Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 06, 2016 9:34 pm

pravedan je napisao/la:
Djemba-Djemba je napisao/la:Naravno da mi se smucio i kako nece? Dao ti bog tijelo, zdravlje, talenat i odlicne uslove da budes top igrac i onda kad vidim Buzu naravno da mi se smuci pa i Atic je tu i dosta nasih igraca koji se zadovolje malim stvarima. Meni je to mucno gledati mozda tebi nije ali meni jeste i pisat cu.
Mozda ni ti u svom poslu nisi vrhunski pa te niko ne ponizava i ne pljuje. A i ako to neko radi nije u redu.
Po meni je glupo igrace kritikovati na osnovu izgleda, muziku koju slusaju, kako pricaju, kakve face prave dok igraju to jest nebitne stvari koje veze nemaju sa onim sto pruzaju na parketu. Moje kritike su uvijek na osnovu truda i onog sto pruzaju na parketu i sto mislim da pruzaju na treningu mislim da imam pravo na to kao neko koji potrosi ogromne vrijeme prateci ih i navijajuci za njih.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 06, 2016 10:54 pm

Djemba-Djemba je napisao/la:
pravedan je napisao/la:
Djemba-Djemba je napisao/la:Naravno da mi se smucio i kako nece? Dao ti bog tijelo, zdravlje, talenat i odlicne uslove da budes top igrac i onda kad vidim Buzu naravno da mi se smuci pa i Atic je tu i dosta nasih igraca koji se zadovolje malim stvarima. Meni je to mucno gledati mozda tebi nije ali meni jeste i pisat cu.
Mozda ni ti u svom poslu nisi vrhunski pa te niko ne ponizava i ne pljuje. A i ako to neko radi nije u redu.
Po meni je glupo igrace kritikovati na osnovu izgleda, muziku koju slusaju, kako pricaju, kakve face prave dok igraju to jest nebitne stvari koje veze nemaju sa onim sto pruzaju na parketu. Moje kritike su uvijek na osnovu truda i onog sto pruzaju na parketu i sto mislim da pruzaju na treningu mislim da imam pravo na to kao neko koji potrosi ogromne vrijeme prateci ih i navijajuci za njih.
apsolutno si upravu :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
pravedan
Postovi: 67
Pridružen/a: sri avg 03, 2016 9:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

čet sep 08, 2016 9:57 pm

delinjo je napisao/la:
Djemba-Djemba je napisao/la:
pravedan je napisao/la: Mozda ni ti u svom poslu nisi vrhunski pa te niko ne ponizava i ne pljuje. A i ako to neko radi nije u redu.
Po meni je glupo igrace kritikovati na osnovu izgleda, muziku koju slusaju, kako pricaju, kakve face prave dok igraju to jest nebitne stvari koje veze nemaju sa onim sto pruzaju na parketu. Moje kritike su uvijek na osnovu truda i onog sto pruzaju na parketu i sto mislim da pruzaju na treningu mislim da imam pravo na to kao neko koji potrosi ogromne vrijeme prateci ih i navijajuci za njih.
apsolutno si upravu :palacgore:
Ocekujem pohvale za igrace i strucni stab posle pobjede ali isto tako sa strascu kao i kada kritikujete.
da ne bude u fazonu pobjedili smo jel su oni lose odigrali,ili su losa ekipa itd.
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 09, 2016 7:41 am

Pa ja cu prvi dizati u nebesa igrace ako ostvarimo kakav dobar rezultat ali nazalost ovo ljeto nismo imali priliku za to.
U16 KATASTROFA, u17 ispod ocekivanje, u20 prelose i evo sad seniori pa cemo vidjeti sta ce napraviti ali zasad isto lose to izgleda jedino pozitivno sto trenutno vidim je Nurkic i Musa koji ce biti strasan tandem za Europi.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 09, 2016 10:11 am

pravedan je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Djemba-Djemba je napisao/la:
Po meni je glupo igrace kritikovati na osnovu izgleda, muziku koju slusaju, kako pricaju, kakve face prave dok igraju to jest nebitne stvari koje veze nemaju sa onim sto pruzaju na parketu. Moje kritike su uvijek na osnovu truda i onog sto pruzaju na parketu i sto mislim da pruzaju na treningu mislim da imam pravo na to kao neko koji potrosi ogromne vrijeme prateci ih i navijajuci za njih.
apsolutno si upravu :palacgore:
Ocekujem pohvale za igrace i strucni stab posle pobjede ali isto tako sa strascu kao i kada kritikujete.
da ne bude u fazonu pobjedili smo jel su oni lose odigrali,ili su losa ekipa itd.
naravno i to je jeedini ispravan put,kad pobjedis treba pohvaliti ...kada izgubis treba kritikovati i vidjeti sta ne valja ....ja mislim da je to normalno....ali jbg mora se kritikovati kad vidis da nesto ne valja ....niko nije slijep.. :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Unofficialpage
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 09, 2016 12:10 pm

Konstruktivna kritika je uvijek dobra.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!
 
pravedan
Postovi: 67
Pridružen/a: sri avg 03, 2016 9:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 09, 2016 3:03 pm

Djemba-Djemba je napisao/la:Pa ja cu prvi dizati u nebesa igrace ako ostvarimo kakav dobar rezultat ali nazalost ovo ljeto nismo imali priliku za to.
U16 KATASTROFA, u17 ispod ocekivanje, u20 prelose i evo sad seniori pa cemo vidjeti sta ce napraviti ali zasad isto lose to izgleda jedino pozitivno sto trenutno vidim je Nurkic i Musa koji ce biti strasan tandem za Europi.
Ma to je ok,kritikovati,iznositi svoje misljenje. Ali ne treba vrijedjati i omalovazavati te momke.????
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet sep 09, 2016 8:20 pm

Druženje u Tuzli: Navijači zamolili bh. košarkaše za pobjedu

Pročitajte više na: http://sport1.ba/druzenje-u-tuzli-navij ... a-pobjedu/" target="_blank
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 1:13 pm

Vjerujem samo u Musu :kafa:
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 2:11 pm

Anarky je napisao/la:Vjerujem samo u Musu :kafa:
Taman da odigra partiju zivota nece to biti dovoljno za pobjedu.
Treba nam Musa,Mirza i Nurkic na nivou ako cemo imati sansu al et nesto sam optimista za veceras iako ni ja ne znam sto.
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 4:13 pm

Jel zna ko sta se sa VrabacZaTri? Nema ga nikako a uzitak je citati njegove komentare...
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 7:24 pm

Može link kada bude? :mrgreen:
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 7:44 pm

Pa ako si iz BiH nema boljeg linka nego uzivo BHTV na njihovoj stranici.
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 8:03 pm

 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 9:10 pm

Ma jebes ovakvog Mirzu :guz:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 10:07 pm

Djemba-Djemba je napisao/la:http://uzivo-sport.6te.net/stream3.html
hvala :palacgore:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 10:07 pm

Sta ovo bi?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 10:09 pm

Mirza sta si to uradio idiote jedan????
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 10:13 pm

Izvinjavam se na rijecniku. Mirza goni se u sto picki materina, sve si usrao ovako ces ostati upamcen! Nek te zena od sad prati po cijelu noc ja sigurno necu! MRS U PM!!!!!!!!!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 10, 2016 10:16 pm

Privatna reprezentacija Mirze Teletovica, fuj. Da imamo normalnog selektora prvo pitanje prije okupljanja bi bilo da li zelis da igras za reprezentaciju ili ne, ako zelis onda se pridrzavas pravila a ne da divljaju pojedinci i ponasaju se kao da su oni iznad reprezentacije..
Ovu neznalicu izdajnicku koji glumi trenera treba deportovati iz drzave i zabraniti ulazak u drzavu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija