Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 29, 2017 8:41 pm

Haris Handzic idemo zagrijavanje lagano
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 30, 2017 5:57 pm

Pored Handzica u pregovorima smo sa Ordagicem i Obradovicem ,opet se pokusava dogovoriti oko obestecenja,a jos smo u pregovorima sa Tomicem,Petrakom,Brkicem,Galicem i Mehmedagicem.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 30, 2017 9:23 pm

Fali ti jedno ime :>
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 31, 2017 10:03 pm

majkl je napisao/la:
uto maj 30, 2017 5:57 pm
Pored Handzica u pregovorima smo sa Ordagicem i Obradovicem ,opet se pokusava dogovoriti oko obestecenja,a jos smo u pregovorima sa Tomicem,Petrakom,Brkicem,Galicem i Mehmedagicem.
Kad bi bar trojica dosla od pobrojanih bilo bi super. :)
Moje zelje od navedenih: tomic,ordagic i handzic.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 31, 2017 10:30 pm

zapat je napisao/la:
sri maj 31, 2017 10:03 pm
majkl je napisao/la:
uto maj 30, 2017 5:57 pm
Pored Handzica u pregovorima smo sa Ordagicem i Obradovicem ,opet se pokusava dogovoriti oko obestecenja,a jos smo u pregovorima sa Tomicem,Petrakom,Brkicem,Galicem i Mehmedagicem.
Kad bi bar trojica dosla od pobrojanih bilo bi super. :)
Moje zelje od navedenih: tomic,ordagic i handzic.
Vidjecemo,to su neki koje zelimo neki su blizu pa vidjecemo,jako puno ih se nudi,predlaze,ali Cala i ss imaju svoju viziju i cilj
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 31, 2017 11:20 pm

A sve zavisi opet od toga kakve su ambicije ove sezone,da li je to 'samo' Evropa opet ili se cilja na titulu. Ambicije ce diktirati i kakva ce nam pojacanja doci. Bar je to neko moje misljenje.
Zna li se kakav je status Rustemovica i Crnkica,odlaze li ili ostaju? A i sta je sa Saidom,kakav li je njegov status,ove sezone je fakat bio samo opterecenje za budzet kluba,bez konkretne koristi od njega,a dobra plata.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet jun 02, 2017 3:04 am

zapat je napisao/la:
sri maj 31, 2017 11:20 pm
A sve zavisi opet od toga kakve su ambicije ove sezone,da li je to 'samo' Evropa opet ili se cilja na titulu. Ambicije ce diktirati i kakva ce nam pojacanja doci. Bar je to neko moje misljenje.
Zna li se kakav je status Rustemovica i Crnkica,odlaze li ili ostaju? A i sta je sa Saidom,kakav li je njegov status,ove sezone je fakat bio samo opterecenje za budzet kluba,bez konkretne koristi od njega,a dobra plata.
nema se tu sta puno pametovati, poslije ovakve sezone sa dosta limitiranom ekipom, pored svih desavanja koja su se odigravala 'van terena' mi smo skoro do kraja bili u trci za duplom krunom, sto samo po sebi nalaze da sljedecu sezonu titula mora biti cilj...kup,nije nebitan i ako bude moguca dupla kruna sto da ne, ali titula je prioritet pogotovo sto ce se mijenjati sistem u kvalifikacijama za evropska takmicenja, gdje ce nas prvak igrati 4-6 utakmica bez obzira da li ispao odmah u prvom pretkolu ili prosao u drugo(od sljedece sezone pocinjemo od prvog pretkola a ne od drugog kao dosad) jer ce nakon ispadanja iz LP preci u posebne kvalifikacije za evropsku ligu, i to ce igrati protiv ekipa koje takodjer ispadnu u ligi prvaka, dakle nece se mijesati sa onim ekipama koje vec igraju evropa ligu kao sto je dosad bilo,pa su nam i vece sanse da se zadrzimo malo duze u evropi,tako da i s te strane titula ce znaciti mnogo vise jer ce donijeti mnogo vise love nego dosad, a trenutno prvak preko milion KM dobije od UEFE a ne mora ni gola dati u kvalifikacijama, pa se nadam da cemo mi biti prvi koji ce predstavljati nasu drzavu u LP po novom sistemu
He who dares, wins !
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet jun 02, 2017 9:35 pm

Delboy je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:04 am
zapat je napisao/la:
sri maj 31, 2017 11:20 pm
A sve zavisi opet od toga kakve su ambicije ove sezone,da li je to 'samo' Evropa opet ili se cilja na titulu. Ambicije ce diktirati i kakva ce nam pojacanja doci. Bar je to neko moje misljenje.
Zna li se kakav je status Rustemovica i Crnkica,odlaze li ili ostaju? A i sta je sa Saidom,kakav li je njegov status,ove sezone je fakat bio samo opterecenje za budzet kluba,bez konkretne koristi od njega,a dobra plata.
nema se tu sta puno pametovati, poslije ovakve sezone sa dosta limitiranom ekipom, pored svih desavanja koja su se odigravala 'van terena' mi smo skoro do kraja bili u trci za duplom krunom, sto samo po sebi nalaze da sljedecu sezonu titula mora biti cilj...kup,nije nebitan i ako bude moguca dupla kruna sto da ne, ali titula je prioritet pogotovo sto ce se mijenjati sistem u kvalifikacijama za evropska takmicenja, gdje ce nas prvak igrati 4-6 utakmica bez obzira da li ispao odmah u prvom pretkolu ili prosao u drugo(od sljedece sezone pocinjemo od prvog pretkola a ne od drugog kao dosad) jer ce nakon ispadanja iz LP preci u posebne kvalifikacije za evropsku ligu, i to ce igrati protiv ekipa koje takodjer ispadnu u ligi prvaka, dakle nece se mijesati sa onim ekipama koje vec igraju evropa ligu kao sto je dosad bilo,pa su nam i vece sanse da se zadrzimo malo duze u evropi,tako da i s te strane titula ce znaciti mnogo vise jer ce donijeti mnogo vise love nego dosad, a trenutno prvak preko milion KM dobije od UEFE a ne mora ni gola dati u kvalifikacijama, pa se nadam da cemo mi biti prvi koji ce predstavljati nasu drzavu u LP po novom sistemu
Slazem se apsolutno,samo je pitanje da li ovi iz uprave kluba slicno razmisljaju i da li uopste imaju ambicije za takvo nesto.
Odgovor na to cemo dobiti u ovom prelaznom roku,definitivno.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned jun 04, 2017 11:48 am

BREAKING NEWS!!!
Obradovic zavrsen prema mojim informacijama,j0s jedan je blizu!!!!
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
Skorinho
Postovi: 29
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned jun 04, 2017 12:38 pm

majkl je napisao/la:
ned jun 04, 2017 11:48 am
BREAKING NEWS!!!
Obradovic zavrsen prema mojim informacijama,j0s jedan je blizu!!!!
Ko je taj drugi, jel veznjak napokon ?
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon jun 05, 2017 7:47 pm

Ja koliko znam Obradovic je zavrsen kao i jos jedan kojem necu otkiriti ime,zbog nekih drugih razloga.Ne znam sta se ceka
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto jun 06, 2017 7:56 am

phpBB [video]
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri jun 14, 2017 10:31 pm

Otišli Rustem, Dulja, Bekić i Kovačević, a došao Kuzmanović.

Do prve utakmice ostalo 14 dana... Havarija u prvom pretkolu u najavi?
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jun 15, 2017 10:11 am

Stojcev je ostalo samo da se rjesi satus i njegovi papiri,sto se tice njega dogpvoreno je sve.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
amermurga
Postovi: 3
Pridružen/a: sri jan 18, 2017 1:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet jun 15, 2017 3:10 pm

Super. Ako dodje Stojcev.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jun 17, 2017 4:15 pm

Ordagic,Petrak ,Obradovic,Mehmedagic su do sad trebali da potpisu ja ne znam sta se ceka,Stojcevu je ostalo da se rjesi kako da dođe ,da li ce biti posudba ili raskid vidjecemo,a ostali su zavrseni.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
senad82
Postovi: 8
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jun 17, 2017 4:16 pm

Zavrseni su moj ku.ac i


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jun 17, 2017 4:22 pm

senad82 je napisao/la:
sub jun 17, 2017 4:16 pm
Zavrseni su moj ku.ac i


Sent from my iPhone using Tapatalk
Molim te da ne psujes,jedino ako se nesto nije iskomplikovalo,uostalom vidjecemo,Cali je cilj i uspio je u tome da ostane kostur ekipe,rekao je igra e koje zeli i oni su zavrseni.Pokusava se jos da zadrzi Amer i Said.Od ekipe koja je iznjela sezonu samo Dulja i Kovacevic su otisli sto je za njega jako vazno,i dovest ce se igraci koje tacno on zeli a ne koji su slobodni i koji se nude kao sto zeljo i neki drugi klibovi rade.Ja mislim da je milion igraca ponuđeno
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned jun 18, 2017 2:17 am

Meni i Stojcev i Petrak i Ordagic zvuce kao naucna fantastika,ali eto vidjecemo.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
senad82
Postovi: 8
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned jun 18, 2017 9:37 am

Ne lazi ljude jer ovo nije istina


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija