Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto mar 01, 2016 9:33 am

Kadusic je odlican igrac!!!
Odbrambeni igraci kasnije sazrijevaju tj advanova igra u defanzivi ce biti sve bolja iz utakmice u utakmicu.
Herica sam gledao u reprezentaciji gdje je bio prilicno dobar ali ovo sto je dobio sansi kod nas nije se nesto pokazao.
Sjecam se Pelaka, Dzakmica, Pehlica, Berberovica...kako smo ih znali istrpiti cak i po godinu-dvije dok nisu proigrali a bilo je i onih poput Škore koji su odmah pokazali klasu.
Sto ovaj rece i meni je Kadusic bolji nego dzemica kad je poceo ako ne bude glupih povreda bit ce pravo dobar igrac
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto mar 01, 2016 11:17 am

Sretan dan nezavisnosti komsinice :ganja:
 
xcober
Postovi: 14
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 10:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet mar 03, 2016 3:14 am

pozdrav za sve... da ne pricam ono standardno citam vec duze vrijeme... itd :P
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet mar 03, 2016 3:39 am

Republika je napisao/la:Veldin Muharemović je zabio 200 golova (karikiram ali nisam daleko od tačne cifre) u omladinskim kategorijama, pa je kao takav stigao u Sarajevo nametao se kao napadač polušpic i poslije stavljen na desnog beka. I uspio kao stoper zabiti doktorski gol Genku u Belgiji.

Sve gore pomenuto je misaona imenica za grande Kadušića, kao što je i misaona imenica za Herića da zaigra za prvi tim i Čatakovića i slične produkte klupske Akademije
Znam odlicno sta je Lede radio u Bubamari i on i Bandovic itd. al to nema nikakve veze,Kadusic je veliki potencijal to sta neko radi u mladjim kategorijama nije nikakvo mjerilo iz milion razloga
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

čet mar 03, 2016 7:16 pm

Ti tvrdis da je odlican ja kazem da nije. Jednostavno.

A i vrijeme ce pokazati
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 12:45 pm

http://www.incheonutd.com/news/news_vie ... x_key=3651" onclick="window.open(this.href);return false;

Sretno Krle, hvala ti na svemu i sve najbolje u nastavku karijere. :palacgore:
 
majoneza
Postovi: 3
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 12:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 1:45 pm

Jedan igrac godisnje koji bi zauzimao mjesto u prvih 11 iz akademije je i vise nego dobro... ove godine je to kadusic koji ce sada sigurno imati kikseva, naredne solidan bek za nase lige a kroz 3 - 4 godine ponajbolji bek nase lige i kao takav sa 21-22 godine spreman za transfer... E sada samo da ne prorade bubice u glavi...
 
nemid
Postovi: 2
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 3:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 3:05 pm

samo da se prijavim i da kažem sutra očekujem 3-0 uz paklenu dominaciju.
 
Avatar
Skorinho
Postovi: 29
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 4:58 pm

Ja ne znam cemu velicanje toliko tog Ledeta, kao prvo, katastrofa je bio u pocetku karijere, ne moze se porediti njegov pocetak sa Kadusicevim nikako. To sto je kao pjetlic davao golove to nista ne znaci, u pocetku karijere je igrao desnog beka i kao takav je bio veoma los i Kadusic je sad space shutlle u odnosnu na Ledeta na pocetku karijere. Kasnije je izrastao u veoma dobrog igraca, dosao do repke i dobrog transfera, svaka cast. Vratio se 2010, tad kad su mnogi na virslama bili on je imao redovnu platu, ostavi nas na cjedilu tik pred EL pa onda nas ucjenjuje(on ili menadjer,svejedno) i potpisuje za Olimpic. Prije sezonu, dvije kad smo mu nudili kule i gradove on odluci da ostane u svom Olimpicu, sad kad nam je trebao kao suho zlato opet odluci da ostane. Primjera radi, Stanic i Bogicevic su raskinuli ugovore a on to nije htio uraditi. Sad cujem neke mahalske da ce navodno na ljeto potpisati za nas, koji ce nam na ljeto, bit ce puno boljih igraca i mladjih na trzistu. Ja ga sad ne bih ni da on nama placa...
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 5:15 pm

phpBB [video]


Zbog ove radosti, jedne od najvećih u posljednjih 20 godina, bi ga trebali vratiti da odigra bar još jednu tekmu u Bordo dresu. :DD:
 
Avatar
Skorinho
Postovi: 29
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 5:21 pm

leet je napisao/la:
phpBB [video]


Zbog ove radosti, jedne od najvećih u posljednjih 20 godina, bi ga trebali vratiti da odigra bar još jednu tekmu u Bordo dresu. :DD:
Ja mislim da se Rascic oprostio od fudbala i da je sada pomocni trener Olimpica... hahahahhah
To mi je jedan od najdrazih golova, ako ne i najdrazi ali opet ovo gore sto sam napisao je istina i mozda je cak upitno da li on zeli da zaigra u Bordo dresu. Da je htio mogao je raskinuti ugovor prije mjesec dana i postati ponovno miljenik ali on to nije uradio...
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 5:24 pm

Skorinho je napisao/la:Ja ne znam cemu velicanje toliko tog Ledeta, kao prvo, katastrofa je bio u pocetku karijere, ne moze se porediti njegov pocetak sa Kadusicevim nikako. To sto je kao pjetlic davao golove to nista ne znaci, u pocetku karijere je igrao desnog beka i kao takav je bio veoma los i Kadusic je sad space shutlle u odnosnu na Ledeta na pocetku karijere. Kasnije je izrastao u veoma dobrog igraca, dosao do repke i dobrog transfera, svaka cast. Vratio se 2010, tad kad su mnogi na virslama bili on je imao redovnu platu, ostavi nas na cjedilu tik pred EL pa onda nas ucjenjuje(on ili menadjer,svejedno) i potpisuje za Olimpic. Prije sezonu, dvije kad smo mu nudili kule i gradove on odluci da ostane u svom Olimpicu, sad kad nam je trebao kao suho zlato opet odluci da ostane. Primjera radi, Stanic i Bogicevic su raskinuli ugovore a on to nije htio uraditi. Sad cujem neke mahalske da ce navodno na ljeto potpisati za nas, koji ce nam na ljeto, bit ce puno boljih igraca i mladjih na trzistu. Ja ga sad ne bih ni da on nama placa...
Jesi siguran u ovo boldirano? Misliš da on tek tako može raskinuti ugovor? Pa i Olimpic se nešto pita.

Ledeta ne bih smatrao nekim velikim pojačanjem koji bi unaprijedio našu igru, ali u neku ruku bi nam dobro došao. Ima iskustvo, igra više pozicija, igrač koji već dugo godina igra ovu ligu, tako da je upoznat sa svime, bio bi dobar džoker sa klupe i zna stati na loptu, nije paničar.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 5:39 pm

Skorinho vidim da barataš sa puno netačnih podataka tako da je upitno treba li polemisati. Lede je bio čini mi se dvije godine u prvom timu i korišten na mjestu špica i polušpica. Tek dolaskom Alispahića prelazi na beka, gdje ga je istrpio Husref i koristio ga na mjestu stopera i beka, iako je realno igrao gotovo sve.

O nepotpisivanju ugovora u Irfanovom vaktu ne bih polemisao jer su u to vrijeme sotonizirani i otjerani gotovo svi igrači koji su dali nešto klubu ili ponikli u njemu Škoro, Hadžija, Obuća itd.....

O zadnjem ugovoru vidim da ne znaš situaciju pa ne bih pričao helem nije do njega bilo sasvim sigurno nego do Incheona....

Btw. Bogičeviću je istekao ugovor a Stanić je svakako....
 
Avatar
Skorinho
Postovi: 29
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 04, 2016 6:29 pm

Suma sumarum, kad nije dosao sad, na ljeto nam ne treba, bit ce boljih i mladjih igraca na trzistu, neka njega u njegovom Olimpicu...
 
Avatar
bubi
Postovi: 18
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 6:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub mar 05, 2016 12:21 am

Kad je revans sa Slobodom u kupu? Zna li se tacan datum?
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub mar 05, 2016 12:33 am

bubi je napisao/la:Kad je revans sa Slobodom u kupu? Zna li se tacan datum?
15.03. (oficijelna stranica kluba).
 
Sarajlijica1946
Postovi: 78
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub mar 05, 2016 9:36 am

Kad ce doci,kad ispadne sa olipmicom?Ne treba ni tad

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub mar 05, 2016 10:46 am

SVI NA AFH!

Hajde Saraj'vo, obraduj nas! :sarajevo1:
 
harisoni
Postovi: 4
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 5:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

sub mar 05, 2016 11:26 am

tribina je napisao/la:
bubi je napisao/la:Kad je revans sa Slobodom u kupu? Zna li se tacan datum?
15.03. (oficijelna stranica kluba).
Taman mi pada na rođendan. slika Inače, danas glat pobjeda.

Sent from my C1505 using Tapatalk
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

sub mar 05, 2016 11:28 am

harisoni je napisao/la:
tribina je napisao/la:
bubi je napisao/la:Kad je revans sa Slobodom u kupu? Zna li se tacan datum?
15.03. (oficijelna stranica kluba).
Taman mi pada na rođendan. slika Inače, danas glat pobjeda.

Sent from my C1505 using Tapatalk
Prolaz za rođendan. Gdje ćeš bolji rođendanski poklon. :DD:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija