• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 37
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sri maj 11, 2016 9:21 pm

Brkoo je napisao/la:Meni je ovaj spisak selektora Pandze bas los, a uz to nema Sikirasa zbog povrede koju odavno vuce i to je veliki hendikep za nas. Ne znam sta na spisku rade Mirkovic, Barukcija, Alikadic itd, ti momci jednostavno nemaju kvalitet..
Daj nam imena boljih koji su trebali tu biti umjesto njih?

Ja recimo prvi kažem da je istina da Mirković u napadu može pogoditi samo kad mu neko namjesti zicer a u odbrani je rupa neviđena, ali istovremeno je istina da je on i takav poslije Sikiraša naš najbolji centar u ovom uzrastu.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub maj 14, 2016 2:48 am

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Meni je ovaj spisak selektora Pandze bas los, a uz to nema Sikirasa zbog povrede koju odavno vuce i to je veliki hendikep za nas. Ne znam sta na spisku rade Mirkovic, Barukcija, Alikadic itd, ti momci jednostavno nemaju kvalitet..
Daj nam imena boljih koji su trebali tu biti umjesto njih?

Ja recimo prvi kažem da je istina da Mirković u napadu može pogoditi samo kad mu neko namjesti zicer a u odbrani je rupa neviđena, ali istovremeno je istina da je on i takav poslije Sikiraša naš najbolji centar u ovom uzrastu.
Kakav to kvalitet imaju igraci koje sam nabrojao? Kako to mogu doprinijeti reprezentaciji Mirkovic, Barukcija, Alikadic itd..
Opet ce najveci teret biti na Musi i Campari koji je povrijedjen, samo sad nemaju pomoc u vidu Sikirasa tako da mozemo zaboraviti na neki dobar rezultat, a najsretniji bih bio da me demantuju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub maj 14, 2016 1:50 pm

Brkoo je napisao/la: Kakav to kvalitet imaju igraci koje sam nabrojao? Kako to mogu doprinijeti reprezentaciji Mirkovic, Barukcija, Alikadic itd..
Opet ce najveci teret biti na Musi i Campari koji je povrijedjen, samo sad nemaju pomoc u vidu Sikirasa tako da mozemo zaboraviti na neki dobar rezultat, a najsretniji bih bio da me demantuju..
Znaš, neko ipak mora biti na tom spisku, treba nam 12 igrača za prvenstvo, za pripreme i par više. To što su oni loši, ne znači da imamo bolje od njih.

A što se tiče toga da će sav teret biti na Musi i Čampari, radi se ipak o timu sastavljenim od igrača iz samo jedne generacije, čak i najveće košarkaške države rijetko imaju veliki broj kvalitetnih igrača u ovim omladinskim ekipama.

Kad imaš jednog dobrog potencijala u generaciji to je da se udaraš nogom u guzicu. Mi ih u ovoj imamo čak trojicu, no eto igrati ćemo sa dvojicom od njih.

Većina ekipa na prvenstvu neće imati ni igrača kvalitete Čampare a kamoli Muse, pa opet će se snalaziti kako znaju i umiju.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned maj 15, 2016 12:52 pm

ima li ko iz ove barse sto igra finale, da ce na svjetsko u 17
momci su strasni, tehnicki ubise ove bildere iz zvezde

btw. kakvu njusku ima ovaj simanic
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

pon maj 16, 2016 9:10 pm

I Čampara vuče povredu, moće on igrati na U - 17 SP, ali je pitanje veliko hoće li biti 100% spreman.

Zahvaliti se onom koji je odgovoran što je on u ovoj sezoni nastupao za:

- seniore Sparsa
- seniore Igmana
- juniore Sparsa
- juniore KOŠ - a

I onima koji su isticali kao nešto dobro što on "igra 3 utakmice u jednom danu".

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Inače u Zenici se okupile U - 16 i U - 18 ženske reprezentacije :)

Samo još U - 16 muške niko i ne spominje. Ja tačno zamišljam U - 16 selektora Dragana Mičića(kojeg niko i ne spominje više još od informacije da je izabran da vodi tim) kako dane provodi negdje u nekoj zadimljenoj kafani ispija pivu, vuče dim za dimom, sluša "Šejn" i raduje se što su svi zaboravili na njega pa ne mora ništa raditi :DD:

Ali šta očekivati kad i javnost, i novinari pa i sami funkcioneri Saveza još uvijek oslovljavaju sa "naša kadetska reprezentacija" ove U - 17 juniore koji su zadnju kadetsku utakmicu odigrali prije godinu dana, kako će nam se to samo obiti o nas kad iznenada iskoči U - 16 Europsko prvenstvo za našu zapravo pravu kadetsku U - 16 reprezentaciju. I kad ona ispadne u diviziju B, niko za to neće odgovarati u Savezu, svakako je njima U - 17 "kadetska reprezentacija", sve su oči uprte u nju.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

uto maj 17, 2016 12:12 am

campara je ove godine napredovao lavovski, zahvaljujuci tim tekmama, **** povredu i **** prvenstvo uopste ako se campara nastavi razvijati ovako!

Imat ces za tri godine elitnog pg za evropsku scenu
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub maj 21, 2016 2:29 pm

S obzirom da su sve oči uprte u U - 17 reprezentaciju, pa tako i Savez pripreme te selekcije koristi kao krinku za sav svoj nerad oko ostalih selekcija koje praktično još uvijek nisu ni formirane, na nekoj od presica koje Savez organizuje kako bi promovisao svoj rad oko U - 17 selekcije, a naredna je već u ponedeljak, nadam se da će se naći neki novinar koji će Fuluriji ili Barbariću postaviti valjano pitanje:

"Kakva je situacija trenutno sa U - 16 i U - 18 selekcijom, kojima takmičenja počinju samo par sedmica poslije U - 17 selekcije? Da li je normalno da one do sada nisu imale niti jedno jedino okupljanje, te da li u Savezu planiraju da ih pošalju na takmičenja sa samo jednim okupljanjem, tj. onim finalnim pred takmičenja, i da li smatraju da je to dovoljno?"
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub maj 21, 2016 7:29 pm

svi ce imati adekvatne pripreme
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub maj 21, 2016 7:49 pm

Definiši "adekvatne".

Za početak, svaka selekcija mora imati nekoliko okupljanja tokom godine, a ne da se po prvi put okupe tek pred odlazak na prvenstvo.

Svaka selekcija mora da igra jake pripremne turnire, a ne da se odigraju dvije utakmice sa nekom reprezentacijom iz regiona i to se predstavi kao "pripreme".

S obzirom da se naša U - 16 selekcija za razliku od praktično svih ostalih država još uvijek nije niti jednom okupila niti odigrala barem jedan pripremni turnir, ne vidim ja tu ništa "adekvatno".

Ne počinju pripreme za prvenstvo tri sedmice prije nego što će ono i početi. Mi smo do sada trebali imati već 3 - 4 okupljanja svake selekcije.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub maj 21, 2016 8:03 pm

sve u svoje vrijeme
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub maj 21, 2016 10:36 pm

Kako ti meni možeš proturječiti sa "Sve u svoje vrijeme" ako mi već odavno kasnimo sa okupljanima i već smo ih trebali imati nekoliko!? Isto važi i za pripremne turnire.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned maj 22, 2016 1:36 pm

euro je u augustu, sad je maj, bit ce sve adekvatno, finansije su tu, to je najbitnije
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned maj 22, 2016 3:41 pm

Da, sad je maj. Do ovog maja skoro sve U - 16 ili U - 18 reprezentacije koje nastupaju na EP su imale barem jedno okupljanje i barem jedan pripremni turnir. Mi nismo. Dakle, mi već kasnimo. Nema tu ništa "sve u svoje vrijeme" jer mi već kasnimo.

Ali eto sutra je nova presica gdje će se Fulurija i Barbarić ponovno kititi perjem u vezi U - 17 reprezentacije. Baš da vidim hoće li im i jedan novinar spomenuti da mi imamo i U - 16 reprezentaciju, odnosno trebali bi je imati, i šta se tu radi, iko, išta.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned maj 22, 2016 4:39 pm

Mičić: Biti ćemo tvrd orah za sve


Selektor U - 16 (2000. godište i mlađi) košarkaške selekcije BiH Dragan Mičić na današnjoj press konferenciji objavio je spisak igrača na koje računa u prvom ciklusu priprema koje će se održati u Tuzli u periodu 1. - 8. juni.

Selektor je govorio i o teškoj situaciji u kojoj se našla ova selekcija.

- Propustili smo taj jaki turnir u Turskoj početkom godine na kojem je naš U - 16 tim tradicionalno nastupao posljednih godina. Mi do sada nismo imali ni jedno okupljanje, Liga Mladih je naprasno preko noći ukinuta i ja moram reći da situacija nije nimalo obećavajuća.

Prisutnima se obradio i predsjednik KSBiH Aleksandar Fulurija.

- Iako su oči javnosti uglavnom uperene u U - 17 selekciju koja se priprema za nastup na SP, mi nikada ni u jednom trenu nismo smetnuli sa uma niti naše ostale selekcije, pogotvo U - 16 koja će tako da kažem ovog ljeta "braniti" zlatnu medalju koju smo osvojili na prošlom U - 16 prvenstvu Europe.


Prema riječima generalnog sekretara Saveza Dubravka Barbarića, i ovoj selekciji obezbjeđeni su optimalni uslovi za rad.

- Mi smo i sazvali ovu press konferenciju da između ostalog javnost upoznamo i sa planom i programom priprema U - 16 selekcije. Prvo testiranje i okupljanje će imati u Tuzli u periodu 1. - 8. juni, a zatim u periodu 22. - 28. juni igrači koje izabere selektor Mičić učestovati će na snažnom turniru u Francuskoj na kojem će osim nas i domaćina nastupati i selekcije Turske i Finske.

- Drugo i finalno okupljanje U - 16 selekcije je zakazano za 15. juli u Banja Luci. U periodu 1. - 5. augusta učestovati će na turniru u Sarajevu na koji nam dolaze selekcije Latvije, Slovenije i Turske. A let kojim će 12 igrača koje odabere selektor otputovati za Poljsku gdje se održava U - 16 prvenstvo zakazan je za 9. august. Prvenstvo otvaramo utakmicom protiv Litvanije 12. augusta.



Dragan Mičić ističe da su protivnici u grupi C izuzetno kvalitetne ekipe, ali i da je njegov stručni štab već prikupio i analizirao puno podataka o protivnicima.

- Gledali smo snimke Litvanije sa turnira u Turskoj gdje su osvojili prvo mjesto, iako im nije igrao Balčiunas koji je njihov najbolji igrač u ovom uzrastu. Litvanski playmaker Vilys izabran je za MVP turnira u Turskoj, a kasnije je ostavio dobar utisak i na Jordan Brand Classicu. Radi se o veoma uigranoj i agresivnoj ekipi koja će biti među favoritima za visok plasman u Poljskoj i sigurno nam neće biti nimalo lako.

- Francuska u svojim redovima ima Sekou Doumbouya koji je po mom skromnom mišljenju najbolji mladi igrač Europe u ovom uzrastu i mislim da sam vam sa time sve rekao.

- Crnogorci su definitivno naša šansa u grupi, radi se o ekipi slične kvalitete kao što je i naša. Prema posljednjim informacijama, Titić iz Barcelone zbog operacije neće igrati za njih što je zasigurno veliki hendikep. Ali oni imaju dominantnog centra Žižića također iz Barcelone, imaju Kljajića koji je po procjenama stručnjaka jedan od najtalentovanijih bekova u Europi u 2001. godištu i bez dileme očekuje nas težak duel.



Selektor naglašava da će ipak i naši momci svima biti tvrd orah.

- Bilo je teško izvršiti selekciju igrača zbog neigranja Lige Mladih. Informacije o igračima su bile teško dostupne i oprečne. Mislim da smo uspjeli prepoznati određeni kvalitet i da zaista ima tu igrača koji mogu napraviti respektabilnu karijeru ako budu radili. Ja moram istaći i trud gospodina Barbarića kod riješavanja administativnih prepreka za nastup kod pojedinih igrača, pogotovo Hodžića iz Slovenije.


Na spisku se nalaze:

Erwin Gutić(2000., Spars), Semir Karić(2000., Spars), Mirza Mešić(2000., Spars), Amar Tiganj(2000., Spars), Tarik Biberović(2001., Spars), Đorđe Višnjić(2000., Budućnost), Nikola Đaković(2000., Budućnost), Mirza Kusturica(2001., Budućnost) Milenko Frganja(2000., Varda), Nedim Omerović(2000., Sloboda), Marko Bošnjak(Široki), Denis Milinović(2000., Busovača), Armin Hrštić(2000., Silver Kings), Nermin Mavrić(2001., Rimini), Deni Hodžić(2001., KOŠ Koper), Amar Mehić(2001., Union Olimpija).
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned maj 22, 2016 8:14 pm

Ovaj tekst iznad je potpuna izmišljotina i kreacija mog uma :ganja: Bilo bi sasvim logično da takav tekst zaista i izađe u medijima, ali kad ga već nema, morao sam izmisliti jedan :djavo:

A ovako bi to zapravo trebalo biti, ali nažalost ovo je samo fikcija.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

uto maj 24, 2016 7:40 pm

oj strima
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sri maj 25, 2016 8:27 pm

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:Ovaj tekst iznad je potpuna izmišljotina i kreacija mog uma :ganja: Bilo bi sasvim logično da takav tekst zaista i izađe u medijima, ali kad ga već nema, morao sam izmisliti jedan :djavo:

A ovako bi to zapravo trebalo biti, ali nažalost ovo je samo fikcija.
Svaka tebi cast. Uzivam citajuci ovo sto pises...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

čet jun 02, 2016 1:17 am

Za vikend(4. i 5. juna) u Sarajevu će se igrati završni turnir U - 14, U - 16 i U - 18 prvenstva BiH.

Čudan sistem gdje neće biti polufinala i finala kako se inače radi u drugim državama, već u svakom uzrastu imaju po 3 ekipe i odigrati će međusobne duele po sistemu svako sa svakim i dobit ćemo pobjednika.

Najzanimljivije bi trebalo biti među kadetima gdje igraju Spars, Budućnost iz Bijeljine i Sloboda.

Kadeti Sparsa dominiraju tokom čitave sezone, igrali su ligu kantona Sarajevo, poluzavršni državni turnir te Šestoaprilski međunarodni turnir i ako sam dobro upratio nisu zabilježili nigdje niti jedan poraz. Imao je Spars i talentovanijih generacija, ali i ova selekcija 2000./2001. igra veoma dobro, uigrani su i igraju lijepu košarku. Gutić, Biberović, Karić...su ipak korak ispred ostalih kadetskih ekipa u BiH.

Budućnost je definitivno druga najbolja ekipa u državi u ovom uzrastu i mogli bi namučiti Sparse, radujem se tom duelu. Kusturica na playu, Višnjić na beku i Đaković kao nisko krilo čine sjajnu kombinaciju, sve su to potencijalni igrači i za kadetsku reprezentaciju. Ispod koša nemaju toliki kvalitet i to bi moglo presuditi na stranu Sparsa jer bi Gutić mogao donijeti prevagu na njihovu stranu, u suštini koliko on uradi ispod koša toliko će uraditi i Sparsi.

Sloboda je autsajder među ove tri ekipe i iznenadilo bi me da ne izgube obje utakmice. Ipak nije Sloboda tako ni loša, najbolji igrač Omerović je također ozbiljan kandidat za reprezentaciju, a ima tu i nekoliko bekova koji su dosta brzi i neugodni.

Raspored:

OKK Spars - OKK Sloboda, Subota 04.06. sa početkom u 09:00h, KSC Skenderija (Dvorana D1)

KK Budućnost - OKK Spars, Subota 04.06. sa početkom u 15:45h, KSC Skenderija (Dvorana D1)

OKK Sloboda - KK Budućnost, Nedelja 05.06. sa početkom u 09 :00h, KSC Skenderija (Dvorana D1)

Označio sam utakmicu za koju zaista očekujem da bi se mogla vidjeti dobra košarka i vrijedi otići ko može. Za očekivati je i da na youtube stranici Saveza bude prenos svih utakmica.


O pionirima i juniorima ne bi previše, U - 14 su ipak baš djeca a što se tiče U - 18 igrati će Spars, Široki i Igokea. Sparsi sa Čamparom, Gegićem i Stepanovićem su jedna od najboljih juniorskih ekipa u Europi tako da bi zaista bilo iznenađenje da ne osvoje ovo, iako ni Igokea a pogotovo Široki nisu naivne ekipe.

Moram spomenuti bizarni sistem takmičenja gdje je samo prvak kantona Sarajevo izborio nastup na poluzavršnom turniru(a tu se naravno izborio i za završni) a to su naravno bili Sparsi. Tako je KOŠ, iako vjerovatno druga najbolja juniorska ekipa i u kantonu Sarajevo ali i u cijeloj BiH ostao i bez prava nastupa i na poluzavršnom turniru. Ekipa koja ima Antunovića(on bi zato trebao kao posuđen igrati za Sparse na završnom?), pa zatim U - 17 reprezentativce sa šireg ili glavnog spiska Šertovića, Ovčinu, Barukčiju, Bačvića, Mirkovića...je morala imati mjesto na poluzavršnici. Ali eto takav je sistem takmičenja.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

sub jun 04, 2016 10:31 am

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi :)

ned jun 05, 2016 5:27 pm

Premotajte na 1 : 20 : 15, blokada Gegića za TV špice


[video]https://www.youtube.com/watch?v=yxNgCODEX3I[/video]
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 37

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija