Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 12:06 pm

Anarky je napisao/la:Savez je karina

Trener koji javno kaže da ne može uspostaviti autoritet je karina

Igrači koji su ufatili fursata neka se malo zapitaju

I na kraju, mi smo kao narod karina, tako da vjerovatno i ne zaslužujemo bolje od ovoga što gledamo godinama.
:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 12:12 pm

Djemba-Djemba je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Djemba-Djemba je napisao/la:
Sta? hahahahaha al smo luda nacija....jedan smisljeni video za popravak imidza nas odusevi a ovo sto se desava mjesec dana se ignorise.
To je ono je.u te politicari 4 godine i na kraju ti organizuju rostilj i obecaju put i ti opet u njih gledas kao kraljeve.
boljeg selektora mozemo imati a boljeg igraca od Mirze tesko....sto je selektor amater i dopusta takvo ponasanje nije Mirza kriv...svako bi od nas koristio kad mu se pruza prilika....Mirza je kdo Duska pocinjao utakmice sa klupe i nije se bunio i nisam vidio da mu nesto smeta....jbg
Tvoje shvatanje situacije je problem, zato nam kapiten se i moze ovako ponasati a i dalje biti idol nacije. Ne krivim te nisi jedini vec si vecina tako je kako je moram to jednostavno svariti i prihvatiti da smo takav narod.
ma ja gledam onako kako je realno....Mirza pokazuje kurcobolju ali tu kurcobolju mu neko dozvoljava....isti slcuaj je i sa Nurkicem ne mozes jednog braniti drugog pljuvati a jednostavno isti su ...e sad mi igrace bolje od njih ne mozemo naci i to je to ....znaci promjeni selektora stavi mangupa koji ce nametnuti disciplinu ....ako to ne zele zvjezdice ne moraju ni dolaziti ....kratko jasno ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 12:16 pm

Ne shvatam kako bilo ko moze porediti Nurkica i Mirzu sa ovim sto su prikazali na parketu, prosto mi je to ludost.
Pa kralju valjda svako za sebe odgovora, cuj neko mu dozvoljava? Pa jel ti kao igrac koji ima 16godina profesionalne karijere zavisis od trenera da ti objasni sta i kako trebas raditi kao profesionalni igrac?
Ja vise ne znam, meni nista nije jasno kako vise ljudi mogu pruzati podrsku Mirzi. Pozdrav.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 12:24 pm

koji si ti brat....Nurkic puca trojke kaze kako se moze porediti...Mirza sam kaze da mu je teze u repci zabiti 15 nego u nba 30 koseva....takodjer je rekao da mora cekati 30 minuta da se odigra neka akcija za njega....do koga je to '?? previse ides u jednom smjeru ...ne mozes nesto braniti a nesto napadati i u istom trenutku sam sebi postanes kontradiktoran ....ali haj ..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 12:39 pm

U cemu sam kontradiktoran? Nurkic opalio jednu trojku zbog isteka vremena i to sad uzimas kao neki primjer?????? Ajd super..
Pa vjerujem da mu je teze, u NBA trci na sve strane da sebi stvori poziciju ovde stane na liniju za 3 poena ruke na koljena i dzogira gore dole.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 1:03 pm

da je bar Mirza problem nase kosarkeee.....bez njega nam ne gine svaku tekmu trpanje po 30 koseva razlike.. ;)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 2:08 pm

Ako postoji veci problem od drugog ovaj drugi treba ignorisati? OVAKAV Mirza ne pomaze ekipi, daj nemoj me zajebavati vise pa jel gledamo iste utakmice? Mirzino ponasanje na pripremama jeste problem, sutra ce se neki drugi momci ugledati na njega sve je to domino efekat koji nas moze mnogo kostati evo vec jeste.
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 4:38 pm

Defintivno uzimam dugu pauzu. Kad se jednom oporavimo ko drustvo onda se i nadati nekim sportskim uspjesima. Smucilo mi se vise ovo, inace prezirem kad neko napise da smo najpogani narod ali u pm stvarno smo u top 5 :(
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 5:12 pm

Nurkić opet briljira :klanjase2:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 9:39 pm

cuj nije mirza kriv, de dela ba

onda od igrača želje niko nije kriv, i treba nam ono što nam rade
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 11:06 pm

Anarky je napisao/la:Nurkić opet briljira :klanjase2:
Kralj drame, patetike, i ostalih elementarnih nepogoda. Njegovo ponašanje je na nivou djeteta od 10 godina. Kako su mi kolektivno živac izvukli pa to nije normalno. :evil:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 11:11 pm

Jusuf i Hazmir Drama queen

dva tuzlaka
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 11:19 pm

Ma dajte nam još tim bildinga, fejsbuk statusa sa hiljadu lajkeva, heštegova, po pet presica u danu i samo nek se nešto dešaje. Yebo ba teren, košarku kao timski sport, Eurobasket kao cilj, državu, to je onako usput, nebitno, a svakako plata tu ne liježe, a koliko mogu vidjeti niti se nekome tu polažu računi nego onako, svako za svoj ego odigra.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 12, 2016 11:22 pm

#provethemwrong
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 13, 2016 12:14 am

Zatvoriti sve sto ima veze sa reprezentacijom, rasprodati i ugasiti svjetlo za sobom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 13, 2016 11:36 am

Svaka cast ovom uredniku. Stane na stranu Mirze, pa napise naslov JUSUF NURKIC NIJE OTPUTOVAO SA EKIPOM U SVEDSKU i nazivaju ga bahatim. Za objektivnost nikad culi nisu.....
Novinari najveci sljam na zemaljskoj kugli. Izgleda da bi bio novinar ili politicar moras biti rodjena gnjida.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 13, 2016 11:52 am

ali si ti neki ters Boze sacuvaj....blatis Mirzu branis Juku....dvostruki arsini i tako to ....ako je Mirza bahat Jusuf je onda 5 puta vise bahat....sto se tice parketa tu je Jusuf bolje odradio ali i on je milion puta na silu ulazio u reket medju 5 igraca tako da ....helem uskoro su ove kvale zavrsene....Mirza je potrebiniji ovoj repci milijardu puta vise od ovog laznog trenera....znaci kvalitetnog selektora sa autoritetom i nek on rijeseva situaciju sa Mirzom i Jukom i bice bolje ....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 13, 2016 12:01 pm

mirza pederu napuši se sjeveru !
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 13, 2016 12:18 pm

Poredis neuporedivo a to je odnos prema reprezentaciji ova 2 NBA igraca u ovim kvalifikacijama. Al dobro svjestan sam ja da je najlekse pljuvati izdajnika selektora, seljacinu iz Zivinica al ajd da branimo hrabrog kapitena koji je uspjeo da smiri monstruma Musu i koji je igrao za repku 13godina! (udaram se rukom na lijevu stranu prsa da to izgleda onako upecatljivije)

Nurkic je samo na parketu vise bahat nego Mirza, ma na kraju krajeva samo je steta sto trener nije neko kojeg mrzi cijela BiH pa bi njegove rijeci o Mirzi MOZDA i imale tezinu ovako ce uvijek biti STA CE OVA IZDAJICA PRICATI i tu se zavrsava sva pametna diskusija.
Al promisljeni kapiten je i to znao kad se nadje on protiv selektora da ce svi njemu vjerovati.

Samo se pitam kako li nam je potreban Mirza? Ovakav Mirza nekome potreban? Cetvorka bez odbrane,bez suta,bez ulaza,bez snage i brzine? Mozda bi legao Kosovu...
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 13, 2016 12:20 pm

Nakon skandala koji je potresao reprezentaciju Bosne i Hercegovine nakon sukoba Mirze Teletovića i Džanana Muse, pojedinci su pokušali kreirati još jedan.
Prema tim navodima, Jusuf Nurkića zahtijevao da posebnim letom, odvojen od ostatka reprezentacije, otputuje na gostovanje u Švedsku (Štokholm), gdje će naši košarkaši sutra zaključiti kvalifikacije za Evropsko prvenstvo!

Šta je od toga i da li je uopće tačno pitali smo člana Upravnog odbora Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine Mirsada Đonlagića.

– Iskreno, ne mogu da shvatim dokle idu podmetanja i insinuacije i šta je cilj onih koji ih plasiraju. Zbog sportske javnosti dužan sam reći istinu, a to je da Jusuf Nurkić nije tražio nikakav poseban tretman i da je način odlaska u Švedsku bioa isključivo odluka i plan stručnog štaba – kaže Đonlagić i pojašnjava:
– Prvobitni plan je bio da kapiten Mirza Teletović, a nakon njegovih navoda o zdravstvenom stanju zbog kojeg nije putovao u Rusiju, zajedno sa generalnim sekretarom Dubravkom Barbarićem, putuje u Švedsku preko Beča, znači nešto kraćom rutom, a ostatak reprezentacije preko Istanbula – kazao je on.

Ipak, kako Mirza ne bi išao sam od igrača, na inicijativu stručnog štaba na let za Beč je uključen i Nurkić, koji,kako je naglasio Đonlagić, nije to ni tražio, već je to bila odluka rukovodstva reprezentacije. Kako se desilo da Teletović ipak ne ide u Švedsku, letom preko Beča otputovali su samo Barbarić i Nurkić.

– Želio bih još reći da je Jusuf Nurkić biser bh. košarke, to je pokazao zalaganjem na kvalifikacijskim utakmicama i on još niz godina treba da bude tu, kao jedan od lidera – kazao je Đonlagić.

Inače, Nurkić je upravo nakon informacija koje su plasirane medijima da je tražio poseban tretman, što je bila jedna u nizu optužbi koje su posljednjih dana upućene prema njemu, najavio da će po završetku kvalifikacija razmotriti svoje daljnje učešće u reprezentaciji.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija