• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri mar 30, 2016 10:18 am

Vogoscu lahko rijesili? uz onakvo sudjenje, sramota bi bilo da se ne dobije.

Citamo se nakon playoffa, uvjeren sam da ovaj royal ostaje u a1 ligi, iskreno nije mi ni zao
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri mar 30, 2016 11:12 pm

DZM13 je napisao/la:Vogoscu lahko rijesili? uz onakvo sudjenje, sramota bi bilo da se ne dobije.

Citamo se nakon playoffa, uvjeren sam da ovaj royal ostaje u a1 ligi, iskreno nije mi ni zao
Pa tesko je prognozirati, zao bi mi svakako bilo s obzirom da se radi mnogo zdravije u klubu. Ja sam se samo nadovezivao na pricu oko Ede Residovica i Delalica, najgore partije smo igrali kad su obojica na parketu, ne mozes imat u petorci Krupaliju koji ne trenira nikako, Edu i Delalica koji dodju samo da odigraju utakmicu, pa to nije ni za a2 lige ozbiljno.. Sad su tu Ahmedbasic, Strahinja, gurnuli su onog malog pleja u vatru i uzeli mu strah a znalo se da ima talenta itekako, sad postoji bar neki sistem, Gvozdic je odlican trener i vjerujem da ekipa moze napraviti taj iskorak..
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 12:01 pm

SAŠA VASILJEVIĆ se vratio ! :titula:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 12:33 pm

Kako sam ja skontao, ovaj klub nema veze sa onom Bosnom i svi uspjesi se ne racunaju?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 2:10 pm

AsharaK je napisao/la:Kako sam ja skontao, ovaj klub nema veze sa onom Bosnom i svi uspjesi se ne racunaju?
Mislim da nije bas tako, znam da nismo uradili isto kao nekadasnja KK Sloboda, koji su se potpuno ugasili pa osnovali OKK s novim grbom, cistom papirologijom itd.. Bosna je napravila neku fuziju s tim royalom, koji je opet bio osnovan od strane ljudi koji su u tom trenutku vodili i Bosnu, komplikovano je neko mi je jednom detaljno objašnjavao, ali grb i ime su sacuvani, u papirima je pecat isti to je ono sto znam 100% brat mi trenira tu.. Imas primjer i u Zvezdi, koja je isto tako fuzionirala, vlasnici FMP-A i Zvezde su takodje isti, ne znam tacno sta se tu desavalo, al Zvezda i dalje ima sve trofeje, grb, ime itd..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 2:46 pm

Pa hajde raspitaj se pa nam javi
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 2:48 pm

AsharaK je napisao/la:Pa hajde raspitaj se pa nam javi
Evo moze jos jedna iz rukava, Ikonic je na pragu potpisa, tu je vec..
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 2:51 pm

AsharaK je napisao/la:Pa hajde raspitaj se pa nam javi
bosna je dala sve royalu, i ime i grb i titule, ovi njima ciste papire i licence. Zvezda je zamrznuta bila 2-3 god, bosna je ubijena
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 3:02 pm

DZM13 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Pa hajde raspitaj se pa nam javi
bosna je dala sve royalu, i ime i grb i titule, ovi njima ciste papire i licence. Zvezda je zamrznuta bila 2-3 god, bosna je ubijena
Za mene nije ubijena, jer je Royal bukvalno osnovan od rukovodstva kluba da Bosnu prebace na taj status i to se godinama planiralo, to je bukvalno Bosna B, ime, dres, grb, trofeji sve je isto.. Probacu naci detalje te fuzije pa ih postavim. Sto se mene tice i dalje cu pratiti i navijati za Bosnu, strah me ovih relacija naseg FKŽ sa ovim zenicanima tj Sparsom, kruzi mahalksa da postoje kontakti i neki plan da Spars postane Željezničar, to vjerovatno preko SD-a nesto ide.. Nadam se da ce navijaci izignorisati ako se obestini, pokusavaju na sve nacine privuc pubiku, ali u ovom gradu postoji samo jedan košarkaški klub, koji moze punit skenderiju.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 3:03 pm

Pa druze ako bi predstavljalj Zelju, zasto da se ne prate?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 3:15 pm

cikazubo je napisao/la:
DZM13 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Pa hajde raspitaj se pa nam javi
bosna je dala sve royalu, i ime i grb i titule, ovi njima ciste papire i licence. Zvezda je zamrznuta bila 2-3 god, bosna je ubijena
Za mene nije ubijena, jer je Royal bukvalno osnovan od rukovodstva kluba da Bosnu prebace na taj status i to se godinama planiralo, to je bukvalno Bosna B, ime, dres, grb, trofeji sve je isto.. Probacu naci detalje te fuzije pa ih postavim. Sto se mene tice i dalje cu pratiti i navijati za Bosnu, strah me ovih relacija naseg FKŽ sa ovim zenicanima tj Sparsom, kruzi mahalksa da postoje kontakti i neki plan da Spars postane Željezničar, to vjerovatno preko SD-a nesto ide.. Nadam se da ce navijaci izignorisati ako se obestini, pokusavaju na sve nacine privuc pubiku, ali u ovom gradu postoji samo jedan košarkaški klub, koji moze punit skenderiju.
nema sta satrase se da je napune, za sparse bi bili idealni da postanu zeljo, naravno da bi se navijalo za njih
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 3:17 pm

AsharaK je napisao/la:Pa druze ako bi predstavljalj Zelju, zasto da se ne prate?
Pa prvo nebi nikad mogao navijak za drugi košarkaški klub pored studenata, kao drugo vjerovatno znas kakvi su ljudi u SD Željezničar, kao treće nebih nikad mogao podrzavati Nihada Selimovica, njegovog brata i ostale, koji su itekako ucestvovali u padu Bosne, stekao je licnu korist, posle digao ovaj Spars koji je po meni dobar iskljucivo da djeca imaju negdje ozbiljno treniratiu ovom gradu. Znam sigurno da od nase grupe nebi imali podrsku, ako se tome nadaju..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 01, 2016 4:59 pm

Vasiljevic je stigao, ceka se jos Ikonic koji potpisuje 99%. Ocekuje se dolazak još par igraca. Dolazak ovakvih igraca je dobar za instant uspjeh tj. plasman u prvu ligu. :karanje:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto apr 05, 2016 7:11 pm

37 godina...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto apr 05, 2016 7:15 pm

storm_raider je napisao/la:37 godina...
hm nazalost za klub koji je mrtav ima 2 godine, nekada najveci kolektiv u Bosni
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto apr 05, 2016 7:16 pm

DZM13 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:37 godina...
hm nazalost za klub koji je mrtav ima 2 godine, nekada najveci kolektiv u Bosni
Ne prodje dan vjeruj mi da ne zalim za Bosnom... Tuga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto apr 05, 2016 7:19 pm

storm_raider je napisao/la:
DZM13 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:37 godina...
hm nazalost za klub koji je mrtav ima 2 godine, nekada najveci kolektiv u Bosni
Ne prodje dan vjeruj mi da ne zalim za Bosnom... Tuga.
do nas je, imali smo sve i pare i publiku i igrace, mi smo je unistili i na kraju likvidirali
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto apr 05, 2016 7:32 pm

DZM13 je napisao/la: do nas je, imali smo sve i pare i publiku i igrace, mi smo je unistili i na kraju likvidirali
Slazem se definitivno. Nije bilo kriticne mase, sutili smo, sindrom ovce.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 07, 2016 11:23 am

Danas dolazi Ikonic :pljesak: Na treninzima je bilo jako emotivno, kada su neki mladji igraci donijeli stare potpisane dresove i spomenare u kojima su kao uzora navodili Vasiljevica, Saša se uhvatio za glavu i poceo da place. Btw covjek ima premekanu ruku, unistava suterske treninge i u ovim godinama, bice sigurno od pomoci, prije svega u stasanju mladjih igraca, u njemu smo dobili i igraca i trenera..
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 07, 2016 1:58 pm

Nije Ikonić... Maloprije je stigao neki momak na potpis, veze nemam kako se zove. :DD:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija