• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

čet nov 22, 2018 1:29 am

slika

Holandija se budi. Prosli put kada je Milan doveo tri holandska igraca sa slike, pocela je era dominacije kja je trajala skoro trideset godina. Dovesti onda van de Beeka, de Ligta i de Jonga. Doveli smo i brazilca Paquetu za stara vremena (Leonardo, Dida, Cafu, Kaka) :D
Ozbiljno, ja bi doveo svu trojicu kao poruku svima da se Milan vraca. Ali treba barem 150 miliona za tu operaciju...Malo sanjarim, ali ako mogu PSG i City ignorirati taj FFP, moze valjda i Milan.

Imali bi ozbiljan i potentan vezni red pun mladih igraca tipa trkaca i razbijaca Kessia, Paquetu koji je pravi box to box, te de Jonga kojeg trazi pola europe i solidnog de Beeka. Od iskusnijih bi imao Bonaventuru, Bigliu, Hakana. I vise nego dovoljno.
Stoperi Rom, de Ligt, Caldara. Ne moze bolje, bastion. Ibra se dovede kao treci napadac sad na zimu, godina i po ugovor. I pored ovih probat dovesti dobro lijevo krilo.
Ali, bolje da prestanem sanjariti, de Ligta i de Jonga su 'kaparisali' City, Barsa i jos poneki gigant, sto mi trenutno vise nismo.

Vidala ja ne bi, sklon povredama, krsi disciplinu, u godinama. Proslo je njegovo vrijeme.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

pet nov 23, 2018 8:30 pm

Opet neke novije vijesti (Svako se sad povezuje s nama :lol:) :
Ibrahimovic potpisao na godinu i pol. - Mozda malo previse, ali neka ga.
Sensi blizi Milanu od Paredesa. - Od dva prosjeka, losiji.
Benatia "najblizi" dolasku u Milan. - Super
Godin opcija za ljeto 2019. Besplatno. - Jos bolje. Treba nam iskusnih igraca u zadnjoj liniji.
Sa Higuainom se cjenka, mozda ga ne zadrze. - Ne znam sta da mislim. Treba nam, ali ako nema tim iza sebe cemu poenta onda? Mozda bi bolje bilo rasporediti taj novac od otkupa na vise pojacanja.
Sevilla zeli otkupiti Silvu. - Zao mi je ako ne dobije priliku da se dokaze ali ako daju konkretnu ponudu, nek ide. Mada sumnjam da ce, s obzirom kakva je Sevilja kod transfera. Ne bi me cudilo da ponude nekog igraca u zamjenu.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

pet nov 23, 2018 11:00 pm

Ne znam sada. Kao dovodimo Benatiu, ali i Godina? Sto ce nam oba ako imamo Roma i Caldaru, solidnog Musakija sa klupe? Dovoljan je jedan i tu bi doveo bez ikakve dileme Godina ako je ikako moguce.

Ibrahimovic - super, treba nam treci napadac i njegov pobjednicki mentalitet.
Sto se tice Silve, ako cemo ga se rjesavati, bolje prodaja, a ne zamjene kao sto je bilo za Kastiljeha i Laxalta. To su ok igraci za rotacije, ali nama trebaju prvotimci. Jednog Ben Yedera da dobijemo za zamjenu, pa da se odmah ranim :D
Higuain je dobar, samo nadograditi vezni red i jedno konkretno, brze krilo na lijevoj strani.

Ako je ovako burno za januar, sta ce tek biti na ljeto :D
Protiv Lazia bukvalno nista ne ocekujem, bod bi bio ravan pobjedi.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

pet nov 23, 2018 11:07 pm

Omar500 je napisao/la:Ne znam sada. Kao dovodimo Benatiu, ali i Godina? Sto ce nam oba ako imamo Roma i Caldaru, solidnog Musakija sa klupe? Dovoljan je jedan i tu bi doveo bez ikakve dileme Godina ako je ikako moguce.

Ibrahimovic - super, treba nam treci napadac i njegov pobjednicki mentalitet.
Sto se tice Silve, ako cemo ga se rjesavati, bolje prodaja, a ne zamjene kao sto je bilo za Kastiljeha i Laxalta. To su ok igraci za rotacije, ali nama trebaju prvotimci. Jednog Ben Yedera da dobijemo za zamjenu, pa da se odmah ranim :D
Higuain je dobar, samo nadograditi vezni red i jedno konkretno, brze krilo na lijevoj strani.

Ako je ovako burno za januar, sta ce tek biti na ljeto :D
Protiv Lazia bukvalno nista ne ocekujem, bod bi bio ravan pobjedi.
Godin je opcije za sljedecu sezonu jer mu ugovor vazi do ljeta.
Benatia u januaru jer nam treba neko odma.
Ko zna sta se moze jos desiti, unistise nas povrede.
Ali ko zna, previse se stopera pominje. Mozda na kraju ne dođu ni jedan ni drugi :rofl:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sub nov 24, 2018 12:21 pm

Ali ostave li Paquetu do ljeta u Fluminenseu, ja cu poludit. Bonaventure nema do kraja sezone...jer kako god da se snadje u ligi, bolje je da krene odmah sa adaptacijom nego na ljeto.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sub nov 24, 2018 12:26 pm

Omar500 je napisao/la:Ali ostave li Paquetu do ljeta u Fluminenseu, ja cu poludit. Bonaventure nema do kraja sezone...jer kako god da se snadje u ligi, bolje je da krene odmah sa adaptacijom nego na ljeto.
To ne bi bilo nikako dobro. Svaki igrac nam je potreban. On je tip igraca koji i bez iskustva moze pomoci jer grize. Mozes biti siguran da ce "postojati" na terenu, pa koliko god napravi prema naprijed.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

ned nov 25, 2018 12:36 pm

Bit ce veselo, kazu Borini i Abate u prvoj postavi, Rodriguez igra stopera :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

ned nov 25, 2018 9:48 pm

Haj sto nas Lazio nije dobio u ovom sastavu, nego umalo ne uzesmo sve tri bobe :D
Fino, nisam nista ocekivao iz ove utakmice.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sri nov 28, 2018 3:48 pm

According to MilanNews, Paqueta has a Portuguese passport and is therefore an EU player, and has not used up a non-EU slot!
slika

slika
reports says we agree to pay 2-3 mil for cesc and that way chelsea will get some money + get out off books his wages
According to Il Giornale reports this morning, in view of the commitment to tomorrow's UEFA Europa League match against Dudelange at San Siro, Rino Gattuso could give Kessié and Bakayoko a rest and brush up Bertolacci and José Mauri in the middle of the field.
@andrea ___ 182
Yes, we Cesc! Milan, as written on Sunday, has asked Chelsea to release Fabregas six months early, but will not back down if there was a small amount to be paid to the London club in January. Hot track.
@andrea___182
In December , with Gazidis now arriving at Milan, many potential sponsors are scheduled.
@NonEvoluto
In the last hours - Opening #Chelsea for Cesc #Fabregas already in January. Team ready to release him in case of explicit request of the player requesting a contract until 2021. Contacts between Leonardo and his lawyer.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sri dec 12, 2018 10:22 am

Od napadaca pise se za Willian Josea, Quagliarellu, Rashforda i Origija. Kazu da jedan od njih dolazi kao treca opcija.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sri dec 12, 2018 1:01 pm

Ne znam sta bih rekao. Rashford bi realno nama bio prva opcija :D
Origi bi mogao na polugodisnju posudbu ako ne bi trazio veliku platu.
Quagliarella mi je za klubova sa sredine tabele. Ok je za trecu opciju, ali meni je prioritetnije da se rijese problemi u veznom redu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sri dec 12, 2018 3:00 pm

Spominju i razmjenu izmedju nas i Chelsea: njima Higuain, nama Morata i Fabregas. Ne znam sta bih rekao. Higuain je odlican napadac, nama treba bolje lijevo krilo i bolji i kreativniji vezni red koji ce ga hraniti loptama. Morata se pokazao u ligi, ali nije ni priblizno taj level, a i sada je na psiholoskom nivou totalno pao...

Sarri ne zeli pustiti Fabregasa bez zamjene na zimu, pa se ceka razgovor izmedju Abramovicha i Fabregasa. Drzim fige, valjao bi nam pravo.

Suska se da imamo 170 miliona eura za pojacanja ovu zimu. Na Paquetu je vec otislo 35. Ja bi doveo Fabregasa, mozda SMS-a ako su toliko navalili na njega, ali maksimalno za njega dati 70 miliona, dovesti brzo i produktivno lijevo krilo i eventualno nekog napadaca kao trecu opciju. Ne bih bjezao od posudbe Pata jer je to i vise nego ok za trecu opciju. Od Ibre nista, sto je velika steta. Sto se Godina tice, kaparisati ga za ljeto i dovesti za DZ. Za sada se mozemo istrpiti, Zapata i Abate su odlicno igrali na toj poziciji, vracaju se Rom i Musakio i vratit ce se Caldara.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sub dec 15, 2018 10:46 pm

Potrositi sav novac na jos jednog igraca Genoe :rofl1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sub dec 15, 2018 11:10 pm

E jesmo se navadili na njihove igrace :D

Kazna UEFA-e veoma blaga - Milan mora biti sa cistim racunima nakon 2021. godine, a do tada se moze trositi koliko god to menadzment pozeli. Elliot grupacija zeli da uputi zalbu i da se produzi rok do 2023. godine. Imaju strasan uticaj i van fudbalskih krugova, pravi lesinarski fond, Paul Singer je desetine milijardi okrenuo na tome, pogotovo na firmama u financijski upropastenim drzavama. Zelja je da digne Milan na vrijednost od 1,5-2 milijarde, pa da proda klub ili da obrce pare.

Kouame je super ove sezone, ali talenat i mozda poskup. Ja bi prije klasicno lijevo krilo ganjao.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sub dec 22, 2018 8:54 pm

Poraz od ekipe koja ne zna za pobjedu u gostima mjesecima :D
E nevjerovatno...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sub dec 22, 2018 9:46 pm

OMRI Gennaro Ivan "KaRino" Gattuso
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sri dec 26, 2018 3:31 pm

Bod protiv uvijek neugodnog Frosinonea, odlicno :kafa:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sri dec 26, 2018 6:58 pm

Koga za trenera?

Wenger, Mourinho, Conte, Zidane, Lopetegui, Blanc Jardim...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sri dec 26, 2018 7:37 pm

Wenger, Jardim ili Conte. Iako mislim da su sve to nedostizni ciljevi za nas. Ali trener ovakvog kalibra se mora dovesti. Spominje se Donadoni, svaka njemu cast, legenda je kluba, ali nije taj kalibar...

Od ove trojice bi najradije Jardima. Mlad trener, vec dokazan, gaji napadacki fudbal. Vezi ga dugogodisnjim ugovorom. Wenger je star, ali bi posluzio kao kratkotrajno rjesenje, za neku godinu i po. Sigurno bi s njm osigurali top 4. Conte je okej prvu godinu dok ne pocne ratovat sa svima u klubu, malo je toksican sto se toga tice. Ko god da dodje, morat ce se dovesti pojacanja.

  • Lozano za lijevo krilo, 40 miliona. Problem je menadzer Rajola i interesovanje drugih klubova. Eventualno Depay, ali ne znam hoce li ga Lyon prodavati sada, a i trazili bi barem 50 miliona.

    Fabregas. Kosta kikiriki, ali ga Sari ne bi pustao sada. Tacna tipa igraca koja nam treba, kreator. Od povrede Bonaventure takvog nemamo, a Hakan nista ne uradi na terenu.

    SMS. Nisam neki ljubitelj, ali suska se da bi Lazio zelio Laxalta kao back up Lulicu. Dat Laxalta i 60 miliona.

    Godin. Dovesti ga na ljeto, istice mu ugovor i upariti ga sa Romom. Jos ce se Caldara oporaviti, imat cemo odlicnu alternativu. Prodati Musakija, ostavit Zapatu kao cetvrtu opciju,

    Trampa Morata - Higuain mi se ne dopada, ali me debeli strasno nervira. Mrtvi choker. Ja znam da mu ekipa ne daje lopte, ali covjek fula bazene. Opet, bilo bi glupo dovesti Moratu osim ako cemo igrati 4-4-2 sa novim trenerom. Ali ja nisam za tu formaciju, prije bih forsirao 4-3-3.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: AC Milan

sri dec 26, 2018 9:18 pm

Omar500 je napisao/la:
sri dec 26, 2018 7:37 pm
Wenger, Jardim ili Conte. Iako mislim da su sve to nedostizni ciljevi za nas. Ali trener ovakvog kalibra se mora dovesti. Spominje se Donadoni, svaka njemu cast, legenda je kluba, ali nije taj kalibar...

Od ove trojice bi najradije Jardima. Mlad trener, vec dokazan, gaji napadacki fudbal. Vezi ga dugogodisnjim ugovorom. Wenger je star, ali bi posluzio kao kratkotrajno rjesenje, za neku godinu i po. Sigurno bi s njm osigurali top 4. Conte je okej prvu godinu dok ne pocne ratovat sa svima u klubu, malo je toksican sto se toga tice. Ko god da dodje, morat ce se dovesti pojacanja.

  • Lozano za lijevo krilo, 40 miliona. Problem je menadzer Rajola i interesovanje drugih klubova. Eventualno Depay, ali ne znam hoce li ga Lyon prodavati sada, a i trazili bi barem 50 miliona.

    Fabregas. Kosta kikiriki, ali ga Sari ne bi pustao sada. Tacna tipa igraca koja nam treba, kreator. Od povrede Bonaventure takvog nemamo, a Hakan nista ne uradi na terenu.

    SMS. Nisam neki ljubitelj, ali suska se da bi Lazio zelio Laxalta kao back up Lulicu. Dat Laxalta i 60 miliona.

    Godin. Dovesti ga na ljeto, istice mu ugovor i upariti ga sa Romom. Jos ce se Caldara oporaviti, imat cemo odlicnu alternativu. Prodati Musakija, ostavit Zapatu kao cetvrtu opciju,

    Trampa Morata - Higuain mi se ne dopada, ali me debeli strasno nervira. Mrtvi choker. Ja znam da mu ekipa ne daje lopte, ali covjek fula bazene. Opet, bilo bi glupo dovesti Moratu osim ako cemo igrati 4-4-2 sa novim trenerom. Ali ja nisam za tu formaciju, prije bih forsirao 4-3-3.
Slazem se :palacgore:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija