Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned apr 24, 2016 8:57 pm

Banovansainfa je napisao/la:Zeljeznicar je favorit u derbiju, blagi ali ipak favorit. Bili bi i u vecoj prednosti da nisu imali ovaj kup od kojeg su umorni i koji je ne slavno zavrsio za njih, ova utakmica je kljucna za njih isto kao i ona na grbavici kad smo bili u prilici da ih gurnemo niz provaliju pa ih nasi igraci p.ickastim pristupom vratise u zivot. To sto su oni umorni se lako moze takticki izbalansirati ako sudija bude sjeckao igru kao u vecini derbija, znaci sto vise faulova, rasprava sa sudijama, simuliranjima tj odmaranjima gdje se utakmica moze svesti na vrlo malo aktivne igre sto umornom protivniku ige u prilog.
Zasto je zeljeznik jos favorit, zato sto imaju iskusnije igrace bekric zahirovic blagojevic bogicevic stevanovic stanic koji i ako nisu u nekoj formi imaju puno velikih utakmica iza sebe dok sa druge strane mi imamo naj mlaďi tim u ligi.
NK zeljeznik ima strasnu seriju u prvenstvu od neznam ni sam kolko zaredanih pobjeda tako da dolaze na kosevo euforicni i puni samopouzdanja, pratit ce ih i armija njihovih vjernih navijaca koji su nakon kraceg raspada jesenas sada slozniji nego ikad gdje svi ko jedan daju maksimalnu podrsku cijelom klubu od uprave do trenera i igraca sto kod nas nije slucaj cak sta vise.
Al sve to ne mora znaciti jer ipak je ovo derbi
kako sam pretpostavio tako je i bilo.
Bili smo malo bolji ali kad se sve sabere zeljo je zasluzeno pobjedio.
Svasta bih sad mogao reci o govnetu jakupovicu ali necu a s obzirom da je on poslan po selimovicevoj direktivi da unisti zeljeznicar mogu misliti kako bi tek onda sudio da nije, ne zelim pricom o sudiji umanjiti veliku pobjedu komsija ali zelim skrenuti paznju nekim likovima koji su kukali zbog sudije koji je nas pa jakupovic, skakic, valjic i vukasovic su toliko puta ostetili Sarajevo da bi nam postenije sudio najveci dusman
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon apr 25, 2016 7:34 pm

kakvo samo mazanje ociju sa satro ponudjenim mandatima

odlazite!! i povedite abdulaha
 
propofol
Postovi: 8
Pridružen/a: pet apr 08, 2016 4:25 pm
Lokacija: Bjelave
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon apr 25, 2016 11:08 pm

Samo da se hoce zavrsiti ova sezona, pa kako god.
 
xcober
Postovi: 14
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 10:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 26, 2016 12:46 am

Banovansainfa je napisao/la:
Banovansainfa je napisao/la:Zeljeznicar je favorit u derbiju, blagi ali ipak favorit. Bili bi i u vecoj prednosti da nisu imali ovaj kup od kojeg su umorni i koji je ne slavno zavrsio za njih, ova utakmica je kljucna za njih isto kao i ona na grbavici kad smo bili u prilici da ih gurnemo niz provaliju pa ih nasi igraci p.ickastim pristupom vratise u zivot. To sto su oni umorni se lako moze takticki izbalansirati ako sudija bude sjeckao igru kao u vecini derbija, znaci sto vise faulova, rasprava sa sudijama, simuliranjima tj odmaranjima gdje se utakmica moze svesti na vrlo malo aktivne igre sto umornom protivniku ige u prilog.
Zasto je zeljeznik jos favorit, zato sto imaju iskusnije igrace bekric zahirovic blagojevic bogicevic stevanovic stanic koji i ako nisu u nekoj formi imaju puno velikih utakmica iza sebe dok sa druge strane mi imamo naj mlaďi tim u ligi.
NK zeljeznik ima strasnu seriju u prvenstvu od neznam ni sam kolko zaredanih pobjeda tako da dolaze na kosevo euforicni i puni samopouzdanja, pratit ce ih i armija njihovih vjernih navijaca koji su nakon kraceg raspada jesenas sada slozniji nego ikad gdje svi ko jedan daju maksimalnu podrsku cijelom klubu od uprave do trenera i igraca sto kod nas nije slucaj cak sta vise.
Al sve to ne mora znaciti jer ipak je ovo derbi
kako sam pretpostavio tako je i bilo.
Bili smo malo bolji ali kad se sve sabere zeljo je zasluzeno pobjedio.
Svasta bih sad mogao reci o govnetu jakupovicu ali necu a s obzirom da je on poslan po selimovicevoj direktivi da unisti zeljeznicar mogu misliti kako bi tek onda sudio da nije, ne zelim pricom o sudiji umanjiti veliku pobjedu komsija ali zelim skrenuti paznju nekim likovima koji su kukali zbog sudije koji je nas pa jakupovic, skakic, valjic i vukasovic su toliko puta ostetili Sarajevo da bi nam postenije sudio najveci dusman
o cemu ti ba pricas ? cuj poslan po selimovicevoj direktivi :lol: sta sad je on kriv za sve moguce ? jel te ba imalo stid da tako pricas ? dok je onaj osim zvaljo namjestao svaku mogucu utakmicu ovi cigani su ga dizali u nebesa, bez imalo stida...

o tome sta smo mi za njih vidi se po prilozenom, doveli su motivatora, ko zna koliko su dali sudiji za ono sakacenje, valjali su se po terenu toliko da sam imao utisak da igramo protiv travnika a ne nekog fol velikog, najtrofejnijeg bh kluba... obicne sline, 3 mjeseca se pripremali da onako odigraju :oops1: sta reci dosli cigani i poveli majmuna da skakuce po liniji, fol simeone hahahahah sudija im najvece pojacanje...

znaci protiv dva dirktna konkurenta za evropu smo osakaceni, kaznjen ovaj edin degenerik i onaj iz listice degenerik skakic... serem se na ovaj f/ns komplet, ne mogu cigani vodu platit al za sudiju imaju para :djavo:
 
propofol
Postovi: 8
Pridružen/a: pet apr 08, 2016 4:25 pm
Lokacija: Bjelave
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 26, 2016 2:02 am

Kralju, izvini, ali mozes li mi ovo pojasniti Dino naštelio Jakupovića da sudi i da uništi Dimitrijevce, a ono Jakupović osakatio nas. Ne kontam fakat.
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 26, 2016 10:26 am

Pogresno ste me shvatili, naravno da niko nije nastelio jakupovica niti ja to mislim nego je to bila njihova prica a ja sam bio samo sarkastican a svi dobro znamo kako pi.cic sa pocupanim obrvama unisti sarajevo u svakoj utakmici u kojoj sudi
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 26, 2016 6:55 pm

Corona je napisao/la:kakvo samo mazanje ociju sa satro ponudjenim mandatima

odlazite!! i povedite abdulaha
abdulah danas na predstavljanju sadikua i veladzica a nedavno se pojavila prica da sadiku ide u zeljeznicar i jedva je potpisao ugovor
razmislite sto je to tako!!
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet apr 28, 2016 1:40 pm

Evo ja sam malo razmislio.
Vjerovatno mali negdje u duši više voli želju ili je vidio tamo veću šansu za sebe ali je zato abdulah učinio sve da jedan od najvećih talenata ne ode kod ljutog rivala.
Naravno da ne mislim tako niti mislim nesto suprotno nego popustite vise sa teorijama kako vam ne dosadi vise, od svake situacije napravite holivudsku triler-dramu ma kakav holivud za nas j.ebo spilberga ili hitchkoka...
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet apr 28, 2016 7:31 pm

nije ti ni malo cudno sto je abdulah menadjer djeci iz akademije??
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet apr 28, 2016 7:57 pm

Banovansainfa je napisao/la:Istina za stevanovica ali su ga pokusavali dovesti dok je jos podsjecao na fudbalera ali ne i u dva zadnja prelazna roka a zahirovicu su ponudili smijesne uslove a onda je stigla bolja ponuda od vas. Ovo kad kazem smijesne uslove za zahirovica mislim da smo mu ponudili i vise nego sto vrijedi(to je taj glas razuma) ali je smjesno u odnosu na onoo sto je trazio, njegova slijedeca destinacija je celik maksimalno.
Vecina nas je zeljela zahirovica i pala u ocaj kad ste ga pokupili a ja sam učio cijelu noc i molio boga samo da kod nas ne dođe i hvala bogu polako se ispostavlja da sam bio u pravu
Bio najbolji igrac derbija pretrcao kao ostali u veznom redu oba kluba zajedno. Evidentno da imas oko sokolovo :rofl1: :rofl1:
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet apr 28, 2016 10:40 pm

pile87 je napisao/la:
Banovansainfa je napisao/la:Istina za stevanovica ali su ga pokusavali dovesti dok je jos podsjecao na fudbalera ali ne i u dva zadnja prelazna roka a zahirovicu su ponudili smijesne uslove a onda je stigla bolja ponuda od vas. Ovo kad kazem smijesne uslove za zahirovica mislim da smo mu ponudili i vise nego sto vrijedi(to je taj glas razuma) ali je smjesno u odnosu na onoo sto je trazio, njegova slijedeca destinacija je celik maksimalno.
Vecina nas je zeljela zahirovica i pala u ocaj kad ste ga pokupili a ja sam učio cijelu noc i molio boga samo da kod nas ne dođe i hvala bogu polako se ispostavlja da sam bio u pravu
Bio najbolji igrac derbija pretrcao kao ostali u veznom redu oba kluba zajedno. Evidentno da imas oko sokolovo :rofl1: :rofl1:
Kada bi ovako svaku odigrao, napustio bi nas već na ljeto.. Stevanović je nevjerovatan, iako sam skeptik po pitanju njega bio.

Gdje nam je @duska, ne javlja se ni da čestita. :mrgreen:
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet apr 29, 2016 12:17 am

Began ponovo u akciji branjenja kuma i dine ublehe!!!! necete smiriti strasti ovaj put
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet apr 29, 2016 1:05 am

Corona je napisao/la:nije ti ni malo cudno sto je abdulah menadjer djeci iz akademije??
Nek ide Dino i ko god joce ako ce to pomoci klubu,al ovi forumasi sto sebe nazivaju nasim navijacima su smijesni,pa ko zene kakve cmizdrite na svim forumima. Kone su bile u 10 pita goroj situaciji veci dugovi,4-5 godina nikakvih trofeja,poginu im momak na stadionu,samarili immigrace na trningu itd al nisu po forumima nebuloze pisali jer bi tim blatili klub i interno rijesavali sve,dok kod nas dodje neki levat napise neku laz i svi se prime na to,pljuje se gdje se stigne,niko ne valja itd. Sto lazi pisete vise za de bila Ibrakovica ko da je Al Capone, lagali ste i za Sevkiju da ode u Bazel Ibrakovic ga odvede kad ono lik potpisa ugovor,evo i za Sadikua isto pocinjete. Jednostavno postoje likovi vjerovatno isti kao na onom forumu,tj par cmizdravaca Evander i jos neki da Murinjo dodje pljuvali bi takva sorta pacenika,jadova i ljudskih nula,i sebi uzme za pravo da kaze da je navijac svetinje. Za Sarajevo se navijalo u 50 puta gorim situacijama i sad ce isto i do kraja zivota
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet apr 29, 2016 1:08 am

Corona je napisao/la:nije ti ni malo cudno sto je abdulah menadjer djeci iz akademije??
Ne lazi ti nekog ublehom nazivas? Evo klasican primjer ljudi kiji lazu jer znam licno da Ibrakovic nema veze sa ovim sto ovaj prica,isri lik koji na svaki forum koristi razlicit nik i lako ga je prepoznat,stavi isti nik kao ja il ti ofirno? Nisi spominjo jos BP? Abdulaha za predjsednika dozivotnog jel ti sad lakse?
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet apr 29, 2016 6:38 pm

hitmane, ho's me banovati ako banujem komsije ? :mrgreen:
He who dares, wins !
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet apr 29, 2016 8:08 pm

Pozdrav za bordo armiju...

:sarajevo1:
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet apr 29, 2016 8:29 pm

Vidim tema nije baš aktivna, ali vremenom će biti popularnija i nadam se da će uskoro postati 'glavna tema' navijača FK Sarajevo.
Od danas molotovljev piše na ovom forumu, i obzirom da nisam upoznat, lijepo bi bilo da mi neko od vas kaže ko su moderatori na temi,
odnosno na pdf premijer liga? Vidim, ovde je dozvoljeno navijačima drugih klubova da pišu na temi FKS, dobro... biće zanimljivo! :kafa:
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet apr 29, 2016 10:20 pm

molotovljev_koktel je napisao/la:Vidim tema nije baš aktivna, ali vremenom će biti popularnija i nadam se da će uskoro postati 'glavna tema' navijača FK Sarajevo.
Od danas molotovljev piše na ovom forumu, i obzirom da nisam upoznat, lijepo bi bilo da mi neko od vas kaže ko su moderatori na temi,
odnosno na pdf premijer liga? Vidim, ovde je dozvoljeno navijačima drugih klubova da pišu na temi FKS, dobro... biće zanimljivo! :kafa:
ovdje sam ja glavni, dok te na ostalim temama nmg zastititi pa pazi sta pises :D i ovdje je dozvoljeno i drugima pisati iz razloga sto nas nema puno pa tema nije previse aktivna a i sto sam ja dobre volje :mrgreen:
He who dares, wins !
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub apr 30, 2016 1:19 am

Delboy je napisao/la:hitmane, ho's me banovati ako banujem komsije ? :mrgreen:
neću :mrgreen:

al' preusmjeravaj na opĆe :mrgreen: tj. ostale :mrgreen:
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub apr 30, 2016 12:50 pm

nebitan lik je napisao/la:
Corona je napisao/la:nije ti ni malo cudno sto je abdulah menadjer djeci iz akademije??
Ne lazi ti nekog ublehom nazivas? Evo klasican primjer ljudi kiji lazu jer znam licno da Ibrakovic nema veze sa ovim sto ovaj prica,isri lik koji na svaki forum koristi razlicit nik i lako ga je prepoznat,stavi isti nik kao ja il ti ofirno? Nisi spominjo jos BP? Abdulaha za predjsednika dozivotnog jel ti sad lakse?
bp me ne interesuje jer oni odavno nemaju nikakvog uticaja a abdulah je menadjer sadikuu sto posto!!ako je tebi drago sto nam pokupise svu djecu iz akaedmije sto valjaju onda se malo zapitaj ta koga ti navijas

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija