Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 11:49 am

ponosannavas je napisao/la:Drago mi je da se i reprezentativna košarka počela ovdje pratiti. Nekad sam se sa @stormom tamo svađao oko koejčega ali sitnice su bile u pitanju. Pratim košarku, baš je volim. @vrebac_za_tri svaka ti čast. Mada se ne slažem oko Kočića i Čerkeza ali eto. Ne kažem da nisi u pravu nekgo si malo pretjerao. KOčić je recimo za Sparse na onom turniru Eurolige imao jako dobar napadački učinak iako mu je odbrana jača strana. Trebali bi ga malo i u klubu forsirati u toj napadačkoj strani. Nadam se da hoće jer koliko čujem idu sad i Gega i Sani vani. Čerkez isto ima mekanu ruku, ali ovdje je očigledno forsiranje Muse dovelo do toga da ostali nemaju ni samopouzdanja. Janković mali isto ima finu ruku, ali čim ostane sam na šutu gleda kome će dodati. Podsjeća me na bavčića nekad kod Mense. Eh sad u senirskoj košarci mislim da će neki imati mjesta a ne samo Njegoš i Musa. Sve zavisi od razvoja i od klubova i trenera gdje budu nastupali. KOčić sigurno hoće, pa i mali Alikadić. Ostali? Vijdet ćemo. Janković i Čerkez su isto tako pametni igrači i mogli bi igrati ozbiljnu seniorsku košarku ali kažem opet zavisi od ostalih faktora.
kakav jankovic i ozbiljna kosarka, momak nema nista!
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 1:38 pm

Ima visinu i to finu. Osjećaj za asist. Voda fino loptu tj za svoju visinu odlično. Ima i šut fin samo što se u repci rijetko odlučuje, a gore sam napomenuo radi čega. Jednostavno imaju svi pored Muse i Sanija manjak samopouzdanja. Mutića sam zaboravio. Bit će on fin seniorski igrač. Već je 204. Još par cenata i na onu poretljivost odličan. Žao mi je što nismo malo više njega u napadu koristili kako nema Sikiraša.
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 1:58 pm

Meni je zao Muse kakve panjeve on ima oko sebe sem Sanija....
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 2:53 pm

ponosannavas je napisao/la:Ima visinu i to finu. Osjećaj za asist. Voda fino loptu tj za svoju visinu odlično. Ima i šut fin samo što se u repci rijetko odlučuje, a gore sam napomenuo radi čega. Jednostavno imaju svi pored Muse i Sanija manjak samopouzdanja. Mutića sam zaboravio. Bit će on fin seniorski igrač. Već je 204. Još par cenata i na onu poretljivost odličan. Žao mi je što nismo malo više njega u napadu koristili kako nema Sikiraša.
Mutić ima 204 cm onoliko koliko i Čampara ima 190 cm, ne uzdaj se previše u podatke iznesene na stranici Fibe, nije da su ih mjerili.

Mutić nema pokretljivost i šut da bi igrao na 3, nema visinu da igra centra.

Najbliži je poziciji 4, ali čak i za nju mu fali koji cm a što ne reći i kakav - takav šut, jer danas se traže četvorke koje mogu šutirati barem sa poludistance kako bi širili reket.


Ili Čerkezović. U U - 17 igra na 4, ali on može igrati u seniorskoj košarci? Nema šut da bi mogao igrati na 3, još je niži od Mutića tako da ni na 4 ne može igrati nema šanse. Njemu je jedina šansa da radi na šutu koji je ipak bolji od recimo Mutićevog i prebaci se na 3, jer ima pokretljivost za tu poziciju. Ono, Čerkezović je 198 cm u patikama, pa to je praktično visina beka šutera.

Iako su u ovoj U - 17 selekciji manje bitni igrači od njih lakše će se u seniorskoj košarci probiti Janković i Kočić jer ono što oni igraju u omladinskim selekcijama mogu i hoće igrati i na seniorskom nivou, prebaciti će to bezbolno, naravno kod njih je pitanje na kojom nivou mogu igrati u seniorskoj košarci. Ali barem sa pozicijom nemaju problema.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 3:04 pm

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:
ponosannavas je napisao/la:Ima visinu i to finu. Osjećaj za asist. Voda fino loptu tj za svoju visinu odlično. Ima i šut fin samo što se u repci rijetko odlučuje, a gore sam napomenuo radi čega. Jednostavno imaju svi pored Muse i Sanija manjak samopouzdanja. Mutića sam zaboravio. Bit će on fin seniorski igrač. Već je 204. Još par cenata i na onu poretljivost odličan. Žao mi je što nismo malo više njega u napadu koristili kako nema Sikiraša.
Mutić ima 204 cm onoliko koliko i Čampara ima 190 cm, ne uzdaj se previše u podatke iznesene na stranici Fibe, nije da su ih mjerili.

Mutić nema pokretljivost i šut da bi igrao na 3, nema visinu da igra centra.

Najbliži je poziciji 4, ali čak i za nju mu fali koji cm a što ne reći i kakav - takav šut, jer danas se traže četvorke koje mogu šutirati barem sa poludistance kako bi širili reket.


Ili Čerkezović. U U - 17 igra na 4, ali on može igrati u seniorskoj košarci? Nema šut da bi mogao igrati na 3, još je niži od Mutića tako da ni na 4 ne može igrati nema šanse. Njemu je jedina šansa da radi na šutu koji je ipak bolji od recimo Mutićevog i prebaci se na 3, jer ima pokretljivost za tu poziciju. Ono, Čerkezović je 198 cm u patikama, pa to je praktično visina beka šutera.

Iako su u ovoj U - 17 selekciji manje bitni igrači od njih lakše će se u seniorskoj košarci probiti Janković i Kočić jer ono što oni igraju u omladinskim selekcijama mogu i hoće igrati i na seniorskom nivou, prebaciti će to bezbolno, naravno kod njih je pitanje na kojom nivou mogu igrati u seniorskoj košarci. Ali barem sa pozicijom nemaju problema.
Pa ne možemo se onda pouzdati ni u ono što piše za Čerkeza jel tako? Meni Mutić kad stane tu je negdje sa Musom, a Musa je ta visina. Izvut će se oni još koji cenat. Ja sam siguran da Barukčija i Mirković neće biti igrači, a da će Janković i Kocić po meni biti dobri seniorski igrači. Mutić isto. ALikadić vjerovatno. Mislim da može dalje od Sanija dogurati. Pitanje je sad šta ti misliš šta znači seniorski igrač a šta ja. Emir je već seniorski igrač u našoj ligi. Nekad ni visina nije presudna. Emir s ei ovjde dobro snalazi a niži je od ovih igrača. Ima on rukicu finu iz vana. Zabijao je na EP. Sad se sve svelo na Musu pa iimamo manje raznolikosti u napadu. Isto mislim i za Mutića. Pokretljiv je. Ima šut mekan. Možda ga treba utrenirati, ali mi to ne vidimo jer imamo ovdje je dnu koncepciju igre gdje ne dolazi baš sve do izražaja. Recimo poluhorogo MUtić je često zabijao ovdje kad je uhvatio loptu u napadu, ali mu nikad nismo spustili leđima da igra. Vidjet ćemo. Nisu oni još završili rast sem Mirkovićać i Barukčije. Meni je zanimljivi i ovaj mali Bačvić, pa i Vlačić. NIkad ne znaš ko bljesne. Recimo iz U20 repke plej Lužaić će napraviti bolju seniorksu karijeru i od Aleksića i od Garića i od svih koji su se vrtili u našoj recpi kroz omladinske selekcije a tek se prošle godine pojavio. Sa devetanest godna.

naravno ne mislim da će gore navedeni biti bolji od Muse ili da će biti superstarovi, ali nama u seniorskoj recpi fali igrača zadatka. Kao Stipan. Eto recimo Mutić može biti i bolji od njega ako nastavi trenirati. Moramo imati takvih. Mi prošle godine da se Stipan povrijedio nebi imali ni u ploa Stipana.
I sad na spisku imamo samo nekoliko igrača srednje klase. Ostalo ili je NBA ili su djeca. Da bi imao stabilnu repku moraš imati 15 -tak takvih. U rangu Stipe i Kikana ili GOrde.
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 3:44 pm

Da ti odgovorim ukratko:

"Pa ne možemo se onda pouzdati ni u ono što piše za Čerkeza jel tako?"

Za Čerkeza i ne piše na stranici Fibe da je 198 cm već i da je niži. A ja ti kažem da je on 198 cm u patikama, cent manje -više.

"Emir s ei ovjde dobro snalazi a niži je od ovih igrača. Ima on rukicu finu iz vana. Zabijao je na EP."

Čerkezović još uvijek nije pogodio ni jednu jeidnu tricu u zvaničnim nastupima za BiH, a ima iza sebe dva U - 16 EP i evo sad i jedno U - 17 SP. Tako da ja zaista ne znam gdje si ti vidio "finu rukicu iz vana". Možda protiv Dominikanaca na otvaranju prvenstva kad je tri puta ostao potpuno sam na trici i sva tri puta bacio ciglu.

" Isto mislim i za Mutića. Pokretljiv je. Ima šut mekan."

Ovo stvarno. Mutić nije u stanju ništa ubaciti u koš osim iz kruga metar oko koša. Već sa dva metra on baci ciglu ili air - ball.

Hajdemo održati raspravu na nekom nivou, ne možeš napisati da Čerkezović "ima finu rukicu" a Mutić "šut mekan", a nikad nisu pogodili niti jedan jedini šut od kako igraju za reprezentaciju.

Isto je i za Kočića. A Janković ima jednu pogođenu poludistancu protiv Koreje :karanje:
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 3:51 pm

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:Da ti odgovorim ukratko:

"Pa ne možemo se onda pouzdati ni u ono što piše za Čerkeza jel tako?"

Za Čerkeza i ne piše na stranici Fibe da je 198 cm već i da je niži. A ja ti kažem da je on 198 cm u patikama, cent manje -više.

"Emir s ei ovjde dobro snalazi a niži je od ovih igrača. Ima on rukicu finu iz vana. Zabijao je na EP."

Čerkezović još uvijek nije pogodio ni jednu jeidnu tricu u zvaničnim nastupima za BiH, a ima iza sebe dva U - 16 EP i evo sad i jedno U - 17 SP. Tako da ja zaista ne znam gdje si ti vidio "finu rukicu iz vana". Možda protiv Dominikanaca na otvaranju prvenstva kad je tri puta ostao potpuno sam na trici i sva tri puta bacio ciglu.

" Isto mislim i za Mutića. Pokretljiv je. Ima šut mekan."

Ovo stvarno. Mutić nije u stanju ništa ubaciti u koš osim iz kruga metar oko koša. Već sa dva metra on baci ciglu ili air - ball.

Hajdemo održati raspravu na nekom nivou, ne možeš napisati da Čerkezović "ima finu rukicu" a Mutić "šut mekan", a nikad nisu pogodili niti jedan jedini šut od kako igraju za reprezentaciju.

Isto je i za Kočića. A Janković ima jednu pogođenu poludistancu protiv Koreje :karanje:
a tek luzajic i odlican playmaker (za koji ne znaju koje doticni, cuvena 10 ka sa proslogodisnjeg eura u20, najgori igrac kojeg sam ja ikada gledao bez lazne skromnosti)
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 5:04 pm

Mislio sam da se ovdje skupilo fino društvo, ali izgleda pravarih se. MEni ovo djeluje ko ismijavanje. Mogao bi i ja vama sad svašta napisati. Ne donosim ja zaklkjučke na osnovu EP ili SP ili uopšte ove igre na SP. Ne mora značiti da ako neko fuli da nema finu ruku i mekan šut. Napisao sam da je manjak samopouzdanja. I stojim pri tome. Nisam ja gledao statistike uopšte. Šut iz vana nije samo trojka. IMao je Mirza airballova po nekoliko na jednoj tekmi pa je dobar šuter. Ovoj djeci fali samopouzdanje. A rad donosi i procente. Ako imaš rukicu, a imaju je

Neda mi se replicirati na sve fakat.

TO za cm sam i rekao u kontekstu ako nije tačno za EMIra nije ni za Mutića. Da TI nisi mjerio i jednog i drugog? Rekao sam da je tu negdje sa Musom jer sam vidio kad stanu jedan pored drugog. Rekao sam i da mislim da će rasti još. Pa ako je 201 sad možda naraste na 205. A trenutnu visinu moram odnekud uzeti.

Ovaj govori Janković nidje veze a mali ga danas demantova. Tripl dabl hladno. I sad bi ja trebao ismijavati jel tako?

EDIT: zaboravih za Lužajića odgovoriti. Živi bili pa vidjeli. On je bolji plej od svih ovih što se vrte oko mlade repke i što su se vrtili. DO Gegića.
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 30, 2016 6:08 pm

ponosannavas je napisao/la:Mislio sam da se ovdje skupilo fino društvo, ali izgleda pravarih se. MEni ovo djeluje ko ismijavanje. Mogao bi i ja vama sad svašta napisati. Ne donosim ja zaklkjučke na osnovu EP ili SP ili uopšte ove igre na SP. Ne mora značiti da ako neko fuli da nema finu ruku i mekan šut. Napisao sam da je manjak samopouzdanja. I stojim pri tome. Nisam ja gledao statistike uopšte. Šut iz vana nije samo trojka. IMao je Mirza airballova po nekoliko na jednoj tekmi pa je dobar šuter. Ovoj djeci fali samopouzdanje. A rad donosi i procente. Ako imaš rukicu, a imaju je

Neda mi se replicirati na sve fakat.

TO za cm sam i rekao u kontekstu ako nije tačno za EMIra nije ni za Mutića. Da TI nisi mjerio i jednog i drugog? Rekao sam da je tu negdje sa Musom jer sam vidio kad stanu jedan pored drugog. Rekao sam i da mislim da će rasti još. Pa ako je 201 sad možda naraste na 205. A trenutnu visinu moram odnekud uzeti.

Ovaj govori Janković nidje veze a mali ga danas demantova. Tripl dabl hladno. I sad bi ja trebao ismijavati jel tako?

EDIT: zaboravih za Lužajića odgovoriti. Živi bili pa vidjeli. On je bolji plej od svih ovih što se vrte oko mlade repke i što su se vrtili. DO Gegića.
Ma daj brate kakv crni luzajic, ne moze u leotaru da igra pored duplo boljeg Marka Rikala, luzajic je kloc veci od zahiragica i bavcica zajedno
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

pet jul 01, 2016 10:55 am

ponosannavas je napisao/la:Drago mi je da se i reprezentativna košarka počela ovdje pratiti. Nekad sam se sa @stormom tamo svađao oko koejčega ali sitnice su bile u pitanju. Pratim košarku, baš je volim. @vrebac_za_tri svaka ti čast. Mada se ne slažem oko Kočića i Čerkeza ali eto. Ne kažem da nisi u pravu nekgo si malo pretjerao. KOčić je recimo za Sparse na onom turniru Eurolige imao jako dobar napadački učinak iako mu je odbrana jača strana. Trebali bi ga malo i u klubu forsirati u toj napadačkoj strani. Nadam se da hoće jer koliko čujem idu sad i Gega i Sani vani. Čerkez isto ima mekanu ruku, ali ovdje je očigledno forsiranje Muse dovelo do toga da ostali nemaju ni samopouzdanja. Janković mali isto ima finu ruku, ali čim ostane sam na šutu gleda kome će dodati. Podsjeća me na bavčića nekad kod Mense. Eh sad u senirskoj košarci mislim da će neki imati mjesta a ne samo Njegoš i Musa. Sve zavisi od razvoja i od klubova i trenera gdje budu nastupali. KOčić sigurno hoće, pa i mali Alikadić. Ostali? Vijdet ćemo. Janković i Čerkez su isto tako pametni igrači i mogli bi igrati ozbiljnu seniorsku košarku ali kažem opet zavisi od ostalih faktora.
Hahah, ma vise je to bila diskusija, ne daj Boze da je bila svadja. Drago mi je da si ovdje, pa cemo da "ukrstimo koplja". :) Svi smo ovdje na istoj strani. Prosla se naravno omladinska skola Bosne, i sve cari A1 i A2 lige pocetkom ovog stoljeca.

Vezano za vasu diskusiju, moje neko misljenje i stav je da Mutic ili mora raditi mnogo na snazi, pokretan je prilicno ili mora nevjerovatno mnogo raditi na sutu. Mozda i naraste jos, nikada covjek ne zna.

Sto se tice Emira, on mora raditi na sutu. To mu je buducnost, inace moze karijeru Vrabca napraviti u najboljem slucaju, a generalno moze mnogo bolje od toga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

pet jul 01, 2016 11:43 am

hahahaahha ma znam zezam se ja malo. Bit će priče :)
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub jul 02, 2016 3:34 pm

Spisak u18 :rofl1:
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub jul 02, 2016 5:03 pm

DZM13 je napisao/la:Spisak u18 :rofl1:
GDje ima?
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub jul 02, 2016 6:14 pm

U20 pobjedili Crnu Goru u Sarajevu 77 : 72 u prvoj od 4 međusobne pripremne utakmice.

Balić, Durmo, Garić, Atić 14, Ćurevac 2, Lužajić 5, Karahodžić 16, Šarić, Memić, Polutak 15, Lazić 9, Lončar 16.

Lazić naknadno pozvan. Ne mogu da vjerujem u ovolike poene Lončara, da se nije popravio :ganja:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U - 16 selekcija u periodu 22. - 24. juli učestovati će na turniru u Crnoj Gori gdje će pored domaćina učestovati i Turska.

Zatim 1. i 2. augusta opet igraju utakmice protiv Crne Gore.


Dvije stvari su mi uvijek išle na živce što se tiče pripremnih utakmica:

- Utakmice protiv reprezentacija iz regiona
- Utakmice protiv reprezentacija sa kojima si u istoj grupi na prvenstvu za koje se pripremaš


Sa ovim utakmicama protiv Crne Gore uspjeli su sastaviti i jedno i drugo :psujem:
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub jul 02, 2016 6:31 pm

I čini se da ima jedna značajna novost, FIBA je izgleda toliko zadovoljna ovim U17 SP sistemom gdje sve ekipe prolaze grupu i onda slijede eliminacijske utakmice da je to odlučila primjeniti i na ova omladinska Europska Prvenstva već od ovog ljeta, iako to prvobitno nije bilo planirano.

Koji glupi sistem, zašto se onda grupna faza uopće i igra :klanjase2:

Treba javiti selektorima. Evo da sad neko nađe u kafani u nekoj selendri U16 selektora Mičića, podsjeti ga da postoji U16 selekcija i postavi mu pitanje da li je upoznat sa sistemom takmičenja,
ne bi imao pojma 100% :rofl:

A ja sanjam o tome da negdje u kancelariji Saveza postoji u fascikli projekat na 150 stranica "BiH na U - 17 SP 2018. godine" :rofl1:

Još kad bi naši se prijavili da organizuju U - 16 EP 2017. godine, da se kao domaćini kvalifikujemo na SP. Vjerujte kad bi se ponudili da bi i dobili domaćinstvo. Ili da se prijavimo da budemo domaćini U - 17 SP 2018. i time automatski osiguramo učešće :lol: Ali U - 16 EP je puno realnije.

Samo da ne ispadnu u diviziju B ove godine i u startu se sve sruši, a kakvo im je domaće takmičenje(Liga Mladih ko), koliko okupljanja(nijedno do pred samo EP) i kakve pripremne "turnire"(Crna Gora na sve strane) omogućio Savez, sve je u igri.

Jedva čekam početak 2017. godine i onaj U - 16 pripremni turnir u Turskoj, najslavniji takve vrste u Svijetu. Ako naša reprezentacija ne bude učestovala, neću halaliti niti jednom novinaru koji ne napravi tekst o neradu Saveza.
Zadnja izmjena: Vrabac_Za_Tri, dana/u ned jul 03, 2016 2:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub jul 02, 2016 7:18 pm

Po ovom novom sistemu poslije grupe na U16 EP križamo se u eliminacijskoj fazi sa grupom D(Srbija, Grčka, Estonija, Finska). Ako je suditi po sposobnostima kalkulisanja prikazane od Pandže i U17 selekcije, namjestit ćemo sebi Srbiju u osmini finala :titula:
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub jul 02, 2016 11:59 pm

Djemba-Djemba je napisao/la:
DZM13 je napisao/la:Spisak u18 :rofl1:
GDje ima?
slika
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Peace
Postovi: 12
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned jul 03, 2016 8:45 am

Taj spisak jos nije zvanican... ne zna se jos nista za kobica koji je sa slovencima... i još na to dodati ce se neki igraci iz u17 selekcije... uglavnom ta ekipa je nakrcana playevima i visokim igracima... i krojena je nidje veze... trbic je "povrijeđen"...

I da pripreme i okupljanja su haos dobra :D ... no nije da se nije najavilo... počeli su kao i u fudbalu gdje nam mlade selekcije jedino igraju sa crnom gorom i srbijom...
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned jul 03, 2016 11:19 am

Peace je napisao/la:Taj spisak jos nije zvanican... ne zna se jos nista za kobica koji je sa slovencima... i još na to dodati ce se neki igraci iz u17 selekcije... uglavnom ta ekipa je nakrcana playevima i visokim igracima... i krojena je nidje veze... trbic je "povrijeđen"...

I da pripreme i okupljanja su haos dobra :D ... no nije da se nije najavilo... počeli su kao i u fudbalu gdje nam mlade selekcije jedino igraju sa crnom gorom i srbijom...
imao frajer srcani
a za prijateljske se slazem
a realno ovaj spisak je teska kar'na
a kakvi su ovaj kobic i mulaomerovic uopste ?
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Peace
Postovi: 12
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned jul 03, 2016 12:23 pm

DZM13 je napisao/la:
Peace je napisao/la:Taj spisak jos nije zvanican... ne zna se jos nista za kobica koji je sa slovencima... i još na to dodati ce se neki igraci iz u17 selekcije... uglavnom ta ekipa je nakrcana playevima i visokim igracima... i krojena je nidje veze... trbic je "povrijeđen"...

I da pripreme i okupljanja su haos dobra :D ... no nije da se nije najavilo... počeli su kao i u fudbalu gdje nam mlade selekcije jedino igraju sa crnom gorom i srbijom...
imao frajer srcani
a za prijateljske se slazem
a realno ovaj spisak je teska kar'na
a kakvi su ovaj kobic i mulaomerovic uopste ?
Otprilike prije 20 dana se znalo da Trbic nece voditi juniore... mijesali mu se poltroni u Savezu oko izbora igraca i on ih otkantao... i drugo, hoce da bude spreman za prvi tim Sparsa... s obzirom da nece vise voditi omladince...

Kobic i mulaomerovic su obicne sohe pod kosem... ali s obzirom na visinu mogu itekako koristiti... doduse pod kosem ce se koristiti i sandro i jahic, i jos ako lazar dodje iz u17 repke bice fino popunjen reket... jbg sve najbolje je ovdje osim njegosa...

I jos ako se dodaju campara, kocic i cerkezovic može se napraviti solidna repka... uglavnom nece ispasti u b diviziju...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija