Brkoo
Tema Autor/ica
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Chicago Bulls

sub mar 11, 2017 1:06 am

Vjerovatno svi znamo sve sto se tice historije i igraca koji su u proslosti igrali za ovaj klub.. Trenutno su ove sezone na omjeru 31-33. Poslije pobjede protiv GS zaredali su tri vezana poraza. Naredna tekma je protiv Houston Rocketsa - 11.3.2017. Prva zvijezda ekipe je Dwyane Wade. Izdvojio bih jos i Nikolu Mirotica i Jimmy Butlera.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Chicago Bulls

sub mar 11, 2017 10:40 am

Zaista ne znam sta se desava sa ovom fransizom uz koju je gotovo svaki ljubitelj NBAa sa Balkana "odrastao".Nema tog ko nije pratio Jordana i drustvo.
FO radi jako los posao u gotovo svakom.segmentu,izuzev jednom,a to je draftanje igraca.Cak i ove sezone lijepo izgledaju,kad dobiju priliku da igraju, i Valentine i Zipser.Od ranijih sezona Portis,Felicio,pa i Butler.Medjutim,izbori trenera,FA period ....To je zaista jako lose.Brojne su i glasine da je Wade razocaran timom ove godine.Sinoc su ga nakon tekme pitali nesto u smislu da li je mislio da ce igrati u rebuilding ekipi?Rekao je da ne zeli o tome pricati,jer ne zeli "nevolje".Vise nego jasno u kojem smjeru razmislja.S obzirom na PO koji ima u ugovoru na kraju sezone,sumnjam da ce htjeti ostati u CHI.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Brkoo
Tema Autor/ica
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Chicago Bulls

pon mar 27, 2017 1:37 am

U gostima dobili Buckse, Mirotic postigao 28 poena, 8 skokova, Butler 20 poena i 14 asistencija. Zapazeniju ulogu odigrali jos Rondo i Lopez, obojca zabili po 18 poena, Rondo imao i 9 skokova i 9 asistencija. Naredna tekma je kuci protiv aktuelnih prvaka..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija