• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 59
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 1:21 am

arelinho je napisao/la:
pet mar 10, 2017 1:05 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet mar 10, 2017 12:38 am
Dobar post nema šta. Svaka čast na analizi tekmi. :DD:

Šta misliš da li GSW može do finala lige bez KD-a? Moje mišljenje je da ako opet SC uđe u formu iz prošle sezone i vrati se u ulogu prve violine da bi mogli do finala lige. :) Iako ja se nadam da će se KD oporaviti do početka play off-a. :DD:
Nece oni nigdje bez KD na parketu,vjeruj mi.Ovih zadnjih nekoliko tekmi u RSu je pokazalo da imaju ogromnih problema.Nije tu pitanje samo toga da li ce Curry uhvatiti formu ili ne,vec roster nije dovoljno sirok bez KDa.Predvidljiviji su,lakse ih je braniti,slabiji su defanzivno itd.Mislim da im je domet 2.runda bez njega.Ako padnu na 2.mjesto,tu ce ih docekati,najvjerovatnije, HOU koji se dodatno pojacao,a i bez toga su ih vec jednom dobili ove sezone.Sa njim,pa makar on bio i na 70-80%(jer sa povredom koju ima posljedice se osjecaju i do 6mjeseci) oni su i dalje favoriti,po meni,ali sa nesto umanjenim sansama ,nego je to bilo do njegove povrede.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 3:17 am

Go spurs go
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 4:46 am

Slaba igra SA veceras,sto je donekle bilo i za ocekivati,jer su se sinoc dosta potrosili.OKC odigrala odlicnu odbranu plus Westbrook opet imao TD.Kawhi igrao samo 26min jer je dobio neki udarac u glavu,ali kazu da je ok.
CLE se raspao u zadnjoj cetvrtini i zaista imaju problema defanzivo za koje mislim da nece tek tako nestati pocetkom POa.Kosarka je igra navike,a CLE nakon All stara ima najgoru odbranu lige.Takodje,zadnjih nekoliko tekmi,cini se da samo James i Irving igraju.
LAC razbili MEM,a bitnu ulogu je odigrala njihova klupa koju sam prozvao veceras. :DD: MEM je u ozbiljnoj krizi.
Sad gledam POR i Nurkic dominira,vjerovali ili ne. :D
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 6:54 am

Nurkić satr'o...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 6:59 am

:D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 7:53 am

Bravo moji, bravo Juka :D
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 8:15 am

slika
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 9:37 am

Al' je zato večeras garantovan spektakl. Koliko vidim, prema svim najavama Kawhi spreman :D
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 10:20 am

Анарки je napisao/la:Al' je zato večeras garantovan spektakl. Koliko vidim, prema svim najavama Kawhi spreman :D
Jel mislis na spurs-gsw? :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 10:24 am

Aha. možda i direktan okršaj za prvo mjesto.

I prekosutra****. Nestabilan sam jutros :rofl1:
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 10:25 am

Анарки je napisao/la:Aha. možda i direktan okršaj za prvo mjesto.

I prekosutra****. Nestabilan sam jutros :rofl1:
Hahaha zato pitam jel na to mislis :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 3:50 pm

SA sad za GSW zaostaje 2 utakmice.Nista jos nije rijeseno,iako SA ima nesto tezi raspored i pod pritiskom je da dobije u direktnom duelu.GS veceras ima tesku utakmicu protiv MIN koja u zadnje vrijeme igra odlicno i imaju najbolji Netrtg u ligi od All star pauze.
Sto se tice Juke,ono sinoc je bilo nestvarno.Dominirao je utakmicom na oba kraja parketa,te postavio neke brojeve koji nisu vidjeni od Barkleya.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 4:06 pm

Gledam malo poredak u obje konferencije i cini mi se da je vec dosta toga odluceno u smislu ucesnika za PO.Na Istoku je "otvoreno" 7.i 8.mjesto,mooozzda i 6. ako IND padne igrom.MIA i MIL pokusavaju da udju medju 8.
Na Zapadu,borba se intenzivirala za 8.mjesto.Mislim da ostalih 7 mjesta rijeseno.Kao sto juce napisah,POR se aktivno ukljucio,a nisu daleko ni DAL ni MIN.DEN muce povrede,ali POR nakon subotnje utakmice ima 5 uzastopnih gostovanja.Bice zanimljivo.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 4:16 pm

Mislim da Bucksi nemaju šanse za PO. Povreda Parkera (bez obzira na povratak Middletona) i JAKO LOŠ trener će biti ključ izostanka iz doigravanja.

Kidd ima neke nenormalne rotacije, koje ne shvata ni sam vjerovatno. A ono što me najviše nervira je guranje Dellyja, ne može on biti prvi izbor na PG-u za ekipu koja želi doigravanje, al' nikako. Brogdon je puno kvalitetniji igrač, čak i ako nije primarno 'razigravač'. Uglavnom, Milwaukee mi je baš razočaranje u ovom drugom dijelu sezone.

Istina je da su vezali par pobjeda, ali ne znam koliko mogu gurati primarno na Giannisov pogon. Generalno, bar meni, Charlotte izgleda kao ozbiljniji kandidat od Bucksa.

Žao mi je zbog silnih povreda u Phili, mogli su biti puno bolji... A nije mi bilo jasno ni 'majoriziranje' Noela, al' hajde. Iskreno, ne vjerujem da je dobra budućnost pred ovom franšizom.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 4:29 pm

Анарки je napisao/la:
pet mar 10, 2017 4:16 pm
Mislim da Bucksi nemaju šanse za PO. Povreda Parkera (bez obzira na povratak Middletona) i JAKO LOŠ trener će biti ključ izostanka iz doigravanja.

Kidd ima neke nenormalne rotacije, koje ne shvata ni sam vjerovatno. A ono što me najviše nervira je guranje Dellyja, ne može on biti prvi izbor na PG-u za ekipu koja želi doigravanje, al' nikako. Brogdon je puno kvalitetniji igrač, čak i ako nije primarno 'razigravač'. Uglavnom, Milwaukee mi je baš razočaranje u ovom drugom dijelu sezone.

Istina je da su vezali par pobjeda, ali ne znam koliko mogu gurati primarno na Giannisov pogon. Generalno, bar meni, Charlotte izgleda kao ozbiljniji kandidat od Bucksa.

Žao mi je zbog silnih povreda u Phili, mogli su biti puno bolji... A nije mi bilo jasno ni 'majoriziranje' Noela, al' hajde. Iskreno, ne vjerujem da je dobra budućnost pred ovom franšizom.
Pa MIL ima sanse,ne zato jer oni igraju dobro,nego sto ostale ekipe puno osciliraju.Dellavedova u zadnje vrijeme i ulazi s klupe,dok Brogodon starta,iako Kidd stalno nesto mijenja.Cini mi se da to i svjesno radi,jer oni i dalje razvijaju igrace.PO nije prioritet od povrede Parkera.CHA ima fo ru ekipu na papiru,ali tesko mogu upasti pored DET,CHI i MIA.Nekako su mi nepouzdani ove godine.
Sto se PHI tice,njihiv ljekarski tim je napravio,po meni,ogroman propust dopustivsi Embiidu da trenira da djelimicno pokidanim meniskusom,a onda ga je sje.bao do te mjere da mora na operaciju. :oops1:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 4:33 pm

Ma da, svakako da ima šanse zbog ostalih ekipa, ali ovo govorim onako generalno. :D

Pratim ih dosta, u dobrom su mi terminu... Brogdona je ubio svojim rotacijama. I dalje mu daje po 20 minuta, rijetkost je da će odigrati više, iako mu je pokazao da je u stanju odlično razigravati, pogađati i hvatati skokove. Čak nije ni propuh u odbrani... Ne znam, po mom mišljenju, Kidd je očajan trener, ne mislim da će se tamo dugo zadržati.

Koliko sam shvatio, ima tu malo i do Embiida, težak je karakter. Ali... Njegove noge su odavno osuđene na propast, realno. Osim toga, mislim da su katastrofalno iskoristili silne pikove u proteklim godinama, ovo u posljednjim danima dedlajna mi je bilo baš očajno s nuđenjem Okafora i Noela za bilo šta. :r
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet mar 10, 2017 4:44 pm

Ma dobro,Brogdon je igrac koji ima 4 godine koledza iza sebe.Otuda i dobra igra,mada si uoravu da treba igrati vise.
Ne znam za Kidda,ali mislim da je dobio i produzenje. :D
Embiid je tezak,ali nema tu pusti ga da radi sta hoce.On je njihova investicija i da su radili kako treba,on bi slusao.Ne mislim da je osudjen na propast,ali vidicemo kakav ce biti poslije ove operacije!?
Okafor je,po meni,nikakav igrac,a Noela su dali jer mu ove godine istice rookie scale ihovor i trazice znatno povecanje.Jednostavno ga nisu zeljeli platiti.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
MirsoNi
Postovi: 39
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub mar 11, 2017 1:41 am

@NEZALAGANJE dobrodošao, cijenim te ko forumaša, samo pucaj ;)
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub mar 11, 2017 3:41 am

MirsoNi je napisao/la:
sub mar 11, 2017 1:41 am
@NEZALAGANJE dobrodošao, cijenim te ko forumaša, samo pucaj ;)
Hvala puno,druze!

Upravo se gleda tekma MIN-GS.Warriorsi uopste ne lice na ozbiljnu ekipu bez Duranta,sve je stihijski i na mahove,iako Kerr igra velike minute preostala 3 All stara.Doduse,mora se reci i da je MIN zaista u formi zadnjih tekmi.U ostalim tekmama,od ovih zanimljivijih,HOU trenutno razbija CHI,iako se tako nije cinilo u pocetku,dok u borbi za 4.mjesto na Istoku,ATL i TOR igraju egal utakmicu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub mar 11, 2017 4:07 am

Анарки je napisao/la:
pet mar 10, 2017 4:33 pm
Druze,evo CHI veceras gubi tekmu,a cini se da ce MIL uzeti IND,cime trenutno ulaze medju 8.Nevjerovatno. :rofl:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 59

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija