Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 16, 2016 2:09 pm

Hurmasica je napisao/la:Da je jučer prevladala timska igra, jeste. Međutim, previše se stvari trebalo poklopiti da bismo mi prošli na Eurobasket, a postavlja se pitanje da li smo uopšte ponašanjem igrača, saveza i zaslužili? Halilović me iznenadio igrom, pozitivno stvarno, bravo! Buzi i Gordiću želim brz oporavak i što prije da se vrate na teren.

Puno mahalamo, pravimo drame, a premalo pažnje posvećujemo onom najbitnijem - terenu. Ova situacija nije od jučer ili prekjučer, već traje godinama i sada je samo sve doživjelo kulminaciju. Savez u rasulu, sujeta iznad razuma i imamo to što imamo. Sve mi se čini da je nekako počelo na vidjelo izlaziti od Đedovića i njegovog uzimanja pasoša Njemačke (šta se sve izdešavalo u posljednjim danima sve sam više siguran da postoji itekako dobar razlog što je to napravio, mada da se razumijemo nisam na njegovoj strani). E onda kreće cirkus, Harunovi statusi po fb-u, Jukini hirovi, tačnije njegovog menadžera Trnovčevića, te otkazivanja, prepucavanja, smjene, Stipanović napušta pripreme (kako mi je samo žao ovog momka), Renfroe te igra, te ne igra, ponašanje naših k'o da imaju još 20 opcija na toj poziciji, i na kraju da se sve zaokruži, cirkus kvalifikacije za Eurobasket 2017. godine. Da je sve krenulo sa ovom garniturom u savezu nije, ali da i oni snose dio krivice, snose i to ne treba uopšte dovoditi u sumnju. Premalo autoriteta, podrške treneru, a previše ograđivanja i spašavanja vlastitih guzica dovelo nas je u ovakvu situaciju. Trener? Iskreno od svih kandidata očekivao sam Džikića ali eto dođe Mulaomerović. Na stranu sva priča oko njegovog igranja za Hrvatsku, mislim da on nije trener za našu reprezentaciju čisto iz sportskih razloga i nedostatka kvaliteta. Autoritet mu je potkopavan od naših najboljih igrača, a on nije reagovao na vrijeme i riješio te neke probleme. Još kada je izjavio da on ne može biti autoritet Teletoviću i Nurkiću shvatio sam kakva je situacija. Naravno da nije jedini krivac zbog toga ali snosi dobar dio krivice.

Žao mi je prije svega nas navijača, reprezentacije kao institucije jer su je ovi ljudi koji su se motali oko nje godinama sveli na jadno stanje. Žao mi je i svih momaka koji igraju za reprezentaciju srcem, a ne moraju, koji svoj posao odrade profesionalno, a ne moraju, koji šute i vrijedno izvršavaju svoje zadatke iako svjesni možda svoje limitiranosti u nekim segmentima ove igre. Njihov trud, želja da se nešto ostvari padaju u vodu zbog ega, sujete, i karaktera pojedinaca. Znamo mi itekako ko spada u jednu skupinu, a ko u drugu tako da nema potrebe nešto da se tu previše priča. One cirkus press konferencije Mirze i Mulaomerovića ne treba ni komentarisati. Mnogo toga rečeno, nešto i istinito ali krajnje bespotrebno u tom momentu, ali to smo mi. Volio bih čuti i mišljenje Edina Avdića nakon svega, vjerujem da bi i on imao svašta za reći.
:palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 16, 2016 3:11 pm

teletino marš iz svetinje ***** te u usta
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon sep 19, 2016 11:51 pm

Ima li nam Vrapca...?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 23, 2016 2:16 pm

Oglasio se UO KSBiH: Jednom se morala uključiti cijela košarkaška BiH, a ne grupica samoproklamiranih eksperata

Pročitajte više na: http://sport1.ba/oglasio-se-uo-ksbih-je ... eksperata/" target="_blank

Ja kako sam ovo skontao, nije crno, a nije vala ni bijelo. Nije dobro, a nije vala ni loše :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 23, 2016 3:23 pm

Cijelo saopštenje da se popljuje prethodna garnitura, a to što je sve otišlo u ćorsokak? Koga briga :mrgreen:
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 23, 2016 9:35 pm

Joj trenutno Interview 20 sa Mirzom na BHTV....dodje mi da povratim, koliko je ovo licemjerno i jadno pranje samog sebe od strane Mirze uz veliku pomoc ove Sanele.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 23, 2016 9:50 pm

ma smiješan lik, satra se ponavljajući 13 godina u reprezentaciji
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 23, 2016 9:54 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 9:05 am

Zamolio bih Sanelu da kada ima ovaj intervju se suzdrzi od licnog komentarisanja iz kojeg izvire seljakluk. Isto tako, malo - malo prekida goste sa tim licnim komentarima. Da ne spominjem totalo neznanje u poznavanju sportskih tema. Mene je sramota. Primitivizam i malogradjanstvo, a smatrao sam je do ovog intervju-a koliko toliko ozbiljnom. Valjda jer je nisam nikad slusao prije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 11:07 am

To ti je kad sportski laik umisli da može sve i još dodaš tu neke prijateljske veze i eto, dobiješ cirkus.

Napisao sam ranije da me zanima mišljenje Edina Avdića o svemu i evo dočekao sam. Sve rečeno, bravo!

http://www.klix.ba/sport/kosarka/edin-a ... /160924002" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 6:51 pm

http://www.bhbasket.ba/ratatatatatata-edine-avdicu/" target="_blank

jel realno koliko mogu srati
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 7:02 pm

Hladno udarili na Edina Avdica? Svijestan sam ja da ljudi imaju svoje favorite i ja smatram da je Mula popio previse kritike ali ono sve sto je Edin rekao u ovom intervju je vrlo,vrlo realno...Previse su u savezu stedili na novcu ove godine sto se tice trenera i Dzile je sigurno bio 10puta bolji izbor od Mule, ma u principu sve sto je Edin rekao potpisujem.
Najjadnije je da ga prozivaju sto stiti Beobasket a covjek jedini kritikuje savez sto nije prozvao Nihada...ma ovaj BHBasket vodio neki teski retard.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 7:10 pm

LARS1921 je napisao/la:http://www.bhbasket.ba/ratatatatatata-edine-avdicu/

jel realno koliko mogu srati
Ne možeš ba ovo napisati... :r :rofl1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 7:24 pm

Ma najjači portal na dunjaluku, otvorite kategoriju o repci i samo čitajte bisere u zadnjih mjesec dana :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 7:37 pm

Hahahha, udarili na Edina Avdica.. strasno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 7:41 pm

"Nikada ne bi čuli za gosp. Pandžu npr. da nije bilo nas i drugih medija van glavnog grada i bilo kakvih lobija"
#mosatuzla #nekasvakodijetemrziglavnigrad :mrgreen:
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 8:14 pm

Meni se sve cini da tu stranicu vodi klinac ili mentalno zaostala osoba jer ne mogu nikako drugacije da objasnim one statuse "Njabolji smo na Balkanu" "Nasi citatelji su odlucili najbolja sportska stranica" "Ko je najjaci? BHBASKET!" pa kad im je jednom Razija lajkovala neki status napisase odma posle toga status "Kad vas podrzava Razija znate da radite dobar posao" sad ovo pisem napamet al uglavnom to je to...
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 8:20 pm

Ma i ovi su jedva docekali da se ovo sve desi sto jest jest http://www.radiosarajevo.ba/sport/kosar ... bih/239101" target="_blank Al im je Juka trn u oku, tacno nema statusa nema intervju gdje ga ne zakace ali zato Herr Djedovic je nedodirljiv....
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 8:26 pm

Đedović ne igra za BiH jer se odrekao našeg državljanstva

Više od dvije godine priča se o tome zbog čega Nihada Đedovića, košarkaša Bayerna nema u dresu bh. selekcije. Prema Stojanovićevim riječima razlog je veoma jednostavan.

“Đedović se ispisao iz bh. državljanstva uzeo njemački pasoš i time izgubio pravo igranja za BiH. To nismo znali i o tome smo obavješteni tek na kraju procesa, kada je Đedović dobio njemačko državljanstvo. On je bio ubjeđen da i dalje može igrati za reprezentaciju. Ne znam na osnovu čega je bio ubjeđen, ali bi bilo puno odgovornije da se raspitao, kontaktirao kancelariju Saveza i provjerio sve posljedice takve odluke. Mislim da se neodgovorno ponašao i sada smo došli u tu situaciju da Đedović ne igra za reprezentaciju. Slobodno ću reći da bi s njim, Nurkićem i Teletovićem sigurno bili u drugom krugu na prošlom Evropskom prvenstvu“, naglašava Stojanović.
:mrgreen:

Istina je da su ovi nazvali Savez na kraju i rekli im da se ovaj ispisao... Tako kaže Avdić, a ne'am razloga da mu ne vjerujem :mrgreen:
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 8:39 pm

Ja kad sam postavio ovaj link taj dio uopste nije bio tu :/

Al dzaba to ne mijenja cinjenicu da Nihad ni jednu jedinu kritiku nije popio od prijasnjeg a i sadasnjeg saveza a ovo sto je on uradio je u najmanju ruku pljuvanje u lice svim navijacima BiH.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija