Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

FK Sarajevo - Ostale diskusije

pon apr 04, 2016 9:55 pm

.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

pon apr 04, 2016 10:03 pm

Aronija je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:
Banovansainfa je napisao/la:Ma jok svi su posteni osim sarajeva ali sto je najgore mi nismo kupovali utakmice i sudije nego premirali ekipe da odigraju sto bolje.
Problem je sto ste premirali Slobodu u utakmici protiv Mladosti. Hajde jedan razuman razlog zasto je to urađeno i bit ce ok ?
Ta utakmica ama bas nikakve veze nema sa vama i vasom borbom za titulu, a premirate ih da bi vi mogli garantovati Vitezu opstanak i pored poraza od vas (citaj: pustanja utakmice vama).
To je problem. To nije legalno je li tako ?
ko kaze da smo mi premirali slobodu?
ima racun negdje?
ima nesto potpisano? :guz:
Azmir Husic.
Ne znam.
Ne znam.
Ali znam da je istraga u toku. Imamo neke Azmirove tvrdnje protiv Dininih pa cemo vidjeti sta ce se dokazati.
Azmir ima poruke koje dokazuju da je bilo kontakata i sastanaka sto je i Dino potvrdio.
Pitanje je koliko interesa ima savez da se posveti tome jer... ma...

Javlja vam se i Velez. Ko zna ko ce biti sljedeci.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Aronija
Postovi: 6
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

pon apr 04, 2016 10:17 pm

kad vec hoces da pametujes...
prvo to "kaze husic" pije vode kao i "kazem ja"
drugo, poruke ne ogu biti validan dokaz na sudu, to su osnove prava... poruke koje su dio pracenja (Zakonskog) i i istrage mogu
trece, npr video dokaz koji je prezentovan drugima i koji je koristen takodjer moze se vrlo lahko oboriti na sudu jer postoji mogucnost graficke ili zvucne obrade (dodatne)
cetvrto, istraga se vodila i vodi i dan danas je otvorena za neke meceve kao onaj u trebinju, radnik i sl. pa i velez ... nikom nista
istraga se vodila i kada je na papiru bila potpisana i ovjerena utakmica

javio se velez sa ? dokaz neki?
Koji igraci?
Zasto se oni ljute ? sto su prodali utakmicu sirokom pa morali vracati vec uzete pare?
pa onda suspendovali igrace koji su normalno igrali? :palacgore: :palacgore: :guz:
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

uto apr 05, 2016 10:59 am

Tvoja rijec i rijec predsjednika slobode nemaju istu tezinu. glupo poredjenje. osim ako nisi ibrak ?

vidjecemo sta ce biti. Nadam se da se problemom ne bavi samo savez vec i neke druge organizacije.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

uto apr 05, 2016 5:48 pm

Kapiten je napisao/la:Tvoja rijec i rijec predsjednika slobode nemaju istu tezinu. glupo poredjenje. osim ako nisi ibrak ?

vidjecemo sta ce biti. Nadam se da se problemom ne bavi samo savez vec i neke druge organizacije.
i da se ne bave samo proslom sezonom nego nekoliko sezona unazad u kojima je Fk Sarajevo bio objekat za iživljavanje o čemu bih sad mogao napisati knjigu
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

uto apr 05, 2016 6:34 pm

Banovansainfa je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Tvoja rijec i rijec predsjednika slobode nemaju istu tezinu. glupo poredjenje. osim ako nisi ibrak ?

vidjecemo sta ce biti. Nadam se da se problemom ne bavi samo savez vec i neke druge organizacije.
i da se ne bave samo proslom sezonom nego nekoliko sezona unazad
Slazem se, neka svako ko je namjestao snosi sankcije mada vjerujem da su to manje-vise svi radili u ovoj ligi i vjerovatno se za mnoge ne moze dokazati.
Samo da se rijesiti ove bagre iz saveza, ali je to izgleda nemoguca misija. Nakon tjeranja Muniba i kompanije nadali smo se boljim danima za nas fudbal, a realno ovi su u pet deka s njima, a i sudijska organizacija je cirkus na celu sa salemom i pilavom i veoma se tesko boriti protiv njih u sto smo se uvjerili nakon one smijurije u Sirokom.

A to za knjige... sigurno da bi navijac svakog tima to mogao pisati i to s dosta poglavlja :mrgreen:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

uto apr 05, 2016 6:59 pm

Eto spomenuo si siroki i onu smijuriju samo sto smo mi nesto takvo dozivjeli dole bar deset puta pa cak i na kosevu nekoliko puta da ne spominjem slucajeve sa borcem, slucaj gavaric, gol zrinjskog iz ofsajda bar 4 metra, prekidanja utakmice zbog ljiljana, toliko nepravde toliko onih "sitnijih" stvari toliko su se puta stvari lomile preko nasih leđa i toliko nepravde u BIH niko nikad nije dozivio to je suvisno raspravljati, sarajevo sj.ebati je bilo postalo normalno pa sada kad nesto bude realno ispadne kako se sarajevu pomaze.
Savez je takav kakav jest i to je istina samo niste tako govorili dok ste trofeje osvajali, dok smo mi sa druge strane se zalili na savez i dizali parole protiv istog vi ste govorili "ovi pitari samo kukaju niko im ne valja" .
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

sri apr 06, 2016 11:48 am

Problem je sto ste premirali Slobodu u utakmici protiv Mladosti.
Ne valja izmisljati.... nebi tvog punca :oops: :mrgreen:
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

sri apr 06, 2016 3:17 pm

Ovaj Dino sam sebi zabija autogolove nevjerovatno :pljesak:
Cuj demantuj tuziti cemo. :lol:
Pa tuzi sta cekas posljedice po Sarajevo i kompletan savez biti ce katastrofalne.
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

čet apr 07, 2016 4:14 pm

Eno predsjednik atletica optuzuje bayern i njihovog predsjednika da su oni poslali sudiju da ih osteti protiv barcelone.
Mogao bi bayern biti izbacen iz lige prvaka
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pzdrav najvecoj dojki tuzle
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

ned jul 24, 2016 12:35 pm

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Sarajevo 1:1

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... -11-2-2524" target="_blank
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

sub dec 17, 2016 6:03 pm

slika

Lijepa tribina sa tačno 240 stolica.

Ne znam samo kome je u interesu da napiše sljedeće: "Naime, angažmanom FK Sarajevo obezbijeđena su potrebna sredstva za izgradnju tribine, na terenu, koji odnedavno nosi naziv po legendi FK Sarajevo, Želimiru Vidoviću – Keliju.

Nakon višesedmičnih radova, izvršena je izgradnja tribine, a postavljanjem posljednje stolice, isti su okončani. Tako se sada, uz Kelijev teren nalazi lijepa tribina, sa više od 300 bordo stolica i svi navijači i simpatizeri Bordo kluba, imat će bolje uslove za gledanje utakmica Akademije FK Sarajevo, SFK 2000 Sarajevo, te prijateljskih susreta prvog tima Bordo kluba u predstojećem periodu.

Završetkom radova na izgradnji prve tribine u Trening Centru FK Sarajevo, Bordo klub nastavlja sa svojom strategijom infrastrukturalnog razvoja, kako bi svim selekcijama FK Sarajevo pružili što bolje uslove za odvijanje trenažnog procesa."
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

sub dec 17, 2016 8:13 pm

Možda ne zna matišu :D
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

pet dec 23, 2016 8:51 pm

Evo da vam malo zakuham temu :D

"Bosna Semi istekla koncesija, Studenski centar zgradu izdao Fondaciji "Sedef"

Šta će biti kada istekne koMcesija na Butmiru? :prst: Kome li će Općina Ilidža ustupiti terene?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

pet jan 06, 2017 4:28 pm

avlami97 je napisao/la:Evo da vam malo zakuham temu :D

"Bosna Semi istekla koncesija, Studenski centar zgradu izdao Fondaciji "Sedef"

Šta će biti kada istekne koMcesija na Butmiru? :prst: Kome li će Općina Ilidža ustupiti terene?
Investitoru koji je uložio xy miliona maraka i dogovorio uslove po kojim je Sarajevo u povlaštenom položaju
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

pet jan 06, 2017 7:40 pm

Republika je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Evo da vam malo zakuham temu :D

"Bosna Semi istekla koncesija, Studenski centar zgradu izdao Fondaciji "Sedef"

Šta će biti kada istekne koMcesija na Butmiru? :prst: Kome li će Općina Ilidža ustupiti terene?
Investitoru koji je uložio xy miliona maraka i dogovorio uslove po kojim je Sarajevo u povlaštenom položaju
To bi bilo super :palacgore: , a još bi bilo bolje umjesto ustupanja, kada bi se Općina odlučila prodati navedeno zemljište, gdje bi FK Sarajevo imalo prvenstvo kupnje, nakon isteka koncesije.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

pet jan 06, 2017 9:59 pm

Kako je riješeno to ne znam ali u svakoj mogućoj varijanti onaj ko je investirao ima pravo prvootkupa ili produženja
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

sri apr 12, 2017 3:22 pm

nebitan lik je napisao/la:
sri apr 12, 2017 12:27 am
Gurbeti se raspisali pravo ne vidim.razlog sta se nerviraju,dobice identicne uslove kao mi sto dobijamo godinama 5 posto,bice ogradjeni,bez stolica,jedan ulaz sa otvorenim jednim vratima,bice 1700 karti a moce da ih stane 1000. Pitaju u cemu je problem? Problem je sto umremo dok udjemo u zdenku,problem je sto se disat ne moze i sto prodate 1500 karti a ne moze stat 700 ljudi. Vidim pisu kako nazivamo sugavicu,kakve im nazive dajemo pitam ja njih isto? Sa g9vnarima go9narski samo smo ovo davno trebali uraditi,htjeli su ovakav derbi dali smo im ga i to je to. Kazu mi ih gadjamo,nek se sjete sa kojeg dijela sjevera su prve baklje dolijjetale,pa kad odgovoris placu,kad su rusili Kosevo sve im ok bilo
Ulaznice za navijače Sarajeva imat će poseban dizajn i razlikovaće se od ostalih ulaznica koje će biti u prodaji za sjevernu tribinu jer se ranije dešavalo da navijači Sarajeva kupuju karte za ostatak sjeverne tribine, a onda ulaze u prostor ograđen za gostujuće navijače stvarajući veliku gužvu na tom dijelu tribine.
Da razriješimo ovo. Tekst kopiran s naše zvanične
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo - Ostale diskusije

sri apr 12, 2017 3:23 pm

Pusti ...

edit:

mojne vrijeđat, Hanarki

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija