da nasi imaju muda komotno mogu izaci u medije i reci jesmo, premirali smo, sta je problem ?
He who dares, wins !
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 06, 2016 3:06 pm

Almir Sokolović iz Avaza je navijač Sarajeva, bar je bio, tako da oni nemaju baš veze s tim.

Al' zato je sve demantovano jutros.

http://sport1.ba/aldin-didic-niti-su-na ... ile-novce/" target="_blank
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 06, 2016 3:16 pm

Gdje ce Avaz, ne bi oni.
Cime li se rokaju oni koji pisu one gluposti :skoljka:
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 06, 2016 3:31 pm

leet je napisao/la:Almir Sokolović iz Avaza je navijač Sarajeva, bar je bio, tako da oni nemaju baš veze s tim.

Al' zato je sve demantovano jutros.

http://sport1.ba/aldin-didic-niti-su-na ... ile-novce/" target="_blank
zar nije Dzidic ? :mrgreen:
He who dares, wins !
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 06, 2016 4:04 pm

Nije, Đidić je. :mrgreen:

slika
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 06, 2016 8:55 pm

leet je napisao/la:Almir Sokolović iz Avaza je navijač Sarajeva, bar je bio, tako da oni nemaju baš veze s tim.

Al' zato je sve demantovano jutros.

http://sport1.ba/aldin-didic-niti-su-na ... ile-novce/" target="_blank
To je ono go.vno @evander ili neko slican a puno je takvih kvazi navijaca sto je opet veci problem za nas od svih ostalih.
Kako se kaze da smo mi ipak sami sebi najveci dusmani
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 1:40 am

Neka mi ne svane, nek' me nema, nek' me ne bude, neka me bez tebe ne probude, Saraj'vo...
F.K.SARAJEVO
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 07, 2016 3:38 am

U Tuzlu po POBJEDU!!!!!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija